Opinie o MEGARON w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MEGARON. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MEGARON o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - sprzedaż gipsów, tynków i gładzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGARON w Szczecin

kandydat

miałem kiedyś wątpliwą przyjemność odbyć rozmowę kwalifikacyjną z tą firmą we Wrocławiu i jak żyję takiej żenady jeszcze nie widziałem, zaprosili chyba 40 osób na jeden dzień i każdy miał 10 min na rozmowę, kompletna szopka i kretynizm, brak szacunku dla ludzi i samych siebie, dno !!!

Tder

połowa handlowców do wymiany są bardzo słabi w terenie !

To panie Rafale proszę zatem powiedzieć nam wszystki ( jest pan nam to winny !!!) co tak na prawdę dzieje się w naszej firmie ? jakie zaszły nieporozumienia na lini z Prezesem ? ale szczerze i bez kręcenia ... a tak na marginesie szukają na pana miejscee już nowego

przepraszam wszystkich, których uraziłem bądź mogłem urazić swoim zachowaniem podczas rozmów kwalifikacyjnych, moje zachowanie nie było zamierzone i opierało się wyłącznie na wytycznych prezesa zarządu, który nauczył mnie przeprowadznia takich rozmów; [usunięte przez admina]

Przedstawiciel Handlowy

Byłem na rozmowie w Kielcach jeden pan wydawało sie ok , drugi .....MASAKRA Jak taki ktoś zarządza regionem . Nie chce mieć z gościem nic wspólnego .

Gość nie bardzo wie o czym mówi . Najbardziej mnie rozbawiła kwestia ze Panowie prowadzili rekrutacje ukryta i nie zdradzali firmy do której aplikowalem , natomiast pani w recepcji udzielała informacji do jakiej firmy za drzwiami jest rekrutacja . Pózniej dowiedziałem sie ze przedstawiciel na którego miejsce aplikowalem jeszcze pracuje !!!! Także dało mi to do myślenia jakiego rodzaju to firma .

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Witam. Ja także brałam udział w procesie rekrutacyjnym firmy Megaron. Rozmowa przeprowadzona z Panią Dyrektor Produkcji naprawdę na wysokim poziomie. Osobiście polecam tę firmę.

to prawda, rozmowy rekrutacyjne w tej firmie to szopka i cyrk na kółkach, poziom merytoryczny żaden, a cwaniactwo ludzi ze szczecina powyżej średniej, nie polecam

Witam, Brałem udział w procesie rekrutacyjnym i muszę napisać, że ogólne wrażenie z rozmowy z panem dyrektorem[usunięte przez admina]. mam negatywne mogę stwierdzić że sprawia on bardzo złe wrażenie. pozdrawiam obecnych i przyszłych pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o MEGARON - Szczecin

• Jak się pracuje w MEGARON?

Zobacz opinie na temat firmy MEGARON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGARON?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGARON?

Kandydaci do pracy w MEGARON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGARON
2.4/5 Na podstawie 211 ocen.

MEGARON