Opinie o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Netter. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Mięsny Netter o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Jak poszliscie to po tym wszystkim musiałam dla jego lodzika na pocieszenie zrobić żeby się odprezył biedaczek.

Ludzie jesteście bezczelni. Taki biedny poszkodowany człowiek stara się jak może, załatwia dla was pieniądze chce wszystko dobrze zrobić a wy na jego jeszcze naskakujecie. Żebyście cicho siedzieli to mielibyscie na dniach pieniądze. A tak opóźnienie będzie i jeszcze Jan musi ponieść dodatkowe koszty sądowe.

Lala
@Ania

Kolezanko czy kolego, ten twój Janek niechciał z nikim gadać nie dobierał telefonów i wszystkich miał w (usunięte przez administratora) !!! Mógł jak człowiek się dogadać ależ po co??? Dla niego liczy się tylko kasa więc o czym mowa co chciał to dostał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daro

Jak to tak, że pracownicy śmiali dopomniec się o swoje pieniądze. Przeciez powinni dalej siedziec cicho i słuchać mydlenia oczu. Janek oburzony! W desperacji aż jednego pracownika zwolnił za to że się głośno dopominał swoich pieniędzy. Janek ogarnij się i weź stan na wysokości zadania. Nie osmieszaj się człowieku.

Mysza

Moim zdaniem pieniędzy nie będzie do puki zakład nie ogłosi upadłości,a to pewnie nie nastąpi w tym roku.Każdy plecie co innego,dwóch czy trzech pisze,że dostało kasę za maj co jest nieprawdą.Potem poszła plotka ,że fundusz wypłaci na koniec sierpnia.Potem,że po 5 września.Teraz już ktoś pisze październik,listopad.Ludzie jak żyć pół roku bez pieniędzy?Czy ten właściciel myśli,że powietrzem się żyje?Po co jest PIP i sądy pracy jak nic nie mogą pomóc pracownikowi.

Lala

Koleżanka Czy ktoś z was dostał jakieś pieniądze od Nettera zaleg£e ? Po kontroli z PIP i po rozprawie z Sądu Pracy... czy trzeba jeszcze iść dalej ze skargą do Komornika na tę firmę!!! Jest ktoś ???

Xox
@Lala

Nikt nie dostał żadnej kasy niby skąd

Nareszcie

Wysłali jakieś dokumenty do ZUS!!! Nie wiem czy wszystkich.

Maja

Możecie jaśniej opisać aktualna sytuacje w firmie? Czy pracodawca ma jakieś problemy finansowe i nie wypłaca należnych wynagrodzeń? Od jak dawna ma miejsce ta sytuacja? Więcej szczegółów pozwoli zrozumieć sytuacje forumowiczom, którzy szukają na forum ofert pracy z tych okolic.

Ona

A do zusu zlozyli papiery

Sekretariat
@Ona

Nie. Nie ma pieniędzy nie ma co składać.

Ona
@Sekretariat

Czyli co nikt nie zamierza złożyć tych dokumentów ? To po co obiecują ? Co z ludźmi na l 4 kiedy oni kasę jakąś zobacza ?

biedna

slyszalam ze po 5 wrzesnia rusza wyplaty moze ktos cos wie na ten temat interwencja tez nic nie dala

Sekretariat
@biedna

Wypłaty to rusza wtedy jak ktoś pierwszy zeczywiscie dostanie kasę na konto. I nie ma co słuchać plotek. Obstawiam że za lipiec i sierpień to już nikt nie dostanie tej kasy (trzeba się sądzić i ciagac po komornikach du usranej śmierci) a za maj i czerwiec to może pod koniec października początek listopada z funduszu wypłaca.

Śmiech

Na portierni oni siedzą za darmo. Jeszcze dla Janka bramę otwierają uśmiechają się i dzień dobry z ucalowaniem tyłka za każdym razem. Porażka jakąś i totalna paranoja. Ludzie całkiem bez honoru i własnej wartości.

Xyz

A ci ludzie co siedzą na portierni otwieraja bramy wpuszczaja i wypuszczają ludzi to kto ich wynajął i kto im płaci? No bo chyba oni nie siedzą tam charytatywnie? Czy mi ktoś to wyjaśni bo tak się zastanawiam czy to możliwe że to ci ludzie co tam pracowali i nie dostali kasy i dalej za darmo robia?

Kicia

Hmmm............coś jest nie tak , bo to bardzo dobry, wrażliwy i hojny mężczyzna. Samotny i bezbronny wdowiec......miejcie litość . Karty rozdaje Czyżew -:)

Abc

Zasada jest prosta. Nie dasz rady prowadzić dalej firmy, nie ma zysków, towar nie schodzi itp. Po prostu kończy się interes z klasą w czas i porę spłaca się wierzycieli pracowników i zamyka firmę. Wszystko można zrobić z klasą i honorem. Nic się nie dzieje z dnia na dzień. Ale jak ktoś do ostatniej chwili wyciąga z firmy co się da i za wszelką cenę mydli ludziom oczy dla własnych korzyści to opinia jest prosta. Jan Netter to gorsza swinia niż te wszystkie świnie z ASF.

właściciel innego zakładu

Też mam zakład mięsny i wiem jaka jest na dzień dzisiejszy ciężka sytuacja w tej branży,pisze to nie dla tego żeby dzwonić tego człowieka co ludziom kasy nie wypłaca ale dlatego żeby uświadomić innym że nie jest łatwo na dzień dzisiejszy w branży....

kot

czy ktoś z rolników dostał jakieś pieniądze za trzodę chlewną

sokół

Nie śmiej się palancie z ludzkiego nieszczęścia bo i ciebie może to spotkać a po drugie idż do szkoły analfabeto jeden

Moja opinia.
@sokół

Palantem jesteś ty cweelu. Te błędy są specjalnie żeby admin nie usunął połowy tekstu za wulgaryzmy. A szacunek mam do ludzi którzy też nim władaja. Jeżeli ktoś mnie nie szanuje to niech nie oczekuję szacunku ode mnie. Janek i jego rodzina nie ma ani honoru ani szacunku tak traktujac ludzi. Większość ludzi się że mną zgodzi.

@sokół

Kto tu nieszczęśliwy? Sokół idz ty lepiej dla rodziny netterów wylizać rowy. :D Chyba że ty z tej rodziny, to sam sobie EGO podnosisz.

Sokół

O co tobie chodzi nie oddał ci kasy to sam mu wyliż rów może co uliżesz

chlopak

dla czego sie smiejecie z janka tak nie wolno nie powinno sie wysmiewac z dauna w domu was nie nauczyli ze to nie ladne to tez choroba i co h.j powiedzial w telewizji ze bedzie placil zobaczymy ta gnida ma z czego placic niczego sie (usunięte przez administratora) nie boi inspekcje pracy tez ma w (usunięte przez administratora) ten chlop ma zryty leb je..ac janka i jego firme niech mu w gardle stana te pieniadze udlaw sie hu.u nimi a przyjdzie czas ze i tak zaplacisz i nie rob z siebie ofiary losu bo jestes genetycznie po..bany plac w koncu ta kase bo ku..a nie wytrzymam i nie jestem w tym odosobniony

obserwator
@chlopak

no tutaj to trochę przesadziłeś z tekstami. Nie jestem pracownikiem tej firmy ale chciałem zobaczyć co u nich.. Pamiętaj. Ty widzisz tylko skrawek wszystkiego co pod twoim nosem.

Sprawiedliwy

(usunięte przez administratora) to może ja dam Ci prace i nie będę Tobie płacił,a jak się upomnisz to dam kopa na odchodne.Zgoda?

Zawiedziona

Atakujemy bo to nasze ZAROBIONE pieniądze, ludzie nie mają za co żyć. Nie jest naszą winą że zakład padł, a pieniądze nam się należą jak psu przysłowiowa buda. Ludzie mają się sami zwolnić i zostać bez prawa do zasiłku i tych pieniędzy. Dlaczego skoro jest produkcja na Czyżewie, my nie dostajemy pieniędzy. Co my jesteśmy gorsi... Zastanów się co następnym razem napiszesz.. Siedź na du*ie i licz na łaskę Bożą, ale uwierz samo nie wpłynie na konto...!!!!!!

Cycek

Teraz właściciel powinien wam do d..nakopać a nie dać pensję...niech w Solorz da on ma miliardy na kontach a wy atakujecie właściciela o pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Netter - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Netter?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Netter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Netter?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Netter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Netter
1.7/5 Na podstawie 227 ocen.
  • ul. Brańska 116
    17-100 Bielsk Podlaski