Opinie o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Euro-Apteka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro-Apteka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Apteka Sp. z o.o. w Warszawa

Ludzie, ta firma to koszmar. Jeśli mają cie oszukać to zrobią to z chęcią, fatalna atmosfera, nacisk na wyniki bez zważania na człowieka, byle wycisnąć ze wszystkiego. Nic nie dają w zamian - niskie pensje, marne premie (czasami po kilkanaście złoty brutto), zero socjalu! Omijajcie z daleka, pracowałam tak jakiś czas i każdemu odradzam!

Dominika

@Oli na stronie internetowej Euro-Apteka jest zakładka kariera, w której istnieje możliwość aplikacji na stanowisko magistra farmacji. Można aplikować do wszystkich możliwych lokalizacji - wystarczy wpisać miasto w nagłówku. Jaka lokalizacja interesuje Ciebie?

Oli

Czy Euro-Apteka ma jakieś nowe oferty pracy? Wprawdzie opinie na forum nie są zbytnio przychylne dla firmy ale szukam pracy i pytam o wszystko. Proszę o info!

Dominika

@szukajaca w przypadku takiej sieciówki, często rekrutacje są prowadzone do określonego punktu, poprzez wywieszenie ogłoszenia o prace w okolicach nowego lub istniejącego punktu. Może warto skontaktować się z firmą i zapytać o ewentualnie nadchodzące rekrutacje w Euro-Apteka?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Szukająca

Czy firm ma jakieś oferty pracy? Nie mogę ich namierzyć.

Pracownica

Firma beznadziejna, nie ma kto pracować, zwalniają bez przerwy, żadnej motywacji do pracy, żadnego socjalu, wykorzystują pracownika do cna, ciągle tylko koszyki i opakowania na paragon, tylko to się liczy, płaca chyba najgorsza ze wszystkich sieci w Polsce. MASAKRA. Jak ktoś już pracował w euro aptece za nic nie chce wracać, nawet jak proponują wyższy zarobek .

Dominika

@bulinka starałaś się zgłaszać tę sprawę wyżej? Niewypłacane nadgodziny to jednak duży problem. Może pracodawca mógłby chociaż rozwiązywać te sprawę w postać wolnych dni do odbioru? Warto przestawić całą kwestię albo przekierować ją na forum - gdzie pracodawca może się do niej bezpośrednio odnieść.

bulinka

Odradzam.chaos,brak procedur,chroniczny brak kadry, brak wdrozenia. balagan, niespojnosci tego co robia u gory. bardziej zalezy pracownikom niz firmie . Jak juz uprosza zeby pojechac na zastępstwo do innej apteki to nie wyplacaja nadgodzin lub maja z tym mega problem i obcinaja godziny przepracowane ( mialas 8 dostaniesz na 3h) Omijać bo szkoda nerwow. tylko umoway na czas okreslony

Alicja

Czy oferty pracy które widziałam z 30 czerwca są jeszcze aktualne? Czy na etacie w aptece da się godziwie zrobić? Może ktoś podpowiedzieć kilka informacji, zanim zgłoszę się do firmy. czy jakieś specjalne wymagania mają?

ola

Jak każda sieciówka, coś jest dobre, coś jest złe.

zyx

Na pewno lepiej niż w DOZ czy Ziko...;)

eda
@zyx

no nie wiem!!! raczej nie jest lepiej. Kiedys było ,ale te czasy za nami....

zyx

ale fakt, reszta zgodnie z kodeksem pracy....

Aptekarz

Czy ktoś ma wiedzę jak to będzie z aptekami po wejściu w życie nowej ustawy w sprawie aptek? Pozdrawiam

Olek

Czy coś dzieje się w firmie? Taka cisza na forum, że aż zastanawiam się czyżby sytuacja tak się poprawiła i nikomu nie chce się już pisać? Byłem pracownikiem w Euro-Aptece i czasami czytałem co się dzieje.

Szczesliwy
@Olek

(usunięte przez administratora) na kółkach. Zarówno w centrali jak i w aptekach. Nikt nad tym nie panuje. Nikt nie wie co się dzieje. Kompetentnych osób brak.

I

A czy możecie mi powiedzieć jak płacą w Wawie technikom? Pozdrawiam

Iza

Euro-Apteka to fajna firma, chwalę sobie pracę dla nich.

Anita

Słyszałam o zmianach w firmie i że teraz jest całkiem dobrze. Dobrze się składa ponieważ mam złożyć cv. Mam kilka pytań i może ktoś mi podpowie. Jak przebiega teraz rekrutacja? Czy umowy są podpisywane na czas określony? Może coś jeszcze powinnam wiedzieć ?

ada
@Anita

wcale nie jest dobrze

Mr.Henkel

Praca całkiem dobra, płaca przyzwoita. Firma przeszła trochę przemian, zmienili ze dwa razy całość kierownictwa ale wychodzi na prostą. Coraz więcej rzeczy działa, niestety nie mają multisporta ktorego mają inne sieci. Pensje płacą nienajgorszą i jest dobra atmosfera, można spokojnie pracować.

glu

wszystko się zmieniło. beznadzieja

glu

wszystko się zmieniło. beznadzieja

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Apteka Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Apteka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Apteka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Euro-Apteka Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Apteka Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 821 ocen.

Euro-Apteka Sp. z o.o.