Dürr Poland Sp. z o.o.

Opinie o Dürr Poland Sp. z o.o.

No1

A kto boi się! Szefowie nie mogą czuc się bezpiecznie bo jeżeli będą wpadki w projektach duże to Niemcy sami mogą ich zmienić. Nie ma ludzi nie zastąpionych. Hahaha

Huehuehue

Teraz tylko wysłać linka tej strony do zarządu z Niemiec i leci polowa kierownictwa huehuehue a i trzebaby przekazać też to do PIP. Bójcie się tam teraz. Huehuehue.

Ogur
@Huehuehue

Nooo...mysle ze pocisnales tak ze wszyscy teraz siedza sraja w majtki i szukaja pracy na zastepstwo:)

biurowy pracownik

Zgadzam się w pełni z powyższym wpisem. W Durr tak jest jak opisuje ktoś powyżej. I rzeczywiście poganiacze Polacy są za wszelką cenę udowodnić i wykazać się przed szefostwem z Niemiec jacy są efektywni w swiom zarządzaniu podwładnymi dlatego tak cisną. A nepotyzm w firmie też jest ogromny i często są zatrudniane osoby z rodziny, które nawet po kilku latach pracy i tak niewydajnie i słabo pracują, a zarabiają podobnie albo i lepiej jak dobrzy pracownicy bez żadnych znajomości.

Nie róbcie ludzi w konia

Szkoda że tego nie doczytałeś . A jak się to ma do pracy w Durr? Często kierownicy wymagają od pracownika pracy po 10 godzin i pracy w weekendy. To razem 5*10+8=58 więc jedno prawo pracownicze jest złamane. Normalna rzeczą jest że pracownicy w delegacji wypracowują miesięcznie ponad 100 nadgodzin więc pięć miesięcy i następne prawo pracownicze jest złamane. A pięć miesięcy w delegacji w ciągu roku to nie nowość dla niektorych. I co prawdy nie mówię to idziecie do kadr i sprawdźcie ile ludzie mają nadgodzin. nikt się nie buntuje z tego powodu że każdy boi się utraty pracy i nawet nie mruknie zeby nie podpasc. Mówię tu o dziale elektrycznym gdzie pracownicy mają swoje lata i innej pracy nie znajdą i muszą się tej trzymać kurczowo. To akurat wiadomość dla tych co mówią że jak nie pasuje to idźcie gdzie indziej. I zgadzam się z poprzednimi postami że w Durr jest potężny mobbing i brak szacunku dla pracownika. Był jest i będzie póki kierownicze stanowiska zajmują ludzie nastawieni tylko na wyrabianie większych norm niż takie które wymaga zarząd z Niemiec. Tylko po to żeby się pochwalić przed przełożonymi jak wyciskają z Polaka siodme poty. Co do nepotyzmu też się zgodze. Pracują tu ludzie bez wykształcenia i umiejętności potrzebnych na dane stanowisku ponieważ mają znajomości w kierownictwie. To żeby rozwiać wątpliwości bo część opinii tutaj wystawiają podstawieni ludzie przez kierownictwo żeby polepszyć wizerunek firmy w tych opiniach i robią mętlik chcącym dowiedzieć się miarodajnych opinii. Polecam tą firmę ale tylko żeby zdobyć rok dwa doświadczenia i uciekać do innych firm w regionie gdzie płacą lepiej i traktują pracownika jak człowieka a nie jak maszynę. Dziękuje za uwagę.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. BHP oferowane przez firmę Dürr Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Dyrektorek

W Durr niektórzy koledzy to po pół roku pracy mieli po 400 nadgodzin, nawet kiedyś firma zapłaciła karę jak PIP zrobił kontrolę. Ale co to jest kilka tysi dla Niemców jakieś śmieszne grosze. Lepiej oplaci się im karę zapłacić niż zawalić projekty.

Mania

Kiedyś DURR to jedna z najlepszych firm w regionie, miała prestiż i rekrutowała najlepszych doświadczonych pracowników. A teraz ma problem ze znalezieniem doświadczonych i dobrych pracowników, jedynie jeszcze studenci i ostatnio Ukraińcy chcą się w Durr zatrudniać. Czyżby to był jakiś powód takiej zimny a patrząc na opinie to sytuacja dla zwykłych pracowników pogorszyła się w firmie i zarobki też stoją w miejscu.

Rycho

Pracownik ma prawo odmówić pracowania w nadgodzinach i wystarczy podać sensowny tj. np. zbyt podeszły wiek, słabe zdrowie czy małe dziecko lub dzieci itp... I napewno wtedy Pracodawca nie może zwolnić pracownika.

Pracownik biurowy

W Durr stosowany jest od lat pewien rodzaj mobbingu zwany PRESING czyli zmuszanie pracowników do pracy w nadgodzinach, uważam że pracownik może być poproszony przez przełożonego czy to Dyrektora, Kierownika, TL, PM itp... czy może zostać w pracy dłużej i zechciałby pracować w nadgodzinach a nie zmuszać pracownika.

@Pracownik biurowy

po zmianach prawa, jest to legalne, pracodawca ma prawo domagać się, by pracownik został w pracy po godzinach, jednak musi za to wypłacić ekwiwalent lub dać wolne w dniach pracy. Inna sprawa, że jak niegrzecznie się odnosi pracodawca do programisty bez porozumienia z nim, może stracić dobrego specjalistę i opinie w branży.

Nie róbcie ludzi w konia
@Pracownik biurowy

Tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekraczać 48 godzin w przeciętnym okresie rozliczeniowym. Z tym, że ograniczenie to nie dotyczy pracowników zarządzających w imieniu pracodawcy zakładem pracy. Uwzględniając, że jeden rok składa się z 52 tygodni, to maksymalna liczba godzin nadliczbowych w jednym roku nie może przekraczać 416 godzin.

Zdzisław

No chyba łamią skoro zmuszają do pracy ponad 8 godzin galganie

@Zdzisław

Zdzisiu, spokojnie, bez nerwów. Wiele sie dowiedziałem z Twojego wpisu. A zapłacili nadgodziny?

Zniechęcony zdzislaw

Tak samo na elektrycznym Zmuszają do pracy po 10 godzin a nieraz więcej bo terminy gonią a ja nie mam już 20 lat żeby biegać z jęzorem na wierzchu.

@Zniechęcony zdzislaw

a to jak to? wypłacajo za to? czy cebule sadzo? łamio prawo pracy czy nie?

Pracownik biurowy

Durr ratuje się teraz zatrudnianiem pracowników z Ukrainy na montażu i w dziale projektowym, ponieważ zarobki są niskie a presą i naciski na efekty pracy zbyt ogromne. Coraz więcej dobrych pracowników ze sporym doświadczeniem odchodzi do konkurencji z regionu.

adam.rad
@Pracownik biurowy

Jak taka firma w tej chwili zatrudnia przez agen.pracy to sami ocenicie ze wynagrodzenia sa na nedznym poziomie..

Aneta

@Inżynier no 1.jeśli zniknęły jakieś wpisy oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin

Mijagi

Zastraszyli pracownikow to już opinii nie będzie bo za wyrażanie zdania straszą zwolnieniem.

Inżynier no 1.

Zdaje mi się czy kilka negatywnych komentarzy zostało usuniętych! O ile pamiętam to tydzień temu było około 110 komentarzy, a tu nagle zostało tylko 96. Czyżby to firma Durr usuwała te komentarze???

Zdzicho

DURR to taka firma rodzinna, karierę i awanse dostają rodzina, kuzyni i koledzy tych co są na decyzyjnych stanowiskach.

CWANIAK Z BIURA

Zgadzam się z Zdzisławem. Nie jaki @Monter to być może syn jednego z Szefów działu ale nie działu Montażu, który miał płatny staż przez 2 miesiące i takiego pracownika młodego nikt nie odważy się poganiać tym bardziej jego ojciec. Napisał pozytywną opinię bo być może za rok dostanie już ciepłą posadkę. Hahaha

Monter

Nie wiem czy pracujemy w tym samym miejscu, ale z tego co tutaj czytam, to chyba nie :D Pracuję tu niedługo i nie mam zamiaru pozostawać dłużej, tylko z tego względu, że wybieram się na studia w tym roku :) A pracuje się przyjemnie, nikt mnie jeszcze nigdy nie poganiał, wszystko musi być zrobione dobrze i dokładnie :) Trzeba mieć jakiekolwiek pojęcie i chęci, żeby tu pracować i tyle ;) Zarobki mam takie, że z miłą chęcią przychodzę do pracy w weekendy. Przy takiej wypłacie nie opłaca się nawet wyjeżdżać za granicę do pracy :) P.S. Chcecie zarabiać przyzwoite pieniądze? Zakładajcie własną działalność i łapcie pracę jako podwykonawca. To oczywiście rada dla ludzi, którzy mają pojęcie o jakiejkolwiek pracy. Przy odrobinie chęci można otrzymać porządne dofinansowanie na narzędzia ;) Powodzenia ;)

Zdzisław
@Monter

Wpis sponsorowany przez Durr Poland. Dziękuje.Dowidzenia

Gaj

A jednak chyba jeden z powyższych wpisów zadziałał zastraszająco i ludzie nie piszą komentarzy ani pozytywnych, ani negatywnych.

Programista Wyklęty
@Gaj

z pozytywnymi jest problem, bo komu dobrze, nie siedzi na takich forach reszta dostala pewnie oferty w innych miastach i zadowolona, albo pisze na forach firm trzecich, że są lekko zirytowani ja co miałem napisać o tej firmie, napisałem :D CV nie składam, po co mam się denerwować

Andru

A z drugiej strony to mało doświadczeni pracownicy popełniają więcej błędów i wolniej pracują bo uczą się ciągle. No jeszcze Ukraińców zadawalają takie pieniądze jakie płaci Durr i już zaczęli zatrudniać ich.

Zbycho

Ale studentów to trzeba wdrażać od roku do 3 lat żeby efektywnie i dobrze pracowali, a jak zdobędą doświadczenie to uciekają do lepszej pracy . Czy polityka jest zatem taka opłacalna dla Durr?

Zostaw merytoryczną opinię o Dürr Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dürr Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dürr Poland Sp. z o.o.