Opinie o Tiz-Implements Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tiz-Implements Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tiz-Implements Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tiz-Implements Sp. z o.o. w Warszawa

Sylwia Nowy wpis

Wiecie czy od początku współpracy firma oferuje te zaawansowane szkolenia z różnych programów? Pytam, bo o tym napisali w ogłoszeniu na posadę Regionalny Doradca – Inżynier Aplikacji. I jestem ciekawa, czy to jest dostępne od początku, od razu po podpisaniu umowy?

Biznes partner Nowy wpis
@Sylwia

Firma nie oferuje żadnych szkoleń. A nawet jak to nie dostaniesz certyfikatu tylko właściciel go trzyma.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Tiz-Implements Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

S

TAK - można liczyć na komórkę. Można gadać ile chcesz. Tylko trzeba robić wynik.

Maciej Nowy wpis
@S

To w sumie 2 2021 nie jest już takim rarytasem. Coś jeszcze dają? ;)

T Nowy wpis
@Maciej

A czego byś jeszcze oczekiwał

Daniel

Firma wypracowała sobie dobrą opinię jako pracodawca ,więc konkurencja działa?

@Daniel

Teraz każdy pracodawca będzie na wagę złota.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

S

Na czarno nikogo nie zatrudniamy.

LL

Możesz liczyć tyko na śmieciówkę i złudzenie że w przyszłości będzie lepiej!

AA
@LL

Mamy określone precyzyjne warunki. Oraz mamy wartościowych pracowników.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tiz-Implements Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Czy w obrębie jednego działu w Tiz-Implements Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

S

W naszej firmie wyścigu szczurów nie ma.

12P

Ale że to jest dobra Firma ? Nie wydaje mi się...

Hanna

Żeby utrzymać się w dobrej firmie trzeba dobrze pracować. Może nie wszystkim to wychodzi?

Pan M.

Firma żart, brak stanów magazynowych narzędzi, klienci czekaja na towar nawet 2 tygodnie. W wielu firmach na wejściu handlowiec jest spalony. Ehh szkoda pisać.

Pracownik TIZ
@Pan M.

Prawdopodobnie napisał to człowiek, który dziś dostał informację, że zostaje zwolniony za brak wyników sprzedaży przez ostatnie 8 miesięcy. W sumie przez 8 miesięcy nie zarobił nawet na 1 swoją wypłatę.

iks

zarobek to ważna kwestia, ale od tego jest rozmowa kw. Wtedy się orientujesz, na czym stoisz :)

NN

Nie polecam

Kiedy byłem na ostatnim roku studiów, firma tiz implements dała mi możliwość płatnej praktyki, zdobycia doświadczenia i rozwoju w moim zawodzie. Kiedy po praktykach zostałem zatrudniony, mogłem elastycznie ustawiać grafik aby dokończyć studia i zdobyć tytuł inżyniera. Pensje są zawsze wypłacane w terminie a w firmie pracują młodzi, pozytywni ludzi.

Pracuje w Tiz od 2 lat na umówie o prace i nigdy nie było problemów z wypłatą na czas. Przyjemna atmosfera. Szefostwo reaguje na logiczne argumenty. Nie ma akcji w stylu nie bo nie. Polecam

Ten były kolega może pisać co chce bo dostał dyscyplinarkę

Firma nierzetelna, nie płaci wynagrodzenia w terminie, nie płaci za nadgodziny, nie płaci za delegacje, pensja "pod stołem", firma wykorzystuje ludzi, bałagan w papierach, nie szanują czasu wolnego pracownika (telefony w dni wolne od pracy), nie dotrzymują terminów u klientów, dopiero pod groźbą odsetek karnych próbują załagodzić sytuację, nie przestrzegają kodeksu pracy, chyba jeszcze nie mieli do czynienia z PIPem.

Sandra

Firma nierzetelna przy rekrutacji tłumaczy. Zamówiła tłumaczenie próbne. Pomimo wielokrotnych upomnień nie zwrócono mi ocenionej próbki, nad którą pracowałam kilkanaście godzin. Przestrzegam kandydatów na tłumaczy.

Grafik można ustawić bardzo elastycznie, natomiast ludzie zarządzający żadko kiedy potrafili powiedzieć czego dokładnie oczekują. I często robiłes coć mocno zastanawiając się czy o to właśnie chodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Tiz-Implements Sp. z o.o. - Warszawa

Tiz-Implements Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kocjana 1 lok. U4
    01-473 Warszawa

Tiz-Implements Sp. z o.o.