Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

www

slowo (usunięte przez administratora) lub zopa ewentualnie arz nie mylic z arzt to slowo niecenzuralne ot wielcy uczeni jezyka polskiego slowa dnia powszedniego wiemy o co sie rozchodzi

www

gdzie sie pchacie do pracy a pozniej rozczarowanie i placz po co musisz miec czarno na bialym umowe czas pracy swiadczenia socjalne to jest to a nie jak wy to robicie w (usunięte przez administratora) was kopia jak chca i narzekacie

www

w sumie to nie macie zadnych praw pracowniczych nie macie sie do kogo udac nie macie zwiazkow zawodowych a zreszta to wy mlodzi nie wiecie o takich sprawach i w dupee was rypia na kazdym kroku za 5e za pie przacie ponad norme ponad sily przetrzyjcie oczy niemiec 15e to minimum dostaje i 140godzin miesiecznie pracuje plus socjal urlop 26dni za rok

www

z prawej strony postu masz adres firmy niewidzisz czy co

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

radek28

witam chciałbym podjąć pracę w tym zakładzie czy potrzebne jest doświadczenie ma ktoś może jakieś namiary kontaktowe z góry dziękuję

gość

Wszystko można wytrzymać ale nie za takie śmieszne pieniądze- pełno polaczków-cebulaczków, patologia , recydywa...

wwww

jutro wybory zlote czasy zapowiadaja emigracja sie skonczy 40lat pracy i emerytka oj bajer dobry maja ciemnote kit cisna az sie kipi idziemy wszyscy moi drodzy zatrzymamy chociaz ten balagan

Anonymous

Odnośnie twego pytania @frycu... Jak się szybko uwiniesz to 3-7min i jesteś na stołówce. Osobiście byłem tak zjebany że nie chciało mi się iść na "kantyne". A teraz coś od siebie. Wytrzymałem tam 3dni. Byłem na taśmie. Powiem tak. Jestem pewien, że nigdy w życiu ciężej nie będę pracował przez 3 dni jak te tam przepracowane. Ogarniałem 2 wzory modelów mięsa, niestety trzeci model był dla mnie fizycznie nie możliwy do ogarnięcia. Wygląda to tak że mięcho leci po taśmie a ty masz wrzucić je na wagę, sprawdzić w której grupie wagowo się zalicza i na palety, a właściwie do skrzynek które sobie sam musisz w dodatku ogarniać ze sterty, w tym czasie musisz jeszcze rozpoznać czy mięso nie ma przebarwień itd. Najgorsze jest to że nie które modele trzeba z powrotem na taśmę rzucić by ten na nożu np wyciął kość itd, chodź w sumie jeszcze gorsze jest to, że taki kawał mięcha to 8,5-11kg.

kolis

Witam moze ktos jest w stanie zalatwic wynajem mieszkania dla pary w Rhedzie lub chociaz pokoju .Pozdrawiam

golhdtv

Praca na produkcji przy miesie w Verl okolo 500km od Polskiej granicy. Rozne stanowiska pracy: pakowanie, krojenie itd. zalezne od doswiadczenia, w duzej niemieckiej firmie zajmujacej sie pakowaniem wyrobow miesnych. Praca z niemiecka umowa o prace, stawka godzinowa 8,80 Euro brutto,czyli okolo 7 Euro na reke. Praca nie jest latwa, bo przy niskich temperaturach, ale jest wymagany jezyk niemiecki(MIN.PODSTAWY). Dojazd do pracy we wlasnym zakresie!!. Koszty zakwaterowania ponosi pracownik-250 Euro/msc(platne z gory), w pokojach 1-2-3 osobowych. Poniewaz praca jest na niemieckich warunkach, niezbedne jest zalatwienie potrzebnych dokumentow do jej podjecia na terenie Niemiec i od momentu przyjazdu trwa to z reguly ok. 1 tyg. Sa wolne 3 miejsca. Najblizszy termin przyjazdu 01.06.2015 Zainteresowanych prosze o kontakt z podaniem tel stacjonarnego lub kom!! na mail: golhdtv@googlemail.com . ZALECANY WIEK 25-40 ,pojazd potrzebny do dojezdzania do pracy.

duke30

Bylem dwa lata na froscie hehe co by tu napisac ludzie przyjezdzaja nawet na pare godzin i uciekaja jestes tam nikim a nawet mniej kazdy kto sie zastanawia nad wyjazdem do tego zakladu odradzam bo pojedzie i wroci jak zle trafi a dobrze tam sie nie trafia hehe wszystkie negatywne opinie sa tu prawdziwe i jak ktos sie zastanawia nad wyjazdem to niech to dobrze przemysli biuro dramat zarobki dramat praca dramat powodzenia

ty dostaniesz 5e na godzine a prezes za ciebie wezmie 20e od firmy maciezystej

ggg

jestescie bez zadnych praw nie macie socjalu nie macie zwiazkow zawodowych i ty sie pytasz o przerwy masz tyrac tyrac tyrac za z d ... choin aci wyrosnie czego ty sie domagasz jeses bialym murzynem troche kasy ci sypna zebys z glodu nie zdechl i ciesz sie do roboetyyyyyyyyyyyyyy prezes społki chce jezdzic lepsza bryka z wyzszej polki ciebie przerwy waluta za duzo nie powinna interesowac noc wygna noc przygna powodzenia

frycu

mam jeszcze jedno pytanie jak wygladaja tam przerwy, bo slyszalem ze zejscie z hali zajmuje polowe czasu ?

ggg

to sie nie wymydli wiecej dolak jak kolka kobiet jest wiecej jak chlopw nic dziwnego ze kazda walczy o samca hahaaaaaa

tak mam igor

igor
@frycu

to się miej na baczności! tu jest pełno ,,głośnodajek"- robią wszystko ,żeby załapać faceta do łóżka ,A zwłaszcza nowego-łaszą się , wręcz wpijają i same pchają się do łóżka.potrafią rozbić najtrwalszy związek.Ostatnio jeden przez taką szmatę musiał wyjechać- pewnie ,że on też był winny , bo go nie usprawiedliwia Że żona daleko a dziwka blisko (usunięte przez administratora) postawiła wszystko na ostrzu noża, nękała jego żonę.więc jak masz stałą kobietę , to się miej na baczności , równie niebezpieczne są mężatki.Jak masz jakieś pytanie - to dawaj

yyy

po co te gdybania powazne odpowiedzi patrzyles na debate w niedziele ja patrzylem nic ciekawego nas nie czeka jeszcze raz powiem emigracja i tam tez beda nas w (usunięte przez administratora) leli za marne euro jeszcze co nie co sie przywiezie za duzo nie odlozysz jak masz kobiete i raz na miesiac sie pokazesz no no to bedzie wszystko musisz do siebuie sciagnac i byc razem sasiad bisko nie

frycu

tak jest mozliwosc jade z kolega we dwoch to cie moge zabrac nie ma problemu, byle bys byl po drodze, jestem z Buska Zdroju bede jechal na Krakow , Katowice , Wrocław ( caly czas A4). jesli mieszkasz po tej trasie to cie zabiore. Pozdrawiam.

bambo

frycu ja tez jade 1 czerwca byla by mozliwosc pojechania razem z toba po opłacie za przejazd pozdrawiam

yyy

no widzisz wyczerpujaca odpowiedz jak krotko i zwiezle powinienes zrozumiec wykladnia ci potrzebna po co jasno ci ludzie na forum pisza pozdrawiam

igor
@yyy

FRYCU! a ty masz żonę albo kobietę , o której myślisz związać swoją przyszłość? To ci udzielę jeszcze jednej rady. Ale odpowiedz musi być poważna i prawdziwa

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG