Opinie o MEGARON w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MEGARON. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MEGARON o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - sprzedaż gipsów, tynków i gładzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGARON w Szczecin

Baltazar

Wydaje mi się , że dyskusja schodzi na złe tory. Chciałbym wiedzieć jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna, bo to co jest teraz wygląda jak książkowa wstawka. Nic do zarzucenia, wszystko ładnie , coś tu jest nie tak. Co o tym sądzicie?

kide

Jak to nikt nie odchodzi? A dwóch vice-prezesów.

grum
@kide

płotki ... :)

grum

Opinia pracownika już trochę nieaktualna, są zmiany i to na lepsze. Moim zdaniem oprócz nowo tworzonych regionów a trochę ich będzie, ze starych to raczej mało kto się zwolni. Nie liczył bym na jakieś przyjęcia na regiony stare. Kielce - już jest handlowiec, warmia i mazury - już jest handlowiec, Mazowieckie - jeden faktycznie się zwolnił, ale jak to mówią z patelni w ogień...

murg
@grum

Świetnie - życzymy Wam jak najlepiej - rozwijajcie się systematycznie, dbajcie o swój wizerunek czyli o stronę www. Znalazłem tam kilkanaście błędów a z niej czerpiemy wiedzę o firmie. Internauta - użytkownik Waszych produktów

hmm2

Miało tak być ale nie jest. A szukali na kilka miast bo poszerzają zakres działania, a do tego potrzeba dodatkowych ludzi...

kil
@hmm2

Jakaś dziwna strategia rozwoju skoro na stronie nr. 93 megaron.com.pl ubywa zdjęć. Niedawno brakowało tylko świętokrzyskiego. Tydzień temu nie było Warmii i Mazur. Dzisiaj nie ma już mazowieckiego. Czyżby odświeżanie fotografii? a może konkurs? Jeżeli tak to ja głosuję na śląskie - Bielsko-Biała. Będę tam robił zakupy.:-)

Przedstawiciel Handlowy

Byłem na rozmowie w Kielcach jeden pan wydawało sie ok , drugi .....MASAKRA Jak taki ktoś zarządza regionem . Nie chce mieć z gościem nic wspólnego .

Gość nie bardzo wie o czym mówi . Najbardziej mnie rozbawiła kwestia ze Panowie prowadzili rekrutacje ukryta i nie zdradzali firmy do której aplikowalem , natomiast pani w recepcji udzielała informacji do jakiej firmy za drzwiami jest rekrutacja . Pózniej dowiedziałem sie ze przedstawiciel na którego miejsce aplikowalem jeszcze pracuje !!!! Także dało mi to do myślenia jakiego rodzaju to firma .

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

kil

Trochę wyżej jest opinia pracownika , która wszystko mówi Właśnie wracam ze spotkania handlowego megaronu. Dotychczas aby uzyskać premie trzeba było wykonać 105 procent planu, co było realne w 40 %. Od dzisiaj aby uzyskać premie trzeba w każdym miesiącu uzyskać wzrost o 35 procent w stosunku do poprzedniego roku. Także zeby w sciane i pracuj.pl..... i chyba nie jest zadowolony

szczupak

okonia już nie ma. Taka mała cenzura zgodna z duchem czasu. :-)

Pyrzyce

Panie M. po co te teksty. Komu che się pan przypodobać ? Po co te analizy ?

wtajemniczony

Nie , to nie rozłoży tej firmy. Właściciel jest prezesem i robi co chce - to jego zakład i nic nikomu do tego. Według mnie brakuje tej firmie świeżości, spojrzenia z boku bez obciążeń i nawyków. Wprowadzanie nowych produktów , technologii , dywersyfikacja asortymentu to podstawa ciągłości biznesu. Jeżeli masz 20 % rynku to zdobycie dodatkowych 5% to olbrzymie koszty (reklama tv , radio, internet) a efekt wątpliwy. Jeżeli wprowadzasz nowy wyrób to zawsze 10 % jesteś w stanie uszczknąć konkurencji bez znacznych nakładów. Tak więc zmiana w zarządzie nic nie zmieni bo taki stan rzeczy był dokładnie rok temu. Ubył tylko jeden dyrektor i jeden członek rady nadzorczej. Nie ma ludzi nie zastąpionych. Firma będzie tylko czy się będzie rozwijać?

Wilk_morski

Ale w tej firmie szybko wszystko się zmienia. Nie ma wiceprezesa - będą nowi ludzie , będą nowe zatrudnienia.Chyba już piąta zmiana w zarządzie w ciągu roku. Istny cyrk !

znawca tematu
@Wilk_morski

to początek końca tej firmy, góra 3 lata i będzie po temacie Megaronu!

mixbud

cicho nie będzie jak coś się stanie po pijaku - prokuratura jest bezwzględna. Prezesa czy wiceprezesa to nie obchodzi a osoba odpowiedzialna za produkcję będzie "siedzieć". Nie rozumiem , że w takiej firmie jest to tolerowane. Automatyzacja zakładu na stronie www robi wrażenie - ciekawe jak jest naprawdę? Czy macie duże laboratorium badawcze? Ile nowych produktów wypuszczacie miesięcznie ?

mixbud

a gdzie jest dyrektor produkcji? Wychodzi czasem z gabinetu? Od razu można poznać pijanego. Tolerowanie tego stanu zagraża zdrowiu innych pracowników.

netix
@mixbud

Dyrektor produkcji cicho siedzi , tylko dobrą kasę bierze i ma gdzieś, no właśnie ktoś powinien zrobić porządek z tym ale i tak ktoś przymyka oko na to

kuskus
@netix

no to efektywny ten dyrektor

exter
@kuskus

Ty byś to samo robił za taką kasę i cicho siedział

czadomen

No właśnie ktoś powinien poinformować, nie robić minusów, tylko kopa i papa i zaśpiewać parapapa ooo tak igrek

czadomen

ta firma to kicha, pracownicy lecą w kulki a brygadziści i kier 1 hali , ludzie pracują pod wpływem alk i nar, zero totalne zero , pozdrawiam czadomen

zawiedziony

Witam Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Firma sprawia dobre wrażenie, jednak dyrektor regionu (osoba rekrutująca) robi wrażenie wprost przeciwne. Nie wiem co mam o tym sądzić? Czy ktoś może ktoś coś powiedzieć na temat dyrektora z regionu Kielc?

Stefan

Może jeszcze Panie Januszu napiszesz o którego kierownika chodzi :-D hehehehehehehehe P.S. Dziś byłem o rozmowie gdzie proponują 3,2 zł netto podstawy (premia miesięczna max 3800 netto) plus premia kwartalna max 4 tys netto pozdrawiam

Pan Janusz

Dajcie spokój z taką dyskusją - połowa komentarzy wpisana przez biuro lub kierownika ( który de facto sam już powinien obawiać się o swój stołek ). Co do wynagrodzenia PH na początek "Stefan" napisał samą prawdę. Aktualnie firma co najwyżej na przeczekanie. Jeśli ktoś ma zamiar przechodzić z innej firmy do pracy to odradzam.

Stefan

Wydaje Ci się - dobrze to ujales. Ja pracowałem to wiem. 2500 zł Max i zle warunki pracy

Nie Stefan
@Stefan

Panie Stefan.....Żal mi Pana jak cholera jasna. Osoby pracujące doskonale wiedzą kim Pan jest...Cytat "pracowałem tam długo to wiem"....3 miesiące pracy bez efektów to długo? HAHAHAH.... Zarobki są uzależnione od stażu pracy, zaangażowania i stopnia realizacji. Miodu może na początku nie ma ale za to kadra poukładana, po 16- masz ZERO telefonów od przełożonego, cisza, spokój itp...ale- no właśnie jest ale- trzeba sobie zasłużyć. Praca, praca i jeszcze raz praca. Tu sprawdzą się tylko handlowcy z krwi i kości bo rynek jest (usunięte przez administratora) cie trudny. Dlatego jeżeli oczekujecie tak jak Stefan, że przyjdzie i na dzień dobry dostanie 5 tys na łapę to idźcie razem ze Stefanem...w siną dal....

pierwsza liga
@Nie Stefan

nie brykaj synku bo wciągniemy was nosem w tym roku! wy jesteście tylko okręgówka i tak już zostanie!

Nie Stefan
@pierwsza liga

Witaj człowieku o wygórowanym poczuciu własnej wartości. Przedstawiając się jako pierwsza liga dajesz poznać, że jesteś Stefan bo kto inny wygrażałby mi, że wciągnie nas nosem w tym roku? Człowieku oderwany od rzeczywistości - jeżeli masz jakiś argument to napisz a nie grozisz, że swoją rozjechaną dziurką od nosa wciągniesz firmę złożoną z prawie 100 osób....Dobranoc!

mar87

dzisiaj zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko ph ale po waszych wpisach na temat zarobków raczej nieskorzystam.

Intermax

Jeżeli co roku będzie wzrastać sprzedaż o 35 % to będzie to najlepsza firma w kraju. Ludzie będą się ustawiać w kolejki po akcje. Szkoda tylko, że akcję tej firmy są "zamrożone" i nie ma obrotu. Handlowcy będą zarabiać krocie. Przepraszam za ironię ale ktoś w tej firmie ma bardzo ambitne plany. Tylko czy realne?

załamany pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o MEGARON - Szczecin

• Jak się pracuje w MEGARON?

Zobacz opinie na temat firmy MEGARON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGARON?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGARON?

Kandydaci do pracy w MEGARON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGARON
2.4/5 Na podstawie 211 ocen.

MEGARON