Arra Group Sp. z o.o.

Opinie o Arra Group Sp. z o.o.

Pytający

Czy busy w transporcie międzynarodowym są wyposażone w lodówki (nie chłodziarki)?

Mapet
@Pytający

Kolego musisz miec swoja lodowke/chlodziarke:)

Kamil837

Witam czy z zagranicznym doswiadczeniem moge liczyc na wysza stawke 13 lat jezdzilem po irlandi angli hiszpani dobry angielski prawojazdy kat b b+e c+e swiadectwo kwalifikacj zaw. Badania lekarskie.dziekuje pozdrawiam

Mapet
@Kamil837

Witam kolego Ja tez mam ce dostalem na start 35e diety czyli 2 próg na B a kolejna podwyzka po min 9msc

Jack

Ciągle czekanie, na diety 7 dni nawet dłużej prawie zawsze zablokowane karty paliwowe to chyba wystarczy reszta mówi za siebie.

Kierowca bombowca arra

1. Auta średnie i zaniedbane niemal co wyjazd to wizyta w serwisie 2. To co jest na szkoleniu ni jak ma się do realiów. Trasy liczone na 20 godzin jazdy non stop lub niemal takie odpoczynek dla kierowcy po rozładunku nie istnieje. 3. Czekanie na wypłatę diet w ostatni dzień czyli na kasę czekasz tydzień. 4. Przepływ i formacji między działami nie istnieje nawet w tym samym dziale między pracownikami nie istnieje zwłaszcza w spedycji. 5. W czasie covid jeśli dany kraj ma swoje procedury co do tranzytu kiero nie dostaje info ze załadunek ma w danym kraju i dostaje zjebe ze z niego wyjechał mimo że trzyma się przepisów i terminów na wyjazd z danego kraju.

Kierowca Międzynarodowy

Dzisiaj odbyłem rozmowę rekrutacyjną , Pani z HR miła , rzeczowa . Rozmowa długa ale też zadawałem dużo pytań , potem test z jazdy busem ;) Myślałem że to będzie parking a pojechaliśmy w miasto , trochę było stresu ale Pan z Floty też przesympatyczny. Ogólnie rekrutacje oceniam bardzo pozytywnie , a co do samego testu to pozwala sprawdzić swoje umiejętności , kierowca odpowiedzialny jest za siebie , pojazd i ładunek . Ogólnie rekrutacja na +

Jako rezultat zaznaczyłem iż dostałem pracę ale nie przyjąłem gdyż nie było możliwości zaznaczenia innej odpowiedzi a jestem umówiony za tydzień w celu ustalenia konkretnych kroków.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
zainteresowany

Mam pytanie. Czy busy jeżdżą przeładowane, a jeśli tak to kto pokrywa ewentualne mandaty? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Kierowca
@zainteresowany

Owszem i to często sporo przeladowane

JANEK.

Dziękuje serdecznie za szanse by móc pracować dla firmy ARRA GROUP. Pełen profesjonalizm że strony Firmy. Wczoraj rozmowa a dziś informacja o zatrudnieniu:). Pozdrawiam Panią Anię oraz cały zespół ARRA GROUP. Z poważaniem F.Janusz.

Kamil

Jakie warunki są dla kierowcy krajowego? Jak z wyplatami i przede wszystkim atmosfera? Mam nieduze doswiadczenie na busach po kraju

@Kamil

Kierowcy w transporcie krajowym jeżdżą w systemie poniedziałek-piątek (weekendy wolne). Wymagania, jakie należy spełnić oraz szczegóły oferty znajdzie Pan pod tym likiem: https://tiny.pl/7gf9j

Driver

Witam. Jak wyglądają zarobki w transporcie po kraju i jakimi samochodami? Czy są wyposażone w łóżka? Wie ktoś ile kierowcy robią km w tygodniu (po kraju)?

@Driver

Dzień dobry. Samochody, jakimi poruszają się nasi kierowcy to Mercedesy Sprintery z sypialnią nad kabiną kierowcy. Przy systemie pracy poniedziałek-piątek (weekendy wolne) wynagrodzenie wynosi około 3700 zł netto. Pozdrawiamy, ARRA Team

Wariat

A jak wygląda jazda po kraju? Ktoś? Coś?

@Wariat

Dzień dobry. Transportem krajowym zajmuje się nasz oddział w Toruniu i stamtąd kierowcy wyjeżdżają w trasę i jeżdżą w systemie od poniedziałku do piątku (weekendy wolne). Więcej informacji na temat pracy znajdzie Pan na naszej arra.pl lub pod numerem 535507071. Pozdrawiamy, ARRA TEAM

JameZ
@Arra Group Sp. z o.o.

W jakim przedziale jest zarobek na rękę w transporcie krajowym? wyjazd w trasę i zjazd w jakich dniach i godzinach mniej wiecej? pytam gdyz jestem zainteresowany ale ma dosc daleko do Torunia bo z górnego śląska

Nowy w rejonie
@Arra Group Sp. z o.o.

Wyjeżdża się z Torunia. A widzę oferty np na Podkarpaciu. To rozumiem że dojeżdżam do Torunia potem pracuje 5 dni i wracam z Torunia na podkarpacie?

Aida
@Arra Group Sp. z o.o.

Praca od poniedziałku do piątku to się zgadza, ale z tymi wolnymi weekandami się nie zgodzę.

Dawid

Czy możliwe jest zatrudnienie na okres wakacyjny osoby bez doświadczenia? Czy możliwe są wyjazdy krajowe z Głogowa?

@Dawid

Dzień dobry. W sprawie szczegółów ofert pracy prosimy o kontakt pod nr 535 507 071 Pozdrawiamy, ARRA Team

Lysy

Witam . Mam pytanie ile się czeka na odpowiedź na transport międzynarodowy. CV wysłane przez serwis pracuj.pl

@Lysy

Dzień dobry. Szybkość odpowiedzi uzależniona jest od wielu czynników, między innymi od ilości aplikacji złożonych w tym samym okresie. Może to być kilka lub kilkanaście dni. Z uwagi ilość zgłoszeń, kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, co również zaznaczone jest w formularzu aplikacyjnym. Pozdrawiamy, ARRA Team

@Arra Group Sp. z o.o.

A jak jestem bez doświadczenia zawodowego to mam szansę pracować w waszej firmie. Lecz dużo jeździłem w UE prywatnie bez żadnych problemów.

@Lysy

Podejmujemy współpracę zarówno z osobami z doświadczeniem, jak również z rozpoczynającymi karierę zawodową jako kierowcy międzynarodowi. Jeśli chciałby Pan otrzymać więcej informacji na temat warunków zatrudnienia, zapraszamy do kontaktu pod numerem 535507071 lub do odwiedzenia naszej strony www.arra.pl - zakładka kariera.

@Arra Group Sp. z o.o.

Złożyłem już aplikacje dnia 08-04-2020r. A pragnął bym w waszej firmie pracować. Pozdrawiam .

Witam serdecznie , gdzie znajduje sie Panstwa oddzial w Lesznie? Pozdrawiam i dziekuje za odp

@Karolina

Dzień dobry. Nasze oddziały znajdują się w Głogowie, Toruniu oraz we Wrocławiu.

Vladyslav

Zadzwonił, aby dowiedzieć się o pracy. Chciałem dowiedzieć o pracy jak kierowca w transporte krajowym. Pani który pracuje w dziale rekrutacji nie dała możliwości wypowiedzieć słowa. Tylko powiedziałam że muszę zrobić wizę do Anglii,a następnie zadzwoń, aby się dowiedzieć o pracy. i rozłączyłam się. Chciałem się od niej dowiedzieć ,dlaczego potrzebuję wizy, jeśli chcę się dowiedzieć o pracy jak kirerowca w kraju? Drugie pytanie : Jak mogę zacząć ubiegać się o wizę, jeśli nie znam warunków pracy? Mam duże doświadczenie jako kierowca,mam stałe pobyt w Polsce, znam angielski, no po braku zwykłego szacunku dobrzy pracownicy nie przyjdą. Z szacunkiem Vladyslav.

Witam, Jestem zainteresowany pracą jako kierowca kat. B. Od dnia wczorajszego próbuje się skontaktować z infolinią i nikt nie odbiera. Wczoraj czekałem na linii 4h i to z dwóch różnych telefonów i nic (sic!) w dniu dzisiejszym jest to samo po 2h bycia pierwszym w kolejce po prostu znudziło mi się czekanie, telefony do osób które podały nr kontaktowy na OLXie również nie odpowiadają bo nikt ich nie odbiera. Jak to jest u Was? Proszę o odpowiedź.

@Zainteresowany

Dzień dobry. Bardzo nam przykro, że nie udało się Panu połączyć z naszą infolinią. Niestety z uwagi na przeciążenie linii mogły wystąpić problemy techniczne, nad czym obecnie pracujemy. Zachęcamy do wysłania swojej aplikacji poprzez formularz na naszej stronie internetowej arra.pl, zakładka kariera. Pozdrawiamy ARRA TEAM

Żona

Nawiązując do nadzwyczajnej sytuacji jaka ma ostatnio miejsce tj. Pandemia koronawirusa chciałam tylko powiedzieć że wysyłanie kierowcy na 23 dniową (teoretycznie) trasę po europie m.in. w miejsca o największej skali zakażeń koronawirusa z 5 parami rękawiczek jednorazowych i jakimś badziewnym odkażaczem jest kpiną. Nie dość że od paru dni firma miała sygnał kiedy kierowca kończy trasę (no sami tego nie ogarniają) to mąż dostał w ostatniej chwili zlecenie do Portugalii. To 10 euro więcej to niech se wsadzą, bo człowiek zmęczony psychicznie i narażany na zakażenie szlaja się po europie gdzie ciężko w tym momencie znaleźć czynne sanitariaty...więc ci co kierują tych biednych kierowców (usunięte przez administratora).. że w tym czy tamtym kraju nie jest tragedia i ma jechać. (usunięte przez administratora)

Mąż ojciec - kierowca
@Żona

Kasę jest dobrze liczyć a zrozumieć trudną sytuację pracodawcy to już nie bardzo. Pracuję w branży 6ty rok i ta firma jest jedyną która przyjmuje się losem pracowników. Wiadomo nie jest idealnie ale ktoś próbuje przynajmniej zaradzić i zaopatrzyć pracowników w możliwy i dostępny sprzęt ochronny. Polecam męża wysłać do pracy do typowego dziadtransa który nawet rękawic ochronnych (BHP) nie kupi. ARRA to firma która "normalna" szanuje przepisy i specyfikę pracy w transporcie i proszę się cieszyć że mąż pani nie pracuje przy przewozie łudzi bo w transporcie międzynarodowym nie miałby teraz pracy a pracując jako taksówkarz nie miał by gwarantowanej przestrzeni 1.5-2 m od drugiej osoby - tak więc zdrowia życzę również psychicznego

Guest

Ja mam pytanie do obecnych pracowników Arra. Ile czasu minęło od złożenia CV do wyjechania w pierwszą trasę?

Logan

- Chyba jeden z ważniejszych ptk. a mianowicie normy spalania: Zlecenia wymagają bardzo często faktu że po prostu żeby mieć jaki kolwiek czas na odpoczynek/sen trzeba przycisnąć przez co spalanie się znacznie zwiększa. A żeby faktycznie robić spalanie trzeba by jechać 80-90km/h w szczególności że samochody są w 90% przeładowane i przez moc silnika ledwo idą. Później awantura na zjeździe że dlaczego masz takie wysokie spalanie?! Co z tego że miałem do walnięcia 3400km w 2,5dnia a następne zlecenia też nie dawały możliwości tej dziwnej normy spalania ogarnąć. Pomijam już fakt że w samochodach często pierdzieli się DPF wtedy już w ogóle nie idzie jechać. podsumowując; Jest mi strasznie przykro że z tak fajnej firmy w tak krótkim czasie ludzie zaczęli robić kolejnego (usunięte przez administratora)a. Absurd goni absurd, chore podejście do kierowcy (przepraszam - łącznika pedałów z kierownicą). Biuro twierdzi że na pstryknięcie palcem można zasnąć w ciągu dnia stojąc i czekając na załadunku czy granicy. Można usłyszeć takie kwiatki jak "odpocznij na zapas" co daje do zrozumienia że wys***ć, najeść się czy wyspać też mam też na zapas. Jedyne co sie usłyszy to "sory tak wygląda praca w transporcie" - otóż nie, to wasza pazerność taką ją tworzy. A paragrafy są rzeczywiście przestrzegane pod warunkiem że są na korzyść firmy. Przy zleceniach dla jednego kilenta kierowca miał mieć czas 24h na kompletny odpoczynek, odespanie, najedzenie się by ruszyć o 15/16 w Madrycie i być przykładowo w Paryżu dnia następnego koło południa. Jak i po takim zleceniu miało się mieć czas na odpoczynek i totalne odespanie i regeneracje. Zmniejszone to zostało najpierw do odpoczynku "po" później do w ogóle- jedź sie teraz załadować później sobie odpoczniesz. Także ja rozumiem że nie mamy tacho i można czasem przycisnąć ale miejmy czas na wyspanie się, jedzenie czy po prostu odpoczynek/regenerację.

Krzysiek Karaś
@Logan

Moja ostatnia trasa to był zwyczajnie żart :) Około 23:00 w poniedziałek znalazłem sie Na Sycyli (ładowałem Maltę) a zrzutka UWAGA!!!! środa po południu Kopenhaga :) Jest tam taki jeden geniusz spedytor :)

praca

Witam. Interesuje mnie jak się mają przejeżdżone godziny pracy w miesiącu do kodeksu pracy. Czy umowa o pracę jest od najniższej krajowej?

@praca

Dzień dobry. Zgodnie z treścią umowy o pracę wypłacane jest wynagrodzenie zasadnicze i ryczałt za nadgodziny. Pozdrawiamy, ARRA TEAM

Damien

Witam. Jestem zainteresowany pracą w Arra Group wysyłałem cv do was ale jak narazie brak odpowiedzi. Doświadczenia jako kierowca zawodowy nie posiadam ale interesuje mnie transport krajowy po Polsce jak wyglada sytuacja z zarobkami i z dniami pracy czy nadgodziny min. Soboty i niedziele też wchodzą w grę?. Proszę o odpowiedź praktycznie posiadam od 2 lat prawo jazdy kat. B na codzień dojeżdżam do pracy własnym samochodem dziennie robiąc po 70 km w dwie strony.

Maciej

Kilka faktów o pracy: - parking płatny dla kierowców pod firmą 40zł za miesiąc - jeśli chcesz się zwolnić przed końcem okresu próbnego musisz zapłacić im 900zł/600zł - busy z silnikiem 2.0 (usunięte przez administratora) - pieniądze zawsze wychodzą trochę mniejsze niż liczysz - plusem jest to że na chłodni jest latem chłodno a zimą ciepło przez włączony silnik - auta wolne ale serwisowane na bieżąco - bardzo częste expresy - masa kontrolującej twoją jazdę elektroniki w aucie i ciągłe przypominanie o spalaniu - 13-14 tys. na 3 tygodnie o ile są to tylko 3 tygodnie - brak auta pod domem(usunięte przez administratora) Pewnie da się trafić gorzej ale zdecydowanie można trafić lepiej.

marcin
@Maciej

A lepiej to czyli gdzie ? Jakieś przykłady można prosić ?

Zostaw merytoryczną opinię o Arra Group Sp. z o.o. - Głogów

• Jak się pracuje w Arra Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arra Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arra Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 13 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arra Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arra Group Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arra Group Sp. z o.o.