Opinie o REM-POL Resources w Leirvik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy REM-POL Resources. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w REM-POL Resources na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REM-POL Resources w Leirvik

spawacz

podatek to juz swoja drogą,tu chodzi zupełnie o co innego,nikt sie nie wymiguje od placenia podatku,tu chodzi o dziwne potrącenia ,takie kwoty kto to widzial,to niech mi wyliczy ile wody zużywamy ,ile pradu itd. ,bo tyle to ja w kraju nie placę za utrzymanie mieszkania,łącznie z opłatami,to jest absurd i kwoty z kosmosu,ludzie na niego robią i na was w tym zapeziałym biurze też!! ciekawe czy za palenie potraci kierowcą busów,ciekawe czy kierowcą busow potrąci za kontrabandę ,bo to już nie jest żadną tajemnicą,krecą lody na alkoholu i fajkach,przemyt kwitnie ,ale będzie obciach jak się wyda ,że to kierowcy z Rempola,ale nie ma sie co dziwic tez chcą zarobić,tylko dlaczego my na kontraktach mamy być poszkodowani ?niech sie szefostwo zastanowi ,bo nastroje są nieciekawe,w kraju każdy wie jak to załatwić,prawnie oczywiście !!!!!!

Runi

To straszni oszuści i (usunięte przez administratora) nie płacą na czas albo w cale omijajcie ich z daleka!!!!!! W tym biurze jest złodziejska klika,gdy dzwonią do ciebie są bardzo mili,a jak wyjedziesz to mają cię już głęboko w [usunięte przez moderatora].Ty masz [usunięte przez moderatora]by one nie musiały nic robić.

Zin

Dea - 2012-03-13 15:11:08 Złodziejska firma jakich mało. Miał być przejazd na ich koszt mieszkanie na ich koszt i diety. Co się okazało przy wypłacie potrącają za mieszkanie w warunkach krytycznych 67 koron + opłaty za prąd. Oczywiście o tym nie poinformowano nikogo, bo po co?? Diety płacą jak im się podoba, a w momencie jak się zapytali ludzie co z dietami to stwierdzili cyt \\\\\\\"przecież dostaliście panowie pensję wczoraj\\\\\\\"...... Nie polecam firmy naprawdę zastanówcie się Panowie czy warto od takich złodziei jechać.Jest Pan w stanie stwierdzić, kto tak powiedział? Bo napewno nie usłyszał Pan tego w biurze. Wszystkie informacje o dodatkowych kosztach są przekazywane przed wyjazdem, trzeba tylko czytać wszystko co dostanie się do podpisu.

ZIn

spawacz - 2012-03-15 15:21:08 HEJ ,HEJ A GDZIE SIĘ PODZIALY NAJNOWSZE WPISY? TE SPRZED DWÓCH,TRZECH DNI ,TE OBECNE SĄ DAWNO NIEAKTUALNE, NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŻĆ !!!!! ZARABIASZ 12 TYŚ. ZŁ. ,A NA KONTO WYŚLĄ CI 8 000 ZŁ.,A DLACZEGO ? ZAPYTAJCIE SZEFOSTWO,JEŻELI BĘDZIE UCHWYTNE,JAJA ROBIĄ SOBIE Z LUDZI !!!!!!!POGADAJCIE Z TYMI,KTÓRZY SĄ NA WYJEŻDZIE OBECNIE,SZEF NIE POGADA ON SCHOWA GŁOWĘ W PIASEK, ALE SA OD TEGO SĄDY PRACY,MOŻE TAM WYJASNI JAKIM CUDEM ODLICZA ZA PALENIE OSOBOM ,KTÓRE NP. NIE PALĄ,TO JAKAŚ PARANOJA !!! OJ , BEDZIE POZEW ZBIOROWY PANIE RUNE ,NA SWOJE LENIWE BIURO ZAPIEPRZAJ SOBIE SAM !!!!!!!!!!!Może dlatego, że trzeba odliczyć podatek? wszystko zresztą jest na odcinku wypłaty. Co do palenia w miejscu zamieszkania to zobowiązanie jest podpisywane jeszcze w Polsce i kazdy powinien wiedzieć, że grozi mu za to potrącenie. Kwestia ostatnich potrąceń została wyjaśniona i informacja, że osobom, które niesłusznie znalazły się na liście będą zwrócone pieniądze, została przekazana pracownikom. Proszę więc najpierw zapoznać się z faktami.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie REM-POL Resources? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
spawacz

Dea

ktos

rem pół he he pieniądze nie są na czas nie zgadzają się i potem ciężko je odzyskać nie polecam

damian

WIELKA ŚCIEMA !!!! OMIJAĆ ICH SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!

alf

Ja poprzeczytaniu opinii odpuszczam tą firmę.Dziękuje za wpisy.Pozdrawiam

dzisiaj znowu pokazala sie oferta z rem-pola dla elektrykow, na stoczniowcy.pl. ciekawe czy znajdzie sie ktos, kto po przeczytaniu tych opinii o firmie zdecyduje sie udezyc do biura w poszukiwaniu pracy.

dariopol

odradzam prace w rem-pol szukajcie czegoś innego szkoda czasu i nerwów

Panowie powiedzcie, czemu tak jest, ze przyjedziesz raz (tzn. jeden kontrakt czterotygodniowy) i wiecej nie wraca sie. O co tu chodzi?

krasnal

Ach ten(usunięte przez administratora)szybko sie uczy od polaków tego co najlepsze. Ma dobrego (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poldek

Witam Czytałem na temat tej (usunięte przez administratora) wykręcił teraz niezły(usunięte przez administratora) którzy mieli dłuższe przerwy w kontraktach lub już nie pracowali w tej firmie i ulotnił sie z kasa teraz szukaj wiatru w polu. To grubsza spraw podobno zamieszani w ten wałek są inni z biura jeden z kierowców.(usunięte przez administratora)

Tak popieram kolege na temat autobusu jeszcze jak kierowca byl.(usunięte przez administratora) to autobus hulal az milo no i wszystkie auta jezdzily ale niestety zostal (usunięte przez administratora) przez REMPOL i juz go nie chca.Teraz auta to zlomy az strach tym jezdzic!!!(usunięte przez administratora)i.Nie polecam pracy w tej firmie omijac z daleka!!!!!!!!!!!

musicthunder

Ponownie goszczę w tej dyskusji Panowie i cieszę się, że ludzie w końcu przejrzeli na oczy. Nie warto korzystać z usług tej firmy, bo jest ona już (usunięte przez administratora)Tak to jest jak w biurze pracują ludzie nie znający się na swej roli, bo jak wiadomo od nich najwięcej zależy (jedynie co potrafią to dobrze (usunięte przez administratora)Nie dziwię się, bo takiej pustoty to już dawno nie widziałem (nie skończoen fakultety mówią o człowieku, bo każdy może mieć studia), a inteligencja tej Pani równa się zeru. SZOK!! (usunięte przez administratora) już się niestety nie ocknie, bo dla nich nie liczą się ludzie tylko kasa. (usunięte przez administratora) Niech Pan przejrzy na oczy i wymieni swoją kadrę, bo pójdzie Pan z (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!

anty rem-pol

Zgadzam się z (usunięte przez administratora)w tej firmie jest (usunięte przez administratora)e powinien zwolnić, teraz jest duże bezrobocie i na pewno znajdzie setki chętnych do pracy, podkreślam (chętnych do pracy) !!!!!

intruz

(usunięte przez administratora). NA MOJE PYTANIE DO BIURA OWA PANIENKA Z OKIENKA ODPOWIEDZIALA MI NIE WIEM JA TU ZDJECIA OGLADAM... MAM TO NAGRANE BYLO INACZEJ P(usunięte przez administratora)? JESTESCIE TAM W BIURZE JAK(usunięte przez administratora) ZEBY KASA BYLA NA KONCIE 10 KAZDEGO MIESIACA TAK BYLO W UMOWIE A NIE ZE W SRODE BYLY WYSLANE(usunięte przez administratora)O CO PANU CHODZI W PIATEK ZOSTALY WYSLANE... (usunięte przez administratora) W PONIEDZIALEK ZOSTALY WYSLANE A TU SIE OKAZUJE 25 MIESIACA ZE NIC NIE ZOSTALO WYSLANE...MACIE TAM(usunięte przez administratora)NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY NIGDY W ZYCIU... PANI (usunięte przez administratora)DO ZOBACZENIA... JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC

Rem-Pol

Panie(usunięte przez administratora),rozumiem dyskusje o samej firmie ale wypowiedzi na temat pracowników są przejawem skrajnego braku kultury osobistej. Podpisując umowe o pracę (usunięte przez administratora)i zgodził się za taką pracować. Nikt nikogo nie zmuszał więc nie rozumiem oburzenia w tej kwesti. Jeśli się Panu nie podobało należało skorzystać z jakiejś innej oferty. Zarobiona przez Pana suma też nie była taka jaką Pan podał w poście ale nie będziemu tu ujawniać takich informacji. Kwestia opóźniania się części wypłaty, która tak Pana wyprowadziła z równowagii nie była (usunięte przez administratora). Stocznia spóźniała się z przesłaniem godzin co było Panu wielokrotnie tłumaczone ale nie chciał Pan przyjąć tego do wiadomości. Angażowanie w rozwiązywanie takich spraw żony, ojca i mamy jest z kolei przejawem Pańskich kompetencji.

ponizony

INRTUZ czysta PRAWDA a (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o REM-POL Resources - Leirvik

• Jak się pracuje w REM-POL Resources?

Zobacz opinie na temat firmy REM-POL Resources tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REM-POL Resources?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REM-POL Resources