Opinie o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Netter. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Mięsny Netter o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Netter w Bielsk Podlaski

Netter

Wasze wynagrodzenia za Maj w dniu dzisiejszym zostaną wypłacone na wasze konta.

Zawiedziona

Czytam i nie dowierzam, pracowalam w innej części Polski.. ale jakbym wiedzIała że pracownicy robia strajk pod firmą, przyjechałabym.. stanęła razem z wami.. ale pewnie i tak większość nic nie robi.. siedzi w domu na du*ie i myśli że już zaraz dzieki restrukturyzacji zakład ruszy, a on wyjdzie z biedytego która teraz go ciśnie przez tego **uja Janka.. nie ku*wa nie liczcie na to... nie bedzie pieniedzy.. sami sobie oczy mydlicie, pieniadze mialy byc w czerwcu, w lipcy teraz w sierpniu.. i co.. go*no.. uswiadomcie to sobie że trzeba mu te pieniadze wyrwac chocby z gardła..

chlopak

brak slow na tego czlowieka a ten nadzorca jest po stronie janka napewno dostal dzialke w lape mialy byc wyplaty do piatego sierpnia nastepna lipa (usunięte przez administratora) robi na zlosc jasny grom go wezmie

Trudi

Witajcie. Zagladam na te forum co jakis czas, ale jeszcze nie pisałam. Jestem ekspedientka jednego ze sklepow NETTER z innej czascie Polski. Kiedy zaczeły sie wypłaty pensji w ratach, albo Joanna zaczeła przyjezdzać i nam płacić do reki i zaczeły sie plotki, że zamykają sklep w Wąbrzeżnie z powowdu złego stanu psychicznego zaczełam leczyć się na nerwicę, bo moj poprzedni pracodawca tez mi wykrecił numer i nie zaplacił wyplaty ostatniej kiedy zrezygnowałam(umowa zlecenie) Tu zobaczyłam , że jest umowa o prace i nie najgorsza pensja wiec ucieszyłam sie z etatu. No ale nie o tym, jestem jeszcze pracownikiem, bo jestem na chorobowym. Ne dostałam pensko za maj, czarwiec, a ZUS nie może mnie przejąć póki nie wyrowna NETTTER zaleglosci. Sama wystapilam z prosba do ZUS, bo bylam zalamana gdyz sama utrzymuje dom i sama wychowuje dziecko, a to bylo moje jedyne źrodło dochodu. Dostarczyłam dokumenty do sadu pracy, liczylam na nakaz zaplaty, ale niestety dostałam rowniez to pismo o restrukturyzacji od nadzorcy sadowego z Warszawy. Na podstawie ustawy art 40 pkt 1 ustawy z dnia 15 maja r prawo restrukturyzujace. Ono brzmi tak, bo wyszulałam : Art. 40. Do czynności nadzorcy sądowego należy w szczególności: 1) zawiadomienie wierzycieli o otwarciu postępowania restrukturyzacyjnego; 2) sporządzenie planu restrukturyzacyjnego i spisu wierzytelności; 3) ocena propozycji układowych, w tym, w razie potrzeby, doradztwo w zakresie ich zmiany w celu zapewnienia zgodności z prawem i możliwości ich wykonania, podejmowanie działań w celu złożenia przez wierzycieli możliwie największej liczby ważnych głosów, udział w zgromadzeniu wierzycieli oraz złożenie opinii o możliwości wykonania układu; 4) w przyspieszonym postępowaniu układowym – sporządzenie spisu wierzytelności spornych. Z jakiej racji ten nadzorca mowi , ze nie zajmuje sie wyplatami skoro tu napisane , że ma sporzadzić spis wierzycieli, a my jestesmy wierzycielami ! Maja byc propozycje ukladowe , cztli moze my powinnismy wyznaczyc swoje przedstawicielstwo np 3 osoby i tez jakies propozycje swoje mu przedstawic ? Inni beda sie tam zglaszac np dostawcy trzody i miesa

@Trudi

Widzisz.. Nie dostaniemy pieniążków z ZUS dopóki Netter nie prześle dokumentacji wszystkich pracowników.

Martyna
@Trudi

Jakie propozycje? Żeby umorzył cześć długu i ktoś dzięki temu się cieszył? Oooo nieee!!! Właśnie w taki sposób to działa, albo spłata całości i wydłużenie terminu, albo umorzenie części zadluzenia. Ten człowiek nie jest po to aby pomóc pracownikom, bardzo dobrze wie jak zachował się pracodawca wobec rolników i pracowników. Na dodatek go jeszcze broni bo zakład chce uratować hahaha śmiech na sali. Żyjemy w takim kraju gdzie prawo chroni złodzieja a uczciwego człowieka już nie.

Boos

Janek jak sam się nie powiesi to ktoś jemu pomoże.

Wie ktoś może czy kadrowa już wróciła do pracy?

xda
@Kasia

Nie wróciła i pewnie nie wróci. Sama sobie ogarnęła dokumenty do ZUSU i siedzi, a oni płaca. Restrukturyzacja jest obecnie, ale chciałbym wszystkich niestety rozczarować. Znalazłem w internecie nr telefonu do syndyka, pozwoliłem sobie zadzwonić i chwilę porozmawiać odnośnie wypłat wynagrodzenia. No i co słyszę ? że on nie prowadzi nadzoru nad wypłatami wynagrodzę tylko i wyłącznie restrukturyzacją zakładu. Więc nie mamy na co liczyć, tak nas wy***** Janek, że należy Mu się za to kara.

@xda

Aha to super po prostu.. bo naszej dokumentacji nadal nie wysłali do ZUSu. A dostali już ponaglenie. Nie wiem co to będzie. Dziś napiszę do Inspekcji Pracy może oni coś z tym zrobią. Już nie mam pomysłów na to, jak wreszcie odzyskać swoje pieniądze

Restrukturyzacja

Dostaliscie pismo odnośnie restrukturyzacji? Ja juz nie jestem pracownikiem, tylko są mi winni pieniądze, co.mnie to obchodzi co on robi z tą firmą, może ją przerobić nawet na fabryke cukierków. Ja chce tylko te pieniądze oszuści.. !!!

:-(
@Restrukturyzacja

Też dostałam takie pismo. Może szybciej odzyskamy kasę, jeżeli teraz wszystkie sprawy firmy mają przechodzić przez nadzorcę sądowego. Ja też już w tej firmie nie pracuję (z czego bardzo się cieszę) i czekam na termin sprawy w sądzie bo do tej pory ani złotówki od PANA JANA nie dostałam.

@:-(

Zastanawiam się czy nie wystosować jakiegoś pisama do tego doradcy restrukturyzacyjnego odnośnie spłat zadłużenia względem pracowników, skoro teraz Netter ma obowiązek na bieżąco regulować wszystkie zobowiązania. W końcu to nic nie kosztuje, a email tego doradcy jest podany. Może sprawa się jakoś ruszy chociaż w to wątpię.. ja już też nie jestem pracownikiem, ale tak jak większość chcę odzyskać pieniądze i raz na zawsze zamknąć ten rozdział.

Kinga
@Czy cos nowego?

Hej. Nie otrzymałam żadnego pisma, czy masz podany numer telefonu do tego doradcy ? Chciałabym sie z Nim skontaktować i porozmawaić. Jak mozesz to podaj tu ;) Pozdrawiam

@Kinga

Jest tylko email i adres do korespondencji. Email: maciej.pasek@gmail.com Adres: ul. Erazma Ciołka 8 lok. 118 01-402 Warszawa

Dzwońcie i piszcie.

Program INTERWENCJA Polsat interesuje się tematem. Ale musi więcej ludzi do nich pisać bo jak 5 osób napisze to słaba sensacja. Tak żeby wszyscy napisali co się dzieje to od razu by program robili. Piszcie ludzie. Trzeba narobić dla Jana wstydu na całą Polskę. Niech się dowiedzą wszystkie hurtownie, kontrachenci itp. z którymi współpracuje zakład z Czyżewa. Wszyscy jego sąsiedzi niech zobaczą co to za człowiek. Niech wiedzą z kim mają doczynienia. Przecież tam w jego stronach to on dba o opinię. Z ludźmi inaczej postępuje. Co on myśli że nie jest z Bielska to wsiadzie fo mercedesa, pojedzie i nikt nic nie będzie wiedział. Żeby on w Bielsku mieszkał to tak by nie robił bo by tutaj jego ludzie zagnebili. Taki program interwencja to cała Polska ogląda i ludzie dalej rozniosa po znajomych. Może jak zobaczy że wszyscy jego palcami wytykaja to rozliczy się z ludźmi jak należy.

co dalej?

napisz tak jak jest, ze oszukali ludzi, że nie ma ani żadnego wyjaśnienia ze strony firmy, ani pieniedzy. ze jest ok 300 oszukanych osób, gdzie pracowałaś czy w zakładach czy firmowym sklepie. ze jesteś poszkodowana jak i inni i chcesz sprawiedliwości.

A co konkretnie trzeba napisać?

Czy cos nowego?

Napisałam do Interwencji Polsatu oraz innych tv, lecz tylko ta pierwsza telewizja sprawą się zainteresowała. Piszcie na interwencja@polsat.com.pl, walczmy o swoje. Może to coś da i uda się odzyskać pieniądze.

Mojsiu

Ten zakład to jakieś nieporozumienie.Ja już kilka razy traciłem pracę z powodu niewypłacalności zakładu,ale zawsze było po zgodzie.Pracodawca dawał wypowiedzenia ogłaszał upadłość zgłaszał do Funduszu Świadczeń pracowniczych ile komu się należy i każdy dostał co Jemu się należało.O co chodzi w tej firmie ,że jest inaczej?Dlaczego nie ogłoszą upadłości?Wtedy ludzie szukaliby pracy,a przede wszystkim otrzymaliby zaległe należne im wynagrodzenia. Pozdrawiam.

Czy cos nowego?

To prawda.. od końca maja powinien mi płacić ZUS.. Jest już prawie sierpien.. a z ZUSU zero.. co za dzidy tam robią.. Tak ludziom pod górkę robić.. wiem że moje zwolnienia zus ma.. wypisywalam wniosek z zusu miesiac temu, a kasy nie widać.. szlag mnie juz trafia.. zlodzieje je**ni.. Żeby ich tam wszystkich ku**a wzięła.. TVN zawiadomiomy jeszcze Polsat!!

@Czy cos nowego?

ZUS nie płaci bo nie ma dokumentacji z nettera. I w tym właśnie tkwi problem. Kadrowa na zwolnieniu i widocznie nie ma kto ogarnąć tematu. Byłam z nią w stałym kontakcie, tak naciskała na wysyłanie dokumentów a teraz???Cisza. Żenada jak nie wiem co!!!

Pieniędzy pewnie się nie zobaczy, ale oni nawet nie chcą wysłać dokumentów do ZUSu który powinien przejąć płatności, żeby ludzie dostali świadczenia!!! To jest dopiero chore!!! Czekać od maja, bo (usunięte przez administratora) netter głupich dokumentów nie wysyła. Nóż się w kieszeni otwiera. Podłość ludzka!!!

ona

ludzie dwoncie do uwagi ja juz to zrobilam nagracie sie na infolinie nie musicie z nikim rozmawiac podaje numer 224536381 nie ma na co czekac im wiecej telefonow tym lepiej to lezy w naszym interesie a na janka i jego klamstwa sie nie oglodac moze cos ruszy jak pujdzie w polske

chlopak

nie wiem na co czekacie szukajcie pracy kto pierwszy ten lepszy nie ogladajcie sie na innych niech sobie kosza ta trawe i liza (usunięte przez administratora) dla janka za darmo ja juz napisalem do tvn i polsatu poczekamy zobaczymy jak janek jurgielem sobie morde wytrze bedzie wesolo

to bylem ja

ale wy to durne ludzie trawe kosicie robicie za ciecia i to za darmo a janek i tak was wyrucha debile z was tej firmy juz nie ma slepi jestescie szukajcie pracy puki jeszcze lato bo snieg bedziecie jesc

Anka
@to bylem ja

W zupełności się z Tobą zgadzam. Jak tylko padło hasło, że zabierają listy i do pracy tak znalazło się kilkunastu ochotników którzy ogarniają zakład. Zbierają pety, zamiatają kostkę, myją podłogi, pilnują placu a w kiblu szczoteczka do zębów podcierają Jankowi (usunięte przez administratora) Brawo ludzie, własnie takim sposobem pokazujecie tej parszywej świni i reszcie grona złodziei ze nic się poważnego nie stało. Później nie miejcie pretensji do kogokolwiek, że jak bardzo to wy zostaliście oszukani, przecież obiecywano wam co innego. Połowa ludzi którzy wypowiadają się na tym forum, dzi (usunięte przez administratora) w Czyżewie czy Netterze. Nie wiem na co liczycie, cudu nie będzie tak samo jak i zakład nie ruszy. Najlepszym rozwiązaniem jest to, że zamiast tu wypisywać bzdury, napiszcie do TV im więcej będzie zgłoszeń to na pewno się ktoś tym zajmie. Trzeba zrobić wstyd na całą Polskę, niech ludzie wiedza jaki jest Jan. Klienci którzy biorą towar, brali niech wiedzą co to za oszust jak wykorzystał setki ludzi aby się wzbogacić. Zróbmy wszyscy im wstyd.

chlopak

slyszalem ze maja placic na poczatku sierpnia z funduszu ktos cos wie na ten temat

Miko
@chlopak

A ja słyszałem, że netter zaczyna produkcję od poniedziałku. Podobno mają zamówienia na tysiące ton kielby i sto tirów salcesonow. Hahaha. Jak może zacząć płacić fundusz skoro firma nie ogłosiła upadłości konsumenckiej. Nie słuchaj bzdur ludzi którzy wymyślają głupie historie a naiwniacy wierzą. Nikt nikomu nie ma zamiaru płacić i musisz się z tym pogodzić. Państwo ma nas gdzieś. Codziennie setki tysiące ludzi traci pieniądze i my jesteśmy wśród nich. Nie ludz się na cud. Jak wpłyną na pewno je będziemy mieć, póki co trzeba żyć tak jak wcześniej.

chlopak

slychac cos moze o pieniadzach czy cos nowego janek wymyslil

Miko
@chlopak

Wymyślił jak obejść komorników i innych wierzycieli, dlatego utworzył plan restrukturyzacyjny. Tym sposobem omija wypłaty pracowników i innych wierzycieli. Złodziej i nic więcej. Trzeba pogodzić się z obecna sytuacją i nie liczyć na zapłatę. Może kiedyś wpłynie na nasze konta.

Czy cos nowego?

Poszukaj w swojej okolicy najbliższy sąd pracy.. prawdopodobnie jesli jesteś z okolic Bielska sąd pracy znajduję się w Białymstoku. Dokumenty to pozew oraz załączniki np wcześniejsze wezwanie do zapłaty czy też dokument informujacy z PIP. Przygotowanany pozew składasz w sądzie pracy wraz z tymi dowodami (załącznikami). Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Netter - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Netter?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Netter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Netter?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Netter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Netter
1.7/5 Na podstawie 227 ocen.
  • ul. Brańska 116
    17-100 Bielsk Podlaski