Zaborowski I.T.C.

Opinie o Zaborowski I.T.C.

użytkownik zarejestrowany

to fakt, w internecie wydają się ni]e istnieć, a szkoda bo mogliby jakiekolwiek informacje mieć i stronę internetową, to budowałoby tak ważne w tej branży zaufanie odbiorcy - jednak w księgowości rachunkowości i tak firma na dobnrą renomę mimo tych ubytków marketingowych

Aśka

Nie polecam !!! Dziwne zatrudnienie, marne zarobki - nie jest konkurencyjne do innych pracodawców, (usunięte przez administratora) Osoby tam pracujące akurat jak pracowałam były ok, ale już ich nie ma. Bardzo szybko zmienia się personel - oczywiście ze względu na warunki. Nie polecam - uciekajcie jak najdalej od pseudo pracodawcy !!!

Zostaw opinię o Zaborowski I.T.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zaborowski I.T.C.