Cortex Chemicals Sp. z o.o.

Opinie o Cortex Chemicals Sp. z o.o.

Lisa

Niestety wszystkie opinie o tej firmie to prawda. Zasiadają tam gbury, chamy i ludzie, którzy mają się a nie wiadomo kogo. Zero szacunku do drugiej osoby. Ego i mniemanie o sobie wystrzelone w kosmos.

@Lisa

Ale o tym, że ty jesteś jednym z nich już nie powiesz

Mario

Jednym czy jedną ?

Mario
@Vamos

nie wiesz, że Lisa to żeńskie imię ??

@Mario

To nick. Skąd mam wiedzieć kim jest

@Mario

Niech ta osoba mi powie, czy się pomyliłem (prawdopodobnie tak, więc w sumie uwaga w moim kierunku całkiem słuszna)

@Lisa

I jak coś to sorry, to nie było celowe działanie, tylko przez nieuwagę. Jakoś treść wątpliwej jakości, przysłoniła mi rodzajnik nicku

melf

Czy specjalista ds. sprzedaży może pracować w pełni zdalnie czy tylko hybrydowo?

Giro
@melf

Wy czytacie czasem to forum przed zadaniem pytania?

rozbawiony
@Giro

Na temat firmy jest ponad 1100 wpisów. Jak to przeczytać?

@Giro

Dość rozbieżne są opinie, chciałem się dowiedzieć coś może konkretniej

Giro
@rozbawiony

Jakby się ograniczył chociaż do pierwszej strony, to znalazłby informacje. Pewnie nawet wcześniej niż myśli.

deusex

ale jak opinie?

deusex
@melf

przecież stwierdzony został fakt i tyle

piotro

no okej, ale ogólnie chyba czytając oferty masz tam zaznaczone wszystko nie?

melf

Hah nie, coś mi dziwnie działało, a próbowałem się wysłowić i tak wyszło dziwnie. Także sorka za zamieszanie

Yolo
@melf

Yhy, jakoś dziwnym przypadkiem osoby o innych pseudonimach robią tak samo. Człowieku daj już sobie spokój. Wszyscy więdzą co robisz.

carmel
@Yolo

gostyń to niestety stan umysłu, nie poradzisz:)

@Yolo

Aha, no spoko, dobrze wiedzieć, szkoda, że ja nie wiem xd

@melf

Najwyraźniej nie musisz, skoro już ktoś wymyślił sobie twój życiorys i motywacje

Olej i tyle.

@melf

I tak, będę pisał każde zdanie w osobnym poście, bo widzę jak ich to triggeruje :)

HAHA
@Vamos

To masz super pracę, siedzenie i dodawanie komentarzy - szacun(bo pewnie tylko to umiesz robić) ! Wieś śpiewa i tańczy i na dodatek zapomniała j.polskiego. Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy :)

pina

czy home office jest dostępny od samego początku dla specjalisty sprzedaży?

damosuzuki
@pina

Skąd informacja o tym, że jest dostępny w ogóle? Bo w ofercie na pracuju nic takiego nie widzę.

@damosuzuki

ja widzę w ofercie "praca zdalna", więc zakładam, że tak to działa

@pina

to jak to z tym jest, jest tu kroś ze sprzedaży?

leti
@pina

zadzwoń i zapytaj, oczekiwać tu możesz długo

fezco

Tak.

pracujesz w sprzedaży?

@fezco

albo po prostu wiesz jaka tam atmosfera, jak si pracuje?

fezco
@zuz

Pracuję zdalnie, więc atmosferę to mam taką, jaką sobie sam zbuduję

@fezco

ale jakiś kontakt z innymi pracownikami chyba masz?

Dzizas
@zuz

Nie, nie ma. Pracuje w izolacji i raz w miesiącu z nim rozmawiają. Boże widzisz a nie grzmisz co za inteligencja.

Rozbawiony

Żartowniś z ciebie.

Yo
@pina

Firma nie chce dawać pracownikom HO, brak zaufania, brak zrozumienia. Teraz pracownicy w ogóle nie mają możliwości pracy zdalnej.

Greg

Jak nie znalazłem dla siebie oferty to warto wysłać im po prostu z cv z zapytaniem czy nie znalazłoby się dla mnie coś? Ktoś może wysyłał tak cv i dostał jakąś odpowiedź?

@Greg

Właściwie przy okazji to jakie warunki są w firmie? Dobrze się pracuje?

Tymson
@Greg

Aplikację inicjującą możesz zawsze wysłać, ale czy przyniesie to efekt, to możemy gdybać jedynie.

Tymson
@Greg

Zależy komu. Mi okej, ale są osoby, które narzekają. To już sam musisz sobie opinie wyrobić. Warunki przyzwoite.

Jasne, nie inaczej

Zawsze znajdą się narzekacze

@Tymson

Ale poczytać opinie też warto wydaje mi się

A może inaczej ?

Jak wszędzie

@Greg

Warto, dużo się można dowiedzieć

Sprawdzimy, zobaczymy.

@Simon

W sensie? nie rozumiem co masz na myśli w ogóle w tym momencie

@Simon

No jakby that's the point tego co napisałem...

@Simon

Dobra, ja już odpadam bo się sam pogubiłem w tej konwersacji

@Greg

To samo co ty, czytaj wyżej.

@Greg

Czyli angielski znasz, może ciebie przyjmą na rozmowę fejs tu fejs.

@Greg

Ja też, za dużo razy odpisujecie po kilka razy zamiast w jednej wiadomości.

@Simon

a to ty też chcesz się tu zatrudnić?

@zuz

Myślałem nad tym ale czytając opinie chyba nie ma sensu ryzykować.

@Simon

moim zdaniem trzeba brać to przez pół i lepiej sprawdzić samemu, bo sam sobie wyrobisz najsensowniejszą dla siebie opinie

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cortex Chemicals Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Asystent / Asystentka Dyrektora Zarządzającego?
Patri

W jakie kraje się jeździ jako strategic buyer? Są jakieś wyszczególnione gdzieś czy to zależnie od potrzeby czy tam ustaleń

neks
@Patri

pewnie tam gdzie jest jakaś współpraca nawiązana, może na stronie znajdziesz jakie to kraje

toki

Ma mi być wstyd? Za coś muszę żyć. Nie rzucę pracy z dnia na dzień, tylko dlatego, że firma nie zrobiła czegoś, co chciałabym, żeby zrobiła.

toki

Ale po co ta agresja w moją stronę od razu? Może i nikt nie pytał, ale wypowiedzieć się mogę

Uk

Nie handluje... Dobry żart, dzień po moim pierwszym wpisie dopiero usunęli ze strony www informację, że są przedstawicielami. Na facebook dalej jest taka informacja. (usunięte przez administratora)

toki

odpowiedziałem tylko na twój wpis zgodnie ze swoimi odczuciami. Chodzę do pracy, żeby zarabiać na życie i nie pytam zarzadu codziennie jakie decyzje podjął i w jakim kierunku

Wałtom

A czy Ty potrafisz zrozumieć swoje ograniczenia? Np to, że jak zmieniasz nick z JBCpu… na UK, a potem na Putler i piszesz sam do siebie oraz, że jesteś klientem, a w rzeczywistości byłym pracownikiem to tracisz wiarygodność?

away

Może przenieście się na priv i pogadajcie sobie wzajemnie wywyższającym się tonem, co?

AG

Uuu czyli resortowa firma

Ron

Witajcie, potrzebuje informacji odnośnie Asystenta ds. Handlowych. Jest napisane, że praca jest stacjonarna ale w wymaganiach podali potrzebne prawo jazdy. Jak to wygląda?

amicas
@Ron

a to nie jest tak, że do klienta trzeba czasem podjechać? Ktoś coś wie więcej?

amicas
@Ron

bo mnie to też interesuje, więc może ktoś się znajdzie znający temat.

Elon
@Ron

No chyba nie wpiszą, że zdalna, tylko dlatego, że czasem gdzieś trzeba podjechać. Każdy asystent powinien mieć prawko, w mojej opinii.

liściec
@Elon

No dobra, w twojej opinii może i tak

liściec
@Elon

Ale jakby mało kogo interesuje co ty uważasz, tylko to jak to wygląda w praktyce...sorry za bezpośredniość, ale nie czarujmy się, tak jest

xy

Ile etapów rekrutacji? długo się to ciągnie?

odp

ani trochę bo to zwykle 1 etap jest także szybka sprawa

@odp

A na tym jednym etapie wałkują jakoś wybitnie czy raczej nastawiać się na normalną rozmowę?

@odp

Też tak dopytuję bo wolę być przygotowanym na każdą ewentualność

odp
@xy

nie wiem co dla ciebie oznacza wałkowanie ale kiedy ja byłem na rozmowie to przebiegła w normalnej atmosferze. Wiadomo było lekko oficjalnie ale to tak musi czasem być.

Wiktor
@odp

a ktoś ma aktualne info z tego czasu? a nie sprzed paru miesięcy?

Wiktor
@odp

każde info się przyda więc jak ktoś będzie taki miły to bede wdzięczny

Rick
@Wiktor

sprzed paru miesiecy to chyba też jest aktualne info.....

Rick
@Wiktor

jakoś koło 2 miesięcy temu. 1 etap rekrutacji. raczej oficjalna rozmowa. ale konkrety podali i ja też

Mak
@Rick

kto prowadzi rekrutacje? Hr , prezes czy kierownik działu?

Mak
@Rick

i ile później czekaleś na odpowiedź pozytywną?

h

dobrze że ty pokazujesz wysoki poziom gratulacje

@h

z kim wy gadacie?

@xy

zależy od stanowiska, im wyższe tym cały proces jest dłuższy ale to i tak masz okres wypowiedzenia z poprzedniej firmy plus przy rozmowie rekrutacyjnej dostaniesz informacje kiedy możesz spodziewać się odpowiedzi. Jeszcze raz nadmienię, wiele zależy od stanowiska

Elon
@exon

Nie z tobą, najwyraźniej

P

Apropos zdalnej rozmowy - na stanowisku PH wykonywanego w innym, niż mieści się siedziba, miejscu w Polsce, przy założeniu, że rozmowy standardowo odbywają się stacjonarnie, to w takim przypadku byłyby w całości zdalne, czy trzeba by się karnąć przez pół polski na tę jedną rozmowę, żeby się pokazać?

Mob
@P

można zdalnie ale na handlowca to my by cie chcieli zobaczyć

@Mob

Czyli trzeba się przygotować na wizytę w siedzibie, tak? Czy wideorozmowa wystarczy?

arbo
@P

Niw wyobrażam sobie podjęcia podjęcia pracy bez osobistego kontaktu.

@arbo

W sumie, coś w tym jest. Jedna podróż mnie nie zbawi.

@Mob

Dobra, w każdym razie dzięki za wszystkie odpowiedzi

Majster
@P

no dokładnie, a zawsze takie rzeczy lepiej dogadywać f2f. i ty będziesz miał lepszą okazję poznać firmę, dla której potencjalnie będziesz pracował i vice versa.

Dons
@P

Jak dla mnie to obie strony wyjdą na tym dobrze jesli jednak dojdzie do tego spotkania. Jednak te zdalne rekrutacje to zupełnie nie jest to samo

arbo
@Majster

Po jednokrotnej wizycie w firmie, to wiele się nie dowiesz.

Majster
@arbo

nie no, masz rację

paksa
@Majster

nie wiecie jak to teraz może wygląda? Zdalnie czy stacjonarnie? Bo po tym całym dziwnym czasie to albo się wraca do tego albo zostaje przy zdalnym, a nie widziałem, żeby było gdzieś to zaznaczone jak jest

mich
@paksa

Ja widzę, że rekrutacja jest zdalna.

paksa
@mich

wiem, zdążyłem się dowiedzieć do tego czasu. dzięki

mich
@paksa

No tak. Ja tu wchodzę dość sporadycznie i nie zwracam szczególnie uwagi na daty, stąd mój niesamowity zapłon ;)

South

Widzę, że jest oferta na specjaliste ds. systemów zarządzania jakością. Standardowa zagwozdka 'kilkuletnie doświadczenie', czyli 2, 4?. Jakieś minimum może ktoś przybliży?

pwn
@South

Kilka: «zaimek oznaczający w sposób przybliżony liczbę równą co najmniej dwa i co najwyżej dziesięć» Cokolwiek zawierającego się w tym przedziale.

@pwn

Dobrze, nie musisz mi wklejać definicji, nie jest to koniecznie. Raczej pytałam pod kątem tego co jest preferowane. Ale skoro tak mówisz to pewnie 2 z hakiem oblecą. Nie mniej dzięki za... wyczerpującą odpowiedź...

pwn

Polecam się na przyszłość

Zobo
@South

Nie ma określonego minimum. Grunt, żebyś się na tym znał i miał wcześniej sporo do czynienia z tematem.

@Zobo

Dzięki. A ty pracujesz może na tym stanowisku?

Zobo
@South

Nie, ale jak masz jakieś pytania, to dawaj, bo coś niecoś się orientuję.

ugh

Dajcie już spokój z tym pluciem.Żyjemy w wolnym kraju, wolny rynek, nie ma przymusu pracy w tej czy innej firmie, komu nie pasuje zawsze może zmienić pracodawcę.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.. A kamieniem rzucić najprościej.. Życzę Zdrowia Wszystkim bo to najważniejsze..reszta zależy od nas :)

ugh

Niestety nie jestem dyrektorką... chociaż nie powiem, że nie chciałabym być. Może kiedyś :)

BP
@ugh

Przymusu pracy owszem nie ma, ale czasami jest potrzeba, a po to jest właśnie Gowork aby umożliwić wyrażenie opinii o pracodawcy i min. napiętnować niewłaściwe zachowania menagerów działających w jego imieniu. Bez punktowania moralnie nieakceptowalnych zachowań stają się one normą. Chamstwo należy plenić bo się rozrasta jak chwast.

UGH
@BP

Świetna strategia, podejrzewam, że bardzo efektywna :). Tyle ode mnie, pozdrawiam, wszystkiego dobrego wszystkim

Dowody

Dowodów ludzie maja bardzo dużo sama mam nie jeden i jak ktoś gdzieś jakaś grupę założy to tylko dać znać chętnie podzielę się tym co mam. Nie wiem ile w tym prawdy ale podobno zostało zgłoszone to i owo do inspekcji pracy

Może wszyscy zaczniemy pisać o każdym z nazwiska? z całym szacunkiem ale jakby rozumiem istotę problemu ale są granice, których się nie przekracza..

Nicki

Przekroczyli granicę ci co (usunięte przez administratora)więc nie dziw się, że ktoś też nie wytrzymał i przekroczył kolejną granicę.

MarcoPolo

cześć wam, pytanie może trochę głupie, ale co poradzę na mój orient w terenie (tudzież jego brak). Będę potrzebował się do Was dostać,ogarnąłem sobie trasę w Google maps, ale w zasadzie nie mogę ustalić, który to konkretnie budynek (co przybliżam, to mam inny numer ulicy i już się pogubiłem), czy to ten taki ładny, jasny budynek z bramą, co się wyróżnia na tle, czy któryś z tych obok, czy nawet po drugiej stronie?

Tola
@MarcoPolo

Taki ladny dworek, z dwoma bramami, po stronie lewej ul. Malczewskiego

Bohdan
@Tola

Jest szyld.

Tola
@Bohdan

Szyld to jest taka prostokątna tablica z napisem powieszona na ścianie

ślepy
@Tola

Jesteś bardzo pomocna.

Cthulhu
@MarcoPolo

Tak jak piszesz, to właśnie “ten taki ładny, jasny budynek z bramą” :) A szyldu faktycznie nie widać na google, więc można się było pogubić :)

ślepy
@Cthulhu

No dobrze. Masz rację.

MarcoPolo
@Cthulhu

O, czyli nie jest ze mną tak źle, skoro trafiłem. Dziękuję pięknie za odpowiedź.

ty tak na serio?

@MarcoPolo

Mogę ci wydrukować mapę, jeżeli z google ci nie po drodze

Kacper

Pojawiał się już ten wątek, ale w zasadzie nie było żadnych konkretnych informacji. Chodzi mi o stanowisko Product Managera - oferta wisi na stronie. Jestem zainteresowana tym, ale widzę też że w zakładce zespół jest to stanowisko obsadzone i teraz nie wiem czy to jest nieaktualne, czy może potrzebują drugą osobę? Podpowiecie mi coś może

J.J
@Kacper

ale jakiej właściwie podpowiedzi potrzebujesz??

@J.J

no czy warto aplikować, czy bez doświadczenia w tej konkretnej dziedzinie, czy są szkolenia w tej kwestii?

J.J
@Kacper

to dużo oczekujesz tych podpowiedzi :D zawsze warto spróbować nic ci nie szkodzi przecież

Sencha
@Kacper

produktów jest sporo, więc może faktycznie jest potrzebna druga osoba do pełnienia takiej funkcji. Ciężko przewidzieć takie rzeczy, też nie wnikam w każde stanowisko w firmie i nie orientuje się gdzie kogo potrzebują jeśli mnie to nie dotyczy.

Dio Brando
@Kacper

Z tego co widzę w tej ofercie nie ma nic o wymaganiach dotyczących doświadczenia ;) Tu chodzi o to przede wszystkim żeby się w tym odnaleźć, szybko uczyć, mieć jakieś tam umiejętności wymagane na tym stanowisku, resztę można przyswajać na bieżąco

Mad
@Dio Brando

Piszą tam też o wyjazdach za granicę warto to zauważyć.

Sencha
@Mad

No błyskotliwe, jak trzeba coś pozałatwiać za granicą to trzeba wyjechać to jednak logiczne. Trzeba o tym pomyśleć tak - jest to na pewno rozwojowe stanowisko, na którym ciągle coś się dzieje.

@Sencha

Czyli myślicie, że mimo wszystko powinnam spróbować? Dość szybko się uczę i jestem ambitna, a szczególnie jeśli praca mi się spodoba, a po waszych wypowiedziach przekonuje się do tego coraz bardziej.

OstryCieńMgły
@Kacper

tak Kacper, powinnAś ....

none
@OstryCieńMgły

Skąd wiesz jak się identyfikuje, to delikatny temat w obecnych czasach, możesz kogoś urazić ;)

Dio Brando
@Kacper

Próbuj, próbuj nic Ci nie szkodzi. Skoro oferta jeszcze wisi to jest jakaś szansa, a raczej aktualizują na bieżąco tą stronę.

@OstryCieńMgły

słyszałeś kiedyś o literówkach?

Kal

można się załapać do pracy na produkcji?

robol
@Kal

W Cortexie nie ma produkcji. To firma handlowa.

@robol

skąd ludzie biorą to o tej całej produkcji? już któreś takie pytanie widzę.

hokusxpokus

Czy ktoś się orientuje w jaki sposób można wysłać swoje CV aby w ogóle było zauważone? Odkąd pamiętam na stronie internetowej w zakładce "kariera" nie ma żadnych aktualnych ofert pracy, podejrzewam, że wszystkie CV, które można wysłać na maila rekrutacja@cortexchemicals.com. wpadają do spamu.... Raz tylko było nieoficjalne info że szukali do działu logistyki, jednakże też nie wiadomo było do kogo wysłać CV...

Patrycja
@hokusxpokus

Zgodnie z informacjami, które firma Cortex Chemicals zawarła na stronie, obecnie nie jest prowadzona żadna rekrutacja, więc może firma na chwilę obecną nie potrzebuje nowych pracowników? Mógłbyś napisać, dlaczego akurat w tej firmie chciałbyś pracować? Masz może jakieś informacje na temat tego miejsca pracy, którym i mógłbyś się z nami podzielić? Zachęcam do dyskusji.

Pomyśl

Pracuj pl ....

Patrycja
@Pomyśl

Aplikowałeś na któreś z ogłoszeń dodanych przez pracodawcę, czy może dopiero masz taki zamiar? Może Ty będziesz w stanie odpowiedzieć, dlaczego akurat to miejsce pracy wydaje Ci się interesujące? Czy masz jakieś informacje o pracy w firmie Cortex Chemicals, których nie ma jeszcze w tym wątku? Odpowiedz, proszę.

Kuba
@Patrycja

Mam zamiar i szukam informacji. Jest umowa o pracę i co najmniej 3k na start?

Artur
@Kuba

Zastanawia mnie, czy zarobki oraz stabilna umowa o pracę są dla Ciebie najważniejszymi czynnikami, które zdecydują ewentualnie o tym, czy zdecydujesz się aplikować do pracy w tej firmie Cortex Chemicals? Inne aspekty są dla Ciebie mniej ważne w przypadku, gdy firma zaoferuje zarobki, które chciałbyś uzyskać?

@hokusxpokus

Nie wysyłaj z podejrzanych maili, to do spamu nie trafi

Czy ktoś się orientuje w jaki sposób można wysłać swoje CV aby w ogóle było zauważone? Odkąd patrzyłem na stronie internetowej w zakładce "kariera" nie ma żadnych aktualnych ofert pracy, boję się że wszystkie CV, które można wysłać na maila rekrutacyjnego wpadają do spamu....

Zed

Możesz spróbować też zanieść osobiście , może to będzie miało jakieś znaczenie przy rekrutacji

Zed

albo ewentualnie też zadzwonić do kadr i tam podpytać jak się sprawy mają, myślę że każde zaangażowanie w sprawę może mieć lepszy efekt niż czekanie

Dolan

To się nie bój za wczasu tylko wyślij po prostu? Peniasz już na tym etapie?

@Dolan

Nie peniam, pytam. To chyba dozwolone. Może ktoś miał kiedyś podobną zagwozdkę jak ja i zechce się podzielić swoim doświadczeniem.

Zed

No to powiedziałem co wiedziałem na ten temat i co mogłoby Ci pomóc

exon

Obklej nim okna w firmie od zewnątrz, ktoś zauważy.

Ugabuga

@Nick Brawo za umiejętność wyszukiwania, pozazdrościć. Są oferty pracy na pewnym popularnym portalu. Wystarczy ciutkę się wysilić, o ile możemy to w ogóle nazwać wysiłkiem.

xd
@Ugabuga

nie za dużo oczekujesz?

Ugabuga
@xd

Jeśli to dla Ciebie za dużo to pozdro.

xd
@Ugabuga

nic się na żartach nie znasz.

Szczęśliwego Nowego Roku

Tapas
@Życzenia

i oby był lepszy niż ten poprzedni. pozdrawiam serdecznie

@Tapas

fajnie że pamiętacie też o tych internetowych ludziach żeby im dobrze pożyczyć

@:)

Pamiętam o wszystkich, po prostu nie lubię składać życzeń twarzą w twarz, wolę to zrobić przez kompa.

@Życzenia

a kto lubi, zawsze jakoś tak dziwnie się to robi, najlepszego dla wszystkich

Chyba jestem kompletnie porąbany

@Życzenia

No może Ty jesteś, ja niekoniecznie. Ale ciekawa próba podszywania się pod kogoś kim nie jesteś

@Życzenia

I jeszcze jedno. Nieładnie się podszywać.

arro

Może meliski panowie?

@arro

Kto się pode mnie podszywa?

To nie ja

Dziękuję nie palę

@Daniel

ale bzdury tu wypisujecie. chyba nudno w wolnym czasie

@:)

W cortexie nie mozna sie nudzic :)

@Daniel

wy coś braliście, czy taki macie styl konwersacji, że gadacie szyfrem?

City

Czy blog Cortexa jest prowadzony regularnie?

Ziomek

Rzadko ale regularnie

City
@Ziomek

A wiadomo kto się tym na stałe zajmuje i od czego zależy częstotliwość postów?a

Ziomek
@City

Ja osobiście nie wiem, pewnie jakaś osoba do tego oddelegowana z pracowników

teserakt
@City

A po co Ci to info tak właściwie? Zainspirował Cię styl pisania i chcesz zagadać, czy co?

@City

przeciez masz daty powstawania wpisów, więc co to za pytanie, statystyk wyciągnąć nie umiesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Cortex Chemicals Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Cortex Chemicals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cortex Chemicals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cortex Chemicals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cortex Chemicals Sp. z o.o.