Dürr Poland Sp. z o.o.

Opinie o Dürr Poland Sp. z o.o.

Zonk

Pogonic i trzeba kierownikow nizszego szczebla. Zaczac trzeba od (usunięte przez administratora) Popytajcie pracownikow co sie tam dzieje.

@Zonk

Pierwszych których trzeba pogonić to Wy. Pracujecie w tej firmie a jej nie lubicie. Zwolnijcie się zamiast wylewać tonę „gorzkich żali” i od razu Wam i firmie się polepszy. Pracuje tu długi czas i uważam że Durr jest super pracodawcą.

Kiki

(usunięte przez administratora)to chyba masz w domu. Weź się podpisz normalnie Janusz Zdzicho albo Stasio. Zrób tą ankiete wewnętrzną zamiast wylewać żale na goworku.

@Zonk

Najwiecej nieprawidlowosci na produkcji elektrycznej.

@Jasio

Jakiego rodzaju nieprawidłowości są rzekomo na produkcji elektrycznej w firmie Dürr Poland? Mógłbyś konkretnie napisać, co takiego dzieje się w tym miejscu pracy? Będę wdzięczny za bliższe informacje, które rozjaśnią sytuację czytelnikom tego wątku.

@Sławomir

Na produkcji elektrycznej jest już dużo pracowników w wieku 50+ i nie wszyscy są w stanie sprostać tak wyśróbowanym normom jakie tam zostały narzucone, żeby nadążyć to Ci pracownicy muszą ciągle biegać, a wiek już na to nie pozwala biegiem wszystko robić przez conajmniej 8 godzin. A takie normy ciągle podkrecają Kierowniczek w porozumieniu z Dyrektorkiem. Może wypadałoby ich tak postawić przez 8 godzin i zobaczą jak to jest fajnie i czy takie normy są normalne;)?

@Jasio

Co dzieje się w przypadku, gdy norma narzucona przez pracodawcę nie zostanie wyrobiona przez danego pracownika? Pracownik otrzymuje niższe wynagrodzenie, czy może zobligowany jest do tego, aby wytłumaczył się przed dyrektorem, dlaczego nie wykonał narzuconej normy? Mógłbyś opisać, jak to wygląda?

@Sławomir

Pracownik wtedy jest poddawany jeszcze większej presji i nadal poganiany i upominany przez przełożonych. I nie dostaje 13 pensji lub jest całkiem zaniżona.

Do tych niezadowolonych

Narzekają Ci, którzy przychodzą do pracy z nastawieniem, że mi się należny i już. W każdej pracy są wymogi i jest jakiś cel do osiągnięcia postawiony przez przełożonych (małych, średnich, dużych). Właściwi ludzie w firmie to największy skarb. Co wy dajecie od siebie dla firmy? Jeżeli nie rozumiecie , że to specyficzny rodzaj pracy i zdecydowanie nie dla każdego, więc nie dziwie się że jest tyle waszych negatywnych opinii. Może chwila przemyślenia lub rozmowy z przełożonym?

@Do tych niezadowolonych

Najwięcej;) a raczej najmniej to dają z siebie w firmie ludzie zatrudnieni po koligacjach rodzinnych i kolesiowskich a takich jest z połowa, którzy są mało wydajni, powoli i popełniają mnóstwo błędów a mimo to zarabiają podobnie a nawet więcej niż Ci kumaci a nie mający pleców. W Durr nie ma dywersyfikacji zarobków pomiędzy bardzo dobrymi pracownikami a słabiakami mającymi plecy. Jest wiele niesprawiedliwości w kwestii płac w Durr Poland.

RADom
@898989

O jaki rodzaj stanowisk Ci chodzi? Podaj rząd wielkości zarobków, o których wspominasz.

@RADom

Różnica na korzyść pracowników którzy mają plecy a są słabi w pracy od 50zl do nawet 1000zl.

@Zdzicho

Zdzichu podaj numer konta. 50 chętnie przeleje żebyś nie obciążał sieci.

@Kiki

Ten 1000 zł przelej Cwaniaczku. ;). Pisałem że różnice są od 500zl do 1000zł chyba ktoś manipuluje komentarzami .

@Kiki

Chyba tym co teczkę nosi Kierowniczkowi i ja to 1000 zeta więcej zarabia to Kiki. Hahaha

RADom
@Kiki

50, 100 czy 500zł to kwestia wg mnie negocjacji własnej pensji. U mnie w biurze ludzie na takim samym stanowisku zarabiali, niektórzy podobnie a niektórzy jak się dowiedziałem później nawet 700zł mniej po tym samym okresie pracy! Ogólnie jeśli umiesz negocjować i masz na to dobre argumenty, to kwoty które podajesz nie muszą sądzić o czymś specjalnym.

@RADom

Raczej jak widzę różnica w wiekszych zarobkach to kwestia powiązań rodzinnych i kolesiowskich, te są ogromne w firmie, a nie jakieś śmieszne negocjacje z przełożonymi. Szefowie mają gdzieś zwykłych pracowników tylko dbają o swoje pensje i koryto.

Programista Wyklęty
@RADom

Jakie negocjacje w Radomiu człowieku? Ja podałem sensowne argumenty, wszędzie w cywilizowanym świecie się te argumenty przyjmuje, jednak nie w radwagu i radomskich firemkach IT. Pokazywałem nie raz - radomski pracodawca woli stracić niż zapłacić więcej za dobrze zrobioną pracę, ewentualnie chce wyłudzić wiedzę, by ktoś z rodziny/koleżka, który przylizał zada mu zrobił tak jak mu powiesz jak to ma być zrobione Nie ma mowy o żadnych negocjacjach, chyba, że negocjacje rozumiesz w ten sposób - "słuchaj kierownik mam wujka w urzędzie i załatwi przetarg i przychylność władzy" Tylko to dla mnie nie nazywa się negocjacje

Zocha35

Nadal firma blokuje komentarze czy to jest zgodne z duchem demokracji europejskich. A może to taka solidarność jak niemieckich mediów w Polsce, na większości portali takich jak Onet, WP itp. .. nie można już pisać komentarzy lub są blokowane.

Ale jaja dzieją się na górze w tej firmie, od tej władzy i kasy w głowach im po przewracało się.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. BHP oferowane przez firmę Dürr Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Elektryk

Usuwają komentarze zawierające słowo MOBBING. Śmieszni są ludzie zarządzający tą firmą.

Elektryk

Dyrektorek działu EL wstawił się za tym zdegradowanym Dyrektorkim bo w normalnej firmie poleciałyby na bruk. Trzeba do Centrali Durr Germany pisać o takich patologiach w firmie.

ren78

Na stronie durr nie ma jednego już z dyrektorow czy ktoś wie o co chodzi?

@ren78

Chcę napisać komentarz jak jest z tym dyrektorkim a firma blokuje komentarze taj jak niemięci Onet.

Cwaniak

Ktoś z firmy usuwa komentarze celowo, opisujące prawdę o tym co dzieje się w tej firmie. Wszystkie Dyrektoki są do wymiany w tej firmie bo blokują komentarze. I jak będziecie blokować komentarze na forum tym to będziemy pisać maile do Centrali Durr Germany.

Halina

Chyba to ty nie pracujesz w tej firmie. Albo jesteś kolesiem tego Dyrektorka i prubujesz wybielić jego. Śmieszny jesteś i nieprawdziwy. Twoje pytania jednocześnie zawierają odpowiedzi wytarczy zamienić słowa Jakie na Tak.

Karol
@Cwaniak

Pisac pisac niech leca jak sliwki z galezi szczegolnir na dziale elektrycznym.

Ktoś usuwa i blokuje komentarze na temat usunietego dyrektorka

widzę , że kuna zżarła POprzednie wpisy , oj boli , bardzo boli prawda

Chytra Baba

widzę , że kuna zżarła POprzednie wpisy , oj boli , bardzo boli prawda Chytra Babę

Magdalena

Śmieszna jest ta Pani co zarządza finansami firmy Chytra Baba, w pracy brakuje kawy i herbaty, wody mineralnej, ciągle psujący się expres do kawy jakby firmy nie było stać na nowy. Przez około ostatnich 5 lat firma podwoiła ilość pracowników to wypadało by też zwìększyć limity kawy i herbaty. A Chytra Baba sama jeździ do pracy autem służbowym za ponad 300 tyś zł codziennie z Warszawy do pracy i spowrotem, dostaje ponad 100 tyś zł premi na którą najwięcej pracują Ci pracownicy co najmniej zarabiają. I tak mało tej Pani bo wywozi z imprez firmowych jedzenie dla siebie i swojej rodziny, a może dla bezdomnych bo jest taka szczodra. Hahaaaa

NICtuPOnas

Najlepiej jak wszyscy wezma sie za swoja prace i to uczciwie. A tak apropo to wstydzcie sie (usunięte przez administratora). Tyle lat was bronil a wy mu tak za to podziekowaliscie. Karma wraca....!

Chytra Baba

Chytra Baba jak dalej będzie zlecała usuwanie negatywnych komentarzy pod swoim adresem to będziemy pisać o tych patologiach występujących w firmie na forum Durr Germany. Są inne sposoby na pokazanie prawdy. Już usunęli z 10 negatywnych komentarzy dzisiaj.

@Chytra Baba

Komentarze mogły zostać usunięte z uwagi na to, iż najprawdopodobniej były niezgodne z regulaminem, który obowiązuje na forum gowork.pl. W większości przypadków, gdy opinia jest negatywna, wzbudza ona w osobie, która ją dodaje negatywne emocje przez co, często dochodzi do złamania podstawowych zasad tego forum. Proszę zapoznać się z regulaminem, wtedy takie sytuacje nie będą miały miejsca. Pracujesz obecnie w firmie Dürr Poland? Jak ocenisz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy? Odpowiedz, proszę.

@Sławomir

Atmosfera słaba i napięta. Zbyt ogromna presja przełożonych a słabe zarobki. Jestem w trakcie szukania nowej pracy i niebawem odejdę bo szkoda męczyć się. A moje komentarze były zgodne z regulaminem, nie używałam słów niecenzuralnych ani obraźliwych, a tylko dlatego zostały usunięte, gdyż uderzały w interesy i postępowanie pewnej Pani, dlatego zleciła ich usunięcie. Jak pojawiają się na forum komentarze negatywne odnośnie innych ważnych osób w tej firmie to nie są usuwane, bo to jest na rękę tej Pani gdyż w ten sposób osłabione są ich notowania i pozycja w firmie.

Mania W.
@Sławomir

(usunięte przez administratora) ty to już nie pisz pod pseudonimami, zrób ankietę wśród pracowników, i otrzymasz rzetelne odpowiedzi na wszystkie pytania. Tylko anonimowo, to będą prawdziwe.

Halina

To piszą niektórzy o usuwaniu wielu opinii to musi być prawda bo widać poniżej, usunięte częściowo lub całkowicie komentarze i zdublowane. Śmieszni są ludzie zarządzający tą firmą, myślą że w ten sposób zamkną pracownikom usta. Chyba odwrotny efekt będzie?

Sprawiedliwy

A jednak jest trzęsienie ziemi w Durr, bo lecą głowy na górze i to zasłużenie.

electrico
@Sprawiedliwy

Ale co się dzieje my na dole w hali nic nie wiemy może ktoś coś napisze

Wiesio
@electrico

Poleciał jeden dyrektorek, co roku jeden leci to i poleci niedługo kolejny!!!

Wesoła
@Sprawiedliwy

ale mi trzesienie ziemi.... raptem jeden dyrektor. Prosze nie siac propagandy.

@Sprawiedliwy

Zeby jeszcze tylko tego (usunięte przez administratora) wywalili to bedzie pieknie.

Wesoła

I tyle z tego trzesienia ziemi. Miałybyc czystki a raptem jednego dyrektora zawiesili. Prosze nie siac propagandy!!

Anetaaaa
@Wesoła

Chytra baba zleciła usuwać niekorzystne komentarze o sobie, ale przedstawiające prawdę.

Anetaaaa

I Chytra Baba poleci na bruk z tej firmy, jak tu będziecie usuwać komentarze to na forum Durr Germany będziemy pisać o waszych patologicznych działaniach i lewych interesach, neopotyzmie... Kwestia czasu jak polecicie.

Chytra Baba

Chyta Baba nakazała usunąć niektóre opinie, krytyczne wobec jej. Śmieszne to forum. Blokują opinie tak jak niemiecki Onet blokuje komentarze pod niektórymi artykułami.

Mańka

Co to z forum gdyż usuwane są niewygodne wpisy (usunięte przez administratora), opisujące jej patologiczne działania. Widać kto ma największy wpływ w tej firme na takie śmieszne decyzje. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dürr Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dürr Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dürr Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dürr Poland Sp. z o.o.