Opinie o Transcornelia Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Transcornelia Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Transcornelia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transcornelia Sp. z o.o. w Mikołów

Pracujesz w firmie Transcornelia Sp. z o.o. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Mały

Wcale nic się nie opłaca robią ludzi w ciula omijać ich z daleka zero szacunku dla pracowników

Grześ Nowy wpis

Po prostu "gułag". najlepiej jak byś cały czas zapierniczał za marne grosze na starym sprzęcie, który non stop jest naprawiany. Dziady.

@Grześ

A jakieś normy i efektywność tu liczą może? zastanawiam się pod kątem tego wspomnianego sprzętu czy nie byłoby wszystkim po prostu łatwiej. Chłopak kiedyś mi o firmie mówił, zerkam z ciekawości. drogo by im to wyszło gdyby doinwestowali?

Premie za tachograf? Czyli ile teraz powinny docelowo wynieść? Jeszcze przez jakiś czas ma być dostępna oferta, w której piszą, że zarabia się brutto od 7,400 zł. na to składa się podstawa? a co z dietami oraz innymi dodatkami z opisu? omówicie je? i czy teraz już tak jest, że na pewno wszystko na konto wpada?

Pracownik Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem zero TOTALNE ZERO szacunku dla pracownika auta TRUPY jakich mało po zjeździe do domu po 3-4 tygodniach pracy wypisują urlop jakieś chore premie za tachograf i kilometry dawane pod stołem (usunięte przez administratora) pracować będą reszta przychodzi i szuka innej pracy nawet Ukraińcy się zwalniają kłamią i są bezczelni

Spawacz

Witam, ile może zarobić spawacz?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Transcornelia Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku PRZYJMIEMY KIEROWCÓW?

Zastanawiająca cisza, tak dobrze się tu pracuje?

Mały
@Zainteresowany

Tak lepiej nie opowiadać,,---------,

Dariusz

Ile dokładnie można zarobić za pracę w firmie Transcornelia? Bardzo Cię proszę o informację, czy poza pensją podstawową pracodawca ten oferuje jeszcze coś dla zatrudnionej osoby. Bardzo Was proszę o informację w tym zakresie. Będzie mi miło, gdy to ustalę. Czekam.

Kolczasty
@Dariusz

50 za załadunek w Polsce 100 za jazdę po Polsce 200 delegacja doba 2500 podstawa Co niektórzy dostają 3500 ale 1000 do zwrotu pod stołem

Honorata

Dacie tutaj znać, jeśli będą szukali kierowcy w Transcornelia? I od razu proszę o informację, na jakie zarobki można tutaj liczyć na tym stanowisku i czy polepszyły się one w porównaniu do ubiegłych lat, czy raczej bez większych zmian? Praca jest opłacalna, czy jak to według Was wygląda?

Józek

Słyszałem, że firma jest bardzo dobrym pracodawcą. Wiecie czy przypadkiem nie potrzebują kogoś do pracy?

Praktiker

Witam jak wygląda sprawa bez doświadczenia czy jest jazda w podwójnej , jakiś czas na przyuczenie jak coś , jaka kasa na początek i w jakich systemach jeżdżą ? Z góry dzięki za info pozdrawiam ????

Ostatnia opinia na temat firmy Transcornelia została napisana przez klienta tej firmy, a co z jej pracownikami? Czy warunki pracy w tej firmie są dla nich satysfakcjonujące i są z nich zadowoleni? Może orientujecie się jakie w tym momencie trwają rekrutacje w tej firmie? Czy w ogóle potrzeba nowych pracowników?

Joanna

Jako warsztat samochodowy również nie polecam po ich wymianie zbiornika paliwa wszystkie wtryski do regeneracji ,auto z towarem padło na trasie tyle co wyjechalo od nich z warsztatu a jeszcze fakturę za źle wykonana usługę wystawili !

Szofer

Czy się robi czy się leży 6 z przodu się nalezyyyyyy.

Szofer

Lucek B jeździ w TransCornelii jeszcze.

Byly pracownik

Brak szacunku do pracownika, auta to stare zlomy, brak wyplacania diet tylko kasa za kurs (przerzut) nie polecam... dno

buk

daremna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Transcornelia Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Transcornelia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transcornelia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transcornelia Sp. z o.o.?

Transcornelia Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Pszczyńska 103
    43-190 Mikołów