Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Simsalabeam

Tragedia..... jestem pracownikiem trzy zmianowym i pracuje niespełna rok. Wcześniej pracowałem w Alpexie i muszę powiedzieć ze pracowała wtedy masa ludzi ale nie było takiego donoszenia i plot. Ludzie sami szukacie sensacji oficjalnie wymieniając imiona i nazwiska .... po co to? każdy wie jak jest, ale nienormalne jest oficjalnie obnosić się znazwiskami na forum. na każdego przyjdzie czas. (usunięte przez administratora) Więc spokojnie. Easy ludzie....Easy!!!!

"Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najwazniejsi. Jeżeli zadbasz o swoich pracowników oni zatroszczą się o klienta" RICHARD BRANSON Wielki człowiek twórca Virgin Group. Mam nadzieję że nasz zarząd odczyta ten komentarz i nie uzna to za atak. Pozdrawiam pracownik Homanit Polska

Ktos

Czy w homanicie mozna kupic drewni

Ktos

Witam czy w homanicie mozna kupic drewno

Pracownik Produkcji

Zaden papiery sprawdzili i tyle

Zadnych pytan

W homanicie nowy program poleć nas znajomemu zakład oferuje płace na poziomie nie wiele większym niż najniższa krajowa tj. (usunięte przez administratora)netto i to z dodatkiem za prace w nocy plus premia po 3 miesiącach Ok (usunięte przez administratora)zł netto, więc jeśli kogoś nie lubimy jest okazja ściągnąć go do tego raju na ziemi.dodatkowo nowy pracownik dostanie gratis wziewy z formaldehydu prace w przeciągach przy niskich temperaturach na poziomie 12 stopni .wiec ogłaszam program wykończ znajomego przyprowadź go do nas.Ja już dziękuje kończę prace w tej oazie szczęścia.

Daniel

Widziałem ostatnio ofertę pracy dla informatyka. Podpowiedzcie czy warto starać się??

Abob

A jak wygląda kwestia BHP w zakładzie?

Zbyszko

Niestety w Homanicie jest coraz gorzej i to na każdym dziale ludzi odchodzą co dziennie i to po dwie , trzy osoby Ale co się dziwić , przydała by się podwyżka ogólno zakładowa a nie tylko dla wybranych

Ragnar
@Zbyszko

Masz rację Jeżeli doświadczony pracownik ze starzem ma na godzinę tyle samo co młody to coś tu jest nie tak.Znaczy że nie szanują pracowników ze starzem dlatego jest takie szambo

Sumienny

Podwyżki powoli rozdane (usunięte przez administratora) Powodzenia (usunięte przez administratora) którym dajecie podwyżki. W niedługim czasie sami założycie rękawiczki i będziecie wąchać formaldehyd. A program polec nas znajomemu ----- kpina jakas ,ale cóż (usunięte przez administratora)

Lewiatan

Odradzam zatrudniania się do tej firmy. Zarobki coraz gorsze przy cztero zm pracy. Ludzie zaczynają się nagminnie zwalniać. Jesteśmy ciekawi kiedy dotrze do głów dyrekcji żeby wreście uszanować to co robimy i dać godziwe zarobić ..... bo jak tak będzie dalej to sami będziecie pracować. Nie zapominać proszę że to nasze ręce pracują też na wasze gadże

Obserwator

4 zmiany około 2000zł z premia bez niej byłaby najnizsza krajowa.

Stefan

A jak z zarobkami na produkcji ile wyciagacie na rękę?

Stary

Masz rację.mój staż w firmie to23 lata ale takiego ubóstwa to nie było.A najwięksi sprzedawczyni to pilarze to są dopiero nad ludzie .(usunięte przez administratora) produkcję T wszystko zganiaja na ludzi oni są czyści to przecież fachowiec i donosi jeden na drugiego .(usunięte przez administratora)

Pracus

Ty nie pokorny haha wez sie za robote a nie szpiclujesz ludzi po portalach a potem donosisz donosicielu . A jak cos to jestes nieskazitelny . Mniej telefonu to wieksze zarobki.

Posejdon

No cóż by powiedzieć. Zarobki mizerne. Nowy pracownik bez doświadczenia zarabia więcej. Brak wczasów pod gruszą. Pracuje się piątek świątek niedziela jak w zwykły dzień. Gdzie powinny być setki. W dni zielone siedzimy w domu, ale na 16 godzin to latają i pytają się żeby zostać

Tania siła robocza

Kierownik daje nową umowę i jedno co możemy usłyszeć to chciałem Ci dac więcej ale zarząd nie pozwolił ,oj jaki mamy chytry zarząd podwyżki po 50 gr I musisz jeszcze się klaniac kierownikowi w podziękowaniu :-),po prostu jest super prawda koledzy i koleżanki ;-)

Bumerang

Kamery jeszcze raz kamery.... na wszystkich działach zostały założone kamery na dziale u naszego k(usunięte przez administratora)jest strasznie. Staniesz na chwilkę czy też porozmawiasz z innym pracownikiem to na drugi dzień jest rozmowa z kierownikiem. (usunięte przez administratora) Jak już się przyjmować do tego zakładu to tylko na wózek widłowy (usunięte przez administratora)jak trzeba to (usunięte przez administratora)a jak robisz swoje to jest dobrze.

Xxxs

Eeeeee ale od HDF'u to się odczepcie :)

Xc

Na niektórych działach,a ściślej na HDF nawet nie można odzywać się na szkoleniu .Bo jak człowiek zapyta się o nadgodziny czy są poprawnie stosowane to od razu po takiej rozmowie wzywany jest do p.kierownika na repremęde.

Prawdę piszę...

Lipa straszna zasuwamy na cztery zmiany,Świątek, piątek i niedziela, a zarobki śmieszne ... może w niedługim czasie powstanie jakiś nowy zakład, będą potrzebować ludzi, zaczną uciekać do konkurencji, wtedy kierownictwo '' się obudzi'' i zacznie doceniać pracownika fizycznego... SZANOWNE KIEROWNICTWO CHYBA ZAPOMNIAŁO ŻE TO MY ZARABIAMY NA NICH A NIE ONI NA NAS!!! ŻENADA....

Koles
@Prawdę piszę...

W tym zakładzie przydały by się związki które by walczyły o pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino

• Jak się pracuje w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.