Opinie o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

INTERIMAX jest agencją doradztwa personalnego, agencją pracy tymczasowej i agencją pośrednictwa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRBC Group Sp.z o.o. w Kraków

rozczarowany

Wewnętrznie - porażka nie polecam, wyzysk pracowników w oddziale w Krakowie .Może i warunki dla ludzi za granica fajne - ale dla tych którzy chcą dłużej zagrzać miejsca i się rozwijać, brak możliwości. Nowy prezes nie zauważa swoich pracowników, nie zależy mu, oszczędza na czym może.

Interimax bardzo profesjonalnie traktują swoich pracowników.

Iza

Interimax International to normalna firma, agencja organizująca pracę tylko niektórzy nie wiedza po co jadą !!

ciekawy

ja to sie zastanawiam czy ludzie jadac za granice maja swiadomosc jak wyglada tam praca, gdyby robota była łatwa to by zatrudniali swoich jeździłem z ta agencją - źle nie było, chociaz koordynatorka bywała irytująca

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy HRBC Group Sp.z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca na magazynie ze skanerem. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Patrycja

Paweł, a czy taki system pracy był przedstawiony przed rozpoczęciem współpracy?

Patrycja

Pawel, a czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? Z czego to wynika?

Pawel
@Patrycja

czesc..male pieniądze..kilka dni pracujesz po 15 godzin a później masz ze 2 dni wolnego i tak w kolko, tragedia..

Byłypracownik

Pracowałem kiedyś z tą agencją i było wszystko w najlepszym porządku. Zarobiłem sporo kasy i głowa była spokojna o pozostałe sprawy. Polecam takie firmy, wyjazd jest wtedy bezpieczny i dużo przyjemniejszy.

Pawel

NIE POLECAM PRACY W BELGII, PRODUKCJA, MAGAZYNY

Były

To firma, którą można spokojnie polecać, pełen profesjonalizm.

on

mała stawka w Verviers na magazynie

W takiej firmie pracuje się z podwójną energią i bez obaw.

janek

Pracowałem w tej firmie w rejonie Alp przez kilka miesiecy. firma spoko, wynagrodzenie na czas, pomogli mi z dojazdem, zalatwili busa a gościu mnie odebrał z Lyon. Polecam szczegolnie dla osob które nie znają jezyka i boją się wyjechac po raz pierwszy. gdyby byla jeszcze jakas oferta pracy to bym pewnie pojechol

janek

Klientka

To jest super agencja, która potrafi profesjonalnie zorganizować pracę, zakwaterowanie i inne ważne sprawy.

bolo

byłem z tej agencji dwa razy i naprawde ja polecam jak by byl jakis wyjadz to bym sie nie zastanawiał tyko bym jechał a w sumie na rynku polskim to sa tylko trzy dobre agencje pracy a reszta to dziadostwo.

Bardzo fajna firma, prężna godna polecenia. Oby takich więcej

oli

pracownik kontroli zamówień Sochaczew pracował ktoś?

jon

na produkcji i magazynie w belgi było ok, swojee zarobilem, ekipa najlepsza

on
@jon

jon , jak długo tam byles i dlaczego zjechales?.

firma interimax to dziatpol 3 kontrakty 3 niewypaly nigdy wiecej zadnych kontaktow z ta firma

Zespół INTERIMAX

Witamy. Jest naszym najwyższym priorytetem terminowa wypłata wynagrodzeń wszystkich naszych pracowników, wiemy, jakie to ważne, dlatego jedyną przyczyną braku wypłaty może być brak kompletu dokumentów, koniecznych do rozliczenia, które dostarcza pracownik. Jeżeli jeszcze nie było kontaktu z naszej strony w tej kwestii, prosimy upewnić się u obsługującego Pana/Panią Specjalisty INTERIMAX czy wszystko się zgadza. Po dostarczeniu kompletu dokumentów do najbliższego biura INTERIMAX natychmiast dokonamy wypłaty. W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt e-mailowy pod adresem: kontakt@interimax.com lub z telefonicznie pod numerami: Warszawa 22 213 14 44, Kraków 12 379 39 93. Przepraszamy za niedogodności. Zespół INTERIMAX.

Zostaw merytoryczną opinię o HRBC Group Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HRBC Group Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HRBC Group Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HRBC Group Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HRBC Group Sp.z o.o.