Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś

Kraków

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś

Jasiu

Tragedia, premii nie ma, obietnic nie dotrzymują, notorycznie nie płacą dostawcą, uważajcie bardzo niesłowni. Wszystko musi być na papierze na słowo nie wierzcie !

miszcz

Firma patologia. Warunki pracy jak w afryce no i czasem ręce opadają przy decyzjach "najwyższego zarządu". Jedyny plus to regularne i pewne pieniądze lecz niestety bardzo niskie.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś