Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Sebek

Straszny chlew , to praca dla bydła , dla byłych złodziei co mają brudne papiery i nikt ich do roboty nie chce w PL przyjąć , nie warte dla tego 1000 euro i przepracowanych 300 godzin , ludzie szanujcie sie bo w Polsce za tyle godzin macie to samo !!!

kik

DOBROWOLNY (usunięte przez administratora)

były

no tak ale ja pracowałem na schabach praca jka praca ale tam jest układ raczka raczke myje tylko tojojki sie licza i koledzy brygadzisty jak pockoczysz jednemu to masz przechlapane uklady za ukladami przychodza pijani do pracy ijak jestes pupilkiem to nic ci nie zrobia inych zaraz wywalaja i kare wlepia i do polski to jest mała mafia tojojkow jak nie jestes od nich to i tak nie [porobisz]

yyy

co ty w pieleszczach chcesz byc za raczke ktos ciebie bedzie prowadzil niemcy traktuja polaczkow jednakowo dla nich jestes murzynem i bardziej ci dopieka nie podaje tych slow ale tak tam jest

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

Daniel

Wiecie co jak się czyta co wy tu piszecie , to sie nie dziwie ze jestescie tak traktowani , 80 procent wpisu to stan umysłu heheh

g.g

To jest masacra !!!!!!!!!

yyyyyyyy

gumifrau w sezschopie haaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie do zuzycia postawisz se na pokoju i na zawolanieeeeee

joob

Masz długi? komornika? kredyt we frankach? jesteś bezdomny? Zapraszamy!

hhh

tak biuro dsi dostarcza ludzi do tonniesa czy jakos tak

Agata

siemanko czy to jest firma Firma DSI GmbH & Co KG Rheda-Wiedenbrueck ? Dzięki i pozdro Rodacy !

witam bylem w tonniesie dwa tygodnie odrobilem koszty i wyjazdu i wystarczy praca chora, tempo zawrotne, ludzie chorzy co tam sie dzieje to nie jest do opisania, nie wierzylem w to co ludzie pisza pojechalem sprawdzilem i tak rzeczywiscie jest w biurze i w pracy uwazaja cie za smiecia polaki tylko k (usunięte przez administratora) ju i caly czas patologia i nic wiecej szkoda gadac

Adrianna

Praca mega ciężka za żałosną kasę , no i tam jak ktoś napisał tam zlatuje a sama patologia z Polski.

sss

a dobrze ci ciupaszko jom se tak napisol bo glupoty wypiujesz jak baby to by przeczytoly tu na witok twoj majtoszki przez glowe by sciagaly a tak to nerwy mas poruszone ha hahaa

gosciu

halo ika iwa bozenka co slychac nie piszecie moje panie

sss

jom se poradzi sobie wyjmnie tobie wsadz a najlepszo baba to wlasno graba wio koniku wio malenki 150 zmiana reki hahaaaaaaaaaaaaaaaaaahejaaaaaaaaa

hasi

szukam jakas co jom (usunięte przez administratora) swedzi

yyy

czarny piotr niemiec tam pracuje jest majstrem lub byl oraz wolfgang meller klaus szmiedie horst bathe gepard mokus martin siebret prosze odpiszcie czy znacie takich niemcow z fleisch guterslog wiedensbrusk reda sogel korea

Peter

Wystarczy zrobic CV w jezyku niemieckim i zaniesc do Personal Büro na terenie Tönnies Fleisch.Wlisie motywacyjnym napisac ze wiazecie przyszlosc z tym zakladem,chcecie tutaj sie osiedlic.Nie ma co sie oszukiwac bo przeciez do PL nie ma narazie po co wracac.Sciagajac tutaj rodziny zaoszedzicie na eksploatacji aut,paliwie i zmeczeniu.Plusy przejscia pod Tönnies to miedzy innymi,3grupa podatkowa,szybkie uzyskanie kindergeld,placone nadgodziny,nocne swiateczne,Urlaub geld,Weinacht geld.Tönnies placi posrednikom 15euro za glowe,niech Wam da 10euro bezposrednio to obydwie strony sa zadowolone.Pamietajcie ze nie ma zadnych blokad 6miesiecznych,to jest tylko strach ze strony posrednikow zeby ludzie nie przechodzili pod niemieckie firmy.Lub mowia Wam ze nie ma tam przyjec dla Polakow.Zwykle klamstwo.Przekonacie sie sami,do stracenia nic nie macie.Brac sie w garsc i juz.Pozdrawiam

@Peter

ja o tym juz pisalem posrednik to oszust oszust samemu szukac pracy i masz wiecej 15 do 18 e uro na godzine a prezesom samochodow nie kupujcie tylko jest jedno ze w tych biurach moga byc trudnosci male gdyz prezesi maja tam wtyki poprzez swoje panie sekretarki ale bezposrednio do dyrektora firmy niemieckiej i macie zalatwione omijajcie oszustow polskich

@yyy

Mam nadzieje ze czekoladki z polski nie przekupia Pan z Personal Büro,Niemieccy majstrowie potrafia sami dogadac sie z pracownikiem, Oni wiecej rozumieja ni sie spodziewacie,Wykonywanie obowiazkow juz znacie.Wystarczy.

RAFAL
@Peter

masz racje pozdrawiam

Peter

Ludzie nie bojcie sie pisac na temat zlodziejskich firm z polski,Wy i tak tam zostaniecie,wyleca firmy a Tönnies wezmie Was pod siebie.A wtedy wszystkich dupolizow i czopow zalatwicie,bo juz Was nikt nie zwolni.To jest takie proste zeby wyeliminowac polskie firmy,by pracownicy mieli lepiej.Przeciez te firmy zabieraja 50 procent z tego co placi Tönnies dla siebie.Na co Wy czekacie.Pod tönnies stac Was na prywatny wynajem mieszkania ,bez alkoholikow i zlodzieji.Ate polskie szefy,koordynatory,opiekunowie i reszta tego g...a zostaje bez pracy.Ci co Was oszukiwali sa skonczeni.Pozdrawiam

www

w polskim jezyku (usunięte przez administratora) woedza natomiast w rosyjskim zopa tez (usunięte przez administratora) juz nie wiedza aczkolwiem w jezyku niemieckim arz tez to slowo uczonym nie jest zanane oznacza jednak to samo d u paaaaa ha haaaaaaaa no ja tego w szkole nie uczono

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG