Opinie o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Netter. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Mięsny Netter o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Pieniądze były w tym zakładzie. Inaczej by nie funkcjonował. Jak ktoś twierdzi że nie było i nie ma pieniędzy to słabo jest wtajemniczony. Gdzie teraz zginęły pieniądze z hurtowni Maxima na Litwie. Kilkakaset tysięcy co byli dłużni dla NETTER to już jest uregulowane. Gdzie one wpłynęły ja się pytam? Na czyje prywatne konto? PoloMarket też tak samo uregulowal zaległości za towar i wiele innych odbiorcow. Tylko dziwne jest ze te pieniądze omijają zakład netter. Przed tym całym wstrzymaniem produkcji bardzo dużo odbiorców dostało informacje żeby nie płacić za towar i że później przelewy porobić na inne konta. Stąd też towar szedł a nie było oficjalnie pieniędzy przez kilka miesięcy. Teraz wszystko wstrzymane i te pieniądze ściągają różnymi sposobami na swoje konta. Komornicy wstrzymali te lewe przelewy to on zaczął robić restrukturyzację i dalej dokończyć dzieło musi. To wszystko pic na wodę. Nie wierzcie w żadne słowo prezesa bo on dobrze gra. Tylko nie rozumiem dlaczego jest do tego stopnia bezczelny że nawet nie zapłaci ludziom którzy tyle lat na jego bogactwo pracowali. On teraz jest zabezpieczony do końca życia. A nawet jego dzieci i wnukowie. Sam się chwalił tym. A uczciwi pracownicy nic nie dostali. Tyle w temacie.

Tak

Cała ta rodzina netterow jakąś uposledzona. Mogą zacząć pomału się wieszać. :D

Krupa

Nie rozumiem jak można pociągnąć firmę w tak kolosalne długi.Ktoś chyba rządził tą firmą i wiedział,że chyba coś jest nie tak.Tak potężne zadłużenie chyba nie zrobiło się z miesiąca na miesiąc.Trzeba być totalnym dyletantem,żeby doprowadzić zakład do tego stopnia,żeby zostawić ludzi na pastwę losu bez środków do życia.Jak było wiadomo,że jest z miesiąca na miesiąc coraz gorzej to wtedy trzeba było patrzeć rady i dać ludziom wypowiedzenia,a nie zatrudniać ludzi i im nie płacić wynagrodzenia przez kilka miesięcy.

Zawiedziona

Temat jest jak najbardziej dla TV.. tylu pracowników zostało oszukanych... oni coś tam robią.. taaa chyba kradną resztę i do widzenia... Tam wszyscy tacy nicy święci w tych kadrach i księgowości.. nic nie wiedzą... tam w tej firmie nikt nigdy nic nie wiedział.. nawet dyrektorzy nic nie wiedzieli... Inni potrafią zamknąć zakłady z honorem... wychodzą do ludzi i pomagają.. a tutaj... Sodoma i Gomora.. istny (usunięte przez administratora) niech wreszcie zgłosi tą upadłość i tyle.. przynajmniej będzie nas jakoś chronił fundusz... a tak to ani fundusz ani ten (usunięte przez administratora) Oni myślą, że człowiek trawę je i żyje powietrzem.. że nie ma kredytów w bankach.. Ale karma wraca... bieda nastanie.. i czyżew też padnie.. za pazerni ludzie tym rządzą... !!! Oddajcie nam nasze pieniądze i całujcie nas wszystkich gdzieś głęboko..

Furia

Czy ktoś już może zgłaszał problem z tym pracodawcą do tv? Może warto by było nagłośnić temat skoro ani prawnik, ani syndyk, ani też PIP nie idą za pracownikiem tylko grają na zwłokę i odwlekają wszystko w czasie ?

Furia

chlopak

janek po tych wpisach powinien sie powiesic bo godnosci i honoru nie ma jeszcze (usunięte przez administratora) na stare lata nakradl jemu placili a on nawet za przyprawy nie placil wstydzil by sie ludziom na oczy pokazywac utop sie ty wsioku razem z tym swoim zakladem

Miras

Szkoda tylko, że na tym ucierpieli jedynie pracownicy. Każdy z Nas pracował uczciwie i to dzięki Nam, pracownikom produkcji, magazynierom, kierowcom itp dziś Janek się bawi za nasz Hajs. Mamy 18 Lipca. Za Maj pieniędzy nie ma i nie będzie. Jakaś Ania się tu wypowiada, że robią jakieś zestawienie które pomoże nam odzyskać nasze pieniądze. Nosz kur*** do czego to doszło, żebyśmy musieli się upominać o Swoje. Setki odbiorców, dużych firm wysłało już dawno kasę. Przykładowo BT, PiB czy inni. Ale najlepiej powiedzieć, że się nie ma. Mnie np Bank nie słuchał, że pracodawca nie zapłacił Mi wynagrodzenia. Musieliśmy wraz z żoną zastawić obrączki ślubne żeby mieć na ratę hipoteki. Ty kur** żeby Ci (usunięte przez administratora) strzelił w ten siwy kacap. I choćby ten zakład ruszył tak nigdy tam nie wrócę po tym co muszę obecnie przechodzić w życiu. Brak kasy, brak pracy i dalszych perspektyw na kolejne dni. Każdy sms który przychodzi, daje mi nadzieje że to Bank informuje mnie o przelewie przychodzącym, ale jednak to nie to.

sokół
@Miras

Zawdzięczajcie to wszystko swoim wszystkim dyrektorom to oni się do tego przyczynili Jan jest tu najmniej winien wina jest jego tylko ze nie pilnował interesu tylko ufał swoim ciemnym dyrektorkom

Haha

Jan Netter - janusz biznesu. ;D niewyrabiam

"prawda zawsze tak bylo jebali tam pracownika i teraz (usunięte przez administratora) przyszedl (usunięte przez administratora) ze swoim prawnikiem i wielki cwaniak splac nasze kredyty i nakarm nasze dzieci ty (usunięte przez administratora) zlamany" Najprawdziwsza prawda. Tylko szkoda że te najszczersze wypowiedzi zaraz jakiś moderator usuwa.

Prezes John zachowuje się jak świnia bez honoru.

Restrukturyzację będzie robił. Haha. Raczej chce wyciągnąć resztki kasy. Komornicy by ściągneli pieniądze i by spłacili wynagrodzenia i część długów. A tak jak zablokował cwanym ruchem komorników i znowu ma dojście do pieniędzy na tą niby Restrukturyzację to teraz wszystko wyciagnie do zera z zakładu. I na koniec powie że jednak nic z tej restrukturyzacji nie wyszło a pieniadze pochłonęła restrukturyzacja. CO ZA MYŚLENIE OCZU. I jeszcze te puste gadanie że rozmawia z ministrami ciągle. Ten człowiek nic nie robi poza tym że wyciąga z tego zakładu wszystkie pieniądze i nawet biednym pracownikom nic nie da to go im się należy.

sokół

ten zakład nigdy nie miał pieniędzy o czym ty piszesz ciemnoto

@sokół

"Sokół " Ty chyba jesteś tą ciemnota skoro wierzysz w te bajki że prezes ma 100zl w kieszeni. Dobra gadka dla naiwnych. Tak naprawdę banknotem 100zł to on sobie może tylek podcierać.

Ania J

Cześć Koleżanki i Koledzy. Sytuacja jest bardzo trudna. Wszyscy to bardzo przeżywają. Załamuje tak samo równo brak nadziei że coś się tutaj wydarzy jak i brak naszych wypłat. Wszyscy jesteśmy wkurzeni i mamy prawo krzyczeć, mieć żal. Ale Wasze niektóre wpisy są naprawdę bardzo beee... Wy przychodzicie, podpisujecie listę i możecie iść do domu a biuro - sekretariat, księgowość, informatyk, analizy niestety muszą pracować, bo mamy takie głupie charaktery.. Tworzymy mnóstwo zestawień, zamykamy ksiegowo kolejne miesiące. Pomimo tego że brak już nadziei - przychodzimy. Wiem wiem, zaraz powiecie - nie przychodzcie, nikt was nie może zmusić. Ale muszę Was rozczarować - my również nie mamy wypłat - za maj, za czerwiec. Nie mamy kiedy odebrać zaległych urlopów które nam po prostu przepadną. Nikt nam nie dziekuje za pracę. Więc Drodzy zostawcie te biedne kobietki z księgowości bo akurat one napierda...... na ten moment charytatywnie! Akurat zestawienia które teraz robimy mają służyć aby zwiększyć szansę na otrzymywanie przez WSZYSTKICH pracowników wypłat za maj! I mamy taką samą wiedzę jak Wy, a nawet mniejszą bo wszystkie Newsy dostarczacie Wy. Pozdrawiam i życzę Wszystkim również sobie powodzenia. Z niecierpliwością czekam na hejty za mój wpis. Ania J.

Jacek
@Ania J

Kto Ci kazał tak napisać? Szanowny Dyrektor? :) wszystko ładnie opisane, tylko szkoda że nie potrafi tego nikt powiedzieć z rządzących. Tylko znaleźli ofiarę czyli Ciebie co wytłumaczy cały zakład. Śmiech na sali.

Rafi

Czy ktoś z was wie może czy będą wypłacane pieniądze? Czy trzeba jak większość zgłosić sprawę do sądu?

chlopak

zobaczymy co powie syndyk we wyorek moze gdzie nie chcaco jeszcze ruszy ten zaklad ja to mam cicha nadzieje bo mam dosc szukania pracy w tym zyciu

Krystek

Niewypłacania w terminie wynagrodzeni lub w ogóle nie płacenie pracownikom pensji stanowi ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracodawcy. Pracownik w związku z tym może rozwiązać z pracodawca umowę bez zachowania terminu wypowiedzenia, czyli w trybie natychmiastowym. Dzieje się tak, ponieważ niewypłacania terminowo wynagrodzenia za pracę stanowi wystarczającą przyczynę rozwiązania przez pracownika umowy o pracę. Pracownika nie interesują przyczyny, które powodują, że pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia. Nie ma też znaczenia, że pracodawca nie ponosi winy za swoją złą sytuację finansową i z tego powodu nie płaci pracownikom pensji. A więc droga Pani Joanna ma gówno do gadania. A straszyć to może u Siebie na Wsi. Jej obowiązkiem jest wystawienie świadectwa. Skoro doprowadzili do takiej sytuacji, niech poniosą tego konsekwencje. A żadne z nich nie ma godności ani odwagi wyjść do Ludzi i powiedzieć dokładnie o co chodzi.

Paulina

Wystarczy tylko protokół z PIP odnośnie nieterminowych wypłat. Ja taki dokument posiadam gdyż złożyłam skargę. A jeśli to ma być porozumienie stron to nie będzie Ci przysługiwać zasiłek z urzędu pracy jak i również odprawa która się należy to w zależności od okresu pracy. Córeczka niech nie będzie taka mądra, najpierw niech odda nasze pieniądze. Bo mezulek już kupił czyzew i teraz on tym rządzi.

Paulina

Z winy pracodawcy. Artykuł 55, nie terminowe wynagrodzenie. Zakład pracy w tym przypadku jest zobowiązany zwrócić mi za okres wypowiedzenia. W moim przypadku wynosi on 3 miesiące.

@Paulina

slyszalem ze cureczka nettera nie beda zwalniac z artykulu 55 tylko za porozumieniem stron bo inaczej nie beda wydawane swiadectwa pracy czy ktos wie czy to prawda i czy oni moga tak zrobic

@chlopak

Mój Drogi. Nie ma nic do gadania w takich przypadkach to Ty wypowiadasz umowę w trybie natychmiastowym. Poczytaj na forum prawne i będziesz wiedział.

mam pytanko ma już ktoś nakaz zapłaty ? długo to trwa w sądzie i czy pozew napisać samemu czy lepiej skorzystać z porady prawnika i co trzeba do tego przygotować proszę o radę z góry dziękuje

@pracownik

Witaj. Ja mam już nakaz zapłaty. Na sprawę czekałam około 2 tygodni, odbyła się tylko w Mojej obecności, ponieważ nikt z Nettera się nie stawił. Ja pisałam sama uzasadnienie, czyli domagam się zapłaty wynagrodzenia za miesiąc Maj, Czerwiec i ekwiwalent urlopowy wraz z okresem wypowiedzenia. Jedyne co potrzebowałam to umowę o pracę, sąd jeszcze prosił o dostarczenie listy obecności, ale nie miałam jak tego zrobić ponieważ nikt z Kadr ani księgowości nie odbierał telefonu, wiec napisałam w uzasadnieniu ze nie posiadam listy z takich i takich powodów. Tak jak powyżej Napisał " Marcin " nie potrzebna Ci żadna porada prawnika, ani prawnik na sprawie - bo jest ona w 100% wygrana. Teraz tylko pozostało mi czekać na zapłatę i szukanie nowej pracy :) Powodzenia.

@Paulina

a do komornika zgłaszałaś czy czekasz, aż sami zapłacą???

:-(
@Paulina

Witam! Jak rozwiazałaś umowę o pracę, czy zakład to zrobił?

chlopak

doszly mnie sluchy ze syndyk chce postawic zaklad na nogi ciekawe jakim sposobem i czy to jest mozliwe ktos moze madry wie cos na ten temat

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Netter - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Netter?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Netter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Netter?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Netter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Netter
1.7/5 Na podstawie 227 ocen.
  • ul. Brańska 116
    17-100 Bielsk Podlaski