Dürr Poland Sp. z o.o.

Opinie o Dürr Poland Sp. z o.o.

TEAM LEADER / KIEROWNIK ZESPOŁU W OBSZARZE ZAKUPÓW CZĘŚCI PRODUKCYJNYCH - oferta pracy. Poproszę o komentarz do tego ogłoszenia. Czy to zmiana związana z odejściem czy z awansem dotychczasowego ...?

Dyrektorek

Ten człowiek zamiast awansu powinien już dawno wylecieć z tej firmy. Obstawia się już swoimi przydupSami i ich awansuje. Czyli nic zmieniło się w tej firmie od lat, rodzina i (usunięte przez administratora) dostają tylko awanse tak było za poprzedników i tak jest nadal. Jak firma nie zatrudni dyrektora z zewnątrz to nadal ręka rękę będzie myła. Ukladziki nie zostaną rozbite a to jest ze szkodą dla firmy i zwykłych pracowników.

Jol
@Dyrektorek

Jol To wina ludzi tam pracujących....... Zgadzając się na pracę przez pośrednika, robią z wami co chcą....... Teraz się przekonacie ile tak naprawdę jesteście warci

O men

Witam...... Czym obecnie zajmuje sie Pawel.G ??????

Mobbing
@O men

Awansował na Dyrektorka. Śmieszne ale nie dla wszystkich.

Janosik
@O men

Pracą jak zawsze. Czemu pytasz?

o men
@Mobbing

Czyli jak od poczatku (usunięte przez administratora)

Jacek
@O men

Pajacowaniem to co wychodzi mu najlepiej...

APT-ek
@O men

Sprawdza przepustki na parkingu zakładowym , i biega na zmianę z kierowniczyną z elektrycznego za samochodami. Poziom (usunięte przez administratora)

Xyz

Planowane są jakieś zwolnienia w firmie?

Cichy

Prawdopodobnie tak

@Xyz

Przecież już pozbył się kilku osób na samozatrudnienie. A teraz pora na outsourcing. A później okaże się kto dalej.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. BHP oferowane przez firmę Dürr Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Mobbing

Cenzura na tym portalu większa niż w Rosji czy za czasów PRL. Porażka. Będziemy negatywne komentarze pisać bezpośrednio do Centrali w Niemczech.

Sewi

Pięknie pięknie! Widzę że strach przed Pawłem merytorycznym, technicznym i całą duszą managerem jest. To tylko Pawłowi pogratulować. A tych co nie wiele robią myśle że szybko wychwyci. A nie ... robią go work opinie piszą. Firma w obliczach pandemi zachowala sie nadzwyczaj dobrze. Premia do tej pory 0 zwolnień...nie bardzo wiem czego tu węszyć i pisać (usunięte przez administratora) Pozdrawiam!

Programista

Tyle negatywnych opinii to ja dodam pozytywną jako osoba robiąca software. Pracę dostałem od razu po studiach poprzez ogłoszenie zewnętrznego rekrutera na pracuj. Pensja na początek wraz dodatkami jako junior była naprawdę spoko i nikt z moich znajomych którzy poszli tą samą ścieżką na początek nie miał proponowanej takiej stawki (choć muszę zaznaczyć, że miałem zaproponowaną minimalnie większą podstawę do Wrocławia na utrzymanie ruchu, ale praca programisty wydawała mi się ciekawsza ze względu na delegacje i dodatki z nich wynikające). Co do rozmowy o pracę było 3 kierowników różnych działów, który akurat szukali programistów. Zostałem przepytany z podstaw czyli znajomość czytania schematów, wiedzy co to stycznik,przekaźnik itp, bramek logicznych czy napisania prostych programów w ladderze oraz oczywiście krótka rozmowa po angielsku (przedstawienie się i opowiedzenie czym zajmowałem się do tej pory). Miałem o tyle komfortową sytuację, że mogłem sam wybrać w którym dziale chciałbym pracować. Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące, następna na rok. Co do samej pracy nie trzeba ukrywać, że opiera się ona głównie na wyjazdach na uruchomienia co nie jest dla każdego .

Duda Prezydentem II kadencji
@Programista

Akurat pracujesz w takim dziale EL, gdzie twój Szef dba o interes finansowy swoich pracowników, którzy dobrze wypełniają swoje obowiązki. W innych działach tej firmy nie ma sprawiedliwości w wynagradzaniu pracowników. I tak rodzina i plecaki zarabiają lepiej niż dobrzy pracownicy. Dlatego w ostatnich latach kilku bardzo dobrych pracowników odeszło z tej firmy nie godząc się na takie niesprawiedliwe traktowanie. Nepotyzm w tej firmie jest ogromny.

@Duda Prezydentem II kadencji

Szczególnie w produkcyjnej części działu elektrycznego odczuwalne są te niesprawiedliwosci

Radomiak

Chyba tron zdobył. To współczuję niektórym pracownikom. Dziwne decyzje zapalają w tej formie.

Jasio

Ile osób już zwolnili w firmie w związku z kryzysem w branży?

Coronawirus

Czy w firmie w związku z Coronawirus były już jakieś zwolnienia pracowników? Gdyż branża automotiw mocno wyhamowała na Świecie i sprzedaż aut strasznie spadła.

Lordi

Wiecie może ile firma odcięła z wypłat przez wirusa?

WorkEr

Witam, Wlasciwie to zapytanie.... Co słychać w firmie Durr......? Zwalniaja...? Pracownikow z Randstad ? ( to wiekszosc we firmie ) A coronavirus nadal jest...........

Radomiak

Witam, czy w związku z otwarciem nowego biura są oferty pracy dla mgr inż. mechanika z kilkuletnim doswiaczeniem? Czy na takich stanowiskach też pracuje się na umowe z agencją czy bezpośrednio, jakie stawki +- oferuje Durr?

Radomiaczek
@Radomiak

Chyba coś słabo w firmie z nowymi projektami, bo niemiecka gospodarka dołuje i mocno zwalnia. Dlatego raczej nie będzie przyjęć nowych inżynierów do pracy a nawet może zwolnienia będą obecnych.

Radomiak

Witam, czy w związku z otwarciem nowego biura będą przyjęcia na stanowiska dla mgr inż. Mechanika z kilkuletnim doświadczeniem? Jak z umową, agencja czy bezpośrednio? Jeśli agencja to jak długo? Jak z kasą na stanowiskach inżynierskich, ile +- można żądać?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Odpowiadający

Bardziej słychać w niektórych działach rozmowy w Łacinie Podwórkowej. Hahaha

Xyz
@Odpowiadający

Z niektórych postów jak ten powyżej to wyciekają tylko kompleksy i flustracje. Czasem popcornu nie starcza ;) Nic merytocznego autor tego pytania nie wyniesie. A po to m.in ten portal jest. Najważniejsze jest, by przekazać informację, być zrozumianym aby móc wykonać powierzone zadanie. Odpowiadając na pytanie - z tego, co wiem - poziom B2 jest wystarczający na każdym szczeblu. Jeśli masz niżej (nie wiem na jakie stanowisko się ubiegasz) myślę, że nie będzie to problemem. Są również kursy językowe lecz w tym roku z tego co słyszałem dział HR daje plamę. Nie mniej jednak polecam przejrzeć lekturę, jaka została tutaj stworzona przez ludzi. Nawet jeśli to kłamstwa - to pamiętaj, że w każdym jest źdźbło prawdy. Złe posty nie powstają w momencie, gdy wszystko jest w porządku. Ale z drugiej strony często pisane są pod wpływem emocji. Na Twoim miejscu spisałbym listę pytań i zadał je na rozmowie - w końcu po to ona jest by Ty jako potencjalny pracownik i pracodawca poznali się, swoje wymagania, oczekiwania. Jeśli przypadniecie sobie do gustu zostaniesz pracownikiem. Gorzej jak któraś ze stron podkoloryzuje, wtedy z czasem relacja się psuje ;) A tą relację tworzą już ludzie...

ABC
@Xyz

Łacina podwórka jest powszechnie i najczęściej używanym językiem w tej firmie. W jednym dziale to co drugie słowo niecenzuralne leci w eter to fakt a nie jakieś bajki czy kompleksy osób które o tym piszą. Hihi

Marian z produkcji

Nie polecam pracy jako elektromonter i nie pozdrawiam kierwoniczyny. Były pracownik

szukam pracy

chciałam zapytać czy kobiety są mile widziane na jakimś stanowisku w tej firmie jeśli tak proszę o rzetelną opinie kobiet jak się pracuję i czy zarobki znośne. Radom.

Wielka lapa

Na magazynie parodia. Nie radzę się przyjmować bo małe stawki i atmosfera do kitu. Nowy behapowiec też nie za ciekawy. Na dziale elektrycznym roboty dużo trzeba nadganiać i robić w biegu. A gromadka majstrów z wielkim kindybalem na czele zamiast kierować robota to zrzuca odpowiedzialność na innych. Szkoda się tam przyjmować bo mimo że kasa znosna i pracy dużo to atmosfera sprawia że nie chce się przychodzić do pracy.

Zodiac
@Wielka lapa

Popieram, Na magazynie mechanicznym, tragedia posejdona, nikt ze stalych pracowników durr, nie chce tym sterować, ....... Ja tam do Bhpowca, nic nie mam, facet robi swoją robotę, wspomniałeś o elektryczny tam jest sporo pracy, aczkolwiek tylko jeden zapiernicza , wiadomo, W durr brak atmosfery, wystarczy tam popracować,Ci stali jacyś tacy nie zyczliwi, takie hieny ludzkie tam zostaja...... Cóż firma i tak wykorzystuję, pracowników pośrednictwa, śmieszne jest tylko to, iż od nich wiecej się wymaga niż od pracownika na umowie z durr. Jakim prawem, skoro i tak jestes sezonowym z lapanki.... Miejmy nadzieję że skoro PIS, wygral wybory, zajmą się wreszcie tymi umowami posrednictwa pracy. Zeby ostatecznie nie było takich cwaniaków.....

Zaczynam niedługo prace w Durr przez agencje pracy tymczasowej. Czy istnieje możliwość otrzymania umowy bezpośrednio z firma? Jakie są różnice w przypadku zatrudnienia przez agencje a bezpośrednio przez Durr?

Wiarygodność
@Nowy

To zależy na jakim stanowisku zaczynasz pracę? Bo jak jako Magazynier to masz małe szanse na firmę. Chociaż jak PIS wygra wybory , to mają ukrócić te umowy tymczasowe i tylko raz firmy outsourcing będą mogły odelegować tego samego pracownika do tej samej. firmy.

Brat Wodza
@Nowy

Popracuj, Kolego miesiac a się przekonasz, że popelniles błąd. Ogloszenie pperator wózka durr: To pic na wodę, Bedziesz pracował, albo na złomie: tzn, nazywaja go sawexem / po dawnej hurtowni sawex, Tam bedziesz wybieral dzwigal zlom, i burty, które maja do 6m. Gdy trafisz na magazyn zakupowke, balagan najwiekszy, nie do ogarniecia, Ciagle dostawy, stal, lancuchy, silniki, no wszystko, Tam nie maja pomysłu na porzadek, zaś sam kierownik szantażuje kube zeby, bylo inaczej a sami umywaja rece, sam kierownik wysyla z biura czlowieka, zeby rozporządził pracami, brak stalej ekipy, Wszyscy odeszli, Teraz tam jest patologia, ciagle szukanie w skrzyniach tematów, Kierownik Jacek wymusza na pracownikach aby dali pomysł na to jak zrobić aby to gralo, Organizuje spotkania w biurze: tzw: rozmowy, gdy sami nie maja wizji na te tematy jak ogarnąć ten magazyn, który jest na ich głowach, Gdy jest zebranie kierownik nic nie podpowiada, tylko robi sobie kabareton z pracowników, ktorzy zmuszeni chca cos zrobic, skladem nie do ogarniecia.... Zas same przepisy mowia, kierownik magazynu jest odpowiedzialny za skladowanie miejsca na magazynie, wskazując miejsca skladowania, i okresla w nim prace zleciwszy pracownikowi..,. Tyle w temacie.....

To Ja
@Brat Wodza

Dodam, że piatkowe spotkanie z kierownikiem, było pod jego haslem: zastanówcie się czy wiazecie z firma przyszlosc. Gdzie sam nie widzi jej sam.

nowy

Ty tam aktualnie pracujesz?

XXXXXX
@Brat Wodza

Maniek po co Ty to wszystko piszesz?

Brat Wodza
@XXXXXX

Zeby twoja żona, też przeczytała i zdala sobie sprawe w jakiej firmie pracujesz......

Stary

Pracowałem w tej firmie. Życzę powodzenia i współczuję. Hahaha

Zlota kartka

Firma: na wiosnę lapie pracowników, Przez posrednika do jesieni, pottm out i nast: od wiosny.... takie cykle mlodzierzowe

Zostaw merytoryczną opinię o Dürr Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dürr Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dürr Poland Sp. z o.o.