Uniserv Budownictwo Przemysłowe S.A.

Katowice

Opinie o Uniserv Budownictwo Przemysłowe S.A.

Adam

wydaje mi się, że tak duże firmy budowlane nie próbują nawet zatrudniać pracowników na czarno

olewamto

Nie wiem jak to jest z ofertami pracy, ale ich strona jest nieco nieaktualna - choćby skład zarządu...chyba, że szkoda im zmieniać wpis na stronie, bo obecny skład jest tylko tymczasowy ;-)

xxv max

słuchajcie a jak wygląda sytuacja ze stażem?? oni tak chętnie piszą o tych młodych, zdolnych ludziach kończących studia, ale czy przypadkiem nie działa to tak jak wielu innych miejscach że student zasuwa za pół darmo jak nie za darmo?? Najlepsza opcja byłaby taka aby tych najlepszych z praktyk zostawić na roczny okres próbny , a później na stałe, to i wówczas do przełknięcia byłyby półdarmowe szkolenia

barabasz

Kolego masz racje kawe wypijesz i zarobisz 2500 za 300 godzin jak starasz się o uprawnienia.To jest dobra firma dla studentów którzy chcą być kappo.

Haa

A napisz prawdę, za co, ilu i dlaczego nie dyscyplinarnie.. no tak bez emocji. a nie tam zaraz masakra..

PRAWDA

szkoda gadać nie warto o nich pisać.DZIADY

Lexi

m a s a k r a !!! Mój mąż tam pracuje - jeszcze, bo od wczoraj zwalniają - za strajk, bo odważyli się chłopcy robole mieć inne zdanie na temat zabrania im należących im się pieniędzy!!!! Niech ich zwolnią! I se Pan Nizioł sam zakasze rękawy i pojedzie do Płocka :) Banda nieuków i baranów, z całym szacunkiem dla zwierząt!

barabasz

(usunięte przez administratora)zero poszanowania dla fizycznego

tomek

firma jeden wielki bałagan, człowieka robią w [usunięte przez administratora] jak tylko sie da...premia?? jaka premia...zapomnij o premiach, [usunięte przez administratora] ..jak za pół roku sie doczekasz na tel służbowy to bedzie dobrze...prędzej prezes sprowadzi sobie drugiego łosia z kanady, albo lwa z afryki na korytarz za kolejne 100 tys $

Jorg

Firma robi sobie dobry PR, a w rzeczywistości panuje w niej bałagan i rozpaczliwa atmosfera z powodu zwolnień. Kogo jeszcze nie zwolnili sam z tamtąd będzie uciekał czym prędzej.

Zostaw opinię o Uniserv Budownictwo Przemysłowe S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniserv Budownictwo Przemysłowe S.A.