Opinie o Unityhub Lawyers Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unityhub Lawyers Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Unityhub Lawyers Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unityhub Lawyers Sp. z o.o. w Warszawa

Nie widzę opinii odnoszącej się do warunków pracy z tego roku, mógłby wiec ktoś z was go mniej więcej opisać? wraz z początkiem grudnia zostało wystawione ogłoszenie do biura, reflektuje kandydaturę. Proszę o określenie przebiegu rozmowy rekrutacyjnej. Czego obecnie można na niej się spodziewać? Jakie pytania są zadawane?

etatowiec :)
@Viki

Niesamowita historia :) A najciekawsze to, że w kancelarii od lat nasza stała ekipa się nie zmienia, a tu nagle takie wieści od pewnie "byłego pracownika na dzieło" :) Pewnie tworzyła Pani z tworzywa :) Generalnie, jako stały obywatel kancelarii, daleki i bliski do kierownictwa/KA, który to jest bardzo życzliwy :) nie zgadzam się z treścią Pani komentarzy, ale niech kierownictwo radzi sobie z tymi oszczerstwami. Jam chciałem tylko podkreślić, szanownej Pani, to że oszczerstwa są karalne w tym kraju, tak apropos :)

Witam, jak wygląda sytuacja w kadrach i płacach? Na głównej stronie przedstawiona jest oferta z podkreśleniem branży IT. zastawia mnie przy niej jednak data publikacji, jak widać jest to rok 2022. Czy mimo wszystko praca jest wciąż aktualna? A co z jej warunkami?

Viki

Firma usuwa negatywne opinie o swojej prace i dodaje pozytywne. Znam kilka osób, które zostali (usunięte przez administratora) o wynagrodzenie od tej firmy. Ma miejsce (usunięte przez administratora) w pracy, nie wypłacanie wynagrodzenia na czas oraz nie wypłacenie wynagrodzenia w ogóle. Klienty nie są zadowoleni ponieważ nie otrzymują wynagrodzenia zgodnie z umową na czas. (usunięte przez administratora)

@Viki

Trochę chyba nie podłapałem przy tym części odnoszącej się do wynagrodzenia klientów? chyba, że o jakieś faktury chodziło? Ale wracając do tych znajomych Ci osób, które się zatrudniały, to na jakich w zasadzie umowach, że cos z wynagrodzeniem mogłoby być nie tak?

Viki Nowy wpis

Zatrudniają na umowę o dzieło i na spokojnie nie wypłacają wynagrodzenia, tak działają, pracuje tam kilka osób-przyjaciół kierownictwa które normalne dostają wypłaty i dlatego dla nowych osób na początku firma wygląda ok Jeszcze wystraszają tych pracowników żeby te przestali nawet mówić że nie dostali wypłaty

etatowiec :) Nowy wpis

Alicja P

Od 2 lat współpracujemy z kancelarią w kwestiach ustawienia i wdrożenia strategii delegowania pracowników budowlanych do Niemiec. Jestem zadowolona z realizacji usług polegających m.in. na wytwarzaniu dokumentacji zasadniczej, regulaminów i umów i pozostałych niezbędnych załączników. Mieliśmy potrzebę skorzystania ze wsparcia kancelarii w Niemczech pod czas kontroli ze związku zawodowego, mieliśmy w Polsce kontrole zus pod tym względem. Wszystko sprawnie przebiegało.

Irena Andrzejewska

Jako wieloletni współpracownik grupy UnityHUB, a aktualnie stricte UnityHUB Lawyers mogę powiedzieć tylko tyle że poziom mojego uwielbienia ludzi z którymi mam przyjemność pracować i współpracować jest na poziomie najwyższym z możliwych. Szef kancelarii, koledzy i koleżanki - strzał w 10-kę :) Druga rodzina :) Klienci - Bóg wynagrodził życie na starość :) dając ciągle najlepszych, ale następni znowu są niesamowici. Kocham tę pracę (zajmuję się w kancelarii legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców) i nawet lubię o niej myśleć po 17-00 :) Wszystkiego najlepszego dla wszystkich z okazji nadchodzących Świąt!

@Irena Andrzejewska

Pani Ireno, dziękujemy za miłe słowa, również grzeszymy w przyjemności współpracy oraz obcowania z Panią. :) Z uszanowaniem, unityhub lawyers

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Unityhub Lawyers Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. legalizacji pracy i pobytu obcokrajowców? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Myk

Od wielu lat jestem obsługiwany przez te grupę. Od jakiegoś czasu oddzielili kancelarie prawną na zewnątrz. Zamawiam od 5 lat i prawne usługi - umowy, doradztwo i legalizacje mnie i moją rodzinę i pracowników. Działalność it/wizualizacje. Czuje się bezpieczny bo nawet jak był jakiś problem to szybko załatwiali sprawę kontroli straży granicznej. Do kontroli albo trudnych spraw ze skarbówką polecam panią Wiktorie. Ale dziewczyny generalnie są świetne w legalizacji i z księgowości, prawnicy. Ja jestem na duże TAK! Polecam.

@Myk

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy że pozostaje Pan z nami i za możliwość i przyjemność ze współpracy z Państwa firmą. Z uszanowaniem, zespół kancelarii UnityHUB Lawyers

Artur

Sporadycznie korzystam z doradztwa kancelarii. Zagadnienia z prawa imigracyjnego, również delegowania pracowników do Niemiec/Szwecji. Przychodzę z planem. Wyceniają. Szukają legalnej drogi i najtańszej kosztowo. Płacę. Do następnej zmiany przypisów na tym pracuje moja firma. Od lat z unity hub jestem. Kancelaria łączy się w działaniach z biurem rachunkowym i doradcą podatkowym. Robimy burzę mózgów i ja robię biznes. Piszę opinię bo poprosili zostawić komentarz. Mój jest prawdziwy. Sprawdziłem inne kancelarie. Imigracyjnych jest dużo na rynku. Tych od delegowania które potrafią dogadać się ze wskazanym krajem ze skarbówką, związkiem zawodowym itp nie bardzo. Tu prawnik (nie pamietam imienia) i pani od podatków robią pracę rewelacyjną Polecam

@Artur

Szanowny Panie, dziękujemy za docenienie naszych starań i zaangażowania oraz na wzajemnie przyjazną współpracę. Z uszanowaniem, zespół unityhub lawyers

Aleksandra

Współpracuję z firmą od trzech miesięcy, jestem zadowolona ze współpracy. Atmosfera w biurze jest pozytywna, a współpracownicy bardzo pomocni i mili. Firma otwarta na potrzeby pracowników, umożliwia rozwój zawodowy oraz ułatwia pogodzenie życia zawodowego z prywatnym.

@Aleksandra

Aleksandra, bardzo dziękujemy Ci za miłe słowa i również dziękujemy za to że lekko dołączyłam do naszego zespołu. Z uszanowaniem, zespół UnityHUB Lawyers

Kolecki Mariusz

Kancelaria tak samo super jak i biuro rachunkowe z ich grupy. Pełny profesjonalizm (legalizacja pracy pracowników mojej firmy, kontrole straży granicznej, postępowania sądowe cywilne i karne). Za sobą mamy już wspólne wygrane procesy. Tylko polecać! Dziękuję mecenasom!

@Kolecki Mariusz

Panie Mariuszu, w imieniu zespołu, również dziękuję za Pana zaufanie i powierzanie nam tak zróżnicowanych zadań niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biznesu. Ręczymy za jakość poprzez wiedzę i odpowiedzialność naszych Mecenasów, nad czym stale wszyscy pracujemy. Współpraca z Panem i Pana współpracownikami również jest bardzo pozytywnym doświadczeniem i liczymy że wspólne lata to tylko początek naszej wspólnej drogi. Z uszanowaniem, zespół UnityHUB Lawyers

Mila Olszewska

Dziękuję za udzielone rady i konsultacje, było to pełnowartościowe szkolenie prawne w zakresie legalizacji pracy moich pracowników z Ukrainy i Białorusi. Działalność deweloperska i podwykonawstwo budowlane.

@Mila Olszewska

Szanowna Pani, w imieniu zespołu, dziękuję za Pani zaufanie i za przemiłą współpracę. Cieszymy się że możemy współpracować z Państwa firmą, jest to czysta przyjemność i satysfakcja. Z uszanowaniem, zespół UnityHUB Lawyers

Ela Bombkowska

Polecam! I raz jeszcze polecam, każdemu kto jest gotów na efektywne rozwiazania. Genialni prawnicy. Prawo kontraktowe, relacje międzynarodowe, windykacja w EU to jest to w jakim zakresie obsługuja mojà firme. Dziękuję

@Ela Bombkowska

Pani Elżbieto, jest to dla nas niezmiernie miłe docenienie. Czujemy dumę w związku z tym że możecie na nas polegać i powierzacie nam zadbanie o bezpieczeństwo waszych firm. Dziękujemy również za przesympatyczną współpracę i oby ona trwała zawsze. Z całego serca życzymy również Wesołych nadchodzących Świąt!

Grazynatlumacz

Z dużą przyjemnością mogę podzielić się moja opinia ze współpracy z firmą. Jako tłumacz przysięgły języka rosyjskiego od wielu lat współpracuję z Panią Viktorią Kosmyną i jej zespołem. Ta współpraca jest czystą satysfakcją. Zadania stawiane są jasno i precyzyjnie. Pracownicy-zleceniodawcy uprzejmi, otwarci na współpracę i bardzo kompetentni. Wynagrodzenie za pracę zawsze wypłacane jest zgodnie z umową i terminowo. Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę jako odpowiedzialnego i wiarygodnego partnera do współpracy.

@Grazynatlumacz

Szanowna Pani, w imieniu całego zespołu dziękuję Pani za te miłe słowa. Po tylu latach współpracy to już trudno nazwać współpracą, to prawie jak rodzina :) Uwielbiamy Pani wielki profesjonalizm i niesamowite poczucie humoru. Do zobaczenia przy Wigilijnym stole! :) Z uszanowaniem, zespół UnityHub Lawyers

Arkadiusz (Radca Prawny)

Szanowni Państwo, oczekuję na odpowiedź względem zatrudnienia na stanowisku Radcy Prawnego. Od tygodnia nie ma żadnych wieści. Czy mam porzucić nadzieję czy jednak otrzymam jakąś odpowiedź z Kancelarii? Udanego weekendu.

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Unityhub Lawyers Sp. z o.o.?

UnityHUB Lawyers

Dzień dobry, tak obecnie spółka zwiększa kadrę prawniczą i poszukuje Radcy Prawnego/Adwokata o specjalizacji jak w ogłoszeniu (usunięte przez administratora)

Mikolaj Tomasiuk

W ubieglym tygodniu bylem na rozmowie rekrutacyjnej na sp ds legalizacji. Dostalem zaproszenie na koncowa rozmowe i dzisiaj jestem juz po. Obstawiam ze sie zakwalifikowalem. Ciesze sie. Wydaje sie idealnym miejscem pracy. ale nie chcialbym wykrakac))) tak ze przmilcze.. na obu rozmowach duzo bylo pytan cd obowiazujacych zasad prawnych i praktycznych, duzo o niebieskich kartach i zezwoleniach na podstawie dzialalnosci gospodarczej, zezwolen na prace typ a-d. dla mnie nie stanowily trudnosci gdyz to moja codzienna praca od wielu lat, ale zobaczymy. praca z prawnikami, obsluga IT, producentow i budowlanych firm, agencji pracy glownie w j angielskim poznalem juz 2 osoby jako ze mnie rekrytowaly, wyglada ze zespol w porzadku napisze wiecej jak zaczne prace ))

Klientka

Zamawiałam apelacje od negatywnej decyzji Ponytowej. Bardzo sprawnie wykonane usługi. Pan Dmytro prawnik bardzo sprawnie prowadzil sprawe. Bardzo dziekuję! Jestem szczęśliwa i legalna!!! Natalia

Zostaw merytoryczną opinię o Unityhub Lawyers Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Unityhub Lawyers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unityhub Lawyers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unityhub Lawyers Sp. z o.o.?

Unityhub Lawyers Sp. z o.o.
  • Artyleryjska 35
    03-276 Warszawa

Unityhub Lawyers Sp. z o.o.