Tiz Implements Sp.z.o.o.

Opinie o Tiz Implements Sp.z.o.o.

Pan M.

Firma żart, brak stanów magazynowych narzędzi, klienci czekaja na towar nawet 2 tygodnie. W wielu firmach na wejściu handlowiec jest spalony. Ehh szkoda pisać.

Pracownik TIZ
@Pan M. 07.10.2017 18:36

Prawdopodobnie napisał to człowiek, który dziś dostał informację, że zostaje zwolniony za brak wyników sprzedaży przez ostatnie 8 miesięcy. W sumie przez 8 miesięcy nie zarobił nawet na 1 swoją wypłatę.

iks

zarobek to ważna kwestia, ale od tego jest rozmowa kw. Wtedy się orientujesz, na czym stoisz :)

NN

Nie polecam

Kiedy byłem na ostatnim roku studiów, firma tiz implements dała mi możliwość płatnej praktyki, zdobycia doświadczenia i rozwoju w moim zawodzie. Kiedy po praktykach zostałem zatrudniony, mogłem elastycznie ustawiać grafik aby dokończyć studia i zdobyć tytuł inżyniera. Pensje są zawsze wypłacane w terminie a w firmie pracują młodzi, pozytywni ludzi.

Pracuje w Tiz od 2 lat na umówie o prace i nigdy nie było problemów z wypłatą na czas. Przyjemna atmosfera. Szefostwo reaguje na logiczne argumenty. Nie ma akcji w stylu nie bo nie. Polecam

Ten były kolega może pisać co chce bo dostał dyscyplinarkę

Firma nierzetelna, nie płaci wynagrodzenia w terminie, nie płaci za nadgodziny, nie płaci za delegacje, pensja "pod stołem", firma wykorzystuje ludzi, bałagan w papierach, nie szanują czasu wolnego pracownika (telefony w dni wolne od pracy), nie dotrzymują terminów u klientów, dopiero pod groźbą odsetek karnych próbują załagodzić sytuację, nie przestrzegają kodeksu pracy, chyba jeszcze nie mieli do czynienia z PIPem.

Sandra

Firma nierzetelna przy rekrutacji tłumaczy. Zamówiła tłumaczenie próbne. Pomimo wielokrotnych upomnień nie zwrócono mi ocenionej próbki, nad którą pracowałam kilkanaście godzin. Przestrzegam kandydatów na tłumaczy.

Grafik można ustawić bardzo elastycznie, natomiast ludzie zarządzający żadko kiedy potrafili powiedzieć czego dokładnie oczekują. I często robiłes coć mocno zastanawiając się czy o to właśnie chodzi.

Zostaw opinię o Tiz Implements Sp.z.o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tiz Implements Sp.z.o.o.