Tonnies Fleisch

Rheda-wiedenbruck

Opinie o Tonnies Fleisch

byłu długoletni pracownik

Waldku i Gienku jesteś tą samą osobą, skąd masz takie informacje 232 opinie w ciągu trzech lat (kto liczy takie sprawy) i pracuje 1600 osób liczysz wychodzących z pracy czy masz w komputerze? dawno temu tyle było, czy aby nie pracujesz w biurze?! Piszesz co się dzieje w Polsce i jak się pracuje, to jest nie istotne bo my jesteśmy w Niemczech i tu pracujemy a firma DSI ma płacić jak inne firmy za taką pracę - nie porównuj płac w PL i Niemczech. Widać zabolała prawda! No tak coraz mniej chętnych i DSI zatrudnia już Rumunów, Bułgarów dlaczego? - bo w Polsce już wiemy co to za firemka, która oszukuje ludzi. Odpowiedz: Czy nie prawda, że mieszkania są w bardzo złym stanie płatne 100 e - ile kosztuje w Niemczech prąd i woda na osobę? Czy nie prawda, że potrącane jest 100 e za każdy dzień nieobecności w pracy? Czy nie prawda, że potrącane 10 e za każdy dzień pobytu na mieszkaniu w czasie choroby? Czy nie prawda, że nie interesuje biura czym dojeżdża pracownik do pracy? Czy nie prawda, że firma DSI ma sporo spraw w sądach w Niemczech o brak zapłaty za urlop i inne ? Czy nie prawda, że pracuje się po 200 godzin za 1100 e!!! Piszesz o 1300 e, kto tyle zarabia stary pracownik na rozbiorze - a ile zarabia taki sam pracownik w innych firmach w Niemczech ok.2000 e !!! Po za tym rzeźnik w Polsce też zarobi 4000 zł. i żyje z rodziną na jeden dom i nie w takim tempie i poniżaniu!!! Ja już wiem, że dla firmy DSI czym głupszy tym lepiej można go łatwiej oszukać i okraść no i wyrzucić!!! Ta firma żeruje na pracownikach, którzy chcą normalnie zarabiać za ciężką i uczciwą pracę!!! Czekam na odpowiedzi na zadane pytania i dalsze dyskusje na forum Waldko- Gienku......

@byłu długoletni pracownik 17.11.2017 19:43

Piszesz bzdury , tak mieszkanie za 100 Euro na miesiąc , pokaz która firma da ci mieszkanie, jak ci nie pasuje lub za drogo wynajmuj sobie sam mieszkanie . Możne dostałeś naganę jak piłeś i nie chodziłeś do pracy ja nie miałem jeszcze nagany, czy ty czytasz co podpisujesz ??? a którego pracodawce interesuje czym dojedziesz do pracy , nawet w komunie nikogo to nie interesowało , ja żeby z wioski dojechać do miasta musiałem wstawać o 4 rano i pks sie bujać 1,5 godziny z dwoma przesiadkami ale to w Polsce , za 200 godzin masz brutto 8,75 x 200 godzin 1750 Euro rozliczenie przy 3 klasie podatkowej netto Netto: 1.386,44 € przy 1 klasie podatkowej Netto: 1.231,62 € nie chce być inaczej, jesteś (usunięte przez administratora) bo piszesz bzdury i kłamiesz ale patrząc na wymogi polaków to juz niedługo zastąpią nas Rumuni , Bułgarzy , itd.

buly długoletni pracownik

Właśnie ukazało się kolejne ogłoszenie o pracę dla firmy DSI w Rheda. Jako były długoletni pracownik pozwólcie, że dodam kilka słów. "Jak szukasz dobrze płatnej pracy za granicą" - czy przepracowanie w miesiącu 213, 75 za 1142 e (rozliczenie Abrechnung der Brutto-Netto- Bezuge za 07.2017) potrącenia za łóżko - 100 e. RTV 5 e., buty i polar 57 e. czy to jest dobrze płatna praca? (usunięte przez administratora) "Artykuły spożywcze" pakuje się tylko mięso surowe, łby, nóżki, wątróbki itp. "dopłata do posiłku" (usunięte przez administratora) na zakładzie jest kantyna ale to jest to kantyna utrzymywana przez Tunnies, i DSI nie dopłaca ani centa do wyżywienia pracowników DSI, Zarobek 6-8 tys. zł. jak jesteś fachowcem na nożu - to 6 tys. zarobisz (w innych firmach 10 tys. można zarobić) (usunięte przez administratora) "100 osób na nowy dział" - (usunięte przez administratora)nowego to nie ma już od kilku lat raczej na uzupełnienie pracowników, którzy uciekają z firmy. (usunięte przez administratora)

Arek
@buly długoletni pracownik 30.11.2017 20:04

Ja mam jechać na 04.grudnia, ale po przeczytaniu trochę się boję. Mam pytanie jak tak źle to dlaczego ty tak długo pracowałeś (długoletni pracownik). Pracowałem już na bawari i też kokosów nie miałem 9,50 i 300 mieszkanie. Po niemiecku nie sprecham to jest mi trudno znalezć dobrą pracę chociaż jestem z zawodu elektrykiem. Jest mi obojetne co będę pakować, napisz czy płacą wynagrodzenie i czy czasowo bo to jest dla mnie ważne.

E

Jak ktoś zainteresowany pracą proszę dzwonić( usunięte przez administratora ) Mogę załatwić pracę w lepszych miejscach niż Tunis za normalne pieniądze

Karino
@Pxxel888 18.11.2017 13:03
Elo daj namiary tel 795230522

Cześć mam pytanie jak jest wrzeżni w clarzhon obok Tunisu.Mam jechać jak znacie kogos to dajcie znac.Mój numer 662-645-628

anonymous
@E 20.04.2017 19:28

witam jestem zainteresowana praca jak najszybciej

MMM

GMBH AMMER 84416 TAUFKIRHEN VELDENSTRASSE 20 TO NIEMIECKA AGENCJA PRACY LUDZI PRZYJMUJA JAK ZE SLASKA JESTESCIE TO BILSKO BEDZIECIE MIELI TO JEST ZA MONACHIUM PROSZE SIE PYTAC O POLAKA MATEUSZA ON JEST TAM W BIURZE NAWET ZE SLABA ZNAJOMOSCIA JEZYKA TYLE JEST TAM POLAKOW ZE PORADZICEI SOBIE UMOWA NORMA GODZIN 152 DOJAZD SAMOCHODY SA HOTEL BARDO DOBRY KASA NE ZADUZA 1200E NETTO BRUTTO 1500E SPAWACZY WIEM ZE TOTREBUJA DO BRWARU TEZ TO LAKIERNIKOW STOLARZY SAMI PROSZE ZADZWONIC I POROZMAWIAC

Karino
@MMM 29.11.2017 15:51

Mam pytanie jak jest w rzezni herzebrock clarzkon

Monster

Ooo popieram Cię stary w stu procentach,polskie kierownictwo to najgorsze (usunięte przez administratora) jakie mogą tam być ,i (usunięte przez administratora) polskie robole

tom

Polacy polakom zgotowali kolejne auschwitz! Tam gdzie normalnie niemców było by dwóch, polak jest sam i napierdziela! warunki mieszkaniowe w mieszkaniach za 100 pożal się Boże! Dramat jednym słowem. Kto chce niech jedzie i sam się przekona... chyba ze na vacum albo chiny tam jest ponoc lzej... tak to nie polecam... a DSi? jedni wielcy oszusci... kary kary i odliczenia ile tylko mozna... od niemca dostaja około 20euro a pracownikowi 8,70.... sami oceńcie... o szczegolach nie bede sie rozpisywal...

basia

mmm
@basia 06.01.2014 22:01
witajcie mam pytanie czym kobiety zajmują sie w tej firmie zastanawiam sie nad ta pracą..na jaki okres dawane sa umowy ?...

tak ksiezniczke na tronie posadza ibeda patrzyc na krolewne a do roboty za pier dalac rowno uprawnienie w niemczech baba to 2 kategoria chlop jest to boss

Gienek

DSI nie jest pośrednikiem tylko Pracodawca, możne pracowałeś w jakieś innej firmie a nie w DSI ??? jeżeli uważasz ze w Polsce lepiej płacą to poco jechałaś? Lila pisze "odłożyłam z chłopakiem 21tys. Nie żałuję że pojechałam" to sorry ale nic nie rozumiem. ja jade tam drugi raz bylem 2015-2016 potem kuroniówka 6 mc od Niemca a teraz mieszkam kolo Bydgoszczy i tez musiałem dojeżdżać 25 km do pracy za 15 zl. brutto wole dostać 1300 Euro to daje 5400 pln na rękę i mieć pełne ubezpieczenie. ok jest ciężko w pracy ale kto płaci za nic, w Polsce na budowie robiłem nawet 300 godzin w mc i dostałem owszem 4000 pln na rękę ale na czarno, a tu mam wszysko w (usunięte przez administratora) po 24 mc mam 6 płatnego urlopu na kuroniówce i to dużo ponad 4 kola. każdy robi jak uważa

dam robote

Mam prace dla jednej osoby. Praca bezposrednio u pracodawcy bez posrednika.Musisz miec auto. Mieszkanie poczatkowo u mnie (280euro).Praca na magazynie od 6.00 do 15.00. Nie ma pracy w soboty i niedziele. Stawka 10-12 euro sam musisz ja sobie wynegocjowac. 015212129747

Sona

Czy tam tak źle, czy ludzie może wymyślają mam tam jechać czy jest ktoś kto powie prawdę nie znam języka chce pracować żeby wyjść z kłopotów w Polsce za informacje szczere dziekuje.minka

Luki

Witam pracowałem w tym zakładzie 3 miesiące nikomu nie polecam (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) oszukują i wykorzystują nie pozwalaja jeździć na urlopy do polski płacą śmieszne grosze 1000 euro przy pracy 12 godzin 6 dni w tygodniu. (usunięte przez administratora) w biurze są wulgarne obrażają pyskuja nie mają szacunku jednym słowem (usunięte przez administratora) pozdrawiam panią bryg. z działu metka środkowym palcem ha ha ha :)

Stolica

Na ta robote mozna tylko postawic klocka i uciec po 1 dniu.

sebx

Czy ktoś się wybiera lub już może pracuję Pracownik linii produkcyjnej Miejsce pracy: Rheda-Wiedenbrück Region: Niemcy Numer referencyjny: praca.pl4 Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł zakłady mięsne. jak wygląda zakwaterowanie, jak z dojazdami do pracy itp. Proszę o odp.

@sebx 05.10.2017 12:21

6-8 tysiecy. Heeeeeeeeeeee 800-1000 euro do reki. Zapieprz jak w kamieniolomach.

kamilos

jadę tam samochodem 18.09.17r chętne osoby proszę o tel możemy podzielić koszta transportu aktualnie na pokładzie 2 osoby na 518932772

Marta

@Xyxy - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach z Tonnies Fleisch? Z komentarzy wynika, że do firmy równolegle przyjmują różne agencje pracy - być może warunki zatrudnienia zależą od konkretnej agencji, a nie od Tonnies Fleisch? Taka informacja będzie istotna dla osób szukających informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

Xyxy

No to mnie rozsmieszyłeś tymi 3000e. Jeżeli ktoś chce jechać i zobaczyć na własne oczy, to proszę bardzo właśnie jechać i zacząć pracę przed 15tym. Samo to, że tam jest ciągle taka rotacja ludzi o czymś świadczy. Po drugie każdemu kto nie wierzy mogę podać kontakt do kogoś kto tam pracował, lub pracuje i powie ile zarabia 900 EUR! Może jak pracujesz ciągle nocki i masz to zagwarantowane w kontrakcie to weźmiesz z 1600 EUR. Co do lenistwa? Napisz mi, proszę. Czy lenistwem jest 3 godziny odpoczynku między zmianami? Nie jedzcie tam do pracy. Większości to Romowie! Prawdopodobnie Twoj pracodawca będzie mial Cię gdzieś.

Marecki

Witam wszystkich, Nabijacie się z ludzi którzy robią błędy ortograficzne, wyzywacie ludzi którzy pracuj na własne utrzymanie, ja pracuje na dziale Azji od 4 lat obecnie 3 zmiany 7,5 godz. efektywnej pracy chcesz robić nadgodzin? to robisz nie to nie. nie do końca 1 sobotę musisz pracować na naszym dziale. Co do mieszkań faktycznie nie jest ciekawie w Verl , ale jak pójdziesz do biura to zmienia ci kwaterunek. DSI zatrudnia miedzy 1300 -1600 pracowników w sezonie, jak widać wpisy są pojedynczych ex pracowników, fakt to ludzie którzy przyjechali zarobić a nie pracować, najlepiej weekend wolny i do Holandii do coffeeshop, oczywiście każdy był młody ale nie pisz bzdur ze w Polsce jako magazynier dostaniesz 3000 -4000 na rękę bo to nie prawda chyba ze pracujesz 15 lat w państwowej firmie. W DSI co na pewno masz to: Wyplata na kont nie do ręki I to punktualnie ma być do 15 każdego mc jest dużo wcześniej Pełne wynagrodzenie rozliczone na papierze z ubezpieczeniem i podatkiem. Wszystkie świadczenia odprowadzone na czas Rozliczenie roczne ile na rentę, ile na podatek, zwrot podatku na koniec roku po rozliczeniu. Każda roboczo godzina na taśmie jest rozliczona (masz na koniec MC możliwość kontroli godzin i podpisujesz ze się zgadzają , jak nie idziesz do biura i korygują brakujące godziny) Czemu nikt nie pisze ze zarabia 8,75-15,00 euro brutto i daje to miedzy 1530-3000 euro brutto z tego jest prawie 200-500 euro w mc podatku który rozliczasz na koniec roku masz znów 2000-4000 Euro zwrotu? Ludzie takie bzdury piszą tylko mało laty które maja prace w d… jak ktoś chce pracować i zarabiać to nie ma problemu

Pirul6

Jedzie ktoś w terminach 14.08 lub 21.08?

Stolica

Zyje na swiecie 40 lat, a takiego badziewia nie widzialem, pracowalem pare miesiecy. Tyrka, zly klimat, kasa 900 -1000euro czyli kolo 4000 pln, ucieklem i jestem zadowolony. Chrzanic DSI! Szkoda czasu i sil za taka kase.

Kasia

Hej :) Ja z trochę innej beczki. Piszę do tych ludzi, którzy trochę w Rhedzie przebywali i znają to miasto lepiej :) Jeden gościu opowiadał, że właśnie w Rhedzie jest jakiś wielki plac z różnymi uzywanymi rzeczami typu : pralki lodówki rowery kosiarki i wiele, wiele innych , wszystkie takie ,które Niemcy oddali i na tym placu prawdopodobnie można to kupić... Wiecie może gdzie to dokładniej jest, bo Rheda jest w sumie duża i przejeżdżając nic takiego nie znaleźliśmy. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc :) Pozdrawiam serdecznie

Nana

Ja i mój chłopak szukaliśmy pracy na wakacje, ogłoszenie znaleźliśmy na stronie olx. Zamieścił je tam pośrednik z Bydgoszczy. Zadzwoniliśmy dowiedzieliśmy się co i jak i postanowiliśmy pojechać. 20.07.2017 r. dotarliśmy na podany adres. Na miejscu odwiedziliśmy się, że będziemy pracować po 12 h, w tym za dwie nie będą nam płacić, ponieważ to będzie nasze wolne, kwatera miała kosztować 400 euro, a nie tak jak pośrednik powiedział 200 euro, stawka godzinowa odbiegała od ustalonej przez telefon. Ale to było nic :) Pan Piotr, który bardzo niemiło i z wielką łaską odpowiadał na nasze pytania kazał się nam od razu rozpakowywać. Ale, że nas ,, coś" tchnęło postanowiliśmy najpierw zobaczyć ,, kwaterę". Większego syfu nie widziałam na oczy ! Pan Piotr L. wszedł sobie do mieszkania jakby nigdy nic. Mieliśmy mieszkać w mieszkaniu z dwoma Ukraińcami, czy tam Rumunami bez zamknięcia w pokoju. Wszystko brudne, śmierdzące, aż strach tam czegoś było do tchnąć. Na ,,gazówce " stał garnek, na ogni, z którego kipiało coś pomarańczowego, a w mieszkaniu nikogo nie było. Na podłodze i na ścianach karaluchy a z futryny wychodzące małe, czarne robaczki. Jak to zobaczyłam zaparło mi dech w piersi. Zaczęliśmy najeżdżać na Pana Piotra, po czym on zdeptując karalucha na podłodze powiedział ,, To te jeban* Rumuni te karaluchy przynieśli". Jak najszybciej wyszliśmy z tego pomieszczenie, aby zadzwonić do naszego pośrednika. Jednak pośrednik miał nas w dupi* i powiedział, że mamy sobie sami radzić. Oto tak z zamiarem zarobku wróciliśmy z gołymi kieszeniami do domu. Na szczęście mieliśmy swój samochód i mogliśmy wrócić.

Marzycielka88
@Nana 05.08.2017 01:13

Przez jaka forme mieliscie pracowac ?? trzeba uwazac na oszustow posrednikow. Najlepiej bezposrednio w firmach podpisywac umowy.

Grys

Odpuść sobie! Ja byłem w niemczech praca zaczyna się tam dopiero za tydzień. Straciłem tylko pieniądze. Polacy przyjechali tydzień temu i nie wiadomo kiedy zaczną pracę, śpią po korytarzach bo nie mają domków. Radzę poszukać gdzieś indziej i omijać z daleka firmę CONSING jest to prawdopodobnie firma przez którą będziecie jechać, uważajcie też na firmy które są z Warendorf. Jeżeli jest tam Paweł lub firma ma taki sam nr jak CONSING to uciekajcie.

Marzycielka88

Z tego co wiem to rozne firmy tam pracuja, ja akurat nie pracowalam przez firme CONSING tylko DSI, daja umowe o prace takze o ubezpieczenie nie musisz sie juz martwic a wyplaty tez placi w terminie. Nasz domek byl w Rhedzie, szlo sie jakies 30 min spacerkiem do pracy, ale z tego co wiem inne dziewczyny z pracy mialy dalej, inne blizej. Na brak godzin narzekac nie mozna, wrecz przeciwnie, ale o to chodzi zeby jechac i zarobic a nie siedziec na tylku.

kto

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a namieszkaniach cyrki chlew jesli chcesz zdradzic zone lub meza to praca w sam raz do ciebie

gorek

ciężka praca czeka tam rodaków ale jak tam z brygadzistami czy tam majstrami w razie czego można na nich liczyć jeśli będę czegos potrzebował?

arko

Praca ( usunięte przez administratora ) dojazd we własnym zakresie, jak auto siądzie 100 euro kary, zarobisz góra 1100 euro, biały skafander i smród mięsa, ugniatanie mięsa, podawanie kist, czasmi się modlisz by godziny wyrobić i zmieścić się w 1000 euro, na dziale Holandia chamscy brygadziści, zamiast atmosfere trzymać fajną pawianują, ogólnie, jak ktoś chce tam jechac to niech pomyśli, bo do samego biura jest kawał drogi, a a powiedzą ma pan/i przyjechać i musisz tam być, jak ktoś lubi cięzko tyrac i wąchac mięso to może jechać

tomasz wawa
@arko 15.06.2017 12:16

Jeszcze na kazdym dziale za darmo przed i po robocie sprzatasz po 30 min codziennie i jestes pomiatany jak .... przez miesiac sprzatasz za darmo kilkanascie godzin.

Ewelina7202

Pojechałam tam do pracy na wakacje rok temu. Obiecali nam, że jako para dostaniemy pokój razem, dzień przed wyjazdem dzwoniłam do nich i powiedzieli mi, że dostane pokój z chłopakiem natomiast dzień później po przyjeździe do niemiec Pan bez żadnego wytłumaczenia zakwaterował nas 20km od siebie. Trafiłam na dział gdzie godziny pracy nie były normowane i na nockach mogłam skończyć o 2 w nocy albo o 6 i nikogo nie interesowało,że do mieszkania mam 10km i będe musiała iść sama nocą przez jakieś zadupie. Mieszkania strasznie zasyfione, materace na łóżkach chyba nie były wymieniane od 10 lat,takiego brudu nigdy nie widziałam. Stawka nie miejscu oczywiście okazała sie niższa niż w mailach nas zapewniano. Serdecznie nie polecam, tego dnia co my przyjmowało sie 60 innych osób, a dwa dni później kiedy zobaczyli co tam sie dzieje z 60 osób zrobiło sie 5. Zdecydowanie nie polecam!

F.ck

Nie polecam . Byłem 3 dni i z długami wróciłem do polski.

Agnieszka

Witam . Czy ktoś może obiektywnie napisać coś o tej pracy ? Mam tam pracować od 12.06 i z tego co mi w agencji mówili to trochę inaczej to wszystko wyglada.

irys
@Agnieszka 30.05.2017 15:17

Ludzie do jakiej roboty wy jedziecie.Do Tunisu????????. Porażka .Będzie ciężki szok.

Grzes

Witam, wyjazd mi się przełożył na 15 maja tak więc ponawiam pytanie czy jedzie ktoś samochodem ze śląska albo okolic tel:796503369

Grzes

mkk

witam wybieram się do pracy do tonnies ;myślę że dam rade na rozbiorze ale może coś więcej o majstrach jakie podejście do ludzi i ewentualnie kogo się wystrzegać w końcu jak przełozony w porządku to i robota jakoś leci

Grze

Jedzie ktoś ze śląska albo okolic na 8 maja? chetnie się zabiore tel; 796503369

magda

a nadal jest na dziele chiny? uważajcie na nia jest tak fałszywya ze szok mysli ze jest królową a pracownika którego niezna albo jak jest nowy to jest okropna z wyjątkiem facetów jakby mogła to by zrobiła ..... krótko pracowałam ale miałam z nia do czynnienia . słyszałam ze jest brygadzistką ale niewiem czy to prawda. wyzej s... niz d... ma pinda jedna. kolezaneczka ani brygadzistki by najmniej tak było jaj ja jeszcze pracowałam tam.

PRAWDA 2017

Witam wszystkich i przestrzegam przed tym zakładem!!!(oczywiście każdy z was może próbować powodzenia;) )Praca wyglada tak przyjeżdzacie na miejsce P.od BHP opowiada o BhP wypisuje z wami kontrakty zawoża was do"lekarza" wszystko ok legal:) Ja pojechałem na rozbiór jak by ktoś pytał bo można na pakowanie lub paletowy tzw Amaizowy.Przydzielili mieszkania...to powiem tak jak tam zajechałem do miejscowości Verl ok 16km od zakładu(dodam że jedzie sie autobana takze autobusem rowerem nie ma opcji) to wieżcie mi na słowo czegos takiego nie widziałem jeszcze kilka bloków jeden przy drugim same chłopaki rumuni 75% polacy ruski litwini ukraincy ale to nic ze mieszanka kulturowa,niestety ale wiekszosc cpuny pijacy bojki na ulicach w blokach to codziennosc widok siedzacych rumunow na ulicach w grupach nawalonych to o tam,w mieszkaniu do ktorego trafiłem nie było nikogo bo chlopaki byli w pracy,za to zastale co?obsrane łóżko w drugim pokoju strzykawka na łóżku syf wybite okno wilgoc i walajace sie puszki po browarach:)w skrócie na pisze ze ludzie ktorzy trafili do Rhede byli zadowoleni z warunków i mieli rzut beretem do pracy takze z buta kawalek.Jezeli chodzi o dziewczyny zony ja bym ni chu... nie poscil tam do pracy.Zarobki rozbior niby ok 1200 1300euro tak mowia heh odlicz mieszkanie 100euro,za buty 30 5za media i ciaglejestes straszony karami i to jakimi..nie robisz tam po 8 godz w srode po srednio 6 a tak to 10 11 12,o pracy nie musze sie wypowiacac ze tempo jest tak nie ludzkiea ludzie tak robia pod gorke tzn polak polakowi polaka popedza nie ma taryfy ulgowej,ty nie chodzi o taryfy ulgowe bo wszedzie trzeba zapierdzielac ja robilem na budowach to znam ciezka prace ale nie to!!!chcesz do kibla to afera jak..bo mieso tasma leci koledzy cie jada jak szmate z kazdej strony a ty kur dokad nie bedziemy jeb.. za ciebie.ale to pikus zeby isc do kibla to min 15min zdejmi rekawice metalowa kolczuge umyj rece umyj noze wez ze soba idz je umyj przypnij kludka a wez zostaw to stepia ci jak mi ze ich nie na ostrzyz i bedziesz rwac to mieso i reka ci odpadnie albo ukradna ci noze kazde sa takie same to nie poznasz,przerwy 2 po 30 min hahaha wyobraz sobie to co napisalem o wyjsciu do kibla ta procedure tyle ze przed toba wszyscy musza zrobic to samo takze z przerwy zostaje ci jak sie wyrobisz z czasem 10 min max 15 jak masz blisko.dobra rada jak tam bedziesz i juz wiesz ze ci nie wyszlo to idz po 200 zaliczki i dzida do kraju bo tak bedzie problem z kasa jak porzucisz.ogolnie to sa wypłacalni nie mozna powiedziec i wszystko legal ale nikomu nie zycze tam trafic chyba ze na pakowanie to poklepiesz dziewczyny po dupakch bo i ztym nie ma tam problemow nie narobisz sie ale jedziesz po 11 12 godz dziennie i slaba kasa 800 minus te potracenia.pozdrawiam

sim
@PRAWDA 2017 23.04.2017 20:25

byłem miałem pracować na pakowaniu a wzieli mnie jako wykrawacza na taśmę 5 dni i wróciłem do kraju to co gościu pisze to prawda nie wierzcie co wam obiecują byłem i widziałem

Cezary

Wyjeżdzam z łódzkiego do tej pracy 24.4.2017. Jeśli byłby ktoś chętny się zabrać 724004266

ssetlak

Witam Czy jedzie ktoś do pracy na 24 kwietnia ???? DSI GmbH Kupferstrasse 11A 33378 Rheda-Wiedenbrück. Proszę o kontakt ssetlak@o2.pl

Damian

Witam wybieram sie tam ktos do pracy dnia 3.04.2017? Jade wlasnym samochodem jedzie ktos z krakowa I okolic? Pisac moze ktos ze mna zarezykuje I pojedzie hAhaha. Pozdrawiam Damian

Mati
@Damian 23.03.2017 10:49

napisz tutaj później co o tym sądzisz jak tam dotrzesz :) czy warto czy jest kiepsko i jak z noclegami :)

jarosław kobyliński

POX
@jarosław kobyliński 15.02.2017 20:51
ja pracowałem 2 tam lata na uboiu wcale nieiest tak rzle iak ktosz hce to pracuie i tyle z miłom heciom bym tam wrucił...

ROZUMIEM, ZE ORTOGRAFIA, I ZAZYLOSC Z ZAKLADEM TO ZART TAKI NIESMACZNY "AREBEIT MACHT FREI"

Karollo34
@jarosław kobyliński 15.02.2017 20:51

Pewnie ze bys wrócił czereśniaku bez znajomości podstaw ortografii.Nadajesz sie widac tylko do rypania jak biały mudżyn i jestes wtedy dumny ze jestes potrzebny haha...

miro

Ludzie jesteście dorośli nie pracujcie w obozie, niech sami wezmą się do roboty, miejcie swoją godność.

MARIAN

Byłem tam 3 miesiace w 2016 roku , nie dałem rady więcej . Bez auta nawet się nie wybieraj , ja akurat miałem po 4 km wiec szedłem z buta, nie raz w nocy bo na hali trzeba było być o 2:45 …. Dział pakowania SB , Wyzysk , bluzgi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] XXI wieku , naprawdę nie polecam , nie warto , jak już uderzać do Holandii , nigdy więcej żadne mieso etc . Na mieszkaniach chlew , trafisz na libacje masz przekichane , panienki też sprowadzają ( a w Polsce maz i dziecko ) przykro na to było patrzeć . Tyle. Pozdrawiam Marian z Głogowa .

exoop

Niech ktos opisuje cos jak tam jest aktualnie, bo trace wiare w to zeby jechac. Zakwaterowanie, ile godzin, jakie warunki pracy?

Dasmisse
@exoop 20.01.2017 16:57
Niech ktos opisuje cos jak tam jest aktualnie, bo trace wiare w to zeby jechac. Zakwaterowanie, ile godzin, jakie warunki prac...

Ja odradzam, byłem tam miesiąc, warunki mieszkalne fatalne, w ogóle polacy większość to wieśniaki którzy tylko myślą o chlaniu, patologie. Jak ktoś zatkał kibel to dni trzeba było iść do lasu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie żartuje i jeszcze zabrali po 50 euro 8 osobom za odetkanie. Firma ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] polaków chociaż firma jest polska, jak nie masz własnego samochodu to nawet nie jedź bo nie gwarantują transportu pierwsze dni musiałem iśc z buta godzine czasu drogi do pracy, w pracy wiadomo cwaniactwo i szmacenie, w pracy w rozbiórce jak robiłem przy karkówce nie było źle ale tez fajnie nie było, było znośnie i trzeba sie nauczyć ostrzyć nóż, lepszy rozbiór niż dział pakowanie miesięcznie wyjdzie ci 1100 - 1150 euro, nie polecam, naprawdę jak chcesz coś wiedzieć to napisz do mnie na maila Vearo1@interia.pl

berta
@Dasmisse 24.01.2017 10:40

jak się komuś nie podobają warunki mieszkalne to niech się wyprowadzi. Do cholery nic nie wiecie a się odzywacie wkurzacie mnie. Fakt pracuje się tam 12-15 godzin ale nie za małą kasę. Warunki dużo lepsze niż w Polsce więc nie rozumiem waszego marudzenia. TERAZ SIĘ WSZYTKO ZMIENIŁO było tam Rok temu i w życiu tyle nie zarobiłam jak tam w miesiąc. Więc może trzeba najpierw tam pojechać a potem pisać i oceniać .

ANONIM561341

Tez miałem wyjechać teraz na 23 na pokowacz/magazynier ,ale jak czytam te opinie to juz mi sie odechciało. patola

Tomek

Mam wyjechać jako Pakowacz - Magazynier DSI-GmbH & CO. KG. Rheda-Wiedenbrück Może ktoś coś opowiedzieć o tej pracy ? bo to chyba nie wykrawanie czy coś tylko jakieś magazyny, jak zakwaterowanie i praca ?

niewiedzący
@Tomek 17.01.2017 14:11

Kiedy jedziesz? my też z chłopakiem wyjeżdżamy 23 i chciałabym się coś dowiedzieć

Stefek
@Tomek 17.01.2017 14:11

Tomek do DSI: Toonies i DSI to rzeźnia dosłownie i w przenośni. Szczególnie złodziejski pośrednik DSI, który patrzy jak Cię oskubać na wszelkie sposoby. Obiecują złote góry a w rzeczywistości 1000e trudno zarobić, przy słabych miesiącach 700e. Po przepracowaniu 230 godzin dają 1300e. Jeżeli ktoś jest w trudnej sytuacji to można iść tam ale tylko żeby odbić się od dna i szukać lepszej pracy bo toonies i DSI to gówno i 2 metry mułu.

marcin

witam posiadam busa do przeprowadzek prosze pisac a na pewno odezwie sie

sala

witam czy ktos moglby mi napisac cos o rafale -łysy pracuje w tunis fleish w niemczech

Gandalf

Jadę do pracy jako kierowca c+e jakieś opinie ktoś coś wie

Poblo

Wolne miejsce mam jadę z okolic szczecina na 07.11

Jarek
@Poblo 04.11.2016 09:57
Wolne miejsce mam jadę z okolic szczecina na 07.11

Witam,mam pytanie napisz mi jak tam jest bo mam wyjechać teraz w niedzielę ale opinie są nie zawesołe

hehe

Ważne dla mnie jest to, żeb wypłata jest u nich terminowa, bo dbanie o prawidłowe warunki finansowe jest dość ważne.

Moniaaa

Zastanawiam się nad pracą tam. Jak to jest z mieszkaniem i panującymi warunkami? Coś jest załatwione przez firmę czy na własną rękę? I ewentualnie czy jest ktoś może zainteresowany pracą lub też pracuje i w najbliższym czasie będzie jechać z Polski tam z warmińsko - mazurskiego?

Serum

Witam zniesmaczony widzę że poznales Panią m.pełną seksapilu w innym tego słowa znaczeniu współczuje brak słów na to coś

Zostaw opinię o Tonnies Fleisch - Rheda-wiedenbruck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tonnies Fleisch