Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Qwerty

po opiniach ciężko coś konkretnego wywnioskować o pracy, więc w mojej opinii praca w homanicie wygląda całkiem przyzwoicie, są dyskomforty jak to na produkcji bo nie ma co się czarować, że jest to praca dosyć specyficzna, jak już mówiłem jak każda produkcja, natomiast w kwestii samej pracy to po pierwsze nie jest trudna ani skomplikowana, trzeba znać się na fachu i mieć wprawę ale to przychodzi z czasem. Następną kwestią są dodatkowe plusy, nie jets to jakoś bardzo niespotykane bo wiem, że w innych firmach też się takie rzeczy praktykuje ale ja nie pracuje gdzie indziej i uważam za bardzo dobre, że firma nie ma wyrąbane tylko stara się jakoś ułatwić życie, mówię o obiadach i dojazdach. Co do pensji, czy tu czy gdziekolwiek indziej ile by nie dali zawsze mogłoby być lepiej ale nie czuję się przemęczony jem obiad, współpracownicy ogólnie jako całość też są ok więc podsumowując wiem, że mogę zmienić pracę ale tego nie planuje. Mam nadzieję, że mój komentarz nie zostanie jakoś źle odebrany. Pozdrawiam

Houk
@Qwerty

Bardzo dobrze napisane, Qwerty, zgadzam się z twoją wypowiedzią. Nie wiem czemu miałby być źle odebrany twój komentarz, jest jak najbardziej sensowny :-)

Zozol
@Qwerty

czesc Qwerty, ja się z tobą zgadzam ogólnie bo jak dla mnie tez jest calkiem okej ale praca rządzi sie swoimi prawami i nie zawsze jest super miodzio, ale ogolnie jest w porzadku

T.R.

DOBRA RADA. ZNAJOMY TAM PRACOWAŁ NIE KAŻDY WYTRZYMUJĘ TEN ZAPACH.

P.f

Cześć ktoś wie jak wygląda praca kierowcy w tej firmie jaka kasa itp,

Kostek

Dostałem od kolegi info, że szukacie operatora maszyn, ale na stronie nie widzę ogłoszenia, więc nie mam jasności co do wymagań. Czy potrzebne są uprawnienia na wózki, czy jakiekolwiek specjalne uprawnienia? Zależałoby mi na odpowiedzi bo słyszałem dobre opinie o zakładzie, a szukam pracy tak naprawde na "już".

Xdxd
@Kostek

Wyślij cv na rekrutacja@homanit-polska.pl . Kadry szybko oddzwaniają i umawiają na rozmowę.

Crono
@Kostek

To ogłoszenie jest na OLX. Obsługa wózków jezdniowych jest mile widziana, ale nie wymagana.

Iza
@Crono

Dobrze, że zdecydowałeś doprecyzować tę kwestię. Wiemy już zatem, iż Homanit Polska nie wymaga od kandydatów obsługi wózków widłowych. A co, jeśli chodzi o jakiekolwiek wcześniejsze doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku? Czy wspomniany pracodawca zatrudnia osoby, które go nie mają? Bardzo mnie to ciekawi.

Crono
@Iza

Nie jest konieczne, wymagane jest wykształcenie min. zawodowe, ale najlepiej średnie techniczne.

tennesie
@Xdxd

a sam proces rekrutacji długo trwa?

wronek
@tennesie

bardzo standardowo

Pracownik Produkcji

Zaden papiery sprawdzili i tyle

Zadnych pytan

Homanit proponuje dla nowych pracowników stawkę 17-21 zl ?, pracownik z kilku letnim stażem może tylko pomarzyć o takich stawkach,to tylko świadczy jak nisko cenieni są doswiadczeni pracownicy,niech nowi zapuszczaja tu korzenie,staży chyba juz czas na zmiany ,czas ustąpić miejsca mlodym

Też pracownik

Ej kolego, podziel swoje wynagrodzenie z paska na liczbę godzin w miesiącu i zobacz , ile ci wyjdzie … Wynagrodzenie to nie tylko stawka godzinowa. Większość pracodawców w ogłoszeniach podaje pełne,możliwe wynagrodzenie . I pamiętaj, o tym ,że wszędzie dobrze , gdzie nas nie ma.

Też pracownik

Weź swój pasek wynagrodzeń , znajdź kwotę brutto i podziel przez liczbę godzin pracy w miesiącu. Ile wychodzi? Na pewno wiecej niż w tym ogloszeniu.

@Też pracownik

Przyjmujac sie do pracy homanit oferuje 17-21 plus dodatki czytaj ze zrozumieniem i po co pisac wszedzie dobrze gdzie nas niema kiedy piszemy o tym samym zakladzie tylko stary pracownik ma 15 plus dodatki

Ciekawy

Ja dziś zapytałem poprostu w kadrach.To kwota z dodatkami jest,ile można zarobić.To by się zgadzało

Pis
@Ciekawy

W takim razie homanit wprowadza w błąd ludzi to moze niech podadza np 36 nadgodzin to zarobisz wiecej .ludzie kadry daly ciala i teraz próbują zatuszowac to ze nowi dostaja wiecej , i teraz wala scieme ze to srednia stawka ale ciemny lud to kupuje jak widac

Jammin
@Pis

Gadasz jak potłuczony, nawet się z tymi teoriami nie afiszuj

Alex

To ogłoszenie o przyjeciu nowych pracowników za minimum 17 zł to juz szczyt bezczelnosci.Ludzie po kilka lat pracuja za 14,5 zł 16,5 zł.Przyszli pracownicy niech wiedza jaki szacunek ma firma do wykwalifikowanych pracowników.Sam zaczynam od dzisiaj szukac innej pracy a te ilka lat uważam za stracone.

Olea
@Alex

Przeczytaj kilka wątków dalej to ci koledzy wyjaśnią skąd ta różnica, bo post tak niepoważny, że samemu nie chce mi się odpowiadać

As

I teraz ten co bedzie mial 16 zl bedzie szkolil tego co ma 17zl zeby ten co sie szkolil dostal po 3msc 18 zl a ten co szkolil obchodzil sie smakiem oraz perspektywa mniejszych zarobkow.Kpina.

Oczytany

Jesteś jednym z tych co objawy choroby googlają w internecie ? Bo brzmisz jakbyś pierwszy raz usłyszał tą nazwę i teraz robisz larum, że wow wszyscy umrzemy. Jak chcesz to podeślę ci kilka trudnych słówek z rzeczami, które są niezdrowe

U2

Pytanie całkiem ogólne, jak się pracuje w Homanicie?

damiano

jest o.k

Nero
@damiano

Prawda to. Robota w porządku.

Bibi
@Nero

zgadzam sie z poprzednikami. pozdro dla wszystkich

kacperowsky
@Bibi

pozdro też! :)

Z.

w mojej opinii Homanit do dobry zakład i mogę polecić pracę tutaj

guido
@Z.

No i dobrze, ja tam podzielam twoje zdanie.

Rick
@Z.

dobra firma to i opinie dobre

nik

przeglądałem właśnie oferty do was na stronie i jedna z nich mnie zaciekawiła, i tu mam pytanie bo jest napisane, że jest "bogaty pakiet świadczeń", a może ktoś zdradzić co w niego wchodzi? dzięki z góry

Dzamp
@nik

Pytasz o obiady za zł, dojazd autobusem, dofinansowania do urlopu/ świąt i możliwość bezzwrotnych zapomóg o to ci chodzi?

nik
@Dzamp

pytałem o świadczenia, nie wiedziałem jakie konkretnie, ale tak, o takie informacje mi chodziło dzięki

treps
@Dzamp

Noo, całkiem spoko się to kształtuje, a powiedz mi, skąd jedzie ten autobus?

@treps

Z Bytomca

Tomson

Jak u was z tymi obiadami? Smaczne? :D

Mati
@Tomson

kwestia gustu kulinarnego, wg mnie dobre ;)

Zniesmaczony
@Dzamp

Dofinansowanie do urlopu?A od kiedy takowe coś istnieje?

JA

kiedyś się starałem o posadę u was, lata temu, nie udało się a szkoda bo jak czytam czasami z ciekawości co tu piszecie to całkiem całkiem to wygląda :)

Jr.
@JA

co ci szkodzi spróbować ponownie?

JA
@Jr.

bo z informacji, które mam nie ma przyjęć na stanowisko, na które aplikowałem :)

Jr.
@JA

ah, no chyba, że tak :D

P.

Fajnie, że macie na stronie w plikach dane techniczne, informacje obszerne, ale nie trzeba się przerzucać przez setki stron, żeby znaleźć istotne informacje, tylko wszystko zwięźle i przejrzyście. Pozdrawiam.

też pozdrawiam
@P.

;)

Mariano

polecam w kwestii załadunku, plus za stołówkę

vv
@Mariano

nie tylko za to można byłoby plusa postawić ale tak

NICK

z komentarzy wynika ze sa 4 zmiany na lakierni, dalej tak jest? to po 6 godz zmiana?

jaktojest
@NICK

ja słyszałem, ze zmiany sa po 8 godzi normalnie ale w sumie jak zmiescic 4 zmiany w jednej dobie? Podpinam sie pod pytanie jak to wyglada

Pickup
@NICK

To jest system czterozmianowy trzy brygadowy , pracy po 8godzin.

NICK
@Pickup

Okej, dzięki za info ;)

Picado

wiecie czy te ogłoszenia ze strony są aktualne? bo chyba wiszą już dłuższy czas z tego co zaobserwowałem

Kicek
@Picado

Bez powodu nie wiszą :) Także wysyłaj cefałkę śmiało. W jakie stanowisko celujesz?

Picado
@Kicek

Elektryk

Kicek
@Picado

Powodzenia zatem, daj znać jak się sytuacja rozwinie

Agata

Witam,na jakich stanowiskach są obsadzane kobiety?

Nittek

Jak to jest z tym Homanitem i Homatechiem, gdzie się lepiej zatrudnić, jest w ogóle jakaś różnica?

@Nittek

Homanit to spółka produkcyjna, która aktualnie poszukuje pracowników do pracy przy różnych etapach procesu produkcji. Homatech to spółka obsługująca Homanit pod kątem utrzymania ruchu czyli zapewnienia pełnej funkcjonalności maszyn, urządzeń , linii produkcyjnych. Homatech zatrudnia specjalistów takich, jak elektrycy, elektromechanicy, mechanicy. Wszystko zależy od posiadanych kwalifikacji.

Nittek
@Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Dziękuję bardzo za odpowiedź

tunak

swięta i po świętach, odpocząłem troszke (może nie tyle ile bym chial ale i tak) to stwierdziłem, ze napiszę coś dobrego, co mi tam, hehe ja tam nawet lubie te prace. co prawda skłamałbym, ze chciało mi się wracac po świętach, ale i tak uważam że jest w porządku

Oobi
@tunak

Zaraz majóweczka ;)

Zenik
@Oobi

Słuszna obserwacja :P tym bardziej się udzieli pozytywny nastrój

@Zenik

i jak tam majówkowe nastroje?

solek
@123

w porządku chociaż bez bicia powiem,ze wracać to mi się nie chciało

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino

• Jak się pracuje w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.