Opinie o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Netter. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Mięsny Netter o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

chlopak

podobno we wtorek jest spotkanie z syndykiem moze w koncu cos ruszy albo nastepny bedzie dbal o interesy bankow i innych wierzycieli a my zostaniemy z palcem w (usunięte przez administratora)

sss

drogi Marcinie ,wydaje mi sie że jestes pokrecony jak nogi od stołu

@chlopak Po pierwsze to się grubo mylisz. Wypowiadasz się na tym forum a dobrze nie wiesz jak jest. Jeśli syndyk jest to w pierwszej kolejności są wynagrodzenia pracowników, następnie ZUS, US i inni wierzyciele. Komornik ma gówno do gadania, dostaje fismo od wyznaczonego syndyka i musi odblokowac bądź sam wypłacić pracownikom to co im się należy. Natomiast taka procedura może trwać dlugo. Dlatego polecam zgłosić się do najbliższego sądu rejonowego, wydział pracy, złożyć pozew jest on darmowy i w takiej kwestii otrzymuje zakład wyrok w rygorze natychmiastowej wykonalności a dla Ciebie odsetki ustawowe które obecnie wynoszą 13% w skali roku.

@Marcin

obys mial racje ale jesli byl syndyk to chyba oglosil upadlosc i w tedy powinien wyplacic fundusz gwarancyjny i nie trzeba isc do sadu tak mowila babka z inspekcji pracy

@chlopak

Babka z inspekcji pracy to chyba osoba z ulicy. Owszem taka jest procedura, że wypłaca fundusz. Ale gdy masz nakaz sądowy, na pewno masz głowę spokojniejszą niż czekać na fundusz. Przykład "amber gold" :) Fundusz owszem Ci wypłaci, ale musimy czekać to raz, a dwa. - Firma NETTER do dnia dzisiejszego nie złożyła wniosku o upadłość, więc fundusz nie ma nic do tego. Dopóki sąd nie podpisze dokumentu upadłości nie mamy nic. Taka procedura trwa około 3-4 miesięcy. Ja zachęcam wszystkich którzy to czytają, zgłoście pozwy do sądu. Nie kosztuje to nic, wszelkie koszty pokrywa pracodawca. Nie musisz brać adwokata, przysługuje Ci z urzędu, ale to bez sensu ponieważ sprawa jest i tak wygrana. Jedyne co Ci jest potrzebne do zgłoszenia to Wniosek pozwu w dwóch kopiach, umowa o pracę dwie kopie i uzasadnienie również w 2 egzemplarzach. Opisz dokładnie za jaki okres domagasz się zwrotu, urlop i okres wypowiedzenia. Jeśli wypowiesz z winy pracodawcy stosując artykuł 55 kodeksu pracy, pracodawca jest zobowiązany zwrócić Ci za okres wypowiedzenia. Również możesz domagać się odszkodowania od pozwanego, jeśli masz kredyt, raty cokolwiek, a bank naliczył Ci odsetki, Janek musi to zapłacić.

Mateusz
@Marcin

Tą sprawą powinna się zająć telewizja, prokurator i inne osoby. Dorobili się na pracownikach i otwierają kolejny zakład. #tematdlauwagi

z tego co mi wiadomo to naj leprze sklepy zostają tylko zmieniają nazwę na CZYŻEW i wszystko przejmuje córka . Prośba do kogo DYREKTORA lub do samego JANA NETTERA bądźcie ludźmi i powiedźcie co dalej będzie i co z naszymi wypłatami co z ekwiwalentem za urlopy dajcie jakieś konkrety

@pracownik

podobno syndyk juz jest a na wyplaty nie ma co liczyc jakie kolwiek pieniadze ktore przychodza ida na konto komornika

Pewnie nie ma na co liczyć, że zapłacą. Niektóre sklepy jeszcze funkcjonują.A jak z produkcją, czy ktoś jeszcze pracuje oprócz kadrowej i księgowej? Może nie będzie upadłości?!

Mateuss

Hahaha ale żart. Paniusie to brały w pierwszej kolejności gdy jeszcze schodzily pieniądze od klientów a dopóki nie zablokował kont komornik to brali jak popadnie. Tylko ludzie, zwykli pracownicy nie mają za co żyć i żadnych informacji odnośnie wypłaty wynagrodzenia (usunięte przez administratora) cały ten zakład i Janka na czele (usunięte przez administratora)

@Mateuss

ja bym proponowal zajechac do janka pod dom i narobic mu w okolicy wstydu chociaz chyba ten pan juz go nie ma koziol tez dobra swini przez ten caly czas nawet nie porozmawial z pracownikami jeden wart drugiego prokurator powinien sie zajac tymi panami a nie inspekcja inspekcje to oni maja w (usunięte przez administratora) tak jak nas

brak słów to jest po prostu chamstwo trzymać ludzi w takiej sytuacji bez żadnej wiedzy i bez wypłat po napychają swoje kieszenie tym co jeszcze zostało i na koniec ogłoszą upadłość a księgowe i kadrowe są nie lepsi durnia kleją że nic nie wiedzą i że też nie mają wypłat gadka szmatka .........

Czy ktoś dostał wypłatę za maj i czerwiec? Czy wiecie co się dzieje w tej firmie bo księgowość i kadry nic nie wiedzą, a w sekretariacie nikt telefonu nie odbiera!!!

chlopak

mieli placic w tamtym tygodniu ja slyszalem ze nasi majstrowie dostali wyplate za maj w kopertach to sie w pale nie miesci a biuro musi cos wiedziec bo inaczej by tam za darmo nie siedzieli

Michal

Za czerwiec jeszcze nie wiadomo ponieważ mają czas do 15 Lipca. Ale nie liczył bym na dużo. Jeżeli nadal masz umowę to Ciebie nie interesuje czy odprowadza czy też nie. To są ich długi nie Twoje. Dopóki masz umowę pracodawca ma obowiązek odprowadzania wszystkich składek. Ja za Maj miałem.

robotnik

czy ktoś może wie coś na temat odprowadzania składek do ZUS? od kiedy nie są odprowadzane bo różne wersje słyszałem.

chlopak

kozla za jaja powiasic kupa (usunięte przez administratora) sami nakradli pracownikom nie placa

Niunia

Pewnie tak ale lepsze to niż siedzenie i czekanie na kolejną ich ścieme.

Mateusz

I pewnie długo ich mieć nie będziesz.

Niunia

Ja już mam nakaz sądu o wypłatę wynagrodzenia ale narazie pieniędzy nie mam.

Kolejne kłamstwo które wymyśliła sobie księgowość, aby ludziom mydlić oczy. Pieniędzy nie będzie dopóki nie pójdziesz do sądu. Ja jutro zgłaszam pozew, bo mam dość czekania i słuchania w kółko tego samego, ile to można. Drugi miesiąc bez pieniędzy, całe szczęście że człowiek znalazł szybko inną pracę to może liczyć na normalne i terminowe wynagrodzenie.

Witam czy może ktoś coś się dowiedział nowego co będzie z wypłatami za maj i czerwiec już , pozbierali kasę ze sklepów i mieli płacić czy to kolejna ich ściema była ,czy ktoś już miał sprawę w sądzie z nimi ????

Zawiedziona

no to lepiej niech nie mają bo oni jeszcze nie wiedzą co to oznacza...

Zawiedziona

Za maj i za urlopy.. pewnie nie licząc jeszcze odpraw miesięcznych... niech przygotują się na ostrą jazdę bez trzymanki... bo to nie przejdzie im płazem.. oni się nachapali a co ludzie mają zrobić.. niektórzy mają dzieci, kredyty i opłaty i jak żyć... jeszcze telefony oczywiście nie są odbierane, ludzi mają głęboko.. DO SĄDU i tyle.. oni sądem straszyli za nieprawne remanenty to teraz niech mają... karma wraca, a szczególnie do tak chciwych ludzi jakim są Ci na stołkach w tej firmie!!!!

nikt nic nie wie nowego jak zawsze w tej firmie tak było gdzie się dzwoni to albo nie odbierają telefonów albo nic nie wiedzą mydlą tylko uszy a ci co w biurze siedzą na pewną coś wiedzą tylko nie chcą gadać za ile miesięcy wam wiszą wynagrodzenia ?

Wypłat jak nie było tak nie ma i zapewne długo nie będzie. Wszyscy spotkamy się w sądzie walcząc o nasze pieniądze. Do czego to doszło, żeby pracownik nie miał za co żyć, bo pracodawca niby upadł ale wniosku odnośnie upadłości w sądzie nie ma. Nawet PIP nie jest w stanie pomóc, twierdząc że trzeba czekac na ogłoszenie upadłości wtedy możemy zgłosić się do funduszu. Porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Netter - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Netter?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Netter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Netter?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Netter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Netter
1.7/5 Na podstawie 227 ocen.
  • ul. Brańska 116
    17-100 Bielsk Podlaski