Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

qlos

widzę, że na stronie jest zakładka taka jak: aplikacje inicjujące. można wtedy wysyłać cv na dowolne stanowiska?

qlos
@qlos

a w ogóle to ktoś wie czy serio biorą te aplikacje inicjujące pod uwagę?

@qlos

Tak, w takim przypadku wysyłasz na to, które cię interesuje i pasuje do twoich kompetencji, mimo braku otwartej rekrutacji na nie

@qlos

A tego nie wiem, nie pytałem nigdy ludzi w jaki sposób się przyjmowali, wiec nie wiem czy znam kogoś kto tak sie dostał

@qlos

Ale gdyby mieli nie brać, to po co by dawali informacje na stronie, że można wysyłać? Myślę, że nie bez powodu ona tam jest

card
@Hems

też się zastanawiałem, obawiam się tylko że przepadnie tylko cv...

card
@Hems

grafik jest układy na "bierząco" czy z wyprzedzeniem (miesiąca)?

auu
@card

Nie wiem czy na bieżąco czy z wyprzedzeniem, ale może, żeby ktoś ci odpowiedział sensownie, to napisz o jakie stanowisko ci konkretnie chodzi..

mikuś
@auu

przy tak dużym zakładzie myśle że napewno do przodu jest układany

dąb

hej, widziałem ofertę na wózek widłowy, mam papiery i wszystko na niego ale zastanawiam się czy jest tu opcja jakiś kursów robić tutaj, wiecie żeby sobie podnosić kwalifikacje? duży zakład wiec zastanawiam sie czy wysyłaja ludzi

@dąb

o i jeszcze chciałem sie dowiedzieć o transport bo patrze że oferują dowóz pracowniczy dacie mi jakieś info jak jeżdzi w sensie przystanki trasa...

@dąb

jakoś sie na to zapisuje czy jak to wyglada w praktyce?

kornik
@dąb

niby piszą o szkoleniach i możliwości rozwoju, więc pewnie jakbyś chciał, to byłaby taka opcja, ale jak jest w praktyce to nie powiem, bo sam mam zamiar dopiero wysłać CV

kornik
@dąb

też się chętnie dowiem jak to jest zorganizowane

Latawiec

dobrze się pracuje, opinie widzę różne ale z mojej strony polecam

możesz coś więcej?

jakie stanowisko?

coś więcej w sensie?

operator wózka

o pracy o firmie

@Latawiec

właśnie o tym stanowisku myślę, uprawnienia mam

@ales

no ale nie wiem co mogę jeszcze ci o pracy opowiadać...no robota jak robota, warunki normalne

@ales

jak zadasz konkretne pytania, to jednak łatwiej mi będzie odpowiedzieć

@Latawiec

system pracy, jakieś dodatki...?

@ales

3 zmiany 4 brygadówka, są premie za różne rzeczy, miesięczne np. albo za polecenia pracownika. socjal też jest

doter

po 8 godzin te zmiany?

@doter

z tego co słyszałem od kumpla to tak

kameleon

ilo godzinna zmiana? 8 czy więcej?

tesa

a o jaki dział pytasz?

@tesa

na operatora wózka bym się chciał zgłosić

3x8 zmiany

@Latawiec

a przerwy jak się rozkładają w tym czasie?

jest jakaś stołówka?

@kameleon

Tak, są obiady za złotego

@Mimo

znaczy się tylko tyle trzeba zapłacić?

Tak, dokładnie

micky

a dobre jakieś chociaż?

szczelny
@micky

wiesz każdy ma inny gust, więc jak raz kupisz za złotówkę to nie zbiedniejesz a się dowiesz czy warto.

Dla mnie były okej

@micky

Poza tym, żeby wybrzydzać za złotówkę, to już trzeba mieć tupet.

frodo
@Mimo

to prawda, ale wiesz jak jest, niektórym ludziom nie dogodzisz, znam takich co i jak co za darmo, to nosem kręcą

doter
@Mimo

ale to dla wszystkich taka opcja?

Pracownik Produkcji

Zaden papiery sprawdzili i tyle

Zadnych pytan

wojti

czesc, w ofercie pracy piszą, że są premie miesięczne 20% od pierwszego dnia zatrudnienia, na jakiej zasadzie są przyznawane, ktoś wie?

@wojti

też bym się chetnie dowiedział

@wojti

i to każdego stanowiska dotyczy? bo na operatora wózka chce startować i nie wiem czy tam też?

@wojti

ja widziałem, że to jest jako nagroda miesięczna wypisane przynajmniej w ofercie mechanika

@ales

A widziałeś to też przy innych ogłoszeniach?

@kameleon

a to nie umiesz sam sprawdzić?

ale owszem, widziałem

luko

ja tylko chciałem napisać, że to uczciwa firma i polecam, myślę że takie info może być przydatne dla kandydatów, którzy tu chyba zaglądają

emanuel

długo już tu robisz?

@luko

Na jakim dziale pracujesz?

On

Zgadzam sie

luko
@Klakier

jestem operatorem wózka

Ok, dzięki za odp

Denim

Produkcja - na ile zmian praca?

@Denim

chyba 3, tak w ogłoszeniu mają napisane, ale ja tam nie pracuję, tylko złożyłem cv

On
@qulo

Kolego,mała rada,jak złożyłeś CV do Homanitu i czekasz na odpowiedź to lepiej dzwoń minimum 2 razy w tygodniu i się dowiaduj na jakim etapie jest twoje CV napewno nie zmęczysz telefonami pan kadrowych tylko podniesiesz sobie poprzeczkę że ci zależy na pracy

@On

Nie wyjdę wtedy na osobę natarczywą?

danio
@qulo

Wydaje mi się, że kolega napisał jasno :)

@danio

okej, zastosuje się do rady

danio

Powodzenia

Łukasz

Posiadam uprawnienia UDT. Jakiej stawki można spodziewać się ❓

@Łukasz

tu chyba mało kto o stawkach rozmawia

@Łukasz

najlepiej będzie pójść na rozmowę, tak wszytsko powiedzą bez ogródek

trudno tak to określić

@Łukasz

nie znamy twojego cv przecież

@Łukasz

a po jakieś widełki to do rekrutacji

@Łukasz

Jak zrobiłeś taki pytajnik?

Aaron

Hej ludziska czy jest możliwość w homanicie przenieść się na inny dział?

mos
@Aaron

a to nie jest pytanie do kogoś z kierownictwa?

mos
@Aaron

jak masz kwalifikacje i jest tam miejsce to może i tak, ale tu ci nikt tego raczej nie potwierdzi

niko
@Aaron

najlepiej zapytaj kierownictwa, albo kogoś w pracy, skoro już tam pracujesz, nie wiem czy ktoś ci tu na to odpowie

gien

Firma porządna. Kokosów nie ma, ale wystarcza na życie. Nie jest to lekka robota, ale przynajmniej traktowanie normalne

a jakie to stanowisko?

@gien

czy mogę brać te opinie jako odnośnie całej firmy?

Operator wózka

@letikon

Nie no tak to raczej nie, nie pracowałem na każdym stanowisku, żeby się tak ogólnie wypowiadać

@letikon

Raczej traktuj to jako opinię odnośnie mojego działu. Ale nie słyszałem, żeby się ludzie jakoś skarżyli, przynajmniej nei otwarcie, więc chyba na innych też spoko

nie*

@gien

właściwie racja, trochę nieprzemyślane pytanie

@gien

ale jak nic takiego nie słychać to podejrzewam, że większych zgrzytów nie ma

Don

Można tu wyłapać jakąś premie?

kromka
@Don

są dodatki więc można

Super

@kromka

A to jakąś uznaniową, od obrotów?

Czy jeszcze coś innego?

kromka
@Don

masz do stawki godzinowej

kiedy można ją dostać?

@kromka

jest to zależne od doświadczenia albo od długości zatrudnienia?

@kromka

sory za tyle pytań, ale ważna sprawa dla mnie

miro

Na wózki wystarczą papiery czy doświadczenie jakieś dłuższe też wymagane?

@miro

Wymagane to nie, ale dobrze by było jeśli masz. Ale brak nie jest dyskwalifikujący

Urszula
@jomahajomaso

mam męża ktory dopiero niedawno zrobil kurs na wozki widlowe i szuka pierwszej pracy, nie ma doswiadczenia ale jest ogarniety, myslisz ze ktos taki ma szanse czy na rekrutacji przegra pewnie z kims kto ma jednak doswiadczenie?

@jomahajomaso

czyli możliwość przyjęcia się bez tego jest

@jomahajomaso

a wiesz może czy lepiej by było gdybym był w trakcie ich wyrabiania? Zastanawia mnie czy to lepsza opcja jakoś niż nie mieć

@Urszula

Może tak być. Raczej nie licz na to, że ja ci dam odpowiedź, że "tak, tak na pewno będzie", bo nie wiem. To zależy od osób z rekrutacji. Na pewno to, że ma kurs jest dla niego plusem

Jakaś jest

@miro

Nie mam pojęcia jak na to patrzą

okej, rozumiem

@jomahajomaso

ale zawsze to jakieś info, dzięki

@jomahajomaso

myślę, że po prostu zadzwonię w takim razie. jest jakiś numer bezpośrednio do rekrutacji, czy przełączą z ogólnego?

Szczerze to nie korzystałem

@miro

Ale myślę, że możesz na jakiś ogólny próbować

ok, dzięki

Maja
@jomahajomaso

A ogólnie jakie są zarobki dla osoby z doświadczeniem i dla tej, która go nie posiada?

@Maja

Nie za bardzo chcę się dzielić tą informacją, poza tym nie wiem ile teraz nowym dają

Zofia
@jomahajomaso

A możliwe, że bardzo podobnie co właśnie tym z dłuższym stażem? Bo w niektórych firmach już takie coś widziałam.

@Zofia

Idź na rozmowę, to się wszystkiego dowiesz. Napisał, że nie chce mówić, to nie chce.

@Zofia

od tego masz rozmowę, jak kolega zaznaczył, żeby się dowiedzieć

Leos

Dojeżdża coś pod zakład, czy trzeba autem?

@Leos

z tego co słyszałem to chyba nawet transport pracowniczy jakiś jest, chyba, że się myle i ktoś mnie poprawi?

@maro

z Bytomca

o widzisz

czyli sobie nie zmyśliłem

@maro

no zmyślić to nie

eklo

ale też nie potwierdzę, że teraz dalej jest

eklo

nie mieszkam już chwilę to nie wiem czy coś się nie pozmieniało

wani

dalej jest

wollo

jak wygląda rekrutacja na produkcje? pamiętacie o co pytali?

@wollo

głównie o doświadczenie/umiejętności jeśli chodzi o pytania z ich strony, bo tam powiedzieli też coś o firmie i samym stanowisku

@wollo

U mnie tak samo, nic niespodziewanego, podstawowe pytania

@koen

Nic na co trzeba by się było jakoś specjalnie przygotowywać

@koen

w miarę szczegółowo opowiadali o stanowisku czy raczej zostawiają pole do pytań?

@Toko

jakiejś wiedzy wielkiej o firmie nie wymagają?

@wollo

Dość szczegółowo, nie miałem jakiejś ogromnej liczby pytań, a nawet jeśli to odpowiadali bez problemu co i jak

@wollo

Nie, nie wypytywali mnie z tego, bo w pracy to i tak nie ma potem większego znaczenia

@Toko

to na to liczę, wiesz na ten moment znajdą sie pytania, ale jak wszystko na rozmowie wytłumaczą to może nie będę miał o co pytać

no i dobrze, dzięki

@wollo

Wiadomo, że w tym momencie masz ich sporo, ale luz na rozmowie pewnie wszystkiego się dowiesz

myślę, że tak

Justyna
@koen

i to też jednocześnie jest brane przez nich najbardziej pod uwagę jeśli chodzi o proces rekrutacji?

@Justyna

Nie wiem na co rekrutujący zwracają najbardziej uwagę, nie zajmuje się rekrutacją

pabik
@koen

tak na podstawie doświadczenia to chyba idzie wyczuć jak u ciebie było?

@pabik

Nie zaprzątałem sobie tym głowy za bardzo, nie pamiętam już tak dobrze rekrutacji

pabik

aha, no rozumiem

Aaron

3,5 tys się wyciągnie na rękę?

@Aaron

panie idź na rozmowe dogadaj się ponegocjuj.. rzucanie liczbami nie ma sensu skoro nic o tobie nie wiadomo i nie wiadomo nawet jakie stanowisko

Łukasz
@rada

Podaj chociaż widełki wynagrodzenia jak nie możesz konkretnej wypłaty. Myślisz, że można negocjować stawke podczas rekrutacji? Bo nie każda firma się na to zgadza.

@Łukasz

moim zdaniem rozmawiać zawsze warto

@Łukasz

zawsze możesz próbować ale jak nie pójdziesz na rozmowę to się nie przekonasz. więc propozycja ode mnie - wyslij cv. powodzenia

Nan
@Aaron

a o jakie stanowisko pytasz, bo to tez dość istotne jeśli chodzi o zarobki?

@Aaron

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Zarobić można na produkcji 2500 zł ale jest to praca w niedziele i święta oraz w nocy tak więc na życie prywatne czasu BRAK. W pracy jesteś prześladowany przez przełożonych noi przez masę „przemiłych” donosicieli

@Piotr

bardzo przepraszam ale kim ty jesteś żeby mówić komuś gdzie może pracować a gdzie nie może pracować? każdy robi to co uważa a ty tylko pokazujesz swój poziom jak przychodzisz tylko hejtować a nawet tutaj cię aktualnie nie ma.

Broder
@Łukasz

Negocjuj. Jak masz doświadczenie to może się uda.

Ktoś z produkcji
@Piotr

Nie wiem co musiałeś odwalić w pracy żeby zarobić na produkcji mniej niż 3k. Trzeba być totalnym głąbem i nierobem xd

loon
@Ktoś z produkcji

a jak naprawdę tam jest? Jak tobie się pracuje?

Justyna
@Ktoś z produkcji

ooo, to realnie ile sie tutaj zarabia? :D

Stary
@Aaron

12 lat pracy 3200 z premia za kwiecien...czas na zmiany.

pinki

Są jakieś dodatki, socjal?

tak

Wymienisz? Mniej więcej

@pinki

w ofertach wypisują wszystko co jest, nie ma sensu, żebym kopiował, czy pisał własnymi słowami, podczas gdy wszystko jest w necie.

@crimson

okej, no jest, ale w socjalu to jest tylko "pakiet świadczeń socjalnych", to może możesz powiedzieć co zawietra?

@pinki

a, to sorry, myślałem, że jest. obiady za złocisza, grusza, dofinansowanie świat, możliwość zapomóg bezwrotnych, czy coś takiego (nie wiem, nie korzystałem)

@crimson

spoko w sumie nie dziwne, że nie sprawdzałeś, bo ci to niepotrzebne

@crimson

ale to całkiem sporo to obejmuje

taki dość standardowy piakiet

ergo

Czy na stanowiska administracyjne wymagana jest znajomość języka obcego?

@ergo

Angielski to pewnie w domyśle, tym się posługuje bez problemu, ale może niemiecki, biorąc pod uwagę pochodzenie firmy?

@ergo

I jeśli tak, to na jakim poziomie?

@ergo

a są tam teraz jakieś oferty?

@ergo

bo nic nie widzę, jak coś to powiedz gdzie znalazłeś

Z tego co wiem, to nie

Pytałam hipotetycznie, na przyszłosć

@ergo

aa rozumiem, czyli celujesz tu w pracę jak się coś pojawi

@ergo

chyba niezaczęsto są tu takie rekrutacje, bo też nie widziałem, żeby ktoś się tu z tych stanowisk wypowiadał

Dokładnie

@bulp

Nietstey właśnie widzę. No nic.

Naturals

Dzień dobry, czy warto aplikować do tej firmy? Czy jest uczciwa a warunki w porządku?

a.
@Naturals

jak chwile już pracuje to uważam że tak tak w porównaniu zwłaszcza

@Naturals

Może napisz na jakie stanowisko chcesz aplikować. Więcej konkretów będzie mógł ktoś powiedzieć

@Nati

Na wózek widłowy ale nie wiem jakie ma to znaczenie w moim pytaniu. Chodziło mi ogólnie.

aloha
@Naturals

Uczciwa. Moim zdaniem warto. Pozdrawiam.

@Naturals

dla mnie firma jest okej. Wydaje mi się po prostu, że w zakresie warunków to lepiej, żeby wypowiedział się ktoś z działu, do którego aplikujesz, bo będzie więcej wiedział.

@Nati

Dzięki. Nie wiem czy ktoś akurat tutaj będzie taki dlatego chciałem rozeznanie. I tak pewnie w pierwszym dniu się dowiem. Bo rozumiem że pierwszego dnia już się coś tam robi?

@Naturals

no z rękami w kieszeniach nie stoisz ;)

@Nati

No tak jasne. Tylko czasem w pierwszy dzień się przyglądasz czy są same jakieś szkolenia, więc tak pytam dlatego

@Nati

czyli tu właściwie od razu pracujesz, ale tak w sensie, że coś pomaga się a nie tak w pełni samodzilnie prawda?

No Pewnie
@Naturals

Robiłeś kolego kiedyś od pierwszego dnia bez przeszkolenia na stanowisko? Raczej wątpię. Jak masz być dobrym pracownikiem jak będziesz chodził jak dziecko we mgle i się zastanawiał gdzie i co masz robić? Chyba że o coś innego jeszcze pytasz, bo trochę ciężko cię zrozumieć miejscami.

goleń
@Naturals

nie nauczysz się z tyle z teorii co z praktyki i taka prawda

@No Pewnie

wiesz, różnie to w firmach bywa, więc pytam

No Pewnie
@Naturals

No to w tej tak nie bywa

Były
@a.

Zwłaszcza do czego... Ja cały czas byłem zwodzony podwyżką, której nigdy nie dostałem, mimo solennych obietnic przy zatrudnianiu. Szkoda czasu.

a.
@Były

w porównaniu od moich poprzednich doswiadczeń zawodowych

@Były

Ja nie uważam, żeby to była szkoda czasu

@Były

Każdy musi sobie ocenić według swoich wymagań, nie ma co odwodzić innych od spróbowania

kamis
@karo

zawsze jest to jakimś doświadczeniem i można wyrobić pewne poglądy

@kamis

Poglądy to sobie najlepiej wyrobić mając jakieś pojęcie o firmie i pracy w niej, a nie na podstawie anonimowych opinii na jakimś forum. Taka moja opinia.

kamis
@karo

o to mi chodziło odnosząc się do poprzednich wypowiedzi i własnego doświadczenia

Fiddle

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Cris
@Fiddle

tylko tak sie wydaje

Korba
@Cris

A może powiedzie coś więcej? Bo to mi dosyć nie wiele mówi szczerze mówiąc. W sensie szanuje wypowiedz i tak dalej ale jednak możecie chociażby napisać cokolwiek ja wam się pracuje czy coś no nie wiem, oczywiście jeżeli możecie, chętnie poczytam przed rozmową.

Pitt
@Korba

jeśli już to moge sie wypowiedzieć tylko o swoim stanowisku za innych nie będę pisał tylko z tego co tam słyszałem jestem operatorem wózka, wiele tlumaczyc nie musze, sztaplowanie stosów wyrobów, ładowanie ich, ogólnie kontrolowanie magazynu, składowanie towaru tak, żeby sie zgadzalo w papierach. ..wszystko do nauczenia, jest system 4-brygadowy nie kazdy tak chce, normalnie umowa o prace nawet jakaś premia wpadnie

mongoł
@Pitt

długo się na odpowiedz czeka??

Pitt
@mongoł

ja nie czekalem długo, dosyć szybko sie na mnie zdecydowali

Dum

W większości zakładów jest 4brygadówka, więc chyba mało kogo to zniechęca już

Dum
@Pitt

A nawet jeśli, to i tak szybko się człowiek przyzwyczaja, więc nie ma się czego obawiać

Były
@Dum

Proszę wymienić jaki to większość. Bo jakoś tego nie widzę. Większość pracuje poniedziałek do soboty. Mnie zniechęciła, po jakimś czasie traciłem rachubę jaki to dzień tygodnia. Na szczęście udało się uciec. Nie polecam. Hałas, pył i robota świątek piątek.

Geo

Czy w firmie można liczyć na stabilne zatrudnienie?

@Geo

I czy dają umowę o pracę, to przede wszystkim?

juka
@Geo

Tak, dają umowę o pracę i myślę, że firma stabilna

@juka

A wiesz, czy od początku, czy dopiero po przepracowaniu jakiegoś czasu?

juka
@Geo

Jest od początku, a przynajmniej u mnie tak było

@juka

Ok, dzięki wielkie

wojak
@Geo

tak, dużo ludzi pracuje latami, sam do nich należę. nie trzeba się martwić o jutro, sytuacja jest stabilna

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino

• Jak się pracuje w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.