Opinie o Fundacja Unity Legal Collaboration Hub w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fundacja Unity Legal Collaboration Hub. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Unity Legal Collaboration Hub o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Unity Legal Collaboration Hub w Kraków

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Specjalista Ds. Sprzedaży. Fundacja Unity Legal Collaboration Hub szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Kyrylo Nowy wpis

Polecam! bardzo dobrze mi sie wspolpracuje z fundacja.

Ukraina organizacia charytatyw Nowy wpis

Fundacja unity hub od wielu miesięcy wspomaga naszą ogranizację charytatywną w Ukrainie poprzez stale i nowe datki to dla sierocinca w Równym to ubrania i leki dla wojska. Dziekujemy z calego serca ze jestescie z nami! Dziękuje Polko!

Marlena Malinowskac - Pawul Nowy wpis

Z ową Fundacją prowadzę b2b współpracę od ponad 4 lat. Są to procesy finansowo-administracyjne, które w całości przekazaliśmy na rzecz Fundacji. Jest to idealne rozwiązanie dla średniego przedsiębiorstwa żeby zapomnieć o abstrakcyjnie niejasnych księgowo-kadrowych rozliczeniach i skupić się na biznesie i jego rozwijaniu. Prowadzę biznes od 12 lat. Do współpracy z fundacją przekonałam się po roku negocjacji i było warto. Bo wcześniej a ni roku nie było żeby zamykając rok w totalnym spokoju siedziała przy bilansach :) a teraz owszem.

Firma Fundacja Unity Legal Collaboration Hub w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży IT HUB (Sprzedaż usług). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Pracuję dla fundacji dłuższy czas i chwalę sobie. Świetna atmosfera i zespół, satysfakcjonująca praca i pensja.

Iza

dłuższy czas to parę lat? pytam, bo zastanawiam się czy są tu jakieś podwyżki stażowe. miałeś taką?

@Iza

i podwyżki i prowizje i premie

Iza

O matko to full pakiet widzę. Jest szansa na przybliżenie mniej więcej jak wyglądają?

Urszula

Od czego one zależą? Co trzeba robić, jakie osiągnąć wyniki żeby dostać podwyżkę?

Sergey Danishevskiy

Z Unity Legal Collaboration Hub współpracuję od dłuższego czasu i bardzo mi pomogli w wielu sprawach. Nasza współpraca rozpoczęła się, gdy w pełni wspierali moją przeprowadzkę z Ukrainy do Polski. Zarówno mój biznes, jak i moją rodzinę. Wszystkie usługi zostały wykonane profesjonalnie, a cały proces przebiegł bezproblemowo. Pomogli mi również przy wspieraniu mojego biznesu i zapewnili pracę przez inkubator, a kiedy zdecydowałem się na założenie własnej firmy w Polsce, otrzymałem tutaj również pełną obsługę. Podsumowując, oceniam pracę zespołu Unity Legal Collaboration Hub bardzo wysoko i zdecydowanie poleciłbym ich innym.

Sergii Makarevych

I am with UnityHub since Oct 2018. They helped me to make the move from full time single employer employment to freelance with 4-5 clients (IT). Unity takes cares of everything: contracts, bills, taxes, work permit while the fee is comparable to just accounting services. Few people to whom I recommended Unity are also happy with them. Highly recommended / Polecam.

Gennadii Sokol

Bardzo kompetentne środowisko dla cyber security firmy. Jurydycznie i podatkowo zapewniony serwis. Rekomendujemy!

Jurko R.

Pracuję z inkubatoem Unity Colaboration Hub już od lat. Nigdy nie zawiedli. Zawsze dobry serwis. Polecam.

Natalia

Jestem tłumaczem i współpracuję z fundacją od początków dziejów od 2018 roku. Ciągle zapraszana jestem na konferencje organizowane przez Fundację jako tłumacz ustny. Wykonuję tłumaczenia pisemne. Nigdy nie miałam wstrzymanej czy zaległej opłaty. Zawsze przejrzyste warunki. Tylko zachwalać. Bardzo ciekawy projekt, swoją drogą.

Natalia

Arhi

Poleca. Jestem od 3 miesiacow klientem. Dzisiaj bylem w gosci. Nowe biuro bardzo smaczne. Dziewczyny bardzo pomocne. Pani Alina fabtastyczna. Finanse przychodzą pilnie, szybko i kursy walut jest bardzo dobrzy. Ukraina pozdrawia. Dziekuje.

Paulina
@Arhi

Klientem? Czy po prostu ci pomagają jako fundacja?

klient

Wspólpracuje z fundacją 4 lata, widzę same zalety, wszystkie sprawy związane z dokumentami i wszelkimi formalnościami załatwiam kontaktując się mailowo. Zlecenie - wykonanie w 48h. Rok temu dziewczyny w finansach nawet mi wszystkie procedury związane z kredytem hipotecznym - szczęśliwie wziętym zalatwiły, do USA z certyfikatem fundacji latałem bez problemu. Brakuje mi tylko stałych szkoleń, wolałbym techniczne IT, a nie tylko prawne i podatkowe jak dotychczas uczestniczyłem.

@klient

No jak od tylu lat z nimi jesteś to faktycznie widać, że współpraca Ci leży. A co do tego braku stałych szkoleń to nie sugerowałeś im tego jeszcze? Bo skoro tak spoko obsługują to chyba wzięliby to pod uwagę?

Olga

Nasza firma współpracuje z fundacją przy projektach informatycznych od kilku lat, właściwie od początku istnienia fundacji. Jako klaster działają niesamowicie, kojarzenie partnerów, wydarzenia informacyjne, szkolenia i wykłady i dla kadry HR i dla zarządów i dla pracowników. Nie raz zamawialiśmy dedykowane szkolenia prawne/podatkowe, dużo dla nas organizują wewnętrznych szkoleń w zakresie prawa imigracyjnego, procedur zatrudniania cudzoziemców i też legalizacji pobytu zarówno pracowników jak i ich członków rodziny. Bardzo kompetentny zespół. Też dobre jest to że można ustawić dedykowaną kadrę obsługującą, ale to Fundacja ustawia już prawników i podatkowców/księgowych ze swoich spółek zewnętrznych. Przechodziliśmy z nimi kontrolę PUP i Straży Granicznej. Sukcesywnie. Też opracowali i wdrożyli: regulaminy pracy, AML, RODO. POLECAM! błędnie wpisałam uwagę przy drugiej spółce grupy, ale to chyba nie ma specjalnego znaczenia :) bo zostaje w rodzinie :)

Agent 007

fajowa fundacja wspierająca informatyków głównie cudzoziemców ale jest kilku Polaków bardzo fajnych w tym ja :) jesteśmy od 4 lat uwiązani więziami prężnymi i jestem jako ten więzień bardzo usatysfakcjonowany :) polecam dołączać do naszego grona wybrańców !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Unity Legal Collaboration Hub - Kraków

• Jak się pracuje w Fundacja Unity Legal Collaboration Hub?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Unity Legal Collaboration Hub tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Unity Legal Collaboration Hub?

Fundacja Unity Legal Collaboration Hub
  • Rynek Główny 28