Cortex Chemicals Sp. z o.o.

Opinie o Cortex Chemicals Sp. z o.o.

Bethoveen

Czy godziny pracy są stałe i nie do ruszenia, czy jest jakaś elastyczność w temacie?

Chopin
@Bethoveen

To ja jeszcze dopytam czy można pracować zdalnie i czy udostępniają do tego sprzęt?

Mozart
@Chopin

Dostaniesz, to co wszyscy. Laptop, telefon, tanią drukarkę. Firma nie zapewnia nic dodatkowego. W sumie nie odbiega to od realiów w innych firmach.

Remit
@Bethoveen

Nie ma żadnej elastyczności w zakresie godzin pracy.

nick9
@Remit

to w jakich w takim razie godzinach pracujecie?

Realistic
@nick9

Obowiązkowo od 8 do 16.

dream
@Realistic

a jakieś nadgodziny się zdarzą czy nie?

Ramis
@Realistic

nie dodał mi się pytajnik: czy praca zdalna jest możliwa?

Tig
@Ramis

Na jakim etapie jest twoja rekrutacja? Czy dopiero rekonesans zanim wykonasz pierwszy ruch?

Tarlom

Jak wygląda home office w tej firmie? Są prowadzone jakieś kontrole czy się pracuje z miejsca zamieszkania czy można z dowolnego miejsca pracować?

Rocky
@Tarlom

Myślisz ze Dyrektor Sprzedaży przyjedzie do Ciebie do domu, sprawdzić czy pracujesz?

Tarlom
@Rocky

No nie wiem dlatego pytam. Zdarzały mi się kontrole w poprzedniej firmie...

@Rocky

a zdarzało się tak u was?? no ja nie sądzę, ale kto wie heh

Rocky
@Itak

W tym samym dniu złożyłbym wymówienie. Surrealizm.

@Rocky

no więc nie ma z tego co wnioskuje :D i prawidłowo, a powiedz mi tutaj zdalnie to tylko w wybrane dni? macie możliwość być całkiem zdalnie czy jednak chcą żeby się pojawiać w biurze?

@Rocky

jak to w praktyce macie? jaki sprzęt udostępniają?

Rajmund Wrotek
@Itak

Laptop, telefon komórkowy i tania drukarka

ukłon
@Rajmund Wrotek

kurde nawet drukarkę dają? no nieźle, u mnie w poprzedniej firmie nie miałem.. a tak poważnie ile dni w tyg można być zdalnie?

dejw
@ukłon

a tak poważnie już, jak podchodzą do zdalnego, raczej ok czy tak sobie? na rozmowie pytać od razu czy dopiero po przepracowaniu jakiegoś czasu lepiej zagadnąć o zdalne, bo wiadomo, że początkowo to pewnie z biura?

Trasata
@dejw

Praca zdalna jak najbardziej OK. Wszystko wyjaśnij przed podjęciem pracy, aby uniknąć jakiś niespodzianek. Pamiętaj ze najważniejsza jest pensja zasadnicza. Z premia jest bardzo różnie, zasady są mało przejrzyste i niemożliwe do zweryfikowania przez pracownika.

@Trasata

mało przejrzyste ale są jakkolwiek omawiane lub wyjaśniane pracownikowi w pewien sposób? jaki więc? co konkretnie na ich temat wiesz jakie są przykładowe okoliczności / wysokości?

Informacyjny

Cortex Chemicals – lider na rynku dystrybucji chemii spożywczej i technicznej, można o tym przeczytać artykuł na mysłowice portal informacyjny

Ronda

Oferty są do Warszawy, Tarnowa, Lublina, co to są za lokalizacje?

tynn
@Ronda

ale jakie jest pytanie??

Beata

Najłatwiejsze rozwiązanie. A jaki ktoś mógł mieć problem z tymi lokalizacjami? Któraś z nich jest uznana za najlepszą a któraś za najgorszą? kojarzycie warunki, żeby opisać?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cortex Chemicals Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Asystent / Asystentka Dyrektora Zarządzającego?

Jakiś dojazd sensowny pod biuro jest czy bez auta się nie obejdzie?

@333

Biuro jest w centrum Tarnowa.

Velo
@333

Ale skąd konkretnie chcesz dojeżdżać w ogóle?

@666

Ok, ok to jeszcze jakbyś powiedział jak z parkingiem tam macie?

onerko
@333

Z miejsce do parkowania jest bardzo kiepsko. Biuro jest ślicznie położone w centrum Tarnowa. Jest sporo miejsc parkingowych pod budynkiem, ale firma bardzo się rozrosła i miejsc nie wystarcza dla wszystkich.

Szukają handlowca z znajomością języków obcych. Ktoś z obecnych pracowników może opowiedzieć o warunkach pracy? Czy są wstępne szkolenia, czy mają bazę klientów czy samemu trzeba ją tworzyć? Jaka jest premia i podstawa wynagrodzenia? Jaka atmosfera w firmie? Nie chcę trafić na wyścig (usunięte przez administratora) szczerze, bo obecnie pracuję w korpo, ale na samodzielnym stanowisku

Jak wam się tak szczerze pracuje, proszę o prawdziwe opinie ale takie bez koloryzowania ani w jedną ani w drugą stronę.

@333

Jakie są relacje kierownictwa z pracownikami?

@333

Wspaniale. Zarząd wsluchuje się w głosy pracowników, bierze po uwagę ich opinie. Traktuje z szacunkiem, zaufaniem i wspiera na każdym kroku. Nie mogę uwierzyć swojemu szczęściu.

Velo
@333

Okej. Nie jest idealnie, ale nie ma co demonizować. Jak komuś odpowiada ten charakter pracy, ma doświadczenie i wie co robi, to myślę, że się odnajdzie. Dla mnie jest spoko, ale to każdy musi sam oceniać.

Aneta

Współpracujecie w uczelniami? Konkretnie współpraca pod kątem badań do doktoratu?

Timtim
@Aneta

Nie jest to zbyt powszechne pytanie więc obawiam się że nie obejdzie się bez telefonu do firmy

poważny
@Aneta

a w jakiej dziedzinie? czego by dotyczyła współpraca? no chyba, że to tajemnica, to nie musisz odpowiadać

poważny
@Timtim

no mi też się wydaje, że tak czy tak kontaktować się musisz z górą, wątpie żeby ktoś z pracowników udzielił ci tutaj odpowiedzi

Aneta
@poważny

Do kogo najlepiej dzwonić w tej sprawie?

Morris

Pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko specjalista ds. sprzedaży, w ogłoszeniu jest napisane, że wymaganiem jest wykształcenie wyższe, ale nie doprecyzowali czy musi być kierunkowe np. handel, ekonomia, marketing,itp.. czy niekoniecznie? to jedno, a drugie jak tu wygląda rekrutacja? długo trwa?

Nano
@Morris

Nie ma to praktycznie znaczenia. Do Cortexu stosunkowo latwo się dostać, śle z drugiej strony większość pracowników bardzo szybko rozstaje się z ta firma. Wnioski wyciągnij sam/sama.

@Morris

ja np nie mam strickte powiązanego, ale i tak wysyłam bo może akurat mnie wezmą, trochę doświadczenia jest mimo że niedawno skończyłam studia

@Morris

a wiecie czy jest opcja racy zdalnej??

@Morris

może jakiś pracownik by napisał, czy jest taka opcja i po jakim czasie? jakieś warunki trzeba spełniać?

fanfar
@marysia

jest możliwość na wybranych stanowiskach z tego co widzę

fanfar
@marysia

szczegółów nie znam, ale przy ogłoszeniach o pracę na ich stronie masz informację, że możliwy jest home office, także trzebaby chyba pytać konkretnie o daną ofertę

Jaś
@marysia

I znowu to samo. Jedna osoba i trzy kolejno następujące po sobie wpisy. Żałosne,

gawędziasz
@Jaś

nie którzy nie mają z kim pisać więc tutaj przynajmniej mogą anonimowo pogawędzić

Unter
@gawędziasz

Zanim zaczniesz gawędzić, poczytaj słowniczek ortograficzny.

gawędziasz
@Unter

a ty unter pod słownikiem siedzisz?

Unter
@gawędziasz

Musisz dziecko jeszcze dużo się uczyć.

Coach
@Unter

Człowiek uczy się całe życie...

@Coach

święte słowa :)))

rekrutacja
@Morris

Wykształcenie nie ma znaczenia, chodzi o to abyś prezentował jakiś poziom , kulturę osobistą. Przyjeło się że ludzie po studiach takową posiadają (o ironio.....). Rekrutacja jest dwuetapowa, czasem trzy. 1. Rozmowa z działem rekrutacji, przesiew i wyłonienie kandydata interesującego. 2. Rozmowa z dyrektorem zarządzającym lub/i kierownikiem działu lub/i prezesem zarządu. Przechodzisz dalej albo jest II etap poprzedzony "zadaniem domowym" który sprawdza Twoje "kontakty w branży" lub znajomość tematów. Np. Wyszukanie klientów na dane substancje z rynku PL, DE, itp, albo podzielenie się:) swoimi klientami z którymi współpracowałeś wcześniej ( wciąż nie jesteś zatrudniony ... : ) ). 3. Jeśli podoba się zadanie domowe - witaj w zespole ! W ramach ciekawostki powiem, że później te zadania domowe trafiają do nas do działu handlowego i mamy gotowce do pracy takze dzięki !!

@rekrutacja

rzeczowo odpowiedziałeś, dzięki. a z ciekawości, nie szukają jakiegoś handlowca?

Philip Glass
@yerk

Z ciekawości, nie zajrzałeś na stronę/platformy z ofertami, zanim zadałeś to pytanie?

@Philip Glass

z ciekawości to zajrzałem zaraz po zadaniu pytania, więc już wiem :)

Philip Glass
@yerk

I co zobaczyłeś?

Beata

O nabory na handlowca chodziło? Zwerbowałeś się może po takim czasie albo aplikowałeś? Jak długo się czeka aż zawołają na rozmowę?

Grażyna

Zainteresowała mnie oferta na stronie firmy na Specjalistę ds. Sprzedaży na Rynek Włoski. Jest tam info że są jakieś wyjazdy w Polskę i za granicę. Często się takie zdarzają na tym stanowisku? Sa jakoś dodatkowo premiowane?

Włochy
@Grażyna

Będą rozwijać rynek, więc Twoim zdaniem będzie zbudować bazę potencjalnych klientów, żebrać na Linku u namiary na osoby odpowiedzialne za zakup surowca i umówienie spotkań. Dadzą Ci target więc Twoja praca to będą głównie podróże do Włoch. W firmie jest nacisk na spotkania z klientami f2f.

ejt
@Włochy

Dają służbowy samochód, czy jeździsz prywatnym i rozliczenie za paliwo na kilometrówkę, czy jakoś inaczej?

@ejt

Przypuszczam że polecisz samolotem, opłaca Ci wszystko. Na miejscu samochód. Delegację 2-3dniowe max wykorzystania czasu na naj największą ilość spotkań. Polecisz pewnie ze swoim przełożonym

124'

Jeśli tak faktycznie było to nie do mnie pytanie tylko do administratora strony go work.

@124

tu zazwyczaj jak same relacje z przełożonymi się kształtują? jest jakakolwiek opcja na zmianę, gdyby coś nie szło po czyjejś myśli czy nie bardzo? na cokolwiek ma się większy wpływ?

Beato
@Beata

Jesli wypełniasz swoje obowiązki to relacje są poprawne. Przynajmniej powinny. To firma w której się wymaga, wymaga ciągle i ciągle więcej. Jeśli nie dasz rady to sama się zwolnisz bo nie wytrzymasz. Jeśli nie będzie wyników to zwolnią Ciebie. Przejście do innego działu? Nie praktykują

Rondo
@Beata

Panują typowo polskie relacje folwarczne.

@124

to w sumie spoko, skoro wyjazdy są dość często, to pewnie bez prawka ciężko by było się tu zatrudnić?

@Beato

No dobra... to poopowiadasz trochę o tych wspomnianych wynikach? skoro tak istotne to są sposoby na ich wyrobienie? i jeśli o samo wytrzymywanie chodzi to ile wynosi średni staż pracy?

jasny

pytanie mam co do home office, bo widzę że na niektórych stanowiskach jest taka opcja, faktycznie można pracować zdalnie? trzeba mieć jakiś czas odrobiony w biurze najpierw czy od razu jest taka możliwość? da ktoś znać jak to w praktyce funkcjonuje?

Helena
@jasny

Mnie też właśnie to ciekawi w kontekście posady jako Strategic Buyer. I poza tym, czy od razu można na zdalne iść, to jeszcze, jakie narzędzia do home office firma daje pracownikowi na tym stanowisku?

Nor
@jasny

myslę, że gdyby w praktyce miało to nie działać, to nie zaznaczaliby tego w ofercie

Nor
@jasny

najlepiej pewnie będzie w rekrutacji zapytać co i jak

@Helena

Co do strategic buyer to jak najbardziej jest możliwość pracy zdalnej, ale trzeba też być gotowym do ewentualnych wyjazdów na np. targi lub jakieś spotkania.

@X

często się zdarzają takie podróże służbowe? to jedno dniowe jest czy może być różnie?

STRETEGIC BUYER
@jasny

Generalnie w większosci SB pracują zdalnie. Sprawdza się to gdy pracownik ma już doświadczenie na takim stanowisku, zna branże, substancje, potrzebuje jedynie wprowadzenia w systemy i tryb pracy. Szkolenie w Tarnowie trwa tydzien gdzie dostajesz swojego opiekuna i on wprowadza Cie we wszystko. Osobiście uważam że jest to zbyt mały okres czasu aby później móc pojechać sobie do domku i pracować zdalnie. Osoby z biura również są niezbyt uczynne i często sfrustrowane gdy musza odbierac od Ciebie setki telefonów (bo normalne jest że czegoś nie wiesz...), rośnie frustracja, zostajesz sam ze wszystkim, nawarstwia się robota a dyrektorzy naciskają. Ostatecznie rezygnujesz po 2 miesiącach bo nie wytrzymujesz. Co innego jeśli pracujesz już jakis czas jako SB i po czasie uzyskujesz zgodę na pracę HO bo przenosisz się do innego miasta albo zarząd ma do Ciebie tyle zaufania że pozwala Ci na to....

Miguel
@STRETEGIC BUYER

okej czyli w sumie lepiej jest pracować stacjonarnie dopóki samemu nie nabierze się pewności

Miguel
@STRETEGIC BUYER

jak już mam doświadczenie w zawodzie to będzie mi pewnie łatwiej to ogarnąć? tylko branży nie znam jeszcze

sB
@Miguel

I takie osoby z doświadczeniem zawodowym ale bez znajomości branży często nie dawały sobie rady. Zawsze trudny jest czas na przełomie 1/2 miesiąca pracy. Taki punkt kulminacyjny. Zaczynają wymagać, a pracy jest dużo, wychodzą braki że szkoleń, może jakieś drobne błędy w wykonywaniu pierwszych ZZ. Pytanie jak grubą skórę masz aby zagryźć zęby i przetrwać ten okres. Później jak wejdziesz w rytm jest okej. Działasz jak automat

Titanium Dioxide

Czy Cortex Chemicals pokrywa kandydatom zaproszonym na spotkanie, związane z tym koszty koszty? To znaczy podróż plus posiłki w czasie podróży, jeśli podróż jest dłuższa Pytam, bo jest to standard w szanujących siebie i kandydatów firmach.

Frodo
@Titanium Dioxide

ale to z jak daleka ty będziesz przyjeżdżać, że planujesz całą podróż z posiłkami? Nie szukasz czegoś blisko miejsca zamieszkania?

?
@Titanium Dioxide

Rekrutacje odbywają się online. Do biura Tarnów przyjeżdżasz już jako osoba zatrudniona, tu odbywają się szkolenia, jesteś zameldowany w hotelu który jest opłacony. Posiłki w czasie podróży do biura? Masz na myśli obiad w Warsie/ MC Donald po drodze czy co? ????

@Frodo

Tak, z daleka. Interesuje mnie zresztą praca zdalna.

@?

Mam na myśli normalne posiłki, jak w czasie podróży służbowej w normalnych firmach. Trudno żebym w podróży służbowej żywił się za własne pieniądze. Za McDonalds dziękuję. Nie korzystam.

Posiłki

Na własny koszt.

ptn

jak wygląda system premiowy w Cortexie?

Nikt

Od słuchów lepsze fakty. Te są niestety takie, że jesteś strasznie zakompleksiona. Ty na pewno też się na czymś znasz i coś umiesz, wieżę w Ciebie :)

Ktoś
@Nikt

Jak nie umiesz pisać z sensem, to pisz chociaż bez błędów ortograficznych.

poziom

A się popisałeś/aś, pogratulować

rozczarowanie
@ptn

System premiowy określa regulamin ale dla kadry zarządzającej jest on równie wazny co nic. Historia zna przypadki gdzie dział H wyrabiał targety spotkań i innych wymagań, ale np z przyczyn często niezależnych trzeba było przesunąc towar do klienta na kolejny miesiąc i tym sposobem podpadałes dyrektorowi który karnie zabierał Ci premie. System premiowy w Cortex to JEDNA WIELKA LOTERIA

Andy

Z jakiej dziedziny prowadzą staże i praktyki? Widzę na stronie że są ale nie podane na jakim dziale/ jakie stanowisko

abcd
@Andy

Zadzwoń do firmy i zapytaj się. Nie licz że na tym Forum otrzymasz informację.

MON
@Andy

na stronie są wskazane przecież działy

MON

Customer service Handel Finanse i księgowość IT Zakupy i logistyka Marketing

Persie
@abcd

Dlaczego niby? Przecież z tego co widziałem, to na sporo pytań ludziom się udało utrzymać odpowiedzi

@Persie

i tak i nie, dużo bzdur jest tu pisanych z którymi się nie zgadzam, ale jakieś wartościowe info też raz na czas się trafi

Dominika
@Thor

Ja tam jestem fanką takich forów bo można sobie prześwietlić kilka firm na raz i zdecydować do której warto aplikować. Wiecie może czy firma po tych stażach zatrudnia potem chętne osoby już normalnie na etat?

demi
@Dominika

jeśli się sprawdzisz, to czemu nie, po to m.in. są te praktyki/staże, żeby wyłapać dobrych pracowników

Franek Kimono
@Thor

A w jaki sposób możesz zweryfikować która informacja jest wartościowa?

@Franek Kimono

a w jaki sposób ty weryfikujesz która informacja nie jest wartościowa?

abecede
@Thor

Pytanie co jest wartościowe/ wiarygodne tego nie wie nikt realnie zainteresowany bo każdy może pisać co chce, a ten serwis tego nie weryfikuje w żaden sposób, więc szczerze powiedziawszy, może idea tego typu forów jest dobra ale w rzeczywistości GW robi więcej szkody niż pożytku

fghkjkl
@abecede

Nie sadze aby ten serwis robił jakieś szkody. Tylko osoba skrajnie naiwna może uważać, ze uzyska tutaj jakaś wiarygodna informacje.

Phil

Trudno dostać się tutaj do firmy? Jakiegoś imponującego CV niestety nie mam, jak było u was?

Phil
@Phil

Pozycja Strategic Buyer mnie interesuje, doświadczenie mam, ale nie są to jakieś duże firmy, które robią wrażenie na papierku...

jimiii
@Phil

zawsze warto zaaplikować, nic nie tracisz, poza tym skoro spełniasz wymagania z oferty, to nie widzę przeciwskazań, zresztą z autopsji wiem, że w tych mniejszych firmach można się dużo nauczyć, oczywiście to nie reguła, ale na twoim miejscu nie zawracałbym sobie głowy takimi przemyśleniami, tylko wysyłał CV, powodzenia

kok
@Phil

Mysle ze masz szanse jak najbardziej

Nieparzysty
@Phil

CV jeszcze wszystkiego nie przesądza jak coś Trzeba dobrze wypaść i masz szanse

@Nieparzysty

o to się dobrze składa, bo u mnie to cv nie jesr jakoś rozbudowane, a spróbowałbym tu swoich sił

Tak

balana

orientuje się ktoś może jak przebiega rekrutacja na płatn staż? i jeszcze jedno pytanie bo jest w sumie końcówka roku i chciałam sie dowiedzieć czy jeszcze jest szansa się zrekrutować czy przyjmują na takie staże w konkretnych miesiącach?

@balana

Zadzwoń do firmy i się zapytaj .

@Ondraszek

tak też zrobie, a brałeś może w nich udział? albo ktoś tu jest kto by opowiedział więcej i ocenił czy warto?

@balana

Nie brałem udziału. Naprawdę myślisz ze uzyskasz tutaj wiarygodna informacje?

a czemu niby nie?

@Ondraszek

znaczy, jeżeli wszyscy będą mi odpowiadali tak jak ty, czyli nie mówiąc nic na dany temat, to może faktycznie masz rację...

@balana

Czerpiesz informację z anonimowych źródeł w internetach?

@Ondraszek

biorąc pod uwagę ilość informacji jakie dostajemy z źródeł nie zawsze można stwierdzić które są faktycznie poprawne, natomiast jeśli robi się research to warto popatrzeć w wielu źródłach, aby być zorientowanym na wielu poziomach

@Ondraszek

Może czerpać informacje nawet ze studni głębinowej, co tobie do tego

@balana

Co sie robi? "Research"? Co to za bełkot?

@Ajerkoniak

co, za trudne słowo?

Marazm

No tak, bo w Polsce można posługiwać się WYŁĄCZNIE językiem polskim. Zapożyczenia? Absolutnie zakazane. Dobrze, że "ajerkoniak" to takie polskie słowo, absolutnie nie mające swej etymologii w języku niemieckim.

Marazm

You must be fun at parties ;)

@Marazm

Dowalił

@Marazm

Zuch z ciebie.

@Ajerkoniak

wy zawsze tak? hahah

Dwa biura są? Warszawa i Tarnów?, bo w ogłoszeniach jest napisane właśnie miejsce pracy: biuro Tarnów/Warszawa

Może

Może po prostu sa dwie lokalizacje i w obu szukaja...??

Nick Nolte

Główna siedziba to Tarnów. Są również biura w Warszawie i Krakowie, swoją drogą nie wiem po co. Można pracować w dowolnym z tych biur.

@Może

Cortex cały czas szuka ludzi do pracy. Wynika to z faktu że większość pracownikó po pewnym czasie odchodzi. Dlaczego? To chyba jasne dlacvzego pracownicy odchodzą.

drakas
@Nick Nolte

gdzie w Krakowie mają biuro?

@drakas

Piszesz tu więc masz internet. Cięzko sprawdzić?

Kanister
@Nick Nolte

może po prostu chłopak zagadać chciał, a ty go tak zbywasz. ale no nie będę mówił, że nie jest to uzasadnione.

Kacpi
@Kanister

Tylko, że to nie jest portal do "zagadywania"

draks
@Kacpi

dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi .... Macie coś na święta? jakieś benefity ogolnie?

@draks

po świętach już dawno chłopie, chyba że o następne pytasz?

Key

Key Account Manager ktoś się wypowie? Ogólnie to doświadczenie w sprzedaży B2B jak duże być powinno? szczerze powiedziawszy to ja mam taki roczny staż pracy stricte w tym i nie wiem czy to starczy?

Mao
@Key

Niestety ale oczekują min 3 lata doświadczenia, tak czy owak warto wysłać cv, może akurat się uda

@Mao

te 3 lata to muszą być udokumentowane jakoś konkretniej? A wiadomo coś odnośnie rozbicia tego w czasie czy ciągiem musi być? Generalnie to patrzą w razie czego na coś jeszcze jeśli sugerujesz, żeby i tak składać papiery?

Jankes

Biorą ludzi bez doświadczenia

mat

no według mnie masz w sumie mieć 3 lata doświadczenia, wpisane w cv i tyle

@Jankes

Bez? to tak po prostu po kolei biorą czy jednak jest jakaś selekcja? przytoczysz dla jasności minimalne wymagania, żeby w ogóle kandydować?

frez
@Beata

no bez przesady, masz ogłoszenie, po coś są tam zapisane te informacje.?

@frez

wypadałoby przeczytać.

Kolka

Jak sprawdzana jest znajomość języka angielskiego?

@Kolka

W czasie rozmowy. Żadne formalne certyfikaty nie są wymagane.

Kolka
@Rejent

ok dzięki i jak często się używa angielskiego w pracy (dział handlowy), bardzo dobrze trzeba wypaść na tej rozmowie?

frez

no to chyba logiczne.

@Kolka

Praktycznie codziennie. Zawsze warto dobrze wypaść w czasie rozmowy.

@Rejent

To jest poziom komunikatywny czy jakis mocno zaawansowany?

@Jotka

To jest poziom komunikatywny czy jakis mocno zaawansowany?

@Jotka

To jest sprawa umowna. Masz się umieć efektywnie porozumieć

@Rejent

a techniczne słownictwo trzeba znać na wejściu czy z tego można się później tutaj jakoś doszkolić?

@Jotka

jeszcze propo języka, najcześciej w mowie czy piśmie jest używany? czy tak i tak?

@Rejent

a prócz angielskiego, potrzebują jeszcze kogoś ze znajomością innych języków??

Olll
@abc

I tak i tak. Raczej jak umiesz język, to całościowo, a nie tylko w piśmie, bądź tylko w mowie, więc wymaga się znajomości obu tych kwestii z automatu

@Olll

nie no jasne, bardziej mnie interesowało jak to w praktyce się rozkłada, ale ok, a ogólnie to tylko angielski czy jakiś inny też język byłby potrzebny?

Sofokles
@abc

Najprościej zadzwoń do firmy i się zapytaj. Naprawdę wierzysz , że tutaj otrzymasz odpowiedź?

poziom
@abc

Przecież to są informacje bezpośrednio wyłożone jak krowie na rowie w każdym ogłoszeniu

jasny
@abc

z włoskim kogoś szukają jak coś, ale no masz na ich stronie podane jak na tacy, szukaj sam, bo to aż źle wygląda jak już na etapie szukania pracy, chcesz mieć wszystko na gotowo, może cv za ciebie też złożyć??

@jasny

a pytanko mam, jeśli chodzi o składanie papierów to jedyną metodą jest przez ten ich cały formularz na stronie interentowej??

@hary

i(usunięte przez administratora)

@hary

Jedyną to nie, można jeszcze przez pracuj.pl lub np. wysłać maila, ale moim zdaniem nie ma co kombinować skoro można to zrobić w prosty sposób.

@X

no w sumie racja... ja się przyzwyczaiłem do aplikowania właśnie przez pracuj, ale chyba jak piszesz, ogarnę przez formularz

ciekawy

Z uwagi na cenzurowanie wpisów i usuwanie niewygodnych opinii, nie będę więcej zamieszczał swoich opinii.

Ciekawszy
@ciekawy

Właśnie to zrobiłeś ;)

@ciekawy

Okej. Dzięki za info. Może gdybyś pisał zgodnie z regulaminem serwisu, to nie byłoby "cenzurowania".

Zostaw merytoryczną opinię o Cortex Chemicals Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Cortex Chemicals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cortex Chemicals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cortex Chemicals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cortex Chemicals Sp. z o.o.