Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś w Kraków

Jarosław

A jak wygląda praca kierowcy? Pracuje się od zmierzchu do świtu z dużą liczbą nadgodzin czy są ustalone godziny pracy?

@Jarosław

mozesz przyjsc zobaczyc fajna atmosfera dobre pieniadze a co najwazniejsze 8 godzin dziennie no i wlasciciele do rany przylóz

@oyabun

Ale to normalnie każdego ta wpuszczają czy chodziło Ci o to, że trzeba się zatrudnić?

Tlen
@oyabun

Właściciel to taki wieśniaczek cfaniaczek oby tylko wydymać cię na kase a zarabiają tam tylko pociotki i rodzina resztą pieniędzy dzielą na resztę a auta to trupy szkoda zdrowia

@Tlen

A są jakieś dowody może na to co właśnie tutaj piszesz? Bo nie powiem, że nie ale wygląda to jak lekki kontrast wobec tego co kiedyś odpisał. To na jakich stanowiskach jest tu ktoś z rodziny? Raczej wiesz skoro tak piszesz?

Teresa

no dobra... nie wiem jak z tym było, w ogóle zapomniałam już o temacie po tylu miesiącach. Tak właściwie to wiadomo jak po takim czasie warunki pracy się tutaj zmieniły? Zwłaszcza po nowym roku?

Marjan
@Teresa

Boze ale ty jakas dziwna jestes jak chcesz zatrudnij sie tam gienek o byle co na ciebie zacznie drzec (usunięte przez administratora)i soe dowiesz sama no chyba ze jestes zona wlasciciela to wtedy ty bd jękała tego kiepa

Śiwy Nowy wpis

Ogólnie firma bez przyszłości to nawet nie firma tylko wybryk brzeski a raczej Jadownicki to jest koniec od lat ślizgał się ale z roku na rok widać że pętla się zaciska .

Siwuch Nowy wpis
@Śiwy

Noestety ale pycha chamstwo i arogancja sprowadzają ich tam gdzie ich miejsce czyli na (usunięte przez administratora) jak to mówią ten sie śmieje kto sie śmieje ostatni pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora)

Olga Nowy wpis
@Siwuch

Co chcecie przez to powiedzieć? Są jakieś problemy? Czy tylko tak piszecie o jakichś plotkach? Płacą na czas?

Marjan Nowy wpis
@Olga

Powiem tak pensje na konto musza wyplacic do 10tego ale czasem sie spóźniają ale to co płacą na czarno pod stołem bez podatku za te 2 nadgodziny bo pracują od 7 do 17 a wiadomo od 7 do15 jest zusowane a reszte płacą na lewo (usunięte przez administratora) i właśnie ten lewy pieniądz sie spóźnia czasem i do 17tego 18tego juz noe mowie o tym by to zusowali i tak im nic nie zrobią dalej z tych 2 godzin bedą okradac ludzi ale noe h płacą to na czas!!!!!!!!!!!!!!!

Kamil

Może kiedy nie było tak dobrze jak jest teraz a teraz jest super więc polecam pracę.

Tlen
@Kamil

Jeszcze mam tel do pracowników pracujących w tym przybytku i jest tylko coraz gorzej to już dłużej nie potrwa jeszcze może z rok i po lesiu a kredyty sà i to nie małe tępaki nawet poszły takie płoty że bony na święta dał do mrówki Buraki

@Kamil

ja ci polece dobrze czytaj -KOBIERZYN- pociotki lesie mozecie sie tam udac tylko szybko zeby miejsca byly wolne

@oyabun

Zamiast dawać namiary na nową prace to może napisz, co w tej jest nie tak? Bo nic nie idzie zrozumieć, co piszecie. Tylko, że bony do Mrówki, a powiem Ci, że to zawsze coś, bo u mojego chłopaka w pracy nie dali NIC.

Joanna
@Tlen

Piszesz, że pracownicy dostali bony na święta do tego sklepu, a czy to jest w tej firmie standardowa praktyka i co roku tak jest, że pracownicy dostają jakieś bony? Czy dawniej był premie lub lepsze dodatki świąteczne?

oyabun

ja niewiem jak u lesia mozna robic po prostu w pale mi sie to nie miesci ja jak mialbym isc do lesia do roboty to bym sie spalil ze wstydu albo co lepsze szkoczyc z 10 piętra

Aneta
@oyabun

dlaczego tak uważasz? jeżeli wiesz co się tam dzieje w firmie - to opowiedz!

miszcz

Firma patologia. Warunki pracy jak w afryce no i czasem ręce opadają przy decyzjach "najwyższego zarządu". Jedyny plus to regularne i pewne pieniądze lecz niestety bardzo niskie.

bee
@miszcz

Pewne pieniądze? Znam kogoś kto tam i mimo umowy i uzgodnień, że przez rok będzie rozwijał sprzedaż składu, po kilku miesiącach pracy dostał wypowiedzenie, bo podobno nie sprzedawał. Z innych źródeł wiem, że prada była zypełnie inna - gośc sprzedawał jak mógł i ile mógł bo druga strona tego samego medalu to poblokowane mozliwości zamówień towaru, bo Leś nie płaci temu albo tamtemu dostawcy na czas, więc ci wkurzeni zamykają "okienko". Za to bratanek chętnie jeździ na atrakcyjne wycieczki organizowane przez producentów, którzy wierzą, że jak duży deweloper, to sporo u niego można sprzedać. Na pewne pieniądze w tej firmie nie może liczyć ani dostawca materiałów, ani pracownik. Tylko to jest pewne.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Jasiu

Tragedia, premii nie ma, obietnic nie dotrzymują, notorycznie nie płacą dostawcą, uważajcie bardzo niesłowni. Wszystko musi być na papierze na słowo nie wierzcie !

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś?

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś