Zakład mięsny Tonnies-Fleisch Gutersloher

Opinie o Zakład mięsny Tonnies-Fleisch Gutersloher

iwa89

kokoyu1777
@iwa89 10.03.2014 20:39
jade do rhedy jesli jedzie ktoś 18marca z województwa śląskiego proszę o kontakt na meila iweczka89@intria.pl...

ja teraz 8 jadę tam do pracy moge dac ci namiary

drewno

Pracowałem jakis czas temu w tonniesie i chcialbym tam wrócić tylko tym razem nie mam mozliwości powrotu przez poprzednich ludzi którzy załatwili mi tą robotę.Czy moglby mi ktoś podać namiary na jakiś pośredników?

zainteresowany

Czy ktoś wie coś na temat pracy w firmie MACHURA w niemczech . Chodzi mi o warunki płacowo-socjalne .

mariusz

Jestem z włocławka . Też mam wyjazd na 17 marca do pracy w okolicach Dortmundu . Szukam transportu mogę dojechać do innego miasta , żeby się zabrać . Proszę o kontakt (usunięte przez administratora) Z góry dzięki .

Janusz

poda mi ktos numer tel do tunisa zakladow miesnych?

ren

ok

były pracownki

czy pracuje na wołowinie jeszcze piękna ewelina jeśli tak to pozdrawim ją serdecznie byla pomocna przy mikserze

brunetka

czy dzwonił już ktoś do was w sprawie przyjęć? bo ja nadal czekam...

ciul
@brunetka 05.03.2014 09:09
czy dzwonił już ktoś do was w sprawie przyjęć? bo ja nadal czekam...

szukasz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

brunetka

czekam na tel,mają być przyjęcia teraz

Anka
@brunetka 04.03.2014 13:55
czekam na tel,mają być przyjęcia teraz

Na pakowaniu przechlapane ....cholernie dużo godzin...

mn11

Hej jak jest na pakowaniu wołowinie czy ciezko i brygadzisci w porzadku

ja

pani kinga ??? haha to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie pani!!! Mieszka w m. Oelde

bolo
@ja 04.03.2014 07:44

Mloda fajna albo tylko dziwka? ten Telefon jest od ciebie?

bolo

gdzie mieszka ta pani (usunięte przez administratora)?

lotos

szukam pracy jako rzeznik w niemczech iteresuje mnie miejscowosc Frakfurt nad Odra moze moze ma ktos namiary

mk1990

mój email mk1990mk1990@wp.pl

mk1990

Ja dostałem tel ktoś jedzie samochodem ? jestem z wielkopolski

lotos

Szukam pracy jako rzeznik w Niemczech interesuje mnie miejscowosc Frankfurt moze ma ktos jakies namiary

Trybowacz wołowiny

800 EURO to jest podstawa czyli kwota ktora zarobisz przy słabych wiatrach.. jak beda godziny i praca to bedzie wiecej kasy proste.. pracowałem to wiem pozdrawiam Pana (usunięte przez administratora)brygadziste działu wołowiny hej!!!!!!!!!!!!

NIE NAIWNY

NIECH SOBIE ROBIĄ SAMI (usunięte przez administratora)

donia

mnie nie ja nawet sie nie starałam tam o prace ale moich znajomych.....

darek

a tak mialas odprawili cie do domu? pierwsze slysze

donia

słyszałam że odprawiają do domu na dwa tygodnie aby uzupełnic dokumenty,no ale przecież jak się podpisuje umowe to patrza na dokumenty a tam jedziesz i mowia zeby wracac i uzupełnić ,nie rozumiem tego

darek

donia nie a czemu mialby byc ktos odprawiony?hm

donia

mam pytanie czy zdarzyło sie że po przyjeżdzie do pracy został ktoś odprawiony ,nie wiadomo z jakiej przyczyny do pl?

michał

kto ci tak powiedzial ze 800 eur brutto hehe? skad jestes achilles

achilles1978

witajcie koledzy tez dostałem tel i mam byc w 24 lutego co sadze ze słyszłaem i czytałem ze jest 800euro brutto czy zastanawiacie ile mozna zarobic hmm mysle 500 lub 600euro nie wiem co myslec jechac czy nie czy wogole jest prawda ja tyle granicy jechałem ale tu hmm co wy na to sadzicie

lukasz

ok to wyslij bo nie bd gadac na forum nie wiadomo kto tu siedzi i czyta;) erisowsky@wp.pl nr albo jak masz fb to na fb nawet

szysiu88

podaj mejla wyśle ci numer do mnie a ja od stycznia bo wcześniej nie było naboru

lukasz

szysiu podaj jakis kontakt do siebie to pogadamy bo ja tez pierwszy raz jade :)

lukasz

no ja nie wiem ejszcze dokaldnie tez czekam na tel ile juz czekasz??

szysiu88

wykrawacz rozbieracz i pakowanie tzn mój brat jedzie a ja czekam na telefon bo ja na pakowanie a ty

lukasz

na jakim dziale bedziesz robil rozbior czy na pakowaniu itp??

ja jeszcze nie jade teraz dopieor za tydzien 2

szysiu88

podaj mi numer do ciebie żebym mógł się z tobą z kontaktować

szysiu88

Łukasz odezwij się bo nie wiem czy mam bilet rezerwować jeszcze dzisiaj , bus który zawozi bezpośrednio na miejsce

szysiu88

sorki zły numer podałem kurde (usunięte przez administratora) odezwij się to pilne

szysiu88

ja mogę dojechać jak coś jeśli nie masz po drodze

szysiu88

Miasto Jarosław odezwij sie jak możesz na fona

szysiu skad jestes??

szysiu88

Proszę o kontakt do brata który jedzie chciałby z kimś się zabrać (usunięte przez administratora)jest z Podkarpacia

szysiu88

Witam ktoś się może wybiera 24 lutego do Rheda mam wyjazd do Pracy potrzebuje transportu żeby tam dojechać a jadę pierwszy raz

Kaszubka

LUDZIE NIE PAKUJCIE SIĘ TU!!

lukasz

jakie sa zarobki na pakowaniu ? ile mozna wyjsc ? i jak wygada zakwaterowanie ?

Kaszubka

Ps.wisi mi to koło pisi kto to przrzeczyta .(usunięte przez administratora)

Ewelina

Hej wiecie moze jak zdobyc email do firmy badz jakis kontakt , zeby zapytac o prace?

Marek

Ludzie ! to naprawdę się nie opłaca ... chyba że ktoś ma jakieś długi , komornika , i pętle na szyi . Inaczej zostańcie w domu , praca w nocy(usunięte przez administratora)Nie dowiesz się ile potrącają Ci za mieszkanie , za media , nic ... z(usunięte przez administratora)... taka jest prawda. Nie polecam , miałem 4 pensje po 700 euro i 600 euro , podziękowałem , jestem w Polsce i jestem u siebie. Tyle. Marek

doniu

są jakieś przyjęcia np.na pakowaniu i jak płacą?

KZ

ostatnio facetowi spadł na głowe chak 10cio kilowy nawet nie wezwali erki tylko dzwonili po człowieka z biura facet czekał aż przyjedzie z 30min głowa rozwalona facet klęczy i płacze krew leci ciurkiem... bez komentarza

Danio

witam jade do Rheda Wiedenbriick 19.01.2014 mam wolne miejsca zainteresowane osoby prosze o kontakt (usunięte przez administratora)

to ja

Moim zdaniem ci ktorzy tu pisza na forum to jeszcze nie sa nauczeni pracy;praca jak to wszedzie trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale nie jest najgorzej tylko ludzie sa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo polak polakowi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zmoczy a fakt z tym komu bedzie sie chcialo pracowac to bedzie pracowal chyba ze na psychice nie wytrzyma:(

Zostaw opinię o Zakład mięsny Tonnies-Fleisch Gutersloher - Kalisz Pomorski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład mięsny Tonnies-Fleisch Gutersloher