4 people S.C
4 10 4 5 1

Opinie o 4 people S.C

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Minęło sporo czasu od ostatniej opinii dotyczącej pracy w 4 people S.C. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienie w przedsiębiorstwie?

rozczarowany
 Opinia

Miałem "przyjemność" brać udział w rekrutacji w 4people. Atmosfera była bardzo nieprzyjemna a rekruterki zwyczajnie nie miłe. Co ciekawe, zaproszono mnie na rozmowę po uprzednim wypełnieniu zadań kwalifikacyjnych. Na samym spotkaniu krytykowano moje rozwiązania i w dość nie wybredny sposób komentowano jego wykonanie. Czułem się bardzo źle - jeżeli tak wygląda codzienna praca (rekruterzy to osoby pracujące w biurze) to ciesze się że nic z tego nie wyszło. Po to wysyła się wcześniej zadania kwalifikacyjne by nie tracić czasu (swojego i kandydatów) na rozmowę jeżeli z góry nie podoba nam się wynik zadań. Do tego jeżeli już zapraszamy kogoś to go nie krytykujemy już na starcie. Bardzo słabe wrażenie.

Tak1Nie
Micck
 Opinia

Szukają pracownika/stażysty za 900zł/ms. Ktoś dokładniej poleci czy odradzi.

Opinia

Pracujesz w firmie 4 people S.C albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw opinię o 4 people S.C - Katowice