Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Portowych Rezerwa Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usług Portowych Rezerwa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usług Portowych Rezerwa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usług Portowych Rezerwa Sp. z o.o. w Gdańsk

Kacper Nowy wpis

@poldek dlaczego masz takie zdanie o firmie?

Czy zdarzają się nadgodziny w Przedsiębiorstwo Usług Portowych ,,Rezerwa"?

Adam Nowy wpis

Pracuje tam dorywczo nie moge narzekać na ludzi na pracę na godziny.placa co do zlotkwki na konto ani razu spóźnienia nie bylo. Jestem zadowolony i dalej bede pracować A nadgodzin nie miałem nigdy. Chyba że dzień wcześniej sie zapisałem na 16 h to tyle w pracy byłem.nje zdarzyło mi się abym przyjechal do pracy i nie bylo pracy dla mnie

Izydor Nowy wpis

@Poldek Możesz rozwinąć swoją opinię? Chyba, że to konkurencja tak się rozpisała?

Poldek

Dno dna

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Usług Portowych Rezerwa Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Kolega z południa

Pracowałem tam od kwietnia do końca roku 2015 i byłem odelegowany do PGE. Wspominam fajnie może dlatego że byłem odelegowany. Chociaż spotkałem się tam z 2 osobami gatunku podludzi to i tak było super, taka przygoda. Chociaż musiała się kiedyś skończyć. Później jeszcze byłem 2 tyg na wiosnę w celu demontażu i montażu ogrodzenia na oliwskim. To co się pisze powyżej oczywiście jest tam dużo prawdy. Np z tym przychodzeniem rano i loteria. Ale warto wspomnieć że teraz jest RYNEK PRACOWNIKA A NIE PRACODAWCY. pozdrawiam portów ów ale tych prawdziwych a nie typu romcio z PGE co pierze corkom majtki w pracy

Iza
@Kolega z południa

Czy powiesz nam, jak wówczas przedstawiała się kwestia zarobków w ,,Rezerwie"? Czy można było liczyć na benefity pozapłacowe? Jeśli tak, jakiego rodzaju były to dodatki? Może dla pracowników dostępny był pełny pakiet socjalny? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Stanowczo odradzam podejmowania się pracy w tej placówce. Do pracy trzeba się stawić o godzinie 6, co oczywiście nie jest niczym wyjątkowo dziwnym, następnie czeka się 30 minut aby zapadł werdykt czy dziś będzie dla nas praca czy nie, oczywiście jeśli jej nie będzie to jest się odsyłanym do domu. Na pytanie dlaczego tak jest i czemu nie mogą powiadomić mnie o tym dzień wcześniej dostałem odpowiedź że wiadomosc ilu pracowników dziś potrzebują dostają dopiero o 6 i nie mogą powiadomić nas o tym wcześniej. Oczywiście rozumiem że taki incydent mógłby wydarzyć się raz, niestety wydarzył się on dwa razy, co śmieszne po zaprzestaniu chodzenia do pracy zaczęły się telefony "czy byłby Pan skłonny przyjść dziś do pracay", domyślam się że nie tylko ja zrezygnowałem i zaczęło im brakować pracowników. Z całego serca życzę tej firmie upadku.

Zys

NIE POLECAM !!! W pracy nie będziesz posiadał ani imienia ani nazwiska, będziesz miał numer jak w obozie, do tego wszyscy dysponenci otaczają się frajerami więziennymi, cwelemi, konfidentami którzy za 1 dniówkę zakapują całą zmianę, w tym jeden z dysponentów Grzesiek to autentyczny (usunięte przez administratora) więzienny, a kolejny dysponent to były pies policyjny z cbś, z powodu, że firma zatrudnia skazanych wszystkie rozmowy w samochodach rozwożących pracowników do pracy są nagrywane, do wypłaty nigdy ci się suma którą zarobiłeś nie będzie zgadzać ponieważ księgowa będzie twierdzić że masz stawkę godzinową a dysponenci że masz dodatki za pracę w nocy i weekendy. Nie polecam, w tej pracy po raz pierwszy w życiu spotkałem się z takim chamstwem.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Portowych Rezerwa Sp. z o.o. - Gdańsk

Przedsiębiorstwo Usług Portowych Rezerwa Sp. z o.o.