Opinie o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sodexo Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Łódź

łukasz

Witam. Do stycznia tego roku pracowałem w sodexo na sterlinga w łodzi ale tam firma zakończyła działalność i zostałem przeniesiony do zakładów bosha sodexo na ul. wedmanowej. Jest tam menedżerem pani Inga wspaniała i spokojna kobieta. Jestem zadowolony bardzo z tej pracy i zamierzam pracować w tej firmie na stałe dotąd dopóki mnie nie zwolnią. Polecam wszystkim pracę w sodexo, to jest naprawdę dobra praca i lekka jest za godziwe wynagrodzenie. Pracuje po 7 godzin dziennie od 11 do 18 od poniedziałku do piątku bo mam orzeczenie o niepełnosprawności. Pozdrawiam

Ona

Nikt mnie nie chciał słuchać i uważał że jest dobrze. Powodu jakich używają na wypowiedzeniu to jest " zawsze by się coś znalazło" zmarnowałam czas i zaangażowanie w tej firmie. Szkoda tylko mojego dziecka które było zawsze stratne na tym że ciągle mnie w domu nie było. Wyniki dobre - tylko jak to powiedział manager/ dyrektor regionu zawsze powód by się znalazł. Jestem zawiedziona i każdemu mówię jak zostałam tu potraktowana.

Joanna

@1co masz na myśli? Mogłabyś/mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat sytuacji jaka Cię spotkała? Próbowałaś w tej sprawie kontaktować się z firmą?

Możliwość rozwoju...... błagam zaangażowanych i oddanych pracowników którzy chcą się rozwijać wyrzucacie na zbity łeb. Masakra.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Joanna

Osoby zainteresowane pracą w Sodexo Polska zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadu, którego udzieliła dla nas Dyrektor Działu Zasobów Ludzkich. (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,15859,wywiad-monika-bentkowska) Znajdziecie w nim odpowiedź na pytania takie jak: Jak wygląda proces rekrutacji w Państwa firmie? Czy składa się z kliku etapów? Czy zatrudniają Państwo pracowników również na niepełny etat? Czy Państwa pracownicy mają możliwość rozwoju i awansu?

jik

No dobrze, ale jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź

Sodexo Polska
@jik

Takich informacji nie jesteśmy w stanie udzielić publicznie.

ola

nie patrzcie na Sodexo przez pryzmat tej pani z Alexa bo nie wszędzie tak jest . można pracować przyjemnie.

Damiano

Ja się nie zgodzę z tą opinią. Pani Joanna, osoba życzliwa pomoże, ale nie w przypadku gdy ktoś ją w konia robi- a wiecie że niestety nikt od was nic nie wymagał. Ja już tam nie pracuje, bo zrezygnowałem sam dostałem lepszą ofertę finansową. Damian.

Sodexo Polska

Witamy serdecznie, wciąż prowadzimy usługi gastronomiczne na PGE Narodowym - i zapraszamy chętnych do pracy, zarówno tam, jak i w innych obsługiwanych przez nas lokalizacjach :-)

Justyna

W sodexo w Dell pracuje managerka Joanna kobitka jedno mowi a drugie robi a potem pretensja ze czegos nie wykonano. Ma balagan w biurze i pelno pretensji ze nie wykonano jakis zestawien ktore dostala ale zgubila, ale wiadomo racje ma zawsze Wielka PANI JOANNA. Szczerzy swoj wredny usmieszek a za plecami Szpicbruta jak ci tu w tylek wlozyc. Firma ogolnie wporzadku ale niekompetentnych ma managerow i to przez nich ma psuta opinie.

sodexo

witam. Ja mam drugi stopień niepełnosprawności i umowę o pracę na 2 lata w sodexo. Pracuje tam w Łodzi-śrudmieście już 8 miesięcy i praca bardzo mi się podoba. Nigdzie nigdy nie miałem tak dobrej pracy jak obecnie pomoc w kuchni w sodexo. Pracuje od poniedziałku do piątku po 7 godzin dziennie a praca jest lekka. Pozdrawiam. Łukasz

łukasz

witam. Ja pracuje w sodexo pół roku w łodzi na ul.Sterlinga i uważam że warunki higieniczne są dobre jak i cała praca. Nie jest to ciężka praca i dla mnie jest dobrze płatna. Jestem zatrudniony jako niepełnosprawny na 7 godzin dziennie. Dziwię się że wiele ludzi tak negatywne opinie pisze o tej firmie.Jestem zadowolony z pracy tej w sodexo.Pozdrawiam. Łukasz Zawadzki

łukasz

Pracuje w sodexo w łodzi od pół roku i praca ta jest po prostu rewelacyjna. Nigdy dotąd nigdzie nie miałem tak dobrej pracy. Pracuje po 7 godzin dziennie od poniedziałku do piątku i jest w pracy spokojna atmosfera. Pracuje jako pomoc kuchni i praca jest lekka. Pozdrawiam Łukasz

qwertyu

pani menager w alksie chodzi jak by kij połknęła i zgrywa laskę (ta z dużym nosem )

SodexoPolska

Dzień dobry, na wstępnie chcielibyśmy podziękować za Pani/Pana komentarz. Zawsze traktujemy takie zgłoszenia z należytą uwagą i dążymy do ich pełnego wyjaśnienia. Musimy przyznać, że problem, o którym mowa powyżej, jest dla nas niezwykle niepokojący, dlatego chcielibyśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby go rozwiązać. Będziemy wdzięczni, jeśli poda nam Pani/Pan więcej szczegółów odnośnie tej sytuacji (oczywiście, dla Pani/Pana komfortu, z zachowaniem pełnej anonimowości) i przesłanie ich na adres: hr.fms.pl@sodexo.com. Dziękujemy!

Witkacy

To takie dosyć paradoksalne podjąć pracę w Sodexo i pytać o benfity, które tutaj z racji zajmowanego stanowiska przysługują. Na terenie Łodzi nie powinno być problemów ze znalezieniem odpowiednio wykwalifikowanych osób, które w zasadzie będą zainteresowane pracą. Pomimo faktu że codziennie spora grupa ludzi dojeżdża do warszawy do pracy...

lokiś

Ludziska radzą sobie jak mogą i wynoszą co się da..Taka rzeczywistość.Mogę tylko dodac od siebie,że ta rzekome kontrole nic nie dają.My jako pracownicy nie kuchni,widzimy jak obsługa stołówki przekupuje pracowników ochrony..Za dodatkową porcję obiadu można wszystko.Ochrona dostaję więcej i przymyka oko na wynoszenie z kuchni.Niby kontrolują,wypchane żarciem torby..hehe :)Oczywiście mowa o Nowym Jozefowie.

stokrotka_polna

Pracowałam pół roku temu w jednym z warszawskich oddziałów, ale widząc dokąd zmierza sytuacja w tej firmie nie dałam rady. Ciągły stres, bieganina, braki w personelu, nieskończona zmiana stanowisk pracy w ciągu dnia - to wszystko skutecznie odebrało mi chęć do pracy. Pracownicy z najdłuższym stażem - chyba w nagrodę - są zwalniani w ramach cięcia kosztów. Kierownicy palcem nie ruszą, szukają tylko powodów do krytyki. Nie polecam nikomu.

O Sodexo Warszawa (Sejm) praca po 10-14godzin na 2 restauracjach, po pracy trzeba myć na zmywaku brudy bo nie mają osoby na zmywak ze względu na oszczędności, ze względu na oszczędności nie ma zmian tylko ludzie pracuja od rana do wieczora, jedna osoba pracuje za 2znowu oszczednosci, 2 kierownikow, 2 zastepcow, malo pracownikow fizycznych bo oszczednosci,(usunięte przez administratora)

nixon

zastanófffta sie ludziska co wypijecie !!!!!!! sodexo czy inna placówka!!!! widac ze gwiazdy co wypisuja te płytkie teksty na temat wykorzystywania, wynoszenia itd sa laikami w branży gastronomicznej!!!!!!! chcesz cos do domu to pytasz!!!!!!mogeee??????? tak !!!!!to pakuj w torby i wynos!!!!! nie!!!!!! pada odpowiedź to zamilcz i wykonuj polecenia!!!!!!! Cieszcie sie że macie prace ..... i koryto bo w wielu branżach tego brak!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sodexo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sodexo Polska Sp. z o.o.