counter
2 97 142 5 1
madry chlopiec

Napisze cos, co powinien wiedziec kazdy zanim sie tu zatrudni. Po pierwsze, to miejsce jest dla glupich ludzi, ktorych w zyciu nie wyszlo, dla tych ktorzy dadza sie pomiatac, dla studentów, ktorzy nie maja ambicji! Managerka Marta za przyzwoleniem szefostwa podsluchuje i nagrywa pracownikow, jest wulagrna, chamska, nigdy nie stanie za pracownikiem. Nawet nie wiecie jaki jest zapieprz w Arkadii, klienci sa nieuprzejmi, trzeb stac wiele godzin, dostawa potrafi przyjechać w trakcie dnia, kiedy macie niekończąca sie kolejkę, ludzie sie denerwują, pieczywo przyjezdza czesto spalone, albo nie ma wszystkiego. Marte to nie obchodzi. Mam zrobione screeny z grupy na facebooku, gdzie ona straszy pracowników, wyzywa, jest wulgarna. Zastanawiam sie, czy nie zglosic tego do inspekcji pracy. Nagrywanie pracowników rozmow jest nielegalne. Marta to kobieta, ktora stosuje mobbing, co nie dziwi w przypadku kobiety, ktora tanczy na rurze.(usunięte przez administratora)Duzo pracy, zero satysfakcji, srednie pieniadze i bardzo chamska managerka.

Anonimowy

Pracowałam w Vincencie na Chmielnej jakiś czas temu. Nie polecam tam pracy. Menadżerka bardzo sympatyczna i bardzo miła. Zawsze potrafiła ze spokojem pokazać i nauczyć nowych rzeczy. Niestety nie mogę tego powiedzieć o jednej z zastępczyn. (usunięte przez administratora) Często wychodziła na papierosa a kiedy ja chciałam wyjść to był krzyk ze nie zrobiłam tego co miałam i ze nie dawno byłam. Atmosfera nie była przyjemna przez ich tak zwaną,, grupę ". Dla nich zawsze była bardzo miła i nigdy nie mówiła o nich złego słowa. Zmuszala mnie i nowe osoby ( które nie miały odpowiedniego przeszkolenia bo pracowały kilka dni) do rzeczy których jeszcze nie potrafiły. Byłam świadkiem, jak czasem krzyczała na nowe osoby. Gdyby nie ona praca byłaby zupełnie inna. Nikomu znajomemu nie polecę pracy tam

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa rekrutacyjna w Vincent Cafe odbywa się również w języku angielskim?

xyz Nowy wpis

Nie, raczej nie

Anon Nowy wpis

Nie ;)

hej Przestancie w koncu narzekac i wezcie sie do pray a nie tylko w telefonach siedzicie w czasie pracy i nic nie robicie zero zaangarzowania i checi! za co wam maja placic czy ten czy drugi pracodawca jezeli piszecie tutaj opinnie to znaczy tylko o Was zle swiadczy nie jestescie nic warci i nic soba nie reprezentujiecie ! a kolega WZG17 (Daniel) to nagminny Leser nic nie robil i jak byl kierowca czy magazynierem!!!!

Qwerty
@0007

Tak na wstępnie to proponuję Tobie(Paweł )wziąść się za słownik albo uruchomić sprawdzanie pisowni. Tak, czytając twoje wypociny dochodzę do wniosku że musisz mieć bardzo dobre układy z V lub innym pracownikiem nowego biura. Atmosfera w firmie jest straszna, umowa o pracę to luksus, na który mało kto zasłuży tylko śmieciowe umowy, wynagrodzenia są cięte i to mimo ZAANGAŻOWANIA i ratowania nie raz sytuacji bo coś poszło nie tak. A co do Twojej jakość pracy to jest również wiele zastrzeżeń i dużo do nad robienia. "V" nie ma żadnego doświadczenia i wiedzy merytorycznej jako menager, a jego nowa pomocnica "A" nic nie robi tylko chodzi po produkcji i podjada co się da i kiedy się da, a pupcia rośnie. Oczywiście wprowadza standardy i nowatorskie pomysły, które nie wnoszą niczego do firmy lub usprawnienia jej działalność ale jest nowy pretekst do potrącenia pensji lub zwolnienia. Jeszcze nie widziałem firmy produkcyjnej w której pracuje tak mało ludzi, a prezes i pomagiera mówią że jest Oki.

Anon Nowy wpis
@Qwerty

W punkt opisane, zgadzam się ze wszystkim w 100%. Smutne ale prawdziwe

Żenada

Jak to mówią ryba psuje się od głowy. Zamiast nazywać innych leserami wypadałoby spojrzeć na „górę”. Vincent narzuca jakieś kary, których nawet nie potrafi oprzeć o jakiekolwiek argumenty, pracownicy są zwalniani a następnie po donosie do PIP-u wracają i dostają wyższe stanowiska. Podsumowując: pensje marne, pracy od groma, brak umów a jak już się doprosisz to dostajesz zlecenie bo nie jesteś godzien umowy o prace po przepracowanych latach! Po odejściu D i R, Vincent został tylko fajnym logo.

madry chlopiec

@madry chlopiec

Madry chlopcze! Jak dorosniesz to mozemy podyskutowac na temat pracy czy w Vincent czy gdzie indziej w innej branzy!

@0007

Prawda boli, nie? ;)

Marta
 Problem
@Anon

No oczywiście że boli, jak ktoś piszę z błędami i nie potrafi się wysłowić. Dajesz świetny przykład tego jacy są tam świetni pracownicy i jaką mają kulturę osobistą i jaka panuję atmosfera Vincent to wyzysk i tyle. Nie polecam tam pracy, dziwie się że niektórzy tam tyle pracują... Najtańsze produkty używane do produkcji, ludzie bez umów na czarno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pracownik produkcji!

NIE POLECAM! NAJGORSZA MOJA PRACA. Ciagle problemy, nerwy, stres, pracy mega duzo, oplata pracy mizerna. (usunięte przez administratora) znajdoje sie na ul. Bialostocka, nie ma prawa na przerwe lub odpoczynek chwilowy, zasuwac i tyle!!! Bardzo sie ciesze ze ucieklem z tego okropnego miejsca!

Wzg17

Pracowalem jako kierowca/dostawca, nastepnie w magazynie na Bialostockiej, w siedzibie firmy. Do samej pracy nie moge sie przyczepic, jednak szefostwo to jakies nieporozumienie. Firma funkcjonuje byle jak, nic nie dziala jak powinno. Wielkie wymagania, zerowa wdziecznosc. O podwyzce nie ma co myslec. Praca ciezka i odpowiedzialna, ale wg szefostwa nie zaslugujaca nawet na umowe o pracę ( mimo, ze taka byla obiecywana i widnieje w ich ogloszniach ) Umowy oczywiscie opiewajace na nizsze kwoty, reszta ewentualnie "pod stolem". Wyplaty na czas, ale z tego co wiem nie zawsze cale. Generalnie wszedzie gdzie trzeba zaplacic, tam sa problemy. Rotacja w firmie jest duza, osoby sa zwalniane z dnia na dzien bez podania konkretnego powodu, bo " przyjda nastepni", co generalnie przeklada sie na niska wydajnosc i jakosc. Za ladna i elegancka piekarnia kryje sie totalny chaos i masa problemow, plynaca z chciwej polityki firmy. Nie polecam pracy w tym miejscu, jesli nie chcesz sie rozczarowac czczymi obietnicami.

@Wzg17

Ejjj ty Przestan sie oszukiwac ze byles super pracownikiem!!! caly czas sie spuzniales ! i wychodziles wczesniej niz ustawa przewiduje!!!!

@Wzg17

Panie Dan... pracownicy sa Filarem firmy i to od pracownikow zalezy jak firma funkcjonuje a po twoich checiach do pracy wyszlo jak wyszlo! to tacy ludzie jak ty doprowadzaja do zlej atmosfery!

Anon

Nie polecam tej pracy nikomu, omijajcie szerokim łukiem bo o wiele lepiej jest w niejednej sieciówce niż tu. Nie pozdrawiam i mam nadzieje ze szefostwo zmieni swoje podejscie do pracowników, bo szkoda tych młodych ludzi :)

Co jaki okres czasu w Vincent Cafe można ubiegać się o podwyżkę?

Xyz
@Pytanie

W tej pracy nie ma czegoś takiego jak podwyżka ;)

@Pytanie

Marzenie Takie coś jak podwyżka tu nie istnieje Vincent najlepiej zwolnił by wszystkich stałych pracowników którzy zarabiali przed pandemią ciut więcej, a zatrudniłby same Ukrainki które nie będą mieć problemu pracować za mniej

anon

Menagerzy i szefostwo nie szanują pracowników bo jak nie Ty to przyjdzie następny. Nawet świadecw pracy nie wystawiają dopóki się nie upomniesz taki mają bałagan i przemiał ludzi że nie wiedzą kto pracuje a kto nie. A Pani Menager M, jest bardzo pomocną i przesympatyczną osobą szkoda że tylko w jej mniemaniu! Nie polecam i nie polecę nikomu. (usunięte przez administratora)

dora
@anon

witam mam prośbę Vincent piekarnia nie zapłaciła nam od marca faktury , nie odbierają tel. nie odpowiadają na emale . Czy masz jakieś telefony do tych osób . Ja mam tylko 22 8280115 i 733949434 Bardzo proszę i pozdro

@dora

Nie posiadam numeru do nikogo ponieważ przez nowych zarządzających, zmienił sie tam cały skład. Domyślam się, że chodzi Ci o kontakt do biura, tam również skład sie zmienił :) atakuj samego „szefa”

Byla pracownica

Pracowałam.jakis czas temu na chmielnej. Niestety ale nie polecam tego miejsca głównie przez jedna osobe, zastępca (usunięte przez administratora) Wymagala od razu rzeczy nie możliwych, krzyczała itp a kiedy byla potrzeba to wychodziła pogadać ze znajomymi którzy przyszli albo na fajke na bardzo dlugo. Przeważnie w najgorszym ruchu nie zwracając uwagę ze zostawia nie zbyt doświadczone osoby. Nie wiem dlaczego zostałam zastępca bo dla gości tez nie byla mila, nie raz slyszalam.jej niegrzeczne teksy wręcz chamskie w stronę gościa. Dla swoich przyjaciółeczek z pracy byla.mega mila itp pozwalala na picie i jedzenie a nowe osoby byly tylko ganianie do najgorszej pracy. Dziewczyny z innych lokali jak czasem przychodziły to baly sie z nia pracować. Także niestety nie polecam pracy jesli ona tam dalej pracuje bo reszta pracy byla calkiem ok.

nicka2
@Byla pracownica

A jaki to był typ umowy ? Umowa o prace czy umowa zlecenia ? Bo z tego co wiem , to na umowie zlecenia nie ma tak zwanego L4. Więc rozumiem tutaj tą menadżerkę, że tak zareagowała. Ale trudno mi uwierzyć, że zmuszała do pracy... A co do wypadku... Zalezy też jaki oto był wypadek. Chyba że sobie ta osoba coś złamała. Czy ktoś z was chciałby przychodzić do pracy za kogoś jak ma wolne ? Albo zostawać kilka godzin dlużej po cięzkim dniu w pracy ? Ile trwa zmiana ? 8- 9 godzin? A może dłużej . Menadżer to też człowiek i potrzebuje wolnego. Dla zwykłego pracownika prace które wykonuje menadżer mogą wydawać się prostsze . Jednak nie są. Sam byłem menadżerem i wiem coś o tym. Dużo papierkowej roboty, układanie grafiku, składanie zamówień- i wiele innych. Czasem warto przemyśleć to co się mówi.

Iza
@Anonimowy

Bzdura! Kompletna bzdura! Wszyscy pracownicy tego punktu jak i niektórzy z innych lokali mogą zaświadczyć, że ówczesny zastępca managera jest zupełnie inną osobą niż tą, którą opisano w poście. Za takie pomówienia autor postu powinien być zgłoszony na policję. Ta cudowna, wspaniała managerka została zwolniona z pracy za przekręty w firmie i jeszcze kilka innych sytuacji! Przede wszystkim mobbing! Sytuacja w której jedna z pracownic miała wypadek a managerka do niej wydzwania, że ma przyjechać do pracy bo ona już swoją zmianę skończyła, nie będzie za nią pracować i nie znajdzie nikogo innego na to miejsce. W momencie kiedy ktoś dostał L4 bo sytuacja tego wymagała nadal był zmuszany do pracy bo inaczej musiałby zapłacić karę, która nie ma podstaw prawnych. Sytuacji było wiele ale myślę, że warto je zachować dla siebie. Jeżeli autor wpisu chce dalej walczyć to oświadczam że twardo stanę w obronie zastępcy managera bo jedyną, nieodpowiednią osobą w tym zespole była zakłamana, fałszywa managerka.

@Iza

Właśnie. ,, Inną osobą" a może jest wciąż taka sama. Nie wiem bo nie pracuje tam. Opisałam w skrócie to jak się zachowywała. Menadżer D. była świetna i nadal tak uważam mimo tego co jest tu napisane. Odradziłam wszystkim znajomym pracę tam bo nie dałoby się tam wytrzymać. I pewnie długo by tam nie pobyli i potwierdzili by pewnie moje słowa.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 385 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Vincent Cafe?

Wiktor

@on a ile było obiecanej premii ?

Nickb

Pracodawca zmusza wszystkich pracowników do urlopów bezpłatnych pod groźbą zwolnienia z pracy. Zatrudnia pracowników na umowę zlecenie w pełnym lub większym wymiarze pracy oraz płaci wynagrodzenia pod stolem ciekawe co na to PIP. Podczas rozmowy obiecuje się bardzo dużo, a jak przychodzi 10 to z obietnic nic nie zostaje bo tną pensje pod byle pretekstem ale to typowy model zarzadzania Pana V. i nowego Francuza Pana F.

On
@Nickb

Rozumiem, że też nie dostaliście obiecanej „premii” za święta, nadgodziny i inne udziwnienia w firmie?

Jan

Zauważyłem, że w punkcie sprzedaży w Wola Parku pracodawca nie zainstalował Pracownikom żadnej osłony oddzielającej pracownika od klienta w celu zminimalizowania zakażenia koronawirusem. To chyba jedyne miejsce w Wola Parku gdzie tego zabezpieczenia nie ma.

PV
@Jan

Nie jedyne, na żadnym lokalu nie ma zabezieczeń. Nie wspominając o ucinanych wypłatach i bezpodstawnych karach bez uzasadnień

Jaś

Słyszałem , że jest jakiś problem w wypłatami, o co dokładnie chodzi ?

Pracownik Vincenta
@Jaś

Wypłaty jak były tak są na czas co do ich należności bywa różnie, jednemu zabiorą żeby innemu dać „premie”

Użytkownicy czekają na odpowiedź 488 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Vincent Cafe?

bałagan, ciagłe niesubordynacje w dostawach, kasie i wypłatach. Pracownicy nie maja wglądu w to ile zarabiają, PIT niedostarczony jeśli nie zadzwonimy do biura wielokrotnie. Szefostwo niesympatyczne, wymaga rzeczy o ktorych pracownicy nie maja prawa wiedzieć bo nie dostają możliwości szkoleń z produktów i obsługi co później wychodzi w trudnych sytuacjach z klientami. Na punktach nie ma opcji aby utrzymać standardy czystości, wszystko robione jedym płynem, bez bieżącej wody. Pomimo umowy zlecenie wymagane jest wypowiedzenie z miesięcznym wyprzedzeniem. Jednak zdążają się osoby z którymi da się dogadać, przełożonym również zdarza się być wyrozumiałym ale niestety dopuszczają się często rzeczy które nie powinny mieć miejsca. Zależy na kogo się trafi, fakt jest taki, że ani przełożeni ani pracownicy nie są dobrze przeszkoleni. Praca na pare miesięcy, na dłużej jeśli trafisz akurat na zespół z dobrym menadżerem, a tu niestety różnie bywa.

Michał

Serdecznie polecam prace w Vincencie (szczególnie wyspa na arkadii 1). Menadżerka jest właściwa osobą na właściwym miejscu. Nie rozumiem „najazdu” na nią, jeśli jesteś w porządku dla niej ona jest w porządku dla Ciebie, to chyba proste? Jeszcze raz polecam

Agata

Szczerze nie polecam tego miejsca do pracy, odkrywa przed ludźmi najgorszą twarz kapitalizmu. Pensja niska, w razie niedoborów w kasie fiskalnej nadrabiane jest to z pensji pracowników. Jeśli w kasie pojawi się nadwyżka, nie jest ona rozdzielana pomiędzy pracowników. Chaos, chaos, chaos i przykład niewolnictwa na miarę XXI wieku.

Zostaw merytoryczną opinię o Vincent Cafe - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Vincent Cafe
2/5 Na podstawie 97 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Białostocka 42 lok. 44