counter
2 23 15 5 1
Antoni Nowy wpis

Na stronie Uniserv jest ogłoszenie na montera-pracownika budowlanego, czy trzeba mieć specjalne uprawnienia, żeby aplikować? Osoby bez doświadczenia też mogą złożyć CV i liczyć na przyjecie?

anonim Nowy wpis

Marzena Nowy wpis

Nic nie rozumiem z Twojego wpisu. Co miałeś na myśli? Przypominam aby wypowiadać się w sposób merytoryczny co pomoże innym na zdobycie informacji odnośnie danej firmy. Z Twojej wypowiedzi nie można nic wywnioskować. Wyjaśnisz o co Ci chodziło?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 150 dni.

Czy Uniserv Budownictwo S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

nadkontroling osobowy

Generalnie dno i warstwa mułu kompetencyjnego, realizacja i dumny kontroling to jest po prostu dno, chaos w poleceniach, permanentne szukanie winnych wśród załogi wydanych przez kierownictwo poleceń i decyzji, harmonogramy, plany są podkładką pod umowy, reszta to ręczne sterownie i wymuszanie działań związanych z aktualnymi pomysłami (jak najtaniej, jak najtaniej). Więcej darmozjadów 'zarządzających' niż faktycznych ludzi z wiedza do realizacji zadań. Obudowane to laurką socjalną oraz 'benefitami', mnóstwem 'profesjonalnych szkoleń" i wyjazdowych imprez dla kierowników, chcesz być KAPO to tu się tego nauczysz. Jak masz swoje zdanie to tu oduczysz się je mieć.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 554 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Adam

wydaje mi się, że tak duże firmy budowlane nie próbują nawet zatrudniać pracowników na czarno

olewamto

Nie wiem jak to jest z ofertami pracy, ale ich strona jest nieco nieaktualna - choćby skład zarządu...chyba, że szkoda im zmieniać wpis na stronie, bo obecny skład jest tylko tymczasowy ;-)

xxv max

słuchajcie a jak wygląda sytuacja ze stażem?? oni tak chętnie piszą o tych młodych, zdolnych ludziach kończących studia, ale czy przypadkiem nie działa to tak jak wielu innych miejscach że student zasuwa za pół darmo jak nie za darmo?? Najlepsza opcja byłaby taka aby tych najlepszych z praktyk zostawić na roczny okres próbny , a później na stałe, to i wówczas do przełknięcia byłyby półdarmowe szkolenia

barabasz

Kolego masz racje kawe wypijesz i zarobisz 2500 za 300 godzin jak starasz się o uprawnienia.To jest dobra firma dla studentów którzy chcą być kappo.

Haa

A napisz prawdę, za co, ilu i dlaczego nie dyscyplinarnie.. no tak bez emocji. a nie tam zaraz masakra..

PRAWDA

szkoda gadać nie warto o nich pisać.DZIADY

Lexi

m a s a k r a !!! Mój mąż tam pracuje - jeszcze, bo od wczoraj zwalniają - za strajk, bo odważyli się chłopcy robole mieć inne zdanie na temat zabrania im należących im się pieniędzy!!!! Niech ich zwolnią! I se Pan Nizioł sam zakasze rękawy i pojedzie do Płocka :) Banda nieuków i baranów, z całym szacunkiem dla zwierząt!

barabasz

(usunięte przez administratora)zero poszanowania dla fizycznego

tomek

firma jeden wielki bałagan, człowieka robią w [usunięte przez administratora] jak tylko sie da...premia?? jaka premia...zapomnij o premiach, [usunięte przez administratora] ..jak za pół roku sie doczekasz na tel służbowy to bedzie dobrze...prędzej prezes sprowadzi sobie drugiego łosia z kanady, albo lwa z afryki na korytarz za kolejne 100 tys $

Jorg

Firma robi sobie dobry PR, a w rzeczywistości panuje w niej bałagan i rozpaczliwa atmosfera z powodu zwolnień. Kogo jeszcze nie zwolnili sam z tamtąd będzie uciekał czym prędzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Uniserv Budownictwo S.A. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Uniserv Budownictwo S.A.
2/5 Na podstawie 23 ocen.