Opinie o Vincent Cafe w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Vincent Cafe. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vincent Cafe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vincent Cafe w Warszawa

Czy rozmowa rekrutacyjna w Vincent Cafe odbywa się również w języku angielskim?

xyz

Nie, raczej nie

Nie ;)

Żenada

Jak to mówią ryba psuje się od głowy. Zamiast nazywać innych leserami wypadałoby spojrzeć na „górę”. Vincent narzuca jakieś kary, których nawet nie potrafi oprzeć o jakiekolwiek argumenty, pracownicy są zwalniani a następnie po donosie do PIP-u wracają i dostają wyższe stanowiska. Podsumowując: pensje marne, pracy od groma, brak umów a jak już się doprosisz to dostajesz zlecenie bo nie jesteś godzien umowy o prace po przepracowanych latach! Po odejściu D i R, Vincent został tylko fajnym logo.

madry chlopiec

Napisze cos, co powinien wiedziec kazdy zanim sie tu zatrudni. Po pierwsze, to miejsce jest dla glupich ludzi, ktorych w zyciu nie wyszlo, dla tych ktorzy dadza sie pomiatac, dla studentów, ktorzy nie maja ambicji! Managerka Marta za przyzwoleniem szefostwa podsluchuje i nagrywa pracownikow, jest wulagrna, chamska, nigdy nie stanie za pracownikiem. Nawet nie wiecie jaki jest zapieprz w Arkadii, klienci sa nieuprzejmi, trzeb stac wiele godzin, dostawa potrafi przyjechać w trakcie dnia, kiedy macie niekończąca sie kolejkę, ludzie sie denerwują, pieczywo przyjezdza czesto spalone, albo nie ma wszystkiego. Marte to nie obchodzi. Mam zrobione screeny z grupy na facebooku, gdzie ona straszy pracowników, wyzywa, jest wulgarna. Zastanawiam sie, czy nie zglosic tego do inspekcji pracy. Nagrywanie pracowników rozmow jest nielegalne. Marta to kobieta, ktora stosuje mobbing, co nie dziwi w przypadku kobiety, ktora tanczy na rurze.(usunięte przez administratora)Duzo pracy, zero satysfakcji, srednie pieniadze i bardzo chamska managerka.

@madry chlopiec

Madry chlopcze! Jak dorosniesz to mozemy podyskutowac na temat pracy czy w Vincent czy gdzie indziej w innej branzy!

@0007

Prawda boli, nie? ;)

@Anon

No oczywiście że boli, jak ktoś piszę z błędami i nie potrafi się wysłowić. Dajesz świetny przykład tego jacy są tam świetni pracownicy i jaką mają kulturę osobistą i jaka panuję atmosfera Vincent to wyzysk i tyle. Nie polecam tam pracy, dziwie się że niektórzy tam tyle pracują... Najtańsze produkty używane do produkcji, ludzie bez umów na czarno

Pracownik produkcji!

NIE POLECAM! NAJGORSZA MOJA PRACA. Ciagle problemy, nerwy, stres, pracy mega duzo, oplata pracy mizerna. (usunięte przez administratora) znajdoje sie na ul. Bialostocka, nie ma prawa na przerwe lub odpoczynek chwilowy, zasuwac i tyle!!! Bardzo sie ciesze ze ucieklem z tego okropnego miejsca!

Wzg17

Pracowalem jako kierowca/dostawca, nastepnie w magazynie na Bialostockiej, w siedzibie firmy. Do samej pracy nie moge sie przyczepic, jednak szefostwo to jakies nieporozumienie. Firma funkcjonuje byle jak, nic nie dziala jak powinno. Wielkie wymagania, zerowa wdziecznosc. O podwyzce nie ma co myslec. Praca ciezka i odpowiedzialna, ale wg szefostwa nie zaslugujaca nawet na umowe o pracę ( mimo, ze taka byla obiecywana i widnieje w ich ogloszniach ) Umowy oczywiscie opiewajace na nizsze kwoty, reszta ewentualnie "pod stolem". Wyplaty na czas, ale z tego co wiem nie zawsze cale. Generalnie wszedzie gdzie trzeba zaplacic, tam sa problemy. Rotacja w firmie jest duza, osoby sa zwalniane z dnia na dzien bez podania konkretnego powodu, bo " przyjda nastepni", co generalnie przeklada sie na niska wydajnosc i jakosc. Za ladna i elegancka piekarnia kryje sie totalny chaos i masa problemow, plynaca z chciwej polityki firmy. Nie polecam pracy w tym miejscu, jesli nie chcesz sie rozczarowac czczymi obietnicami.

@Wzg17

Ejjj ty Przestan sie oszukiwac ze byles super pracownikiem!!! caly czas sie spuzniales ! i wychodziles wczesniej niz ustawa przewiduje!!!!

@Wzg17

Panie Dan... pracownicy sa Filarem firmy i to od pracownikow zalezy jak firma funkcjonuje a po twoich checiach do pracy wyszlo jak wyszlo! to tacy ludzie jak ty doprowadzaja do zlej atmosfery!

Anon

Nie polecam tej pracy nikomu, omijajcie szerokim łukiem bo o wiele lepiej jest w niejednej sieciówce niż tu. Nie pozdrawiam i mam nadzieje ze szefostwo zmieni swoje podejscie do pracowników, bo szkoda tych młodych ludzi :)

Co jaki okres czasu w Vincent Cafe można ubiegać się o podwyżkę?

Xyz

W tej pracy nie ma czegoś takiego jak podwyżka ;)

Anon

Marzenie Takie coś jak podwyżka tu nie istnieje Vincent najlepiej zwolnił by wszystkich stałych pracowników którzy zarabiali przed pandemią ciut więcej, a zatrudniłby same Ukrainki które nie będą mieć problemu pracować za mniej

anon

Menagerzy i szefostwo nie szanują pracowników bo jak nie Ty to przyjdzie następny. Nawet świadecw pracy nie wystawiają dopóki się nie upomniesz taki mają bałagan i przemiał ludzi że nie wiedzą kto pracuje a kto nie. A Pani Menager M, jest bardzo pomocną i przesympatyczną osobą szkoda że tylko w jej mniemaniu! Nie polecam i nie polecę nikomu. (usunięte przez administratora)

dora
@anon

witam mam prośbę Vincent piekarnia nie zapłaciła nam od marca faktury , nie odbierają tel. nie odpowiadają na emale . Czy masz jakieś telefony do tych osób . Ja mam tylko 22 8280115 i 733949434 Bardzo proszę i pozdro

@dora

Nie posiadam numeru do nikogo ponieważ przez nowych zarządzających, zmienił sie tam cały skład. Domyślam się, że chodzi Ci o kontakt do biura, tam również skład sie zmienił :) atakuj samego „szefa”

Byla pracownica

Pracowałam.jakis czas temu na chmielnej. Niestety ale nie polecam tego miejsca głównie przez jedna osobe, zastępca (usunięte przez administratora) Wymagala od razu rzeczy nie możliwych, krzyczała itp a kiedy byla potrzeba to wychodziła pogadać ze znajomymi którzy przyszli albo na fajke na bardzo dlugo. Przeważnie w najgorszym ruchu nie zwracając uwagę ze zostawia nie zbyt doświadczone osoby. Nie wiem dlaczego zostałam zastępca bo dla gości tez nie byla mila, nie raz slyszalam.jej niegrzeczne teksy wręcz chamskie w stronę gościa. Dla swoich przyjaciółeczek z pracy byla.mega mila itp pozwalala na picie i jedzenie a nowe osoby byly tylko ganianie do najgorszej pracy. Dziewczyny z innych lokali jak czasem przychodziły to baly sie z nia pracować. Także niestety nie polecam pracy jesli ona tam dalej pracuje bo reszta pracy byla calkiem ok.

nicka2
@Byla pracownica

A jaki to był typ umowy ? Umowa o prace czy umowa zlecenia ? Bo z tego co wiem , to na umowie zlecenia nie ma tak zwanego L4. Więc rozumiem tutaj tą menadżerkę, że tak zareagowała. Ale trudno mi uwierzyć, że zmuszała do pracy... A co do wypadku... Zalezy też jaki oto był wypadek. Chyba że sobie ta osoba coś złamała. Czy ktoś z was chciałby przychodzić do pracy za kogoś jak ma wolne ? Albo zostawać kilka godzin dlużej po cięzkim dniu w pracy ? Ile trwa zmiana ? 8- 9 godzin? A może dłużej . Menadżer to też człowiek i potrzebuje wolnego. Dla zwykłego pracownika prace które wykonuje menadżer mogą wydawać się prostsze . Jednak nie są. Sam byłem menadżerem i wiem coś o tym. Dużo papierkowej roboty, układanie grafiku, składanie zamówień- i wiele innych. Czasem warto przemyśleć to co się mówi.

Anonimowy

Pracowałam w Vincencie na Chmielnej jakiś czas temu. Nie polecam tam pracy. Menadżerka bardzo sympatyczna i bardzo miła. Zawsze potrafiła ze spokojem pokazać i nauczyć nowych rzeczy. Niestety nie mogę tego powiedzieć o jednej z zastępczyn. (usunięte przez administratora) Często wychodziła na papierosa a kiedy ja chciałam wyjść to był krzyk ze nie zrobiłam tego co miałam i ze nie dawno byłam. Atmosfera nie była przyjemna przez ich tak zwaną,, grupę ". Dla nich zawsze była bardzo miła i nigdy nie mówiła o nich złego słowa. Zmuszala mnie i nowe osoby ( które nie miały odpowiedniego przeszkolenia bo pracowały kilka dni) do rzeczy których jeszcze nie potrafiły. Byłam świadkiem, jak czasem krzyczała na nowe osoby. Gdyby nie ona praca byłaby zupełnie inna. Nikomu znajomemu nie polecę pracy tam

Iza
@Anonimowy

Bzdura! Kompletna bzdura! Wszyscy pracownicy tego punktu jak i niektórzy z innych lokali mogą zaświadczyć, że ówczesny zastępca managera jest zupełnie inną osobą niż tą, którą opisano w poście. Za takie pomówienia autor postu powinien być zgłoszony na policję. Ta cudowna, wspaniała managerka została zwolniona z pracy za przekręty w firmie i jeszcze kilka innych sytuacji! Przede wszystkim mobbing! Sytuacja w której jedna z pracownic miała wypadek a managerka do niej wydzwania, że ma przyjechać do pracy bo ona już swoją zmianę skończyła, nie będzie za nią pracować i nie znajdzie nikogo innego na to miejsce. W momencie kiedy ktoś dostał L4 bo sytuacja tego wymagała nadal był zmuszany do pracy bo inaczej musiałby zapłacić karę, która nie ma podstaw prawnych. Sytuacji było wiele ale myślę, że warto je zachować dla siebie. Jeżeli autor wpisu chce dalej walczyć to oświadczam że twardo stanę w obronie zastępcy managera bo jedyną, nieodpowiednią osobą w tym zespole była zakłamana, fałszywa managerka.

Anonimowy
@Iza

Właśnie. ,, Inną osobą" a może jest wciąż taka sama. Nie wiem bo nie pracuje tam. Opisałam w skrócie to jak się zachowywała. Menadżer D. była świetna i nadal tak uważam mimo tego co jest tu napisane. Odradziłam wszystkim znajomym pracę tam bo nie dałoby się tam wytrzymać. I pewnie długo by tam nie pobyli i potwierdzili by pewnie moje słowa.

Wiktor

@on a ile było obiecanej premii ?

Nickb

Pracodawca zmusza wszystkich pracowników do urlopów bezpłatnych pod groźbą zwolnienia z pracy. Zatrudnia pracowników na umowę zlecenie w pełnym lub większym wymiarze pracy oraz płaci wynagrodzenia pod stolem ciekawe co na to PIP. Podczas rozmowy obiecuje się bardzo dużo, a jak przychodzi 10 to z obietnic nic nie zostaje bo tną pensje pod byle pretekstem ale to typowy model zarzadzania Pana V. i nowego Francuza Pana F.

On
@Nickb

Rozumiem, że też nie dostaliście obiecanej „premii” za święta, nadgodziny i inne udziwnienia w firmie?

Jan

Zauważyłem, że w punkcie sprzedaży w Wola Parku pracodawca nie zainstalował Pracownikom żadnej osłony oddzielającej pracownika od klienta w celu zminimalizowania zakażenia koronawirusem. To chyba jedyne miejsce w Wola Parku gdzie tego zabezpieczenia nie ma.

PV
@Jan

Nie jedyne, na żadnym lokalu nie ma zabezieczeń. Nie wspominając o ucinanych wypłatach i bezpodstawnych karach bez uzasadnień

Jaś

Słyszałem , że jest jakiś problem w wypłatami, o co dokładnie chodzi ?

Pracownik Vincenta
@Jaś

Wypłaty jak były tak są na czas co do ich należności bywa różnie, jednemu zabiorą żeby innemu dać „premie”

bałagan, ciagłe niesubordynacje w dostawach, kasie i wypłatach. Pracownicy nie maja wglądu w to ile zarabiają, PIT niedostarczony jeśli nie zadzwonimy do biura wielokrotnie. Szefostwo niesympatyczne, wymaga rzeczy o ktorych pracownicy nie maja prawa wiedzieć bo nie dostają możliwości szkoleń z produktów i obsługi co później wychodzi w trudnych sytuacjach z klientami. Na punktach nie ma opcji aby utrzymać standardy czystości, wszystko robione jedym płynem, bez bieżącej wody. Pomimo umowy zlecenie wymagane jest wypowiedzenie z miesięcznym wyprzedzeniem. Jednak zdążają się osoby z którymi da się dogadać, przełożonym również zdarza się być wyrozumiałym ale niestety dopuszczają się często rzeczy które nie powinny mieć miejsca. Zależy na kogo się trafi, fakt jest taki, że ani przełożeni ani pracownicy nie są dobrze przeszkoleni. Praca na pare miesięcy, na dłużej jeśli trafisz akurat na zespół z dobrym menadżerem, a tu niestety różnie bywa.

Serdecznie polecam prace w Vincencie (szczególnie wyspa na arkadii 1). Menadżerka jest właściwa osobą na właściwym miejscu. Nie rozumiem „najazdu” na nią, jeśli jesteś w porządku dla niej ona jest w porządku dla Ciebie, to chyba proste? Jeszcze raz polecam

Agata

Szczerze nie polecam tego miejsca do pracy, odkrywa przed ludźmi najgorszą twarz kapitalizmu. Pensja niska, w razie niedoborów w kasie fiskalnej nadrabiane jest to z pensji pracowników. Jeśli w kasie pojawi się nadwyżka, nie jest ona rozdzielana pomiędzy pracowników. Chaos, chaos, chaos i przykład niewolnictwa na miarę XXI wieku.

bylypracownik

Pracowałam na wyspach w Arkadii i nawet najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tym miejscu ani kontaktów z tą firmą. Zacznę od firmy, bo tu było mniej problemów - generalnie bałagan w papierach, od jakiegoś czasu już tam nie pracuję, a PITu czy poprawionej umowy nie dostałam w żadnej formie, w sytuacji kontroli z Inspekcji Pracy mieliby niezłe przygody. Szkolenie pracowników kiepskie, stąd biora się bolączki klientów. A jeśli chodzi o kierowniczkę tego miejsca to jest to osoba niezrównoważona emocjonalnie, niekulturalna, dwulicowa i konfliktowa. Krzyczy na pracowników za najdrobniejsze błędy, zamiast pomóc, wytłumaczyć, zwłaszcza nowym pracownikom. Wyzywa od (usunięte przez administratora)i obgaduje z innymi pracownikami gorzej radzące sobie osoby. Przy każdej okazji straszy nielegalnymi karami finansowymi, których nie ma w umowie. Do tego stopnia, że w pewnym momencie stwierdziła, że w sytuacji choroby pracownika, jesli pracownik nie znajdzie sobie zastępstwa a ma zwolnienie lekarskie to i tak zapłaci karę za niestawienie się w pracy, dlatego że ona ma dość poprawiania na bieżąco grafiku. Narzeka też, że nie ma już siły się wszystkim związanym z Vincentem zajmować i niestety to narzekanie i wszystkie wymienione wyżej sytuacje zdarzają się przy klientach, bez jakichkolwiek hamulców. Jeśli nie było jej na wyspie to nawet fajnie się pracowało, pracownicy dobrze się dogadywali i wspierali nawzajem, panowała zyczliwa atmosfera co klienci zauważali. Jak tylko zjawiała się kierowniczka, humory znikały a zaczynały się wrzaski i awantury. Jest naprawdę wiele fajniejszych miejsc do pracy w tym charakterze, szczerze odradzam kierowania się tutaj.

Iza

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można powiedzieć o firmie?

@Iza

Myślę, że można powiedzieć bardzo dużo ale jak widzisz są tu same osoby, które wylewają swój żal anonimowo. Chcesz znać pozytywne strony? Zapytaj obecnych pracowników a nie ludzi, którym nie wyszło i zrobią wszystko żeby oczernić innych :)

Nie jestem pracownikiem ani obecnym ani bylym. I nie raz zdarzylo mi sie byc swiadkiem przypadkiem wchodzac bocznymi wejsciami, badz kupujac jak menagerka danego pkt krzyczy doprowadzajac dziewczyne do placzu.

Zbigniew

Każdy może mieć odmienne zdanie na temat pracy w danym miejscu. Najważniejsze jest, aby opinia była prawdziwa i odpowiednio uargumentowana. Sugerujesz, aby zapytać obecnych pracowników, jak wygląda praca w firmie Vincent Cafe. Może Ty jesteś tą osobą, która nam pomoże i przedstawi, jak wyglądają warunki zatrudnienia? Zachęcam Cię do aktywności w tym wątku.

@Zbigniew

Ja pracuję dość długo w tej firmie, zawsze są dwie strony medalu. Normalne ze czasem menagerki krzyczą itp są to dla niektórych mniejsze lub większe powody. pracowałam na lokalach i na wyspach. A co zrobić jak pracownik robi w jajko ? Nie przychodzi do pracy bo ma to gdzieś, albo kradnie ? A potem wypisuje żale że go źle potraktowano ? A czy nie słusznie ? Warto wziąć poprawkę na to co jest napisane, byłam świadkiem w lokalu jak menagerka krzyczała do jednej z pracownic która zamiast pracować siedziała na telefonie i narzekała że jest zmęczona. Niestety kazdy biegał i robił co może a ta księzniczka stwierdziła ze nie. Akurat tutaj krzyk menagerki która pracowała razem z nami był uzasadniony. Uważam że dobrze zrobiła.

Zbigniew
@Ewa

Krzyk w pracy nigdy nie jest dobry bez względu na przewinienie pracownika. Takie sytuacje należy rozwiązywać spokojnie i bez zbytniej egzaltacji, żeby żadna ze stron nie poczuła się urażona. Nie uważasz? Napisz jak Tobie przebiega zatrudnienie i czy jesteś zadowolona z warunków wynagrodzenia. Zachęcam Cię do wypowiedzi.

@Zbigniew

Serio ? Widać że nigdy nie pracowałeś w gastro. Praca też nie jest spokojna, raczej dość szybka itp i to w sumie nie tylko gastro, podejrzewam że w żadnej pracy nikt nie lubi jak ktoś jest leniwy i nic nie robi. Jestem zadowolona z pracy, wynagrodzenia też. Ogólnie jest dobrze, zdarzają się bardziej cięzkie dni ale są tez dość spokojne.

Maja
@Ewa

Oczywiście - praca w gastronomii do najłatwiejszych nie należy i myślę, że każdy zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego po prostu część osób będzie miała duży problem, by odnaleźć się w pracy o takim charakterze. Ja z kolei chciałabym Cię zapytać o inną rzecz. Interesuje mnie, czy w Vincent Cafe przyjmują do pracy osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności? Jak pewnie wiesz - sporo jest takich ludzi, stąd właśnie moje pytanie.

RG
@Maja

Dzień dobry, chętnie przyjmiemy do pracy osoby z niepełnosprawnościami, niedyskwalifikujacymi pracę. Szczególnie chetnie przyjmiemy osoby do pracy w kuchni, lub piekarni. Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail biuro@vincentcafe.pl

Pewnie napiszecie że kłamię XD

Pracowałem w tej firmie prawie rok, na różnych punktach. Zarówno na wyspach jak i w lokalach Powiem krótko: stanowczo odradzam. Opowiem swoje wrażenia, jeśli ktoś chciałby wiedzieć jak sprawa wygląda z punktu widzenia pracownika nie pracującego tam zaledwie tydzień czy miesiąc: Atmosfera pracy toksyczna, wyżsi stanowiskiem ( mówię tu głównie o menadżerkach, które mają płacone niewiele więcej od przeciętnego podawacza bułek, natomiast nakład pracy i stresu, mają niebotycznie większy, ale spoko ich wybór) są tacy sami. Nie daj Boże coś złego powiedzieć o produkcie, na przykład o chlebie który przyjechał spalony/płaski / z zakalcem, w każdym razie było z tym produktem coś bardzo nie w porządku. Od razu patrzą na Ciebie jakbyś im zrobił coś bardzo złego. Mają, jak ja to nazywam bakterię Vincentową XD ( takie mikroskpijne V wbijące się im od lat w mózgi i przekazujące rozkazy od centrali, zwanej dalej "górą" Większość pracowników albo odchodzi jak tylko łapie się co i jak albo zostaje i daje sobie wejść na głowę tym chorym umysłom. Niestety ja też się dałem, choć dzięki pomocy paru osób się opamiętałem. To wszytko idzie od góry(tu chylę czoła właścicielom za tak perfekcyjne kontrolowanie menadżerek, które potem przelewają swoją złość, a niekiedy nawet frustrację na pracowników. Nie radzą sobie z emocjami, bo są wyzyskiwane co później przekładają na podwładnych. Licytują się kto miał większy dzienny/miesięczny/roczny utarg na swoim punkcie. Czytaj kto musiał więcej zapie*szać żeby dużo zarobić dla góry. Progi, które mieliśmy przekroczyć aby uzyskać premie w wysokości około 1500 na cały zespół (około 10 osób, tutaj dodam że dzienne utargi to zależnie od pory roku i od punktu ale średnio około 5000 zł) były ustalane po danym miesiącu. Wtedy się dowiadywaliśmy że zabrakło nam coś rzędu 400 zł aby dobić do progu. Pp prostu śmiech na sali. Dalej. Firma jest niewypłacalna, wiem o tym z własnego doświadczenia, nakład pracy jest zdecydowanie nieodpowiedni do wysokości zarobków. 8h zmiany zabierają człowiekowi cały zapas energii. Po powrocie do domu nic tylko, umyć się, zjeść i lulu żeby jutro z uśmiechem na ustach pójść i wciskać to badziewie ( tu wiem co mówię, raz nawet z porannej dostawy sam wyjąłem pióro gołębia, na co kierowca mi powiedział że codziennie zanim pieczywo znajdzie się w samochodzie dostawcy jest oblegiwane przez całe stada różnych ptaszków, mmmm, pycha!) za istnie gargantuiczne sumy. Ile razy patrzyłem na ludzi pukających się w głowy gdy widzieli te ceny. 9 zł najtańszy chleb, najdroższy 118 zł. Nie żartuję jest w sprzedaży 7kg chleb za 118 zł, jest sprzedawany na części po 10 zł i jest to najgorszej jakości pieczywo jakie w życiu widziałem, ale sprzedaje się znakomicie, taki paradoks. Jak ja się z tymi ludźmi utożsamiałem... Już o tonach wyrzucanego jedzenia nie wspominam. Utknąłem w tym mordorze z powodów od siebie niezależnych, i do dzisiaj tego żałuję. Praca ciężka też psychicznie, klienci okropni, patrzą na Ciebie jak na kupę, w którą weszli, a przecież buty mają za co najmniej 1000. Mobbing i upadlanie to na większości z punktów prawie codzienność. Jest duży ruch, ledwo co nadążasz nakładać i sprzedawać a tu przychodzi kontrola i za chwilę, jak nikogo nie ma ( broń Boże przy kliencie) syczy na Ciebie z nienawiścią w oczach, że obok croissantów są okruszki, albo że kartka z ceną jest przekrzywiona i masz to ogarnąć, TERAZ! Jednemu, notabene bardzo spoko kierowcy tak zryli głowę że jeździł po 150 w zabudowanym żeby nadążyć z dostawami i w końcu go złapali. Gość z miejsca stracił prawko a tym samym pracę. Kiedyś się tym jeszcze przejmowałem, serio myślałem że to ze mną może jest coś nie w porządku, a nie z nimi. I tu tkwił mój błąd myśleniowy. Ludzie zastanówcie się, czy jeżeli jakiś klient (najczęściej klientka, i najczęściej z dzieckiem, niektórzy pewnie wiedzą ocb.) przychodzi i wydziera się na Ciebie bo coś jest nie w porządku z produktem albo z działaniem firmy (czytaj brak obiecanych faktur itp. ) to z Tobą jest coś nie w porządku czy z nim/nią ? Czy to nie jest przypadkiem tak, że to ta biedna na tyle niekumająca osoba nie jest w stanie zrozumieć że nie ma w tym absolutnie Twojej winy? Że jesteś ostatnim ogniwem w łańcuszku, ogniwem który do powiedzenia ma tyle co nic, a jest wystawiony na działanie ludzkich, często bardzo negatywnych emocji? Jeśli ktoś by chciał tam mimo wszystko jednak aplikować to powiem jedno: "May the force be with you."

Zostaw merytoryczną opinię o Vincent Cafe - Warszawa

• Jak się pracuje w Vincent Cafe?

Zobacz opinie na temat firmy Vincent Cafe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vincent Cafe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vincent Cafe?

Kandydaci do pracy w Vincent Cafe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vincent Cafe
2.4/5 Na podstawie 102 ocen.

Vincent Cafe