4 people S.C

Katowice

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 10 ocen.

4 people S.C
5 10 6 1

Opinie o 4 people S.C

Administrator

Minęło sporo czasu od ostatniej opinii dotyczącej pracy w 4 people S.C. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienie w przedsiębiorstwie?

rozczarowany

Miałem "przyjemność" brać udział w rekrutacji w 4people. Atmosfera była bardzo nieprzyjemna a rekruterki zwyczajnie nie miłe. Co ciekawe, zaproszono mnie na rozmowę po uprzednim wypełnieniu zadań kwalifikacyjnych. Na samym spotkaniu krytykowano moje rozwiązania i w dość nie wybredny sposób komentowano jego wykonanie. Czułem się bardzo źle - jeżeli tak wygląda codzienna praca (rekruterzy to osoby pracujące w biurze) to ciesze się że nic z tego nie wyszło. Po to wysyła się wcześniej zadania kwalifikacyjne by nie tracić czasu (swojego i kandydatów) na rozmowę jeżeli z góry nie podoba nam się wynik zadań. Do tego jeżeli już zapraszamy kogoś to go nie krytykujemy już na starcie. Bardzo słabe wrażenie.

Micck

Szukają pracownika/stażysty za 900zł/ms. Ktoś dokładniej poleci czy odradzi.

admin

Pracujesz w firmie 4 people S.C albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw opinię o 4 people S.C - Katowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4 people S.C