Opinie o REM-POL Resources w Leirvik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy REM-POL Resources. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w REM-POL Resources na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REM-POL Resources w Leirvik

PIOTR123

Witam wszystkich. Apeluję do wszystkich i ostrzegam osoby poszukujące pracy w Norwegii przez firmę Rempolresurces.com ze Szczecina. Piszę w imieniu swoim oraz mojego kolegi. Bardzo niekompetentne osoby pracujące w biurze w Polsce w oddziale w Szczecinie . Firma gdy ma potrzebę rekrutacji pracowników jest bardzo miła jednocześnie obiecując pracę (kontrakty) bez pokrycia i zachęcające warunki pracy co ma się nijak do realiów pracy na miejscu tylko tak aby zachęcić kandydatów . Uważnie czytajcie dokumenty jeżeli je wogóle otrzymacie , ( żądajcie wszystkiego na piśmie ) jeżeli chcecie z nimi współpracować. Ponadto pracownicy wspomnianej agencji w tym pani Beata K. Magdalena J. obiecują prace i już ma dochodzić do podpisania umowy ….i pewnym momencie się wycofują tłumacząc to tym iż to nie z ich winy wynikła taka sytuacja itp…..KOSZMARRR. Zero kompetencji i profesjonalizmu tym bardziej iż z pieniędzy ludzi pracujących na kontraktach żyją. NIE POLECAM firmy Rempolresourcees i OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam

kibic

ktos - 2012-10-16 15:30:42 to wszystko ciekawe ale gdyby bylo tak zle to ludzie szukali by czegos innego a nie pracowaliby w tej firmie jak robia takie przekrety nikt normalny by tam nie pracowalnormalni pracuja w rempolu a nienormalni w time albo w aramexie gdzie juz tylko reka reke myje a w rempolu Rune nie wejdzie w uklad z nikim. (usunięte przez moderaora). moze ten co go wywalili z roboty za spanie na statku tez napisze ze jest pokrzywdzony?

No właśnie... Nikt normalny. Jest garstka ludzi, którzy są "normalni", a reszta...ehhh. Ludzi trzyma kasa, która i tak jest okrojona na maxa, ale zawsze to więcej jak w Polsce

ktos

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie REM-POL Resources? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno

bo sie boją że prace stracą, maja na miejscu swojego donosiciela wiec wszystko wiedzą i myślą ze są górą, ale wszystko do czasu!

KTOS

TO JAK TAK JEST ZLE TO DLACZEGO LUDZIE TEGO BIURAJESZCZE NIE ZNISZCZYLI

kibic - 2012-06-28 23:43:03 Feriepenger powinno być teraz w tym tygodniu, tak mówiła pani z biura, ta od księgowości. A jak będzie w rzeczywistości to co innego.To samo mi powiedzieli,czekam do jutra,jeśli nie trza się będzie skontaktować z odpowiednimi instytucjami.

kibic

Ludzie, dostaliście feriepenger z tej [usunięte przez moderatora]... firmy za 2011?

tolerancja

Cenzura jak za komuny , nic się nie zmieniło.W Polsce mozna z pracownika zrobić niewolnika, ale już nie wolno mu sie skarżyć.

lysy

co przechodzilscie ,dzwoniłem do inspekcji pracy w norwegi ,to powiedzili mi ze rem-pol nie jest tu zarejstrowny w norwegi ,kazali nam dzwonic do inspekcji w polsce ,ta znowu powiedział ze przeprowadzali tam ontrole i okazuje sie ze niemoga nic zrobic ,bo to niby norweska firma ,a rem-pol mnie oszukał niezapłacił mi za miesiac ,postaniowiłem ,ze i tak im nieodpuszcze i bede składał do sadu w norwegii przez odpowiedniea firme ,rem-pol to (usunięte przez administratora) ,kradna na czym tylko mozna

Elektryk

nic - 2012-04-15 23:38:33 Panowie, jesteście przyzwyczajeni do palenia opon, wiecznych pretensji i ogólnego gadania za plecami. Prawda jest taka, że 80% osób które odwiedza biuro jest w stanie nietrzeźwym, co jednocześnie wyklucza prawidłowe porozumiewanie się pomiędzy stronami. Duża część nie czyta podpisywanych dokumentów a później są nieuzasadnione pretensje. Większość swoje żale wyjawia w swojej grupie, nikt nie chce odważyć się osobiście załatwić lub wyjaśnić sytuację, która powoduje nieprzyjemną atmosferę. Załatwianie spraw w taki sposób nic nie daje, jedynie wystawia świadectwo o tchórzliwości autorów postów. Ślepo wierzycie niektórym prowadzącym, którzy wszystkie uwagi do biura przekazują wygodny dla siebie sposób, uzależniony od układu w jakim się znajdują. Żaden z Was panowie oraz problem z jakim się zwracacie nie jest załatwiany po waszej myśli, jesteście postrzegani przez klikę jako szkodniki i narzekające nieroby, z których mają żyłę profitów. Udają waszych sprzymierzeńców lecz tak naprawdę żerują na waszej naiwności. Mam propozycję wyjazdu do stoczni (chyba Ulstein, czy jakoś tak) przez tą firmę. Jak to wszystko wygląda w tej stoczni? Jacy są ludzie, trzeba na kogoś uważać? Może warto wiedzieć z kim trzymać "sztamę". Słyszałem , że wszelkie decyzje podejmowane są tam na miejscu a w firmie niczego nie można dowiedzieć się.

nic

ANTY rEMPOL

O JAKICH PRACOWNIKACH MOWA,OBROŃCO REMPOLA,DOMYSLAM SIĘ ,ŻE JESTEŚ PRACOWNIKIEM BIURA TEJ ZŁODZIEJSKIEJ FIRMY,KTO KIEDYKOLWIEK W BIURZE MÓGŁ SIĘ POŻALIĆ I DO KOGO? PYTAM DO KOGO ,PO CO TE FARMAZONY PISZECIE,WY PANIE BIURALISTKI NIGDY NAWET NIE ODBIERACIE TELEFONU ,NAWET SŁUŻBOWEGO,CIEKAWE CZY MACIE TEŻ POTRĄCENIA TAK JAK MY? NO WY TO CHYBA ZA PRERWY NA LUNCH,WKOŃCU TA KUCHNIA DO CZEGOŚ TAM SŁUŻY!!!!!! ŚMIE (usunięte przez administratora) WARTE !!!!!!!

mechanik

Zin - 2012-03-16 10:57:56 Niedawno przechodzilismy w Norwegii kontrolę wszystkich lokalów, w których mieszkają pracownicy. Z wynikiem pozytywnym. Tak samo było z kontrolami Inspekcji Pracy.to ciekawe dlaczego na Gerstvice w jednym domu mieszka 21 osób są 2 kuchnie 3palnikowe i 3 łazienki dwa pokoje są nad garażem gdzie nawet [usunięte przez moderatora]się nie można bo wc jest w domku obok razem z prysznicem. Była komisja z Ulstein bo wczesniej mieszkali tu elektrycy i to oni własnie ich zawołali komisja stwierdziła że domek nie nadaje się na mieszkanie ponieważ warunki nie spełniają wymogów podstawowych. Do tego składajac deklaracje podatkową którą przesłało biuro już wypełnioną zaznaczone jest że dojazdy, zakwaterowanie i wyżywienie mamy gratis a my płacimy za chaty jedzenie mamy swoje i jak ktoś chce lecieć samolotem to płaci ,tak samo ze stawkami oficjalnie na papierze 146 a na naszych umowach121 więc co to[usunięte przez moderatora].... jest ????????

Zin

Jest wielu praconików związanych z firmą niemal od początku jej istnienia, którzy jesli mają jaki problem potrafią go wyjasnic z biurem. I wbrew przedstawianej tu opini nam też zależy aby problemy rozwiązywać i miec dobrych i zadowolonych pracowników. Ale niestety jeśli zdarzają się osoby, które nie rozumieją, że firma związana jest warunkami kontraktu ze stocznią [ a z każdą stocznią kontrakt jest inny, stąd na każdej stoczni diety w innej wysokości] i nie jest w stanie spełnić żądań finansowych. Podejmują kroki, które mogą skutkować utratą pracy przez wszystkich pracowników ponieważ Norwegowie nie są przyzwyczajeni do rozwiązań jakie stosowało się w Polsce w latach 80tych.

Zin

BIURO PRAWNE

Czytając powyższe wpisy domyślam się ,że w firmie REM_POL RESOURSES dzieje się bardzo niedobrze.Tylko tak generalnie trudno się zorientować kto w niej rzeczywiście rządzi ? Czy to jest pracodawca Norweg,czy to jest tzw \\\"biuro \\\".Panowie nie jesteście sami tylko z tą firmą ! Wszystkie potrącenia powinny być dokładnie udokumentowane,kary,nagrody wypłacane lub potrącane wg.Kodeksu Pracy,nie jakieś tam upodobania szefa. Prawo działa w obydwie strony.Na terenie Norwegii są bardzo rygorystyczne przepisy sanitarno - bytowe więc jeżeli macie problem możecie w każdej chwili zgłosić to do odpowiednich służb.Pierwszy kontakt to miejscowy komisariat i oni wówczas sprawę kierują dalej. Po takim rozgoryczeniu wynika z tego,że zostaliście w jakiś brutalny sposób oszukani finansowo.Pracodawca będzie musiał się z tego grubo tłumaczyć ,jeżeli dopniecie swojej racji, może wyjść wiele innych spraw,wszystko możecie umieścić w pozwie do Sądu Pracy na terenie Polski,najlepiej ,aby to był pozew zbiorowy.Tymczasem zbierajcie dowody,dokumentujcie wszystko,w jaki sposób pewnie się domyślacie,wasze argumenty mogą się bardzo przydać.Powodzenia !!!!

mechanik

i na każdym kroku tylko cię straszą że za to kara albo jak nie podpiszesz czegoś to kara np. jak diety było 1200 to jak [usunięte przez moderatora]na 500 to jak ktoś papieru nie podpisał że będzie 500 diety to w biurze powiedzieli że niestety jak nie podpiszesz to nie pojedziesz to jest [usunięte przez moderatora]wy krowy z biura słyszycie wszystko obniżacie zaniżacie i potrącacie i straszycie

mechanik

tak (usunięte przez administratora) zostało wyjaśnione że jak ludzie się teraz wzburzyli to najlepiej jest wysłać ludzi z powrotem do kraju bo za dużo gadają Rune ma pracowników w [usunięte przez moderatora]i biuro z resztą też ma nas głęboko dla was sępy tylko kasa się liczy a pracownicy są mieszani z błotem mieszkamy w takich ruinach że po 10 osób jest na jedną kuchnie i łazienkę a ceny jak żyd za mokre zboże kasują 67nok + prąd za prąd to samo po 260nok na głowe za taką kase co płacimy to byśmy cały Myklebust i okolice utrzymali diety500 Nok jak nie jesteś w pracy diety nie ma w niedziele diety nie ma (bo w tedy się nie je).Potrącenia [usunięte przez moderatora]wie za co nigdy się nie doliczysz można mieć np 3razy po 900 za palenie choć nie palę i prąd razem2700potrąceń jednym słowem firma do [usunięte przez moderatora]szambo i tyle a jak za dużo się odzywasz to masz zjazd i na twoje miejsce nowy jedzie taka jest prawda

Zostaw merytoryczną opinię o REM-POL Resources - Leirvik

• Jak się pracuje w REM-POL Resources?

Zobacz opinie na temat firmy REM-POL Resources tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REM-POL Resources?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REM-POL Resources