FUNDACJA POCIECHOM

Opinie o FUNDACJA POCIECHOM

Zuzanna

Jeszcze kilka dni aktywna będzie oferta pracy jako Hipoterapeuta w Fundacji Pociechom. Fundacja ta pomaga dzieciom niepełnosprawnym i w tym roku obchodzi 20lecie działalności. Co obecni pracownicy fundacji mogą powiedzieć na temat tego jak wygląda codzienna praca na tym stanowisku? Jaka osoba dobrze odnajdzie się w tej pracy? Każda informacja będzie cenna dla osób rozważających przesłanie aplikacji.

mario b

stanowisko pracy Terapeuta Biofeedback u państwa wydaje się jak na warszawę ciekawą alternatywą zawodową - czy jednak będzie mi się to opłacało finansowo>?

Zostaw opinię o FUNDACJA POCIECHOM - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUNDACJA POCIECHOM