Uniserv Jarosław Sp. z o.o.

Jarosław

Opinie o Uniserv Jarosław Sp. z o.o.

Wolf

minko uważa, że 2800 zł brutto dla inżyniera to jest dobry zarobek. Zgodzę się pod warunkiem, że w tej kwocie jest przyjście do pracy i wyjście z niej po 8 godzinach. No cóż, skoro tak to jaka jest kondycja tej firmy?.

aero

Praca biurowa marnie płatna. Inżynierowi z doświadczeniem proponują 2800 zł brutto. To śmieszne zarobki, szkoda czasu. Wymagania jak zawsze wysokie, dużo obiecują że, premie kwartalne są wysokie ale to jest bzdura.

roki

prawda nie płaca za dojazdy dojazd trwa nawet 4 godz marne zarobki praca ciagle po 12 godzin marna premia 40 zł 2200 zarobek 260 godzin w miesiacu szkoda sobie 4 liter zawracac nie stety,po za tym problem z odzierza ochronna

byly pracownik

( usunięte przez administratora ) po 12godzin odtrącane przerwy nie płacone dojazdy do pracy zarobek za 250 g 2400 pultora miesaca w miesacu

pablo

Marne zarobki i brak możliwości rozwoju. Max wyzysk przy jak najmniejszym nakłdzie. Dużo obiecują a później i tak nie dotrzymuja słowa.

Zostaw opinię o Uniserv Jarosław Sp. z o.o. - Jarosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniserv Jarosław Sp. z o.o.