Opinie o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sodexo Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Łódź

Ulka

Firma z dobrą opinią pracodawcy co nie znaczy , że jest idealnie ,ale nie jest tak źle żeby narzekać.

Majk

Witam praca w sodexo jako technik wporzadku pracowalem na corningu zalezy od menadżera Łukasz ciężka osoba w kontakcie nie zna się na robocie ,człowiek męczący psychicznie ,wywiera presję nerwowa atmosfere , takie moje odczucia także zalezy ,już nie pracuje życzę powodzenia.

Były technik

Od kilku lat w Sodexo niewiele już się przestrzega. Najważniejsze jest słowo wodza działu. Sodexo (wódz) nawet już nie chce płacić technikom za uprawnienia energetyczne twierdząc, że nie potrzebne. Czas pracy to bardzo umowny termin, Wódz ma zawsze inne zdanie niż technik. Wypłata nadgodzin problem, ubranie robocze nie łatwo zdobyć. Jak kierownik kontraktu jest obrotny to nie jest żle (ja akurat dobrze trafiłem). Słyszałem również coś co uważałem kiedyś za nie możliwe, Wódz zatrudnia już na stanowisko technika ukrainców. Koniec świata.

@Były technik

Szanowna/y Pani/e, jeżeli jakakolwiek kwestia związana z Pani/Pana zatrudnieniem w Sodexo budzi Pani/Pana wątpliwości, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy na adres: hr.fms.pl@sodexo.com.

???

Praca ok,atmosfera ok,ludzie ok ale szkoda że dla pracowników menadżer nie zakupuje wody do picia,brak kremów do rąk dla pracowników sprzątających

@???

Szanowna/y Koleżanko/Kolego, w firmie Sodexo Polska stawiamy na bezpieczne i komfortowe miejsce pracy, dlatego wszelkie tego typu zgłoszenia są dla nas bardzo cenne. Zachęcamy do opisania sytuacji (wraz z podaniem nazwy jednostki) drogą e-mailową, wysyłając wiadomość na adres: hr.fms.pl@sodexo.com. Gwarantujemy, że zgłoszenie pozostanie anonimowe, a z naszej strony dołożymy starań do jak najszybszej poprawy warunków pracy naszych Koleżanek i Kolegów. Dziękujemy i pozdrawiamy!

Cosik
@???

Szkoda jeszcze że biuro rośnie kosztem fizoli likwidują etaty szczotka w ....a kremik proszę z biurka.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
9,70

Pytanie do firmy: Czy zatrudniając np. sprzątaczki, pracowników gospodarczych, konserwatorów itp. oferujecie im umowy o pracę? Czy przestrzegany jest ośmiogodzinny dzień pracy oraz wolne weekendy?

@9,70

Szanowna/y Pani/e, zatrudniając pracowników na wszelkie stanowiska w Sodexo Polska, oferujemy umowy o pracę. Obecnie w takim modelu zatrudniamy ponad 2200 pracowników. W przypadku ofert dotyczących pracy dorywczej, krótkiego zastępstwa, czy pracy sezonowej, oferujemy zatrudnienie w ramach umowy zlecenia. Jest to każdorazowo wyraźnie zaznaczone w samym ogłoszeniu, jak i podczas rozmowy rekrutacyjnej. W Centrali firmy Sodexo Polska (ul. Jutrzenki 137 w Warszawie) pracujemy w systemie równoważnym, natomiast na terenie niektórych obsługiwanych przez nas obiektów zmiany są 12-godzinne i praca odbywa się również w weekendy. Niezależnie, normy czasu pracy w naszej firmie są zgodne z postanowieniami wynikającymi z Kodeksu Pracy. Zapraszamy do udziału w obecnych i przyszłych rekrutacjach!

Zośka

Pracuję w Sodexo od 4 lat i jestem zadowolona. Bardzo fajni ludzie, wynagrodzenie zawsze na czas, bony na święta, nie mogę narzekać. Człowiek czuje się doceniony.

Zupełnie się nie zgadzam z opinią poprzednika... w Sodexo Rossman jest dużo pracy, ale pracowników się szanuje... wiadomo każdy chciałby zarabiać po 10000 i nic nie robić, niestety tak nie ma. Praca jest wymagająca ponieważ szefostwo dba o standardy i jakość. Ja osobiście pracę w sodexo polecam, a negatywne opinie wystawiają według mnie osoby które chciałyby nić nie robić a brać duże pieniądze.

Zawiedziony

Zatrudnienie się w sodexo na ul. Teresy w Łodzi to życiowy błąd. Pracodawca nie słowny w sprawie zatrudnienia na stałe a współpracownicy wykorzystują na każdym kroku że jesteś nowy w pracy. O urlopie to możesz raczej pomażyć bo ciężko go wywalczyć a pensja w porównaniu do pracy jest śmieszna. Kiedy tam robiłem to w ciągu miesiąca więcej osób odchodzi z tej firmy niż gdzie indziej w ciągu roku. Szczeże nie polecam chyba że lubisz zapier..lać za tzw. Damski h.j

@Zawiedziony

Drogi Zawiedziony, Bardzo nam przykro z powodu opisanej przez Ciebie sytuacji. Wspomniane przez Ciebie zachowania są niezgodne z naszymi standardami, dlatego zależy nam na ich wyjaśnieniu. Będziemy wdzięczni za przesłanie więcej szczegółów na adres hr.fms.pl@sodexo.com. Gwarantujemy anonimowość

Joanna

@Jacek, czy posiadasz odmienną opinie od większości osób obecnych na forum? Czy możesz podzielić się swoim doświadczeniem związanym z firmą Sodexo Polska? Co przyczyniło się do Twojej pozytywnej oceny pracodawcy? Jesteś pracownikiem firmy? Jak oceniasz warunki zatrudnienia?

Jacek

Sodexo ma opinię dobrego pracodawcy. Ale jak patrzę na forum i narzekanie to niestety maruderów jest dużo!!

Joanna

@Olcia rozumiem, że sposób w jaki byłaś traktowana, nie zapewniał Ci poczucia stabilizacji w miejscu pracy. Pomimo zapewnień nie otrzymałaś umowy o pracę. Piszesz również, że ciężko pracowało Ci się w Sodexo Polska Sp. z o.o. ale też wspominasz, że współpracownicy byli w porządku. Czy są jeszcze jakieś plusy, które mogą przemawiać za złożeniem aplikacji do tego pracodawcy? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Olcia

Ja pracowałam w Sodexo na swiętej teresy w Rossmanie .Powiem tak niektórzy ludzie byli w porządku jak dla mnie ,ale mnie było bardzo ciężko i trakotwano mnie tak jak śmiecia ,dosłownie mówie . Jak wół pracowałam i oczywiście Szefowa powiedział że po miesiącu pracy dostane umowe o prace .Po czym powiedziała że nie wie czy dam sobie rade i dała mi umowe zlecenia do końca roku a pozniej już mi nie przedłużyła a dzis szuka nowych pracownic ,ale nikt tam nie chce pracować ja tam się nie dziwie ,zapierdziel jak nie wiem

Lidka lizawka

Woły robocze pracują za owies .Brak gruszy socjalne małe.Oborowych więcej biorą cały żłob sobie. Woły mają gdzieś ????????

Joanna

@Wkurzony jeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez naszego administratora za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Ada

Ja ostatnio się zwolniłam z Della za porozumieniem stron. Chciałam odejść a pani Iza z panią Moniką chciały mi wcisnąć urlop żebym wykorzystała s ja już niestety miałam nagraną inną pracę i nie mogłam iść na takie ustępstwo po czy głośno komentowały że ten koszt wejdzie im w wynik. Katastrofa :-(

On

Cała ta firma to jedna wielka propaganda jak dzisiejsza władza - nie dość że nie ma wolności słowa to jeszcze usuwają wpisy.

Wkurzony

Usuwacie wpisy? :):);):):(:) oj śmieszne to

Małgo

Czy ktoś zrobi porządek na tym dellu z tą (usunięte przez administratora)?

Pracodawca..... Francuz....... tyle tylko że kasa na czas i umowa ale umowa i kasa to już wszędzie drogie Sodexo czasy się zmieniły. Najgorsze jest to że pracowników nie umiecie docenić.:(:(- ja niestety nie przychylnie wypowiadam się i wypowiadać się będę na wasz temat.

Sodexo Polska

@Wkurzony Dziękujemy za przesłaną opinię. Zależy nam na jak najszybszym wyjaśnieniu sytuacji, dlatego będziemy wdzięczni za przekazanie większych szczegółów na adres email: hr.fms.pl@sodexo.com (gwarantujemy poufność i anonimowość!). Z pozdrowieniami, Dział HR Sodexo Polska

Zostaw merytoryczną opinię o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sodexo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sodexo Polska Sp. z o.o.