Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Lisin

Jak to mówią - wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Może się wam wydawać że gdzieś będzie lepiej, ale wszędzie jest podobnie albo nawet gorzej. To co sie liczy to dobre warunki do roboty i osoby z którymi pracujesz, a tu z tym jest prawidłowo.

tooi

rzetelna firma, są premie, zarobki w miarę dobre, koledzy fajni. da się tu pracować.

Iza

@Ogr, bardzo dziękuje za odpowiedź. Czy podzielisz się z nami informacjami na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia/kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może uczestniczyłeś w jednym z nich i możesz podzielić się z nami swoimi wrażeniami?

Iza

@Świderek, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Jakiego rodzaju są to szkolenia? @poniewaz, jak rozumiem jesteś usatysfakcjonowany pracą w Homanit Polska? Mógłbyś powiedzieć coś na temat benefitów pozapłacowych? Czy takowe są dostępne dla pracowników? @Ogr, atmosfera w pracy także odgrywa ogromną rolę. Jak oceniasz ten aspekt w Homanit Polska?

Ogr
@Iza

Atmosfera jest w porządku, ludzie są pozytywni jak pisałem.

Pracownik Produkcji

Zaden papiery sprawdzili i tyle

Zadnych pytan

Ogr

Przede wszystkim jest stabilnie, wiec nie muszę się martwić czy wylece czy nie. Pracuje mi sie całkiem dobrze. Pary dobrych znajomych tu poznałem i ogółem mogę powiedzieć, że nastroje w firmie są pozytywne. Pracy zmieniać nie zamierzam.

Iza

@dobry moment, trzymamy kciuki. Koniecznie podziel się z nami informacją jeśli dostaniesz odpowiedź. Być może będziesz mógł nam powiedzieć czy opcja wysyłania formularza bezpośrednio do firmy jest równie skutecznym sposobem co wysyłanie aplikacji na konkretne stanowisko? @Świderek, wszystkie uwagi zarówno te pozytywne jak i negatywne są dużą pomocą dla użytkowników forum, którzy szukają zatrudnienia w Homanit Polska. Jak rozumiem jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o wspominanych możliwościach rozwoju w firmie? W jaki sposób firma docenia pracowników? Są to benefity pozapłacowe czy może przyznawane premie?

Świderek
@Iza

Wiadomo. Tak, aktualnie pracuję. Są liczne szkolenia, można się rozwijać.

Świderek

Każdy może mieć swoje uwagi negatywne, ale z tego co widzę to pracują zadowoleni pracownicy. Firma się stale rozwija, docenia porządnie pracujących pracowników.

Iza

@dobry moment, a jakie stanowisko i warunki by Cię interesowały? Może warto po prostu skontaktować się z firmą i zostawić im swoje CV? @Karlina, rozumiem, że pracujesz w Homanit Polska. Jak oceniasz tego pracodawcę i warunki, które oferuje? @Funky Town, czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

Karlina
@Iza

Pracodawcę oceniam bardzo dobrze. Można podnieść swoje kwalifikacje, rozwijać się. Polecam!

@Iza

znalazłem na stronie internetowej homanitu formularz do aplikowania. wysłałem i czekam czy coś odpowiedzą.

dobry moment

nie widze nic w internetach a może tu ktoś coś wie - są jakie oferty pracy?

Karlina
@dobry moment

Wiem, że z miesiąc temu kogoś zatrudniali, ale teraz to nie mam pojęcia. Jak się czegoś dowiem to dam znać.

@Karlina

dzieki, dzieki

InnyObiektywny

Witam serdecznie. Od roku już ponad czytam te wasze śmieszne żale i obserwuje zachowania na zakładzie. Po pierwsze jeśli chodzi o zarobki: Fakt nie jest jakoś super mega fajnie no ale to nie jest zakład na 60-80 osób tylko na kilkaset i nie ma co oczekiwać, że każdemu dadzą po 2800 na rękę bez premii. Gdzie dadzą wam do takiej stawki jak jest wyżywienie, możliwość pożyczek 0%, bony, dodatki itp? Po drugie: Weźcie się do roboty skończone leniwce. Nikt nie każe wam (usunięte przez administratora) na nogach non stop przez 8h, można posiedzieć na telefonie, odpocząć, pogadać ale wszystko w swoim czasie. Po prostu trzeba wiedzieć kiedy można to robić to nawet i mistrzowie i kierownictwo nie będzie się czepiać. Dla nich ma robota być zrobiona i jeśli wszystko jest dopilnowane to można sobie "przyklapnąć". Nie gadajcie głupot lesery, że wszyscy są źli, każdy niedobry bo to bo tamto. Nie jesteście Panami świata żeby mistrzowie i kierownictwo za wami latało i wam kurz sprzed butów zamiatało. 3/4 osób , które mówią mi na mieście jak to strasznie jest w tym Homanicie itp zwalniało się bo tak naprawdę przychodzili i myśleli że porobią 2h i będą 6 następnych siedzieć. Reszta to osoby, które naprawdę potrzebowały więcej gotówki i uciekły w poszukiwaniu lepszych zarobków. Sam pracuje tam 2 lata, nikomu w (usunięte przez administratora) nie włażę, robię swoje i nic ponad, jak jest możliwość to zostaje na nadgodzinach, jak mi się nie chce to nie. Jeśli coś mi się nie podoba idę do majstra/kierasa i mu to po prostu mówię a wy zamiast coś takiego robić siejecie plotki i narzekacie na wszystko bo myślicie, że ktoś wam pod nos wszystko postawi. Nie mówię, że zakład jest idealny bo jest wiele niedociągnięć i możliwych rozwiązań, które można wdrożyć ale to nie powód żeby od razu z ryjem skakać do wszystkiego. Pozdrawiam, Pracownik.

Xxx
@InnyObiektywny

Nie zaczynamy zdania od witam tylko dzien dobry , tak na marginesie

@InnyObiektywny

nikt nie mówi o 2800 na ręke bez premi ale płaca 1700 na ręke bez premi to dramat

karlito

ja tam nie narzekam. warunki są przyzwoite i dobrze sie pracuje.

Olek

Czy firma potrzebuje jeszcze informatyka? Podpowiedzcie coś.

ogarnijcie sie
@Olek

Rozgarnięty informatyk w tej sprawie kontaktował by się w tej sprawie z firmą ????

Iza

@., napisz proszę w takim razie coś więcej na temat pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. :) Jakie jest podejście pracodawcy do pracowników, czy mogą oni liczyć na jakieś dodatkowe benefity? Na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie w tym miejscu? Pozwolę sobie również wspomnieć że osoby wypowiadające się tutaj wypowiadają się na forum publicznym, do którego każdy ma wgląd i z tego powodu mają prawo do ochrony danych osobowych - dlatego nie ma konieczności sygnowania komentarzy własnym imieniem bądź nazwiskiem. @Pracownik dzialu PP - masz rację - to nie jest miejsce na dywagacje nie mające bezpośredniego związku z oceną pracodawcy, jakim jest Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. Wypowiadając się, przestrzegaj jednak naszego regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ) i nie używaj wulgarnych słów. Możesz napisać coś więcej, a raczej jakieś konkrety, we wspomnianych plusach i minusach firmy? @Obserwujący, Ciebie również dotyczy ta uwaga - proszę o przestrzeganie obowiązującego regulaminu i przestrzeganie kultury wypowiedzi. Wpisy łamiące regulamin będą usuwane z wątku przez administrację.

Gdyby przy każdym komentarzu byla koniecznosc podania wlasnych PRAWDZIWYCH inicjałów lub imienia nie bylo by tu zadnych wpisow . A tak naprawde jesli mowa o pracy to nie jest az tak zle jak na nasze miasteczko

@.

wlasnie dobrze ze nie trzeba pisac inicjalow wowczas ludzie nie boja sie prawdy napisac ...

Arbiel

Dokładnie, Obiektywny dobrze napisał. Piszesz inicjałami a zgłosiłeś to chociaż do kierownika?

Obiektywny

W odpowiedzi na wpis CIWIARTKI pragnę nadmienić,iż osoba,która przytoczyła różnorakie sytuacje, bądź co bądź nieciekawe, nie jest osobą,za którą się podaje.Jeżeli ten ktoś ujawnia takie sprawy,niech przynajmniej ma odwagę podpisać się swoim nazwiskiem lub nickiem,a nie podszywać się pod kogoś innego a tym samym przysparzać kłopotów.Ponadto pragnę nadmienić, iż tego typu sprawy zgłasza się bezpośrednio przełożonym a nie obwieszczać wszem i wobec. Widocznie, nazwijmy tego kogoś "Podszywaczem" jest tyle wart, ile osoby,o których napisał. Wstydź się człowieku, że nie masz cywilnej odwagi pisać pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Z życzeniami do dalszych przemyśleń

Pracownik dzialu PP

Widze ze stronka opinie homanit zamienila sie z strone ,,plotki.pl". Ludzie mylicie pojecia. Opinie maja byc na temat zakladu, a nie na temat ludzi. Kogo co obchodzi kto co robi i jak robi. Tym bardziej po pracy. Gadacie na kogos a sami nie widzicie siebie i czubka swojego nosa. Inna sprawa do osoby ktora sie podszywa pod innych. Podawanie sie za kogos innego jest karalne.... Mistrzowie zmian wporzadku ludzie nie raz dupska ratuja. A jacy sa to sa. Z kazdym mozna sie dogadac. Praca w zakladzie jest dobra cieszcie sie z tego co macie. Jedzienie ,bony , ubrania, fakt pensje mogly by byc lepsze. Bo pracuje sie piatek swiatek niedziela. Tez nie powinno byc ze nowy pracownik zarabia tyle samo albo i wiecej. Brak wczasow pod grusza. Brak setek na niedzielę i święta. Sa plusy i minusy. Opinujcie zaklad a nie ludzi. I dbajcie o to co macie. Bo jak by to byla strona ,,opinie ludzi pl" to polowa zakladu to bydlo i nawet wysrac sie nie potrafia tylko zasraja kibel az zygac sie chce, nie liczac sie z tym ze rano panie sprzataczki sprzataja wasz syf.Zaklad wam daje a wy to niszczycie... Ogolnie dla mnie Homanit jest dobrym zakladem. Wiadomo wady i zalety ma.

Homamen

Co wy tu wszyscy piszecie!!! W taki sposób nic w homanicie nie zmienicie a osoby które zajmują wysze stanowiska i to czytają tylko się śmieją. Zamiast robić z siebie pośmiewisko zmień coś w swojej pracy i nie pozwól się wykorzystywać bo praca za tak małe pieniądze jakie oferuje wam pracodawca uwłacza waszej godności

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino

• Jak się pracuje w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.