Opinie o REM-POL Resources w Leirvik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy REM-POL Resources. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w REM-POL Resources na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REM-POL Resources w Leirvik

Artur

Panie ktoś czy to ma być opina na temat firmy? Chyba jakiś bełkot sfrustrowanego starego Pana. Próbuję się czegoś dowiedzieć o firmie ale jak zwykle nie idzie bo Polacy to malkontenci i nie piszą na temat! Piszcie dokładnie jakie warunki mieszkalne, ilość godzin, płace, komunikacja, sprawy urzędowe, wszytko to co ważne dla osób które chcą jechać do pracy.

anakonda

Czytając co niektóre opinie zastanawiam się czy ci ludzie mają pojęcie o pracy w stoczni ja pracowałem w rem-polu rok i powiem że to nie jest praca na długi czas za wszystko kasują za przeloty za zakwaterowanie za dojazd do pracy za prąd diet nie dają i nigdy wypłata się nie zgadza nie powinni za nic kasować przy 200 godzinach dostaniesz 8000 złotych ja porobiłem wszystkie certyfikaty na Skandynawie i teraz wyjeżdżam z normalnej firmy szczerze odradzam wyjazd z tej firmy

J23
@anakonda

Jaki wypadek. I na kogo została nałożona kara.

red spider

słyszał ktoś o tym wypadku z udziałem pracownika z Rempola w Myklebust?podobno nie miał norweskiego ubezbieczenia-opisane jest to gdzieś w norweskiej prasie lokalnej-nałożyli bardzo wysoka karę na (usunięte przez moderatora)2.500.000 NOK

J23
@red spider

Jaki wypadek i na kogo ta kara? I kiedy to było?

niezadowolony

ogólnie firma do niczego. praca jest pracą ,najgorszy problem jest z paniami z biura w szczecinie.szczególnie z pania (usunięte przez administratora),która ma chyba jakiś kompleks nizszości bo do każdego kto się do niej dodzwoni reaguje agresją. jeśli chodzi o pensje to kasują na wszytskim czym moga łacznie z przejazdem za prom i dowozem do pracy, a o dietach mozecie zapomniec.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie REM-POL Resources? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
kibic

zadowolony - 2013-08-31 22:57:12 popieram red spidera-firma daje radę-nie ma co narzekać Nie ma co tak koloryzować. Fekaliami nie śmierdzi ale do "cud, miód i orzeszki" to też daleko.

zadowolony

popieram red spidera-firma daje radę-nie ma co narzekać

red spider

wszystko płacą na czas-firma może i bidna ale solidna-pozdrawiam miłe panie z biura

kibic

anonim - 2013-08-10 10:02:24 a jak jest w rem polu z urlopami nie ma problemu z rozdzielaniem czasu urlopowego jak to wyglada czy wniosek jest zawsze przyjmowany czy sie zdarza ze nie chca puszczac na urlopy???Pracując w rotacji 4 tyg na dwa tygodnie wolnego nie spotkałem się jeszcze z pojęciem urlopu. Trzeba tak zaplanować sobie zajęcia w domu, żeby ogarnąć je w czasie kiedy zjeżdża się z pracy do domu. Zdarzają się dłuższe przerwy w okresie wakacyjnym lub świątecznym jak Boże Narodzenie albo Wielkanoc.

kibic

anonim - 2013-08-07 20:59:20 Czyli z postów wyżej można wnioskować ze w REm Polu sie zatrudnia tylko z doświadczeniem ajesli go brak a chce sie pracowac?Nie czytałem i nie pamiętam co jest w postach wyżej. Rempol zatrudnia prawie wszystkich i nie zawsze kieruje się doświadczeniem zawodowym. Czasami decyduje o tym własne "widzi mi się" osoby rekrutującej. Jakby nie było na miejscu w pracy od razu widać kto wie o co chodzi a kto nie wie. A tak z innej beczki to widzę, że niewygodne posty znikają. Już wcześniej było sporo postów na czwartej stronie a teraz są dopiero dwa? Zainteresowanej firmie jak zwykle nie pasuje co się o niej pisze.

kibic

anonim - 2013-08-04 12:21:12 Czy przez pierwsze dwa tygodnie w firmie REM-POL Resources nowy pracownik spedza na szkoleniu sie w nowych obowiazkach cy placa za szkolenie czy jest np.ileś procent mniej za szkolenie jak to jestPierwszy raz słyszę o szkoleniu. Pracownik kontraktowy to osoba wykwalifikowana w zawodzie, z doświadczeniem, wiedząca co ma robić a nie czekająca na palec wskazujący. Od pierwszej minuty pracy zarabiasz pieniądze za wykonywaną robotę, nie za przyuczanie się do niej.

ktoś

Nic nie wiadomo, ja jeszcze nie mam. Dlaczego nigdy nic nie może być w terminie.

DZESPO

Witam Wszystkich,fak faktem wiekszosc w podobnych do tej firmach sie podlizuje z prostego powodu..wola byc ponizani ale za to zarobia.. inni ktorzy sie na tych forach bulwersuja co wcale mnie nie dziwi bo maja prawo czuja sie oszukani..z roznych powodow..nie mniej jednak gdyby firma byla naprawde wporzo to nie byloby az tyle na nia skarg.. ! jest to oczywiscie nie jedyna firma.. A zalosnych polaczkow ktorzy probuja sie dorobic kosztem naszego zdrowia gardze nadwyraz..dla mnie to nie Polacy tylko zdrajcy Narodu..! Osobiscie pisze ze nie mialem nic wspolnego z ta firma ale gdy przyjade do Norwegi i bede mial dowod ze ktos plotkuje jak ciota na moja osobe to lamie mu reke na ulicy przy ludziach w 3 miejscach a gdy wylece przez danego klijenta bo na moje miejsce bedzie mial ziecia to obetne mu uszy,nos,jezyk i wylupie oczy a potem oddam na niego swoj mocz..! i takie prawo powinno byc dopuszczone wtedy Ci nieuczciwi zastanowili by sie conajmniej 10 razy. Jestem uczciwym czlowiekiem niedlugo jade do Norkow wlasnym autem,jestem fachowcem w spawaniu elektroda,automatem,swietnie obsluguje kazdy palnik nawet ktory ma 20 lat,2 razy juz mialem z takich fajerwerki ledwo zdazylem zagiac weze i zakrecic butle,wiec oczywiste jest ze na 1-miejscu zawsze bede stawial na bezp.innych i swoje,alkochol i papierosy moga dla mnie nie istniec.Posiadam takze uprawnienia na koparkoladowarke i wozek widlowy,w pracy jeszcze nie mialem problemu dogadac sie w ang,czy rosyjskim, wiec jesli jest tu jakas tylko normalna osoba ktora w przyszlosci chcialaby pracowac normalnie w Norwegii to prosze o kontakt : ojczyzna.75@wp.pl jesli bede w stanie cokolwiek zalatwic zrobie to a wierze ze napewno..! Jak podpisujecie umowy to dobrze je czytajcie i pytajcie o szczegoly podczas rozmowy tel.by pozniej nie byc rozczarowanym jak wielu naszych kolegow..! A kto moze niech lepiej poczeka w domu na zaufany wyjazd z polecenia jak jechac na 1 tydz i dorabiac u jakiegos (usunięte przez moderatora)! Pozdrawiam i zycze wytrwalosci..!

Panowie, a co znowu z naszym feriepenge? Dostał juz ktos

xxxx

nie rozumiem was to nie jest firma która coś produkuje tylko pośredniczy. zawsze mozecie szukac pracy indywidualnie w norwegi. a pośrednik jak pośrednik raz prace ma a raz nie ma. raz potrzebuje 10 a raz 100. przyjechałes raz z 100 to niedziw sie ze pozniej nie jedziesz jak norweg potrzebuje 10 poniewaz jada sprawdzeni co pracuja kilka lat

kibic

Nie narzekam pracowało mi się bardzo dobrze harmon - 2013-01-15 14:05:21 anonim - 2009-06-24 10:17:31 Słowa kojarzące się z REM-POL Resources (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w REM-POL Resources : Najbardziej nie podobało mi się w REM-POL Resources :Atmosfera i ludzie pracujący tam są zorganizowani moje osobiste odczucia są bardzo dobreLakoniczna i lekko drukowana opinia.

Nie narzekam pracowało mi się bardzo dobrze harmon

kibic

KTOS - 2012-12-04 10:35:47 to jezeli tak jest to trzeba sie za nich wziasc a nie tylko pisac Większość ma właśnie taki papierowy zapał i wylewa swoje żale tutaj albo w pracy wśród kolegów. Jeżeli dochodzi do konfrontacji to już nie ma chojraków.

KTOS

to jezeli tak jest to trzeba sie za nich wziasc a nie tylko pisac

kibic

ktos - 2012-11-23 10:02:23 TO znaczy jaka to praca fikcyjna czyli wy tam juz pracowaliscie i znacie sytuacje to o co tam doladnie chodzi kasy nie wyplacaja czy jaka czytałeś posty od początku tematu?

ktos

Zostaw merytoryczną opinię o REM-POL Resources - Leirvik

• Jak się pracuje w REM-POL Resources?

Zobacz opinie na temat firmy REM-POL Resources tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REM-POL Resources?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REM-POL Resources