Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś

Kraków

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

miszcz

Firma patologia. Warunki pracy jak w afryce no i czasem ręce opadają przy decyzjach "najwyższego zarządu". Jedyny plus to regularne i pewne pieniądze lecz niestety bardzo niskie.

bee
@miszcz 31.07.2013 15:06

Pewne pieniądze? Znam kogoś kto tam i mimo umowy i uzgodnień, że przez rok będzie rozwijał sprzedaż składu, po kilku miesiącach pracy dostał wypowiedzenie, bo podobno nie sprzedawał. Z innych źródeł wiem, że prada była zypełnie inna - gośc sprzedawał jak mógł i ile mógł bo druga strona tego samego medalu to poblokowane mozliwości zamówień towaru, bo Leś nie płaci temu albo tamtemu dostawcy na czas, więc ci wkurzeni zamykają "okienko". Za to bratanek chętnie jeździ na atrakcyjne wycieczki organizowane przez producentów, którzy wierzą, że jak duży deweloper, to sporo u niego można sprzedać. Na pewne pieniądze w tej firmie nie może liczyć ani dostawca materiałów, ani pracownik. Tylko to jest pewne.

Jasiu

Tragedia, premii nie ma, obietnic nie dotrzymują, notorycznie nie płacą dostawcą, uważajcie bardzo niesłowni. Wszystko musi być na papierze na słowo nie wierzcie !

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe Edmund Leś