Union Montage Sp. z o.o.

Racibórz

Opinie o Union Montage Sp. z o.o.

Agnieszka

@Andy powinieneś dostać egzemplarz umowy o pracę podczas jej zawierania. Czy nie możesz go znaleźć i dlatego wystąpiłeś o wydanie kopii? Nie do końca rozumiem też wszystkie poruszone przez Ciebie kwestie. Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach mieszkalnych i czy firma pomagała Ci w ich załatwieniu? Rozumiem, że mieszkanie nie było bezpłatne.

Andy

Miłe Panie w biurze i to wszystko. Brak diet, w umowie przeczą sami sobie, piszą że za wohnung płaci pracownik a oni dają i że płacą wszystkie należne świadczenia a diet nie ma. Co z tego że to firma z Niemiec? Tymbardziej należy się dieta pracując w Austrii i to podwójna. Zdzierają kasę i to po całości, po oddaniu l4 musiałem sam sobie wszystko wysyłać, a biuro tylko zrobiło skan bo niby takie procedury haha śmieszna ta cała agencja. Dodatkowo nie wydają kopii umowy o pracę. Już niedługo odzyskam swoje pieniądze. Uważam że Union Montage to najgorsza firma jaka może być!

Agnieszka

@Młody rozumiem, że miałeś problemy już na starcie. A czy skontaktowałeś się z firmą, czy też koordynatorem odnośnie sytuacji mieszkaniowej, o której wspominasz? Udało się pomyłkę wyjaśnić?

Młody

Ta firma to jest kompletne dno pojechałem do altenmarkt a tam brak kluczy do hotelu i kompletny chaos na dworze czekałem 10 godzin w nocy klucze miały być w drzwiach a nie było a jak już je dostalem to pokój z łóżkiem małżeńskim fajnie by było gdybym miał na nim spać sam ale wcisnęli mi do tego pokoju jakaś obcą osobę z którą miałem spać w jednym łóżku czy to jest normalne??? W biurze zapewniali że są osobne łóżka i że klucze będą czekać w drzwiach... Kompletna porażka odradzam usług imion Montagne omijać na kilometry ;) A i byłem pracownikiem produkcji a na umowie miałem że jestem pomocnikiem więc to raczej coś nie halo

Agnieszka

@Gosiawidzę, że jesteś zadowolona z pracy w Union Montage Sp. z o.o. Chętnie dowiemy się co się na to składa. Jakie są mocne strony firmy jako pracodawcy? Czemu warto właśnie w niej pracować? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które na wątek trafiły szukając opinii o swoim potencjalnym miejscu pracy.

Gosia

Atomic super firma!!!

Ola

Witam czy ktos pracuje w atomicu w Austrii? jakie opinie

Agnieszka

@Arkadio, dobrze to słyszeć. Powiesz coś więcej o tej współpracy?

Arkadio

Union Montage Sp. z o.o. - Racibórz, polecam każdemu, świetna agencja pracy. Pozdrawiam.

Unemployed

Co sie tam w tej rzeźni robi? Co robia mężczyźni a co kobiety?

henryk

Nie polecam omijajcie tą firmę z daleka oszukują na każdym kroku .szef w Austrii firma w Niemczech a pracownicy z Polski.Sama struktura tej firmy daje dużo do myślenia

stary pracownik

Pracuje tam od lat i jest ok, może kokosów nie ma, ale cały czas mam prace i kasa zawsze na czas. Obsługa w biurze się zmieniła i Panie zawsze wszystko załatwiają od reki o co się je poprosi i są bardzo miłe. Dla mnie pozytywna Firma.

alojz

człowieku ciesz się

alojz

jedynie Pani Simona się stara w tej firmie po za tym dno człowieku czy pracowałeś przez inne firmy ?o jakich dietach ty mówisz 15 euro to jest za nocleg dieta to jest 26 euro za przepracowaną dniówkę oprócz noclegu

Atomic

A ja pracowałem w 2015 roku od lipca w Atomicu i tylko pochwalić ! Kasa na czas, super mieszkanie i fajna praca. Od stycznia do czerwca mamy prace w DE na magazynie z Amer Sport i tez nie ma sie do czego przyczepic, jedynie tego ze daleko do domu :( Ogolnie dobra firma i rzeczowa, Pani Simona załatwia wszystko na czas,zwrot podatku jak i 13 i 14tka co roku. Oczywiście za prace w Austrii za każdy miesiac 2 dni urlopu więc nie ma naprawdę na co narzekać ! Polecam !

marek

Dla mnie Union Montage jest ok, dobra praca, niezla placa, a Hotel mialem na poczatku bez kuchni ale pozniej zalatwili mi lpszy. Pracowalem juz przez rozne Firmy posredniczace i w porownaniu z innymi to dobrze wypadaja. Wlasnie czekam na nowa oferte.

Produkcja

Jo tam robia na produkcji już kerys rok i żodyn mi nie powie ze w Polsce je lepszy. Yno robić cza chcec i umiec.

Student24

Wyjechalaem do pracy z Union na pare tygodni przez wakacje w zeszłym roku i było całkiem ok. Kasy miałem na cały rok studiów, a pracować się nie przepracowałem. W Polsce musiałbym robić na to cały rok. Chce znowu od nich jechać

biała gwiazda

ts wisła kraków. Obetniemy mateuszowi nogi. Wisła sharks.

pszestroga

Sam kiedyś wtej firmie pracowałem i tesz kciano mnie o szukac z czeh mieśięcy ale się nie dzłem zwolniłem się i zatrudniłem się winej firmie oni majom wyfirmie sfoih adwokatuw i opowiedziałem im sfojom sprawę i pszestawiłem papiery i oni się skontaktowali zadwokatem i wszystko zamnie załatwili.Jak jusz wiedzieli że sprawę firma union montarze pszegra to wtedy sam szef firmy domnie zadzwonił czy bym niekciał to załatwic ugodowo czeba wieżyc wsfoje siły i miec pszedewszystkim jak naj wiecej na firmę nie zbityh dowoduw i pszedewszystkim poukładane papiery.Ateras po latah widzę że zmienili brarzę z budowlanej na elektrycznom i opiekuczom.Wtej firmie nic się nie nauczyli kotraheci zih usług zrezygnowali i fahowcy.To szypko zmienili brarzę z budowlanej na elektrycznom i opiekuczom i widzę że tak jak kiedyś ludzi kłamali i oszukiwali tak teras oszukujom i ludziom słodzom.OMIJAJCIE TOM FIRMĘ ZDALEKA!!!!!!!Aha atak na marginesie to jak ktoś zna jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym to powinien bes pośrednio szukac pracy wdanym kraju u pracodawcy anie pszes jakieś agecie pracy albo jakieś śmieszne laj firmy to moje zdanie.Bocie czujni aha i tak jak muj pszedmuwca powiedział jak jusz kcecie pracowac wageci pracy to jak naj wiecej się pytajcie anaj lepiej jak wam to dzjom na piśmie!...

xc

Ta firma to dno. Oszukują nie wypłacają dodatków, hotele bez kuchni i lodówek. goły pokój z jednym łóżkiem na dwie osoby. Parodia. Odradzam to biuro.

QQ

W naborze powinni pytac cz y jestes heteoro czy homoseksualistą bo w łóżkach spi sie we dwóch. Oczywiscie w biurze tego nei mówią bo nikt by tam nie pojechał.

QQ

Omijajcie Union z daleka. Miejscówka do pierdzenia. Hutthaler zakłady miesne. Na miejscu żadnych kordynatorów. Dzwonisz ze masz problem w biurze olewka. Te w Raciborzu maja wyjebane na ludzi. Hotele dramat. w Schwanenstadt hotel Gruber pokoje z łózkami malzenskimi zapewniaja ze bedziesz mial jedynke a na miejscu okazuje sie ze spisz z kims obcym w jednym łóżku (horror) z kims w jednym łóżku i paniusie w biurze uwazają ze to normalne (bezczelnosc do kwadratu). Pojebane biuro. Brak lodówki, brak kuchni na Gruber omijajcie tych klamców. W jakeij firmie spi sie z drugim pracownikiem w jednym łózku. TO biuro jest pojebane !!!!

Adi

Firma drucik, oszukują na kasie. Lukrują w biurze jaki to hotel czeka a na miejscu okazuje sie że kłamali !!

QQ

Omijajcie Union z daleka. Miejscówka do pierdzenia. Hutthaler zakłady miesne. Na miejscu żadnych kordynatorów. Dzwonisz ze masz problem w biurze olewka. Te w Raciborzu maja wyjebane na ludzi. Hotele dramat. w Schwanenstadt hotel Gruber pokoje z łózkami malzenskimi zapewniaja ze bedziesz mial jedynke a na miejscu okazuje sie ze spisz z kism obcym w jdnym łóżku (horror) z kims w jednym łóżku i paniusie w biurze uwazają ze to normalne (bezczelnosc do kwadratu). Pojebane biuro. Brak lodówki, brak kuchni na Gruber omijajcie tych klamców.

Ninja

pracował moze ktoś przez UE w rzeźni ?

tyta

To co robies cały rok i po roku się kaples ze cie oszukują

Krystian

Ludzie jesli zastanawiacie sie nad praca w tej AGENCJI poradzcie sie ludzi ktorzy tam pracowali... Ja tam pracowalem ale co z tego ze ja tu bede na nich cisl choc szczerze mowiac powinienem na dzien dobry po nich jechac jak po psie bo rowniez jak inni zostalem oszukany na kasie a dokladnie okolo 2 tys euro w ciagu roku to jest jakas masakra przed podpisaniem umowy dobrze to jeszcze raz przemyslcie dobrze wam radze! Pozdrawiam

Adam

Widze ze tutaj jedne i te same historie panuja w tej agencji... Ja mam podobna tez u nich pracowalem pol roku przez pol roku zostalo zabrane mi ponad tysiac euro bog wie za co oni chyba tez sami nie wiedzieli co maja mi powiedziec czyste ZLODZIEJSTWO NIE POLECAM tej Agencji nikomu

Adrian

Zgadzam sie z kolegą powyzej Pracowalem u nich dwa lata i stracilem tyle kasy ktore mi nie slusznie zabrali myslalem nawet o zalozeniu im sprawy sadowej ale wtedy znow polecial bym po kosztach wynajmujac adwokata np a pieniedzy nie mam NIE POLECAM tego biura !

Krzysiek

Ludzie NIE POLECAM to ZLODZIEJE jesli nie wierzycie to sie sami przekonajcie!

tytus

A jak tam robota za elektryka warunki mieszkalne bo mam jechać niech ktoś się wypowie ale szczerze

Tomorow

Jak sie pracuje w tej agencji na spawacza czy jest wogóle sens wyjeżdżać pozdrawiam.

amigo

no wlasnie ja sie zaczalem obawiac wyjazdu chociaz juz nawet bylem zdecydowany ale to dlatego ze mnie znajomy nastraszyl ze czytal ze za granica to moze roznie byewac mianowicie cos tam mi jeszcze mowil ale nie wiem czy to jest sens przytaczac. chcialbym sie dowiedizec jak to jest tutja - tak zebyscie poweidzili jak to jest na prawde

marcin

Miałem możliwość wyjazdu z tym biurem do Austrii (oddział Opole) parę miesięcy temu, ale jak dostałem informacje, że biuro nie płaci płaci dodatków za nadgodziny w soboty i niedzielę, nie płaci dodatku za mieszkanie (15 euro za przepracowany dzień) i wyżywienie (26,40euro za przepracowany dzień) bo firma jest zarejestrowana w Niemczech, czyli dostaje te pieniądze ale nie oddaje pracownikowi, wypłata jest do 20 każdego miesiąca, a zaliczki są obciążone 10 % prowizją (za 500 euro 50 euro prowizji- trochę dużo, bo przelewy są darmowe), to ja dziękuję za taką agencją, zresztą oceńcie sami. Może rezygnując z usług takich agencji doprowadzimy do tego znikną one z rynku, a w naszych kieszeniach zostanie nam więcej pieniędzy na nasza pracę. I jeszcze jedno, przed podpisaniem umowy pytajcie się o jak najwięcej szczegółów dotyczących pracy wyjazdu i wynagrodzenia (a wierzcie mi, że za diabła nie chcą wszystkiego powiedzieć) bo potem są wielkie oczy i pretensje do pracodawcy o wszystko co nie zostało ustalone na początku. Pozdrawiam

Miki80
@marcin 06.11.2014 11:37

Firma jest w porządku każda agencja pracy żyje z pracy ludzi no to normalne jest że na każdym pracowniku musi trochę zarobić ale w zamian załatwia mieszkania no i pracę ja byłem i za tydzień zarobiłem tyle co za miesiąc I mieszkania fajne i Austriacy też spoko jak się zna język można z nimi porozmawiać także ja polecam

biała gwiazda

poządnych ludzi na policje podawaja bez powodu

biała gwiazda

pozadnych ludzi na policje podawaja i to jeszcze bez powodu

grot

oni oferują rozumiem wyjazdy zna roboty, ale plis zapodajcie jakieś info na jakie dokładnie zlecenia się jedzie i jakie na nich jest ewentualne ryzko szwanku zdrowia albo takie rzeczy podobne. mozna sobie coś konkretnego wybrac czy jakoś losowo to u nich działa? żeby się w jakiś obozowy koszm ar nie wpakowac się boję:/

karol

jakieś bardzo zróżnicowane te opinie.. czy da sie dobrze zarobić w UM jak ktos sie przykłada? i czy sa jakies mozliwości awansu? napiszcie bo widzialem ze firma sie rozwija i szuka nowych osob, dzieki ;)

Gandalf

@bandit, to może napisz co za dostepne posadki widziałes w Union Montage, co Cie najbardziej zainteresowało?

instalator

za czasów Rajmunda było w miarę ok potem posadzili tam jakiś baranów!i tak firma zeszła na psy.Już tam nie pracuje i nie muszę się z nimi użerać!!!!!nie Polecam

Adamo

Ta firma to pomyłka nie polecam !!!!!!!!

andrzejB

Mógłbym wiele o tej firmie napisać ale nie napisze bo niewiele o niej wiem a w zasadzie to nic

ja yhm

Jak ktoś wylatuje jednego dnia z dwóch budów i w tym z jednej za to, że zaspał do pracy bo ''kolega mu kazał spać" to chyba jest ewidentna wina pracownika a nie ludzi z biura.

kolejna z wielu oszukanych osób

Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia! zamiast zarobic straciłem na telefony dojazdy itd bo tak potrafią w biurze pomóc w razie jakichkolwiek problemów.. Nie polecam nikomu nawet wrogowi..

kolejna oszukana osoba

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miejscowka na wojska polskiego to tylko centrum do pierdzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic nie wiedza, wysylaja ludzi byle gdzie, bo pewnie od kazdej wyslanej osoby maja niezlyt profit!!!!! Czlowiek na miejscu dowiaduje się co jak, gdzie i kiedy jak juz wyda kase na pozdóz, jedzenie itp... Po przyjezdzie okazje sie ze praca jest poprostu nieoplacalna!!! Omijajcie szerokim lukiem!!!!

Oszukana

Ja też pojechałam z tej firmy i bardzo żałuję. Oszukali mnie, a pani (usunięte przez administratora)to jest najlepsza w ściemnianiu. A oto moja historia... Pojechałam pracować do Hotelu, Wszystko było super aż do pierwszej wypłaty, okazało się że zamiast 12godzin pracy dziennie płacili mi za 9, bo tak się umówili z szefem wiec co dziennie 3 czasem 4 godz robilam za free..... no i jak sie chcialam zwolnić to zaproponowali mi 400e premi, a że to była kwestia 3 dni to stwierdziłam oki, trochę odbije sobie te nadgodziny... No i jak można było się spodziewać..... oczywiście pani (usunięte przez administratora)wyparła się.... Co za C [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo Ludzie jak się zdecydujecie jechać z tej firmy bierzcie wszystko pisemnie bo zrobią z was kretynów, no i mając dowód możecie starać się o to żeby wam oddali to co się wam należy....

a jak warunki mieszkaniowe?

A jaka ta była praca? Czy ktoś pracował już jako pokojówka i może się wypowiedzieć?

byly pracownik

Teraz sie powoli znowu rozgladam za praca, bo sezon sie zaczyna i znowu bede tam pracowal bo od 2 lat jezdze z Union i nigdy nie mialem sie zle, a jak komus cos nie pasuje niche lepiej idzie i drzewa na zime se za wczasu narabie a nie pisze glupoty, to prywatna zemasta albo po prostu zniechecenie innych do wyjazdu zebyscie mieli sami miejsce?

Austriak

Popieram. Ludzie co w biurze robią c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo przyjezdzajac z bausteli, to pajace, nieraz bylem swiadkiem jak sie sami odnosza do pracownikow a potem sie dziwia jak komus nerwy puszczaja... NO ILEŻ MOŻNA WYTRZYMAĆ????

Zostaw opinię o Union Montage Sp. z o.o. - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Union Montage Sp. z o.o.