Opinie o Market Service w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Market Service. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Market Service na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Service w Ruda Śląska

Mój mąż jest tam co prawda od paru dni ale jest zadowolony praca i miejscem zamieszkania>Więc nie wiem czemu ludzie piszą takie bzdury zresztą na większości forach znajdą się osoby narzekające na pewno ze swojej winy.

ciekawa

Witam mój mąż tam pojechał do pracy i mam strasznego doła czytając wasze komentarze.Czy ktos może powiedzieć czy naprawdę jest tam aż tak źle?Zostawił tu pracę i nas żeby polepszyć nam życie...

serdeczny kolega rumuna

Ty [usunięte przez moderatora] alkoholiku akurat Ty to wiesz najlepiej bo codziennie narąbany byleś. A ten ladny post jest pewnie tylko dlatego takiej treści bo jestes przy (usunięte przez administratora) asem kierowników i konfidentem!! Furteczke sobie chcesz zostawić u Pani [usunięte przez moderatora]? ?MegaKonfi Market Service

rumun

siema ludzie wy tu tak (usunięte przez administratora) icie głupoty ze aż nie chce się czytać tego ja tam pracowałem 10 miesiency i nienarzekałem było spoko kto chciał zarobić to zarobił a kto walił wóde i browar to niezarobił bo był mało wydajny a te wasze skargi to są bez podstawne a jak piszecie to napiszcie imie i nazwisko a nie z anonima napierdalacie co kurwa strach was obleciał a co do mnie ja zrezygnowalem ze wzglendu że mam zone na wykończeniu z rakiem tak że nie snujcie tam opowieśći pozdro pa rumun

Firma Market Service poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Kamilo

Pozdrowionka Dla [usunięte przez moderatora] szczególnie całego Tückelhausen :):):) Trzymajcie się tam smyki wytrwale i zbierajcie auftragi nie małe, niech wam motorki do (usunięte przez administratora) y powchodzą bo cole się same na palecie nie kocą hahahaha Pozdro 600 [usunięte przez moderatora] wy nygusy... Do zobaczyska w Lato

PRASOWNIK

KARANIE PRACOWNIKÓW ZA BŁĘDY KTÓRYCH NIE POPEŁNILI.PRACODAWCO UDOWODNIJ BŁĘDY PRACOWNIKOWI A POTEM GO KAŻ BO JA MAM JUŻ DOSYĆ ŁATANIA DZIUR WY WASZYM CHORYM SYSTEMIE

Patryk

Halo halo kto jeszcze w Kloster Tückelhausen siedzi u pani [usunięte przez moderatora]? [usunięte przez moderatora],itd. pozdrawiam z Wrocławia [usunięte przez moderatora] fajna ekipka tam była -Pozdro łobuzy

Golona und Kevin

A CO JESZCZE DODAM ZE PANIC EWA G TO SIE TAM FAJNIE BAWI NA TYM MAGAZYNIE TU Z KEVINEM W BIURZE JAKIES PRZYTULANCE TU TEMU GRUBEMU Z BIURA NA KOLANACH SIEDZI PRZYKŁAD PIERSZA KLASA A FACET W DOMU !!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora] WSPÓŁCZUCIAAAAA

Golona und Kevin

MIESZKANIA TO SIE NAZYWAJA MIESZKANIA TO SA BARAKIE NIE MIESZKANIA, TE BARAKI KOSZTUJA 300 EURO A WY SCIAGACIE PO 150 OD ŁEBKA CO MIESZKA TAM 5 OSÓB TO JEST 750 EURO ZA 750 EURO TO MOGE SE WYNAJAC MIESZKANIE 90m I MOGE TO UDOWODNIC OSZUSTYYYYYYYYYYY

Golona und Kevin

MARKET SERVIS Pfffffff SZKODA WOGÓLE PISAC COKOLWIEK !!!!! PROSTY PRZYKŁAD LUDZIE NA ŚWIETA MIELI ZOSTAC BEZ PRADU BO NA TYCH ZAFAJDANYCH MIESZKANIACH CO CHWILE PRĄD WYWALA I OCZYWIŚCIE TERAZ MAJA POKRYC NAPRAWE Z WŁASNEJ KIESZENI PRACOWNICY. UMOWY O PRACĘ TO SIE ANI [usunięte przez moderatora] NIE TRZYMAJA, A CO DO BRYGADZISTÓW TO ŻENADAAAAAAAAAA TOTALNAAAAAAAAA. KIEROWNICTWO TO PATRZY W WŁASNĄ KIESZEN ŻEBY NA ALPY STARCZYŁO ;D;D SZKODA TU SIE WYPOWIADAC LUDZIE UCIEKAJCIE !!!! JA PLANUJE ZA NIEDŁUGOO TO DAJECIE ZEMNA BYLE JAK NAJDALEJ OD FAŁSZYWEJ [usunięte przez moderatora] I TEJ CAŁEJ RESZTYYYYYYYYYY

witam, jeśłi chodzi o tę firmę to propnują warunki dobre mieszkaniowe praca po 8 godzin, wszystko pieknie łądnie, ale.. jak to wyglada naprawde.. praca po 10 godzin nawet wiecej czasami nigdy nie płacą za nadgodziny, warunki mieszkaniowe złe.. jedna pralka na 30 osób, łózka które sie rozlatują, brak ogrzewania, chociaż teraz podono juz zrobili ogrzewanie, sami zobaczycie jak tam traficie.. co do płatnosci nigdy wypłata nie jest na czas,.. spóźniają sie z wypłatą wynagrodzeń, badź płącą w 3 ratach .. [usunięte przez moderatora] jest na zarobkach, magazyn netto, nie polecam... chyba ze tlyko przejsciowo na 2 - 3 góra miesiace..

ja 2

macie racje, nie przyjezdzajcie tu, juz debili nie ma, pozwalniali ich jak tylko pokazali co potrafia, na chlanie i bojki nie ma tu miejsca, a syf ?mamy jak se go zrobimy, sluzby nie ma, a jak jest czas , to sie sprzata.jestem tu poltora roku i nigdzie sie nie wybieram, nareszcie mamy fajna ekipe.

Dziwię się że ludzie pracujący pod Service Market nie stracili jeszcze cierpliwości,a powinni zrobić z tym porządek.Za przzepracowane weekendy wypłaty powinnny być w środę a są coraz póżniej.Kiedy człowiek dzwoni do Service Market to sukces jeżeli ktoś odbierze telefon.A Pani ksęgowa z Service pozostawia wiele do życzenia.

Ale ty koleś jesteś Tępy !!!! Chodzi o tego 2Niżej!, mój ojciec jest prawnikiem i to co napisałeś nie ma żadnego sensu prawnego po tym co mi powiedział i się dowiedział ...JESTEŚCIE [usunięte przez moderatora] i wykorzystujecie ludzi w prosty sposób! Dlaczego pan [usunięte przez moderatora] na Spotkaniu o prace tak szybko się zmywa zawsze?? Zauważcie to ludzie! Dlaczego potrzebują żebyś szybko załatwił formalności lekarzy i zaraz wyjazd?? BO Szefo Kasy mniej zarobi jak nie będzie miał ludzi którzy na niego robią a jak się TRZECH zwolni to ok 4500 KOLI dziennie mnie będzie. To się kręci w kółko nowi a po was nowi iTD...A ty BARANIE NIE nadajesz się do TARCIA CHRZANU NAWET BO MASZ PAZNOKCIE ZA DŁUGIE!!! (Sam sobie firme załóż i nic nie zarabiaj) Normalny pracodawca zatrudnia tak aby KOSZTY nie przerosły ZAROBKÓW a w tej Firmie nie ma NORMALNEGO PRACODAWCY!!!

anonim - 2011-08-25 18:14:56 Pani księgowa z Agencji Pracy Market Service,kiedy pracownik pyta o przelew,można odnieść wrażenie że czuje się obrażona,gdyż dziwnym tonem udziela odpowiedzi.Jestem ciekawa ile ma owa Pani księgowa lat? Pani księgowa to cała osobna historia. Nawet to że jest w ciąży jej nie usprawiedliwia - jest po prostu nie uprzejma. Całe to zamieszanie z wypłatami po 3-4 przelewy i oszukiwanie na podatkach to z tego powodu nie potrafi "normalnie" porozmawiać z pracownikiem. Powinniśmy jej to wybaczyć i życzyć szybkiego urlopu macierzyńskiego.

anonim - 2011-09-03 14:50:35 jak wiekszosc na tej stronie nie polecam tej firmy niestety nie zapisze tego okresu do sukcesow zyciowych firma jest zbudowana tak aby zarabialo szefostwo i nie mowie tu tylko o zarabianiu na kolach ktore ty musisz przezucic na magazynie mowie rownierz o zarabianiu na wszelakich oplatach zwiazanych z pobytem w niemczech tak jak oplata za mieskanie ktora jest kilkukrotnie wyzsza od rzeczywistej lub oplaty za paliwo gdzie musisz codziennie placic kierowcy plus odciagaja ci dodatkowo z wyplaty a mieszkanie jest nie dosc ze kiepskie a raczej w oplakanym stanie to jeszcze ok 30km od miejsca zamieszkania wiec trzeba liczyc sie z tym ze z wlasnej kieszeni musisz wybulic na miesiac kilkadziesiat euro na samo paliwo jest tak ze jak dostaniesz pasek z wyplaty to i tak koniec koncow nie dojdziesz do tego jak byla wyliczona wyplata wiec odradzam wyjazd do tej firmy [usunięte przez moderatora] jest jeden sposob zeby sie samemu przekonac jak tam jest musisz tam pojechac i poczuc to na wlasnej skorze ale robisz to na wlasne ryzyko Bystrzaku, pewnie myślisz że ktoś kiedyś założy firmę specjalnie dla Ciebie żebyś to Ty tylko na tym zarabiał........... :) Sens Twojej wypowiedzi wskazuje na to że jesteś bardzo młody i nie wiesz jak funkcjonuje każda firma lub jesteś niepełnosprawny umysłowo. Proponuję Ci zajebiste rozwiązanie Twojego problemu.....Otwórz firmę w której Ty nie zarobisz, zarobią tylko twoi pracownicy.......ciekawe czy za darmo poprowadzisz "swoją" firmę. Co do opłat za mieszkanie, wypowiadasz sie tak jak gdybyś znał "rzeczywiste" opłaty za mieszkanie, jeśli posiadasz kopie umów wynajmu mieszkań to chętnie je zobaczymy - podaj link do skanów

Baranie a o jakiej Firmie to jest forum co?? Market Service chyba TAK?? Pracowałem u nich w NETTO !! Porażka Sezonu Zaraz po Japonii !!! Mieszkania Tragedia! Robota tragedia!! Wypłaty wcale nie są takie jak podają na paskach lub w Biurze przez pana [usunięte przez moderatora] nawet mogą być o połowę niższe!!! Burdel na Kółkach ! Ludzie którzy tam pracują są lub byli zadłużeni prawie wszyscy i dlatego tam pracują bo jak odłożą po 1500zł to wszystko!!! Naprawdę Rada dla tych którzy chcą tam jechać... Nie podniecajcie się tym zabajerowaniem w Biurze! nie podniecajcie się pieniędzmi bo i tak takich nie dostaniecie! Market Service to największy SYF jakiego sobie nie wyobrażacie a przekonacie sie dopiero po wyjeździe tam!!... To wszystko z mojej srtony a ty niżej CEPIE zauwaz ze pisza tu tylko zainteresowani pracą w MS lub Ci co tam byli wiec Nie Siej Zamętu bo po twojej wypowiedzi widac kto jest Laikiem!!!

A.R

Dziwne, ale wcale mnie nie dziwią te negatywne opinie. Jakiekolwiek forum by się nie przeglądało, wszędzie się najeżdża na pracodawce. tylko jest jedno pytanie-jakie osoby się wypowiadają w ten sposób.kompetente czy obiboki. nigdy się chyba nie dowiemy jaka ta firma naprawde jest.

mialem jechac ale po przeczytaniu tych opinii daruje sobie

Zostaw merytoryczną opinię o Market Service - Ruda Śląska

Market Service