C&R Auditors Sp. z o.o.

Opinie o C&R Auditors Sp. z o.o.

rozczarowana

Wrażenia po rozmowie rekrutacyjnej: nie chciałabym tam pracować. Rozmowa niestety nie należała do miłych z racji tego, że dwie Panie przeprowadzające rozmowę (członkinie zarządu) już od początku zaczęły traktować mnie z góry. Ponadto po tym jak usłyszały ile chciałabym zarabiać sprawa jeszcze bardziej się pogorszyła. Próbowały mnie przekonać, że nie powinnam wymagać takiej kwoty od nich skoro nie do końca jestem idealną kandydatką na stanowisko księgowej. Panie szukają chyba osób chcących pracować za najniższą krajową. Dodam, że według nich stawka dla księgowej w ich firmie powinna być nawet niższa niż wynagrodzenie moich znajomych pracujących w dziale obsługi klienta lub stojących w sklepie na kasie. Przykre, że są ludzie którzy dają się tak wykorzystywać na tak odpowiedzialnych stanowiskach.

Masz doświadczenie w pracy w firmie C&R Auditors Sp. z o.o. i znasz ciekawe opinie?Podziel się z nami swoją wiedzą!

Zostaw opinię o C&R Auditors Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C&R Auditors Sp. z o.o.