horus

Gliwice

Opinie o horus

nn

wydaje mi się, że zarobić można dziś zdecydowanie więcej wcześniejsze komentarze o 6zł na godzinę były z 2011 więc wtedy to mógłbyć standard ale teraz? na pewno tak nie jest! zresztą można się przekonać i złożyć cv do nich na handlowca

Adam 79

Obecnie firma sie oglasza w Biurze Pracy proponuja 4 tys brutto ..dla pomocnika budowlanego !!!http://www.pup.gliwice.pl/oferty_pracy/oferta_szczegoly/6141.html

oszukany

Szczerze to sami widzicie po opiniach jak to firma. Podsumowując to właściciel to [usunięte przez moderatora] z resztą jak wszscy w tej firmie oszukują uczciwych ludzi. Nie polecam tej firmy nikomu... a hotel 3 światy i restauracja to żenada.

zgadzam sie z opinią poprzednika, Horus to typowa firma \"kogucik\" [usunięte przez moderatora] (6 złotych za godzine na umowe o dzieło). Powiązana z hotelem \"Trzy Światy\" w Gliwicach (ten sam właściciel) Proponuję przejrzeć również opinie tamtej firmy.

zgadzam sie z opinią poprzednika, Horus to typowa firma \"kogucik\" nastawiona na [usunięte przez moderatora] pracowników za śmieszne pieniądze (6 złotych za godzine na umowe o dzieło). Powiązana z hotelem \"Trzy Światy\" w Gliwicach (ten sam właściciel) Proponuję przejrzeć również opinie tamtej firmy.

6 złotych na godzine i umowa o dzieło, rotacja pracowników ogromna, całkowity brak kompetentnych ludzi, szkoda zdrowia i nerwów.

Zostaw opinię o horus - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie horus