Opinie o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sodexo Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Łódź

nie tylko przed świętami się działo,dzieje się cały czas,magazyny pustoszeją a uczciwi pracownicy na to patrzą i nie mogą nic zrobić.Mimo to,że co nie którzy nie kradną to nie możemy się odezwać bo będziemy skończeni w robocie.Tak to już jest pracując na kuchni w łódzkiej żyletce :(

sodexo-łódź c.d
@pracownik

Teraz trochę się wzieli za wynoszenie żarcia z kuchni,kontrole itp.,ale i tak ludziska radzą sobie jak mogą i wynoszą co się da.Robią menagera w konia..hehe :)Polak potrafi !!

wkurzony

Z tego forum zniknęło kilka wpisów..ciekawe dlaczego??Cenzura ???Przecież tam nie było nic złego napisane,tylko prawda!!Wracamy do czasów propagandy i komuny..gdzie wolność słowa ????Myślę,że te wpisy były nawiązaniem do poniższego tekst: "Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sodexo Polska"

anonimka jak większość

Kto przysłał tu tego oszołoma z Żylety??? Chcemy mieć tylko nasze KOCHANE PANIE a nie karierowiczów z "lepszego świata". Po tym co prezentuje sobą ten człowiek rozumiem czemu ktoś napisał desperaci, czemu tylko nie dopisał "psychopaci"!!!!

gabryś

Jejku kto to napisał"Pracuje w pracy i jest spoko"...??Gratuluję,że w pracy pracujesz ale najpierw naucz się polskiego...hehehe :)

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Marenodj

Pracuje w pracy i jest spoko

sara

w sodexo na Józefowie brakuje ludzi a pani(usunięte przez administratora) NIC SOBIE Z TEGO NIE ROBI ZE LUDZIE PADAJA JUZ ZE ZMECZENIA DAC LUDZI NAM TRZEBA

to co LOLO pisał to jest normalnością. Ja pracowałem na obiekcie jako osoba odpowiedzialna za sprawy techniczne( stanowisko kierownicze) .Obsługiwałem także inne obiekty pod względem technicznym Po ponad 3 latach na obiekcie po wielu naciskach dostałem człowieka na 1/2 etatu. To jest firma, która nie szanuje człowieka, tylko liczy na zysk. W obecnej pracy pracodawca, jak mój pracownik nawet przekroczy 12min poza swoim 8 godzinnym tokiem pracy natychmiast każe odebrać sobie jako czas wolny.

peter

! Siema Cześć i Czołem Ejo :) Mam parę pytać ile zarabia Pracownik Sprzątający ile godzin jak traktują ludzi

saba018

Witam wszystkich mam zamiar zacząć pracować w sodexo czy ktos moze mi powiedzieć jak tam jest naprawdę i jak z kasą wypłacają w terminie

Kochane Sodexo, waszą polityką jest płacenie za usługi dopiero po 45 dniach od kiedy otrzymacie faktury do centrali. Zanim dotrze minie trochę czasu, ponieważ najpierw jeden pracownik opisze fakturę i przekaże na inny obiekt do kolejnej osoby, która także potwierdzi fakt wykonania usługi. Nastepnie jest przesyłana do Warszawy gdzie trafia do jednej z pań która przyjmie dokument i kolejne rece przechwytują papier. Dopiero trafia do najwyższych władz kierowniczych, którzy także złoży podpis i dopiero trafia do księgowości. Nie mydlcie oczów i nie pytajcie się o jakie prace chodzi bo z informacji jakie posiadam, nie jestem jedyną osobą tak traktowaną przez was. Szkoda tylko czasu i odradzam współpracy wszystkim zaprzyjaźnionym firmom z wami. Tak samo traktujecie swoich pracowników( mam informacje z pierwszej reki , ponieważ mam bardzo dobry kontakt z pracownikami, (usunięte przez administratora) Do momentu kiedy nie weźniecie się za menagerów na obiektach to zapomnijcie za dobre słowo o was

Teraz ta tak zwana ,,firma''znajduje się w bardziej ekskluzywnym budynku na (usunięte przez administratora) warszawa.

atd

Minęły dwa mc -Brak wpłaty za wykonaną usługę wcześniejsza gra na zwłokę, teraz już brak kontaktu telefonicznego. Brak firmy Aleje Jerozolimskie 172 Warszawa. Teraz tylko KRD!!!Nie polecam współpracy!!!! Szkoda czasu i pieniędzy na materiały.

Firma Sodexo to firma widmo. Jestem właścicielem firmy która świadczyła usługi dla nich. Czekałem na zapłacenie za wykonanie zadanie ponad 45 dni. Wypłacili dopiero, kiedy powiedziałem, ze jeżeli nie otrzymam płatności do końca dnia, kieruję sprawę do KRD. Dopiero otrzymałem pieniądze. Mydlili mi oczy przez 13 dni. Telefony kontaktowe do osób odpowiedzialnych otrzymałem dzięki uprzejmości Managera Technicznego.

Sodexo
@-

Witamy, W odpowiedzi na Pana powyższy post pragniemy ustosunkować się do kwestii opóźnionej płatności. Jednak na podstawie zamieszczonych jedynie skrótowych informacji nie jesteśmy w stanie ustalić, jakiej sprawy dotyczy niniejsze opóźnienie. W związku z tym, że zależy nam na utrzymaniu dobrych relacji z naszymi dostawcami, prosimy o kontakt z nami pod adresem (usunięte przez administratora) oraz podanie nam w miarę możliwości dodatkowych szczegółów, które pozwolą nam zidentyfikować fakturę i wyjaśnić to opóźnienie. Pozdrawiam i liczę na kontakt z Pana strony.

?

A ja kocham............ wspomnienia po pracy na kuchni w Sodexo. I polecam wszystkim, którzy lubią pracować za (usunięte przez moderatora) Popracowałem tam trochę i wierzcie mi choć praca jak każda inna to warunki personalne i atmosfera , obowiązki i odpowiedzialność spadającą na pracowników doprowadza albo do tego że każdy ucieka po krótkim czasie pracy albo wspomaga portfel psychiatrów próbując się tam utrzymać a koniec końców i tak albo go zwolnią albo się wykończy. Tak więc wszystkich nadgorliwych serdecznie zapraszam do aplikowania .....tam ciągle są wolne miejsca pracy:-)

Wacek

Popieram przedmówcę, znam tą panią,jest z kamienia, daleko tak nie zajedzie !

Lucek

Omijajcie z daleka Sodexo w Gillette w Łodzi(kuchnia),mordercza praca za grosze,duża rotacja pracowników,Pani manager to bez serca i żadnych skrupułów karierowiczka.Dziwne tylko,że dyrekcja tego nie widzi,ciągłe zmiany personalne...A co ze starym personelem???Dlaczego nie można zatrzymać starych pracowników lepiej ich zastąpić nowymi..A tych nowych za jakiś czas też wywalić albo zmusić żeby sami sobie odpuścili tą robotę...:(

goblin

o tak tak...w końcu ktos o tym głośno mówi.Też pracuje w sodexo na nowym józefowie,tyle że nie na kuchni.Codziennie widzę pracownikow kuchni z wielkimi torbami.Czasami ledwo przez bramke przechodzą.Ciekawe co tam mają?

buzka

Przeważnie na umowę o pracę, pierwszy miesiąc jest tylko na umowę zlecenie.

na której jednostce tak jest?

jerry

kocham ta firme, nigdzie nie pracowało mi się tak jak tutaj...normalnie aż nie chce mi sie wracac do domu a obiady na stołówce są przepyszne

majowy

było przyjsc na recepcje to byś był już managerem całej jednostki

Zostaw merytoryczną opinię o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sodexo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sodexo Polska Sp. z o.o.