Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Udon

Nie macie teraz ofert pracy dla osób uczących się zawodu? Wchodzę w taką zakładkę na stronie i pusto.

Od jakiegoś czasu sprawdzam oferty i ani razu chyba nie pojawiło się nic do biura

może tak być
@Tomek

no jak nie ma zapotrzebowania, to no logiczne że i ofert nie będzie...

@może tak być

Niby tak, ale biorąc pod uwagę rotacje wszędzie to aż dziw bierze, że tu stały skład

pixie
@Tomek

teraz jest oferta na specjalistę jak coś, ale z doświadczeniem

Honorata

Ktoś tutaj żałował, że nie ma anonsów o pracy "w biurze", a teraz firma szuka dwóch specjalistów. Ja chciałam zapytać o składniki wynagrodzenia Specjalisty ds. Zakupów: wynagrodzenie podstawowe + nagroda miesięczna do 10% oraz roczną nagrodę za dyspozycyjność w pracy. O jakich sumach mówimy? Czy ma to być sto proc. obecności?

Kingfisher

Powinienem się jakoś specjalnie przygotowywać do rozmowy o prace?

@Kingfisher

no wypadałoby...chyba, że uważasz, że dasz radę tak o, bez przygotowania. twoja sprawa.

micky

to jak sie przygotować?

@micky

to chyba sporo zależy od tego na co aplikujesz

wartownik
@frodo

byłeś już na rozmowie? zastanawiam sie jak przeprowadzana jest rekrutacja… bardzo maglują, masz jakieś zadanie? czy tylko rozmowa doświadczenie itp?

@wartownik

nigdzie nie pisałem, że mam mieć rozmowę

@wartownik

ja tak naprawdę dopiero planuję aplikować, więc no nie jestem żadnym źródłem informacji w tej sprawie niestety

@frodo

na operatora wózka ktoś się rekrutował może? jak to wygląda? o co pytają?

@doter

ja, ale to daaawno, no normalna rozmowa, szczegółów nie pamietam, ale chyba przede wszystkim pytali o uprawnienia, doświadczenie.. ale teraz to nie powiem ci czy to jakoś inaczej jest czy dalej tak samo, bo się tym nie interesowałem

grot
@adek

Długo się czeka na odpowiedź?

liszaj
@grot

raczej nie... dużo pewnie zależy od ilości nadesłanych cv, ale to troche temy jak byłem

MAŁA
@doter

Pytają jakie masz doświadczenie czy nie masz powiem ci spoko praca i polecam jak najbardziej.

bajt
@MAŁA

jesteś na tym stanowisku? jakie godizny pracy?

Pracownik Produkcji

Zaden papiery sprawdzili i tyle

Zadnych pytan

Jan

Jakie języki obce są tu najwyżej punktowane? Pytam, bo władam dwoma oprócz angielskiego ale nie wiem na jakich rynkach działacie

alibaba
@Jan

a jakie znasz jeszcze, pytam z ciekawości?

alibaba
@Jan

ogólnie to firma działa międzynarodowo, więc im więcej języków znasz, tym masz większe szanse według mnie, ale chyba najlepiej napisz do rekrutacji z tym konkretnym pytaniem

ofert
@Jan

obecnie same oferty na operatorów więc języki niepotrzebne

Jan
@ofert

Czyli nie dostane ani pracy ani odpowiedzi na pytanie

Yanosik

dużo jest jakiś czynników szkodliwych dla zdrowia na produkcji?

Yanosik
@Yanosik

ochronne maski inne rzeczy zapewniają?

Kandydatka

Hej. Rozważam wysłać CV na wózki widłowe Proszę mi napisać jak jest z wynagrodzeniem (doświadczenie, uprawnienia są) Jak z dojazdem z Koszalina, z tego co słyszałam to przyjeżdża autobus? No i trzy czy dwie zmiany? O atmosferę i kolesiostwo nie pytam bo na pewno jest różnie zresztą jak w każdej firmie.

zaskoczony
@Kandydatka

trochę to brzmi jak rozkaz.. co do zmian, to masz przecież w ogłoszeniu, że są 3, warto uważnie czytać co jest napisane :)

Kandydatka
@zaskoczony

Rozkaz tzn. Które moje pytanie to był rozkaz? Grzecznie pytam.

Meteor
@Kandydatka

Ja tez nie bardzo widze gdzie jest rozkazujacy ton

MiroMiro
@Kandydatka

Jest rekrutacja na wozki?

czeczot
@MiroMiro

na ich stronce

Neo
@czeczot

Wie ktoś na ile aktualne są w ogóle te ogł ze strony?

azot
@Neo

prosta odpowiedź. wyślij papiery i sie dowiedz.

@Neo

nie ma co debatować, tylko zacząć działać, jak faktycznie chcesz się zatrudnić

tema
@kroks

szkoda że dat nie podają kiedy dodają ogłoszenie i do kiedy trwa nabór...

Urszula
@tema

no ale wydaje mi się, że skoro ogłoszenie nadal wisi na stronie to chyba aktualne? niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę :) mnie bardziej ciekawi ile płacą na start no i czy są premie miesięczne/kwartalne/roczne?

@tema

no to zawsze można zadzwonić i zapytać, trochę inicjatywy

kroks

jak ktoś chce, to znajdzie sposób

@Urszula

premie miesieczne, premie roczne, dodatek za weekendy, premia za polecenie. wszystko masz w ogłoszeniu napisane

shark
@ufoo

jaki jest ten dodatek za weekendy? i ile weekendów jest pracujących w msc?

ontek
@kroks

jakieś nadgodziny można złapać czy nie bardzo?

Jaka jest stawka godzinowa na lakierni ktoś coś może powiedzieć czy warto wogóle składać cv

Hjh

Lista rzeczy jakie jest oferowane pracownikowi jest całkiem niezła

Grażyna
@Hjh

To w nawiązaniu do tego pytania o Multisport? Też mnie to interesuje, mąż chciałby tam wysłać cv. Co jeszcze ciekawego oferują skoro oceniasz dobrze? :)

Lagun
@Grażyna

masz wypisane na stronie homanita to niech mąż wejdzie i sobie przeczyta.

Czy zakład homanit oferuje może kartę Multisport tak jak zakłady obok?

Jaro

Jaka jest stawka na lakierni i na dziale pił

@Jaro

różne stawki między działami?

deo
@ufoo

skoro sam pyta to nie wie

@deo

to logiczne. pytanie było do tego co będzie odpowiadał...

Mateos

chłopaki powiedzcie mi, warto tutaj się zgłaszać na operatora wózka? troche czasu już ta oferta wisi na ich stronie i nie wiem czy cały czas ludzi szukają czy jak

goti
@Mateos

jak nie napiszesz to się nie dowiesz, nie ma innej rady :) ja chyba też tak zrobie, bo co no najwyżej podziękują i tyle

@Mateos

ciężko powiedzieć czy warto, bo nie wiadomo czego oczekujesz, ale moim zdaniem nie zaszkodzi spróbować, źle tu nie jest

@kroks

dalej szukają? bo post już miesiąc temu pisany był

Hans

często są tu prowadzone rekrutacje, nie wiecie czy będzie coś więcej teraz po nowym roku?

@Hans

trzeba chyba obserwować ich stronę, może coś wrzucą, a chodzą takie słuchy? ktoś z pracowników da znać?

Mateos
@Hans

mają coś na stronie nie patrzyłeś tam?

goti
@Mateos

no niby są, ale czy aktualne..

Arek

hej szukam pracy na krótszy okres, znajdą się jakieś miejsca dla takich osób tutaj?

jakk

chodzi ci tymczasowo?

jakk
@Arek

w ofertach raczej nie widziałem takiej opcji, ale może zapytaj w rekrutacji

mors
@Arek

raczej w stałych pracowników celują ale kto wie ... próbuj

nooo
@mors

z tych ogłoszeń co mają to widzę, że chodzi o pełny etat, więc może być ciężko, ale no zapytać możesz przecież

Hans
@Arek

ale krótszy okres to tak dla ciebie jakoś na wakacje np. czy że rok...?

@Hans

w zasadzie to pół roku by mnie interesowało, bo potem się przeprowadzam

Msgg

Słyszałam że jak na trzy zmiany to ledwo 3400 wyciągacie czyli płacą słaba tym bardziej dla osób które mają uprawnienia udt

Ego
@Msgg

a piszesz to w jakim celu?

krótki staż

jest jakaś wigilijka integracyjna tutaj?

Mikołaj
@krótki staż

Tak. Dla osób z biur. Reszta to co zostanie może zjeść po spotkaniu. Upokarzające.

Obi

Co dokladnie sie robi na produkcji?

noda
@Obi

różne działy są każdy od czegos innego

noda
@Obi

polecam sie zgłosić tam gdzie umiesz już coś robić chociaż ofert za wiele chyba nie ma aktualnie

Obi
@noda

Ale właśnie o to chodzi, żeby te działy wymienić, bo jak mam wybrać, skoro nie wiem jakie są

karlino
@noda

no tu tylko 1 na operatora wózka, aktualne to jest? bo na stronie widziałem, że jest

doter

hej, mam takie pytanie, bo mój tata szuka pracy w Karlinie i widzę, że jest oferta na operatora wózka, orientuje się ktoś jaki tam jest zespół? Tata nie jest pierwszej młodości, ale za to ma z 20 lat doświadczenia, ma też uprawnienia, więc o robotę się nie martwię, kwestia tego czy ma jakieś szanse się dostać?

@doter

dobrze, by to była praca stabilna, jak tu jest z umowami? można liczyć na umowę o pracę?

dąb
@doter

z tego co sie orientuje to tak, podobno od pierwszego dnia zatrudnienia masz umowe o prace tak pisze w ogłoszeniu

@doter

a czemu by nie? jak spełnia wymagania to nie widzę problemu, nawet lepiej bo będzie wiedział co i jak z racji doświadczenia

@dąb

i tak jest

Ponczek
@doter

stabilizacja tak, doswiaczenie ma, pytanie ile ma do emertyry?

otto
@Ponczek

a coś taki ciekawski, zresztą po miesiącu pytasz.. chyba już sprawa ogarnięta się domyślam

Danuta
@doter

O, to ja się też dołączę bo też interesuje mnie ta posada, a właśnie wpadłam na ogłoszenie na stanowisko Operator wózka widłowego. Mnie za to ciekawi czy są opcje rozwoju? Jakieś dodatkowe szkolenia albo kursy od firmy? Szukam info dla kogoś bliskiego

Karlino

jakieś zmiany u was czy stabilnie raczej? rok temu sie zwalniałem co tam teraz?

Planujesz ponowne zatrudnienie?

horyzont
@Karlino

u nas teraz święta na horyzoncie wiec dobrze

Ponczek
@Karlino

Stabilnie jak dla mnie.. o co pytasz konkretnie?

lipa

są jakieś inne rekrutacje do was niż wózek widłowy????

@lipa

patrzę na stronę ale nie widzę, więc może macie jakieś wewnętrze info?

nick
@lipa

Nie no, forma nie ma jakichś sekretnych rekrutacji, o których nie informują kandydatów, bo to by się mijało z celem...

nick
@lipa

Firma* Jak szukają, to umieszczają normalnie oferty. brak ofert = brak rekrutacji i tyle

@nick

nie no jasne, tak tylko pytam, bo szukam pracy, ale ok, może coś się pojawi

poradaka

spróbuj aplikacją inicjującą

Maja
@nick

Rozumiem, że ty w tej firmie pracujesz tak ? Możesz coś od siebie napisać jak Ci się generalnie pracuje? Jak oceniasz atmosferę? Czy są możliwości rozwoju? Jeśli tak, to jakie?

poradaka
@Maja

no co moge powiedzieć praca jak praca, przychodzi się wykonuje co się ma wykonać i się zarabia spoko ludzie można sie zgadać fajny socjal

Job
@nick

Żebyście przypadkiem się nie zdziwili ????

Poborowy
@Job

Nie rozumiem ale okej

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino

• Jak się pracuje w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.