4People s.c.

Toruń

Opinie o 4People s.c.

Maciek

Czy do 4People s.c. jest aktualnie jakieś ogłoszenie?

Adam Perz

Dziękuję Państwu za opinie. Odniosę się do nich, choć nie jestem pewien, czy dotyczą naszej firmy. Pod nazwą 4People działa/działało kilka firm, nasza (4People Sp.j. z Katowic) jest z pewnością największą. Napiszę na początku jak to wygląda w naszej agencji. Nie wszystkie nasze działania kończą się sukcesem - chociaż do tego dążymy. W przypadku pozycjonowania stron istnieje wiele czynników które przesądzają o sukcesie lub porażce - nie wszystkie leżą po stronie agencji - o tym też należy pamiętać. Od 2013 roku w naszej agencji podpisujemy umowy tylko na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Klient w przypadku braku satysfakcji może rozwiązać umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Nie płaci żadnych kar za rozwiązanie umowy. Wychodzimy z założenia, że jeśli któraś ze stron nie jest zadowolona ze współpracy, to nie ma sensu przymuszać się wzajemnie. Z drugiej strony umowy podpisane przed październikiem 2013 były umowami efektywnościowymi - gdzie opłata była naliczana tylko i wyłącznie w przypadku uzyskania efektów. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić umowy na okres 12 miesięcy która by generowała tak duży koszt i nie miała wyników. Może ktoś państwa wprowadził w błąd lub chodzi o inną agencję. Jeśli chodzi jednak o naszą firmę to chętnie się przyjrzę państwa sprawie i dołożę starań by została wyjaśniona. Jeśli nadal są państwo naszymi klientami lub możemy państwu w zaistniałej sytuacji pomóc - proszę skontaktować się ze mną lub ze swoim opiekunem w naszej agencji - gdyż on będzie się najlepiej orientował w państwa sytuacji. Obiecuję pomoc. Adam Perz Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu perz@4people.pl

Piekarski

Ostrzegam przed podpisywaniem umów z ta firma , początki bardzo obiecujące , zero efektów pozycjonowania i wiążąca umowa na 12 miesięcy ( wydatek około 15000 zł ) Chcesz mieć problem to podpisz umowę z 4p

a_g_a

Podpisuję się pod poprzednią opinią. Płaciliśmy im co miesiąc kasę a mimo to wyniki ich pracy były opłakane. Uwaga na zapisy umów w kwestii wypowiedzienia umowy.

acabjojo_krk

Nie polecam nikomu. Strona była bardzo nisko w wynikach wyszukiwań a mimo to rachunki były wysokie, nie mówiąc o dziwnych naliczeniach na koniec umowy.

Zostaw opinię o 4People s.c. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4People s.c.