Sodexo Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Sodexo Polska Sp. z o.o.

Lidka lizawka

Woły robocze pracują za owies .Brak gruszy socjalne małe.Oborowych więcej biorą cały żłob sobie. Woły mają gdzieś ????????

użytkownik zarejestrowany

@Wkurzony jeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez naszego administratora za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Ada

Ja ostatnio się zwolniłam z Della za porozumieniem stron. Chciałam odejść a pani Iza z panią Moniką chciały mi wcisnąć urlop żebym wykorzystała s ja już niestety miałam nagraną inną pracę i nie mogłam iść na takie ustępstwo po czy głośno komentowały że ten koszt wejdzie im w wynik. Katastrofa :-(

On

Cała ta firma to jedna wielka propaganda jak dzisiejsza władza - nie dość że nie ma wolności słowa to jeszcze usuwają wpisy.

Wkurzony

Usuwacie wpisy? :):);):):(:) oj śmieszne to

Małgo

Czy ktoś zrobi porządek na tym dellu z tą ( usunięte przez administratora )?

Pracodawca..... Francuz....... tyle tylko że kasa na czas i umowa ale umowa i kasa to już wszędzie drogie Sodexo czasy się zmieniły. Najgorsze jest to że pracowników nie umiecie docenić.:(:(- ja niestety nie przychylnie wypowiadam się i wypowiadać się będę na wasz temat.

Sodexo Polska

@Wkurzony Dziękujemy za przesłaną opinię. Zależy nam na jak najszybszym wyjaśnieniu sytuacji, dlatego będziemy wdzięczni za przekazanie większych szczegółów na adres email: hr.fms.pl@sodexo.com (gwarantujemy poufność i anonimowość!). Z pozdrowieniami, Dział HR Sodexo Polska

łukasz

Witam. Do stycznia tego roku pracowałem w sodexo na sterlinga w łodzi ale tam firma zakończyła działalność i zostałem przeniesiony do zakładów bosha sodexo na ul. wedmanowej. Jest tam menedżerem pani Inga wspaniała i spokojna kobieta. Jestem zadowolony bardzo z tej pracy i zamierzam pracować w tej firmie na stałe dotąd dopóki mnie nie zwolnią. Polecam wszystkim pracę w sodexo, to jest naprawdę dobra praca i lekka jest za godziwe wynagrodzenie. Pracuje po 7 godzin dziennie od 11 do 18 od poniedziałku do piątku bo mam orzeczenie o niepełnosprawności. Pozdrawiam

Ona

Nikt mnie nie chciał słuchać i uważał że jest dobrze. Powodu jakich używają na wypowiedzeniu to jest " zawsze by się coś znalazło" zmarnowałam czas i zaangażowanie w tej firmie. Szkoda tylko mojego dziecka które było zawsze stratne na tym że ciągle mnie w domu nie było. Wyniki dobre - tylko jak to powiedział manager/ dyrektor regionu zawsze powód by się znalazł. Jestem zawiedziona i każdemu mówię jak zostałam tu potraktowana.

użytkownik zarejestrowany

@1co masz na myśli? Mogłabyś/mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat sytuacji jaka Cię spotkała? Próbowałaś w tej sprawie kontaktować się z firmą?

Możliwość rozwoju...... błagam zaangażowanych i oddanych pracowników którzy chcą się rozwijać wyrzucacie na zbity łeb. Masakra.

użytkownik zarejestrowany

Osoby zainteresowane pracą w Sodexo Polska zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadu, którego udzieliła dla nas Dyrektor Działu Zasobów Ludzkich. (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,15859,wywiad-monika-bentkowska) Znajdziecie w nim odpowiedź na pytania takie jak: Jak wygląda proces rekrutacji w Państwa firmie? Czy składa się z kliku etapów? Czy zatrudniają Państwo pracowników również na niepełny etat? Czy Państwa pracownicy mają możliwość rozwoju i awansu?

jik

@jik 18.09.2016, 22:32
No dobrze, ale jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź...

Takich informacji nie jesteśmy w stanie udzielić publicznie.

ola

nie patrzcie na Sodexo przez pryzmat tej pani z Alexa bo nie wszędzie tak jest . można pracować przyjemnie.

Damiano

Ja się nie zgodzę z tą opinią. Pani Joanna, osoba życzliwa pomoże, ale nie w przypadku gdy ktoś ją w konia robi- a wiecie że niestety nikt od was nic nie wymagał. Ja już tam nie pracuje, bo zrezygnowałem sam dostałem lepszą ofertę finansową. Damian.

Sodexo Polska

Witamy serdecznie, wciąż prowadzimy usługi gastronomiczne na PGE Narodowym - i zapraszamy chętnych do pracy, zarówno tam, jak i w innych obsługiwanych przez nas lokalizacjach :-)

Justyna

W sodexo w Dell pracuje managerka Joanna kobitka jedno mowi a drugie robi a potem pretensja ze czegos nie wykonano. Ma balagan w biurze i pelno pretensji ze nie wykonano jakis zestawien ktore dostala ale zgubila, ale wiadomo racje ma zawsze Wielka PANI JOANNA. Szczerzy swoj wredny usmieszek a za plecami Szpicbruta jak ci tu w tylek wlozyc. Firma ogolnie wporzadku ale niekompetentnych ma managerow i to przez nich ma psuta opinie.

sodexo

witam. Ja mam drugi stopień niepełnosprawności i umowę o pracę na 2 lata w sodexo. Pracuje tam w Łodzi-śrudmieście już 8 miesięcy i praca bardzo mi się podoba. Nigdzie nigdy nie miałem tak dobrej pracy jak obecnie pomoc w kuchni w sodexo. Pracuje od poniedziałku do piątku po 7 godzin dziennie a praca jest lekka. Pozdrawiam. Łukasz

łukasz

witam. Ja pracuje w sodexo pół roku w łodzi na ul.Sterlinga i uważam że warunki higieniczne są dobre jak i cała praca. Nie jest to ciężka praca i dla mnie jest dobrze płatna. Jestem zatrudniony jako niepełnosprawny na 7 godzin dziennie. Dziwię się że wiele ludzi tak negatywne opinie pisze o tej firmie.Jestem zadowolony z pracy tej w sodexo.Pozdrawiam. Łukasz Zawadzki

łukasz

Pracuje w sodexo w łodzi od pół roku i praca ta jest po prostu rewelacyjna. Nigdy dotąd nigdzie nie miałem tak dobrej pracy. Pracuje po 7 godzin dziennie od poniedziałku do piątku i jest w pracy spokojna atmosfera. Pracuje jako pomoc kuchni i praca jest lekka. Pozdrawiam Łukasz

qwertyu

pani menager w alksie chodzi jak by kij połknęła i zgrywa laskę (ta z dużym nosem )

kuchcik

mdłości to mało powiedziane.Najgorsze jest to,że sami sobie "srają w gniazdo".Szefowa kuchni na nowym jozefowie po mimo,że wszyscy to widzą cały czas ograbia firmę.Niby już coś tam jej zwracano uwagę,dyrekcja przestrzegała a ona dalej to robi.Trochę umilkło i znów od nowa polska ludowa.Zresztą jak niby przycichło to i te święte kasjereczki zaczęły również ograbiać firmę.No ale cóż widocznie tak ma być im wszystko wolno a my na to patrzymy,takie życie.

SodexoPolska
@kuchcik 02.08.2015, 19:46

Dzień dobry, na wstępnie chcielibyśmy podziękować za Pani/Pana komentarz. Zawsze traktujemy takie zgłoszenia z należytą uwagą i dążymy do ich pełnego wyjaśnienia. Musimy przyznać, że problem, o którym mowa powyżej, jest dla nas niezwykle niepokojący, dlatego chcielibyśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby go rozwiązać. Będziemy wdzięczni, jeśli poda nam Pani/Pan więcej szczegółów odnośnie tej sytuacji (oczywiście, dla Pani/Pana komfortu, z zachowaniem pełnej anonimowości) i przesłanie ich na adres: hr.fms.pl@sodexo.com. Dziękujemy!

Witkacy
użytkownik zarejestrowany

To takie dosyć paradoksalne podjąć pracę w Sodexo i pytać o benfity, które tutaj z racji zajmowanego stanowiska przysługują. Na terenie Łodzi nie powinno być problemów ze znalezieniem odpowiednio wykwalifikowanych osób, które w zasadzie będą zainteresowane pracą. Pomimo faktu że codziennie spora grupa ludzi dojeżdża do warszawy do pracy...

lokiś

Ludziska radzą sobie jak mogą i wynoszą co się da..Taka rzeczywistość.Mogę tylko dodac od siebie,że ta rzekome kontrole nic nie dają.My jako pracownicy nie kuchni,widzimy jak obsługa stołówki przekupuje pracowników ochrony..Za dodatkową porcję obiadu można wszystko.Ochrona dostaję więcej i przymyka oko na wynoszenie z kuchni.Niby kontrolują,wypchane żarciem torby..hehe :)Oczywiście mowa o Nowym Jozefowie.

stokrotka_polna

Pracowałam pół roku temu w jednym z warszawskich oddziałów, ale widząc dokąd zmierza sytuacja w tej firmie nie dałam rady. Ciągły stres, bieganina, braki w personelu, nieskończona zmiana stanowisk pracy w ciągu dnia - to wszystko skutecznie odebrało mi chęć do pracy. Pracownicy z najdłuższym stażem - chyba w nagrodę - są zwalniani w ramach cięcia kosztów. Kierownicy palcem nie ruszą, szukają tylko powodów do krytyki. Nie polecam nikomu.

Marek

O Sodexo Warszawa (Sejm) praca po 10-14godzin na 2 restauracjach, po pracy trzeba myć na zmywaku brudy bo nie mają osoby na zmywak ze względu na oszczędności, ze względu na oszczędności nie ma zmian tylko ludzie pracuja od rana do wieczora, jedna osoba pracuje za 2znowu oszczednosci, 2 kierownikow, 2 zastepcow, malo pracownikow fizycznych bo oszczednosci,(usunięte przez administratora)

nixon

zastanófffta sie ludziska co wypijecie !!!!!!! sodexo czy inna placówka!!!! widac ze gwiazdy co wypisuja te płytkie teksty na temat wykorzystywania, wynoszenia itd sa laikami w branży gastronomicznej!!!!!!! chcesz cos do domu to pytasz!!!!!!mogeee??????? tak !!!!!to pakuj w torby i wynos!!!!! nie!!!!!! pada odpowiedź to zamilcz i wykonuj polecenia!!!!!!! Cieszcie sie że macie prace ..... i koryto bo w wielu branżach tego brak!!!!!!!!

nie tylko przed świętami się działo,dzieje się cały czas,magazyny pustoszeją a uczciwi pracownicy na to patrzą i nie mogą nic zrobić.Mimo to,że co nie którzy nie kradną to nie możemy się odezwać bo będziemy skończeni w robocie.Tak to już jest pracując na kuchni w łódzkiej żyletce :(

sodexo-łódź c.d
@pracownik 13.01.2015, 15:49

Teraz trochę się wzieli za wynoszenie żarcia z kuchni,kontrole itp.,ale i tak ludziska radzą sobie jak mogą i wynoszą co się da.Robią menagera w konia..hehe :)Polak potrafi !!

wkurzony

Z tego forum zniknęło kilka wpisów..ciekawe dlaczego??Cenzura ???Przecież tam nie było nic złego napisane,tylko prawda!!Wracamy do czasów propagandy i komuny..gdzie wolność słowa ????Myślę,że te wpisy były nawiązaniem do poniższego tekst: "Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sodexo Polska"

anonimka jak większość

Kto przysłał tu tego oszołoma z Żylety??? Chcemy mieć tylko nasze KOCHANE PANIE a nie karierowiczów z "lepszego świata". Po tym co prezentuje sobą ten człowiek rozumiem czemu ktoś napisał desperaci, czemu tylko nie dopisał "psychopaci"!!!!

gabryś

Jejku kto to napisał"Pracuje w pracy i jest spoko"...??Gratuluję,że w pracy pracujesz ale najpierw naucz się polskiego...hehehe :)

Marenodj

Pracuje w pracy i jest spoko

sara

w sodexo na Józefowie brakuje ludzi a pani( usunięte przez administratora ) NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBI ZE LUDZIE PADAJA JUZ ZE ZMECZENIA DAC LUDZI NAM TRZEBA

były pracownik

to co LOLO pisał to jest normalnością. Ja pracowałem na obiekcie jako osoba odpowiedzialna za sprawy techniczne( stanowisko kierownicze) .Obsługiwałem także inne obiekty pod względem technicznym Po ponad 3 latach na obiekcie po wielu naciskach dostałem człowieka na 1/2 etatu. To jest firma, która nie szanuje człowieka, tylko liczy na zysk. W obecnej pracy pracodawca, jak mój pracownik nawet przekroczy 12min poza swoim 8 godzinnym tokiem pracy natychmiast każe odebrać sobie jako czas wolny.

peter

! Siema Cześć i Czołem Ejo :) Mam parę pytać ile zarabia Pracownik Sprzątający ile godzin jak traktują ludzi

saba018

Witam wszystkich mam zamiar zacząć pracować w sodexo czy ktos moze mi powiedzieć jak tam jest naprawdę i jak z kasą wypłacają w terminie

Kochane Sodexo, waszą polityką jest płacenie za usługi dopiero po 45 dniach od kiedy otrzymacie faktury do centrali. Zanim dotrze minie trochę czasu, ponieważ najpierw jeden pracownik opisze fakturę i przekaże na inny obiekt do kolejnej osoby, która także potwierdzi fakt wykonania usługi. Nastepnie jest przesyłana do Warszawy gdzie trafia do jednej z pań która przyjmie dokument i kolejne rece przechwytują papier. Dopiero trafia do najwyższych władz kierowniczych, którzy także złoży podpis i dopiero trafia do księgowości. Nie mydlcie oczów i nie pytajcie się o jakie prace chodzi bo z informacji jakie posiadam, nie jestem jedyną osobą tak traktowaną przez was. Szkoda tylko czasu i odradzam współpracy wszystkim zaprzyjaźnionym firmom z wami. Tak samo traktujecie swoich pracowników( mam informacje z pierwszej reki , ponieważ mam bardzo dobry kontakt z pracownikami, (usunięte przez administratora) Do momentu kiedy nie weźniecie się za menagerów na obiektach to zapomnijcie za dobre słowo o was

Teraz ta tak zwana ,,firma''znajduje się w bardziej ekskluzywnym budynku na (usunięte przez administratora) warszawa.

atd

Minęły dwa mc -Brak wpłaty za wykonaną usługę wcześniejsza gra na zwłokę, teraz już brak kontaktu telefonicznego. Brak firmy Aleje Jerozolimskie 172 Warszawa. Teraz tylko KRD!!!Nie polecam współpracy!!!! Szkoda czasu i pieniędzy na materiały.

Firma Sodexo to firma widmo. Jestem właścicielem firmy która świadczyła usługi dla nich. Czekałem na zapłacenie za wykonanie zadanie ponad 45 dni. Wypłacili dopiero, kiedy powiedziałem, ze jeżeli nie otrzymam płatności do końca dnia, kieruję sprawę do KRD. Dopiero otrzymałem pieniądze. Mydlili mi oczy przez 13 dni. Telefony kontaktowe do osób odpowiedzialnych otrzymałem dzięki uprzejmości Managera Technicznego.

Sodexo
@- 25.10.2013, 18:51

Witamy, W odpowiedzi na Pana powyższy post pragniemy ustosunkować się do kwestii opóźnionej płatności. Jednak na podstawie zamieszczonych jedynie skrótowych informacji nie jesteśmy w stanie ustalić, jakiej sprawy dotyczy niniejsze opóźnienie. W związku z tym, że zależy nam na utrzymaniu dobrych relacji z naszymi dostawcami, prosimy o kontakt z nami pod adresem (usunięte przez administratora) oraz podanie nam w miarę możliwości dodatkowych szczegółów, które pozwolą nam zidentyfikować fakturę i wyjaśnić to opóźnienie. Pozdrawiam i liczę na kontakt z Pana strony.

?

A ja kocham............ wspomnienia po pracy na kuchni w Sodexo. I polecam wszystkim, którzy lubią pracować za (usunięte przez moderatora) Popracowałem tam trochę i wierzcie mi choć praca jak każda inna to warunki personalne i atmosfera , obowiązki i odpowiedzialność spadającą na pracowników doprowadza albo do tego że każdy ucieka po krótkim czasie pracy albo wspomaga portfel psychiatrów próbując się tam utrzymać a koniec końców i tak albo go zwolnią albo się wykończy. Tak więc wszystkich nadgorliwych serdecznie zapraszam do aplikowania .....tam ciągle są wolne miejsca pracy:-)

Wacek

Popieram przedmówcę, znam tą panią,jest z kamienia, daleko tak nie zajedzie !

Lucek

Omijajcie z daleka Sodexo w Gillette w Łodzi(kuchnia),mordercza praca za grosze,duża rotacja pracowników,Pani manager to bez serca i żadnych skrupułów karierowiczka.Dziwne tylko,że dyrekcja tego nie widzi,ciągłe zmiany personalne...A co ze starym personelem???Dlaczego nie można zatrzymać starych pracowników lepiej ich zastąpić nowymi..A tych nowych za jakiś czas też wywalić albo zmusić żeby sami sobie odpuścili tą robotę...:(

goblin

o tak tak...w końcu ktos o tym głośno mówi.Też pracuje w sodexo na nowym józefowie,tyle że nie na kuchni.Codziennie widzę pracownikow kuchni z wielkimi torbami.Czasami ledwo przez bramke przechodzą.Ciekawe co tam mają?

buzka

Przeważnie na umowę o pracę, pierwszy miesiąc jest tylko na umowę zlecenie.

na której jednostce tak jest?

jerry

kocham ta firme, nigdzie nie pracowało mi się tak jak tutaj...normalnie aż nie chce mi sie wracac do domu a obiady na stołówce są przepyszne

majowy

było przyjsc na recepcje to byś był już managerem całej jednostki

okoń

fakt jest faktem, ze w sodexo jest nieciekawie. Szefowie są ogólnie wporzo ale nie nadają się do takiej roboty, Na kuchni jest syf, pracownicy dzieleni na lepszych i gorszych do tego sami robią sobie ciśnienie . Płaca jak na zasiłku dla bezrobotnych z tym że tu się trzeba naje....ć

priceless

Uważam, że ta firma daje duże możliwości rozwoju. Z administratora dostałem awans na managera obiektu i kierowałem kilkuosobowym zespołem. Dają szansę nauczenia się wielu ciekawych rzeczy. Łatwo nie jest ale jeżeli chce się zarobić trzeba się trochę napracować, jak wszędzie :)

Zostaw opinię o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sodexo Polska Sp. z o.o.