Opinie o Herbalife Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Założona w 1980 roku Herbalife oferuje wysokiej jakości, naukowo zaawansowane produkty stanowiące prosty sposób na kontrolę wagi i zdrowy styl życia.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herbalife Polska Sp. z o.o. w Warszawa

motor

Byłem w Herbalife od 2004-2008. Poznałem tak wielu ludzi, którzy weszli w ten cudowny "biznes"... Dziś (2016r) nikt, (słownie NIKT) z tych ludzi się tym nie zajmuje (sprawdzałem!). Oczywiście nikt z nich nie jeździ jaguarem, nie ma jachtu pełnomorskiego i domu z basenem..... Wszyscy (WSZYSCY) chcą zapomnieć jak się dali wtedy zrobić w balona.

inżynier

Powiem wam tak, przypadkiem zaczęłam pracować w herba. Miałam dobrą pracę i mam dalej, ale dodatkowo sobie dorabiam od roku. Byłam zadowoloną klientką i stwierdziłam że po co mam płacić więcej jak mogę mieć rabat jeśli się zarejestruję. Tak też zrobiłam. Później moje koleżanki widząc efekty też chciały spróbować i zaczęłam zamawiać coraz więcej produktów. I tak pomału bez żadnej presji pojawiali się kolejni klienci. Nie wiem o czym piszecie z praniem mózgu, z piramidami, naciąganiami, opłatami. Ja zapłaciłam RAZ 200 zł za licnencję dostałam do tego koktajl i papiery. Być może trafiłam na rzetelną organizację, oni robią szkolenia bezpłatne nam co tydzień, staram się bywać jeśli tylko jest możliwość. Nie każdy się nadaje do tej pracy, to na pewno. Trzeba dużo samodyscypliny, pracowitości, wytrwałości, NIC samo nie przychodzi. Nie wiem czy starczyło by mi zapału na pracę na pełny etat i angażowanie się w funkcjonowanie biura, niemniej jednak są osoby które genialnie się w tym odnajdują. Podsumowując, Herbalife to ogromna korporacja, każdy może otworzyć sobie taki klub wellness a jak to poprowadzi - czy uczciwie czy byle jak i byle wepchnąć towar to już inna sprawa. Są ludzie i ludzie. A system przemyślany, w MLM każdy musi się postarać, wg. mnie ma to większy niż wygodny etacik i zwalanie roboty na kogoś. Pozdrawiam!

hej

Witam, nie polecam ''pracy w tej firmie'' oczywiście zaraz znajdzie się pełno ludzi, którzy napiszą, że jestem zacofany albo nie rozwijam się w swoim życiu i jestem zwykłym szarym człowiekiem. Wam jest mnie żal i mi Was też. Pozdro

uczestnik spotkn

obserwuję HERBALIFE 20 LAT Dziennikarz,który chciał się czegoś bliższego dowiedzieć miał b. duże trudności-ot cała prawda o tej firmie/może się bał/.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
patrycjusz

Herbalife to bardzo znana marka, ale niestety jest zarazem jedną z droższych. Da się kupić zamienniki i to wcale nie tak gorsze jakościowo typu białko serwatkowe nawet o połowę taniej. Znam jednego przedstawiciela handlowego tej firmy, to prowadzi oprócz dystrybucji odżywek i batoników firmy klub zdrowego żywienia, nawet herbalife dał mu wagę do pomiaru masy ciała, ciekawa sprawa.

odp.

Czy jestes dalej zainteresowana wspolpraca w herbalife. podaj maila

Nemaku

Widze wiele wypowiedzi od osób które nawet nie poświeciły pewnie 1 godziny aby poczytać o tym wszystkkim i już sie wypowiadają. Nie tylko Herbalife ale ogolnie w MLM trzeba sie szkolic aby nabyc wiedze bez wiedzy bedziesz stal. Jeslinaprawde myslisz o dzialaniu szkolenai sa potrzebne. Poza tym czy wy wgl wiecie czym jest piramida finansowa? odac waszym tokiem myslenia Piramide finansowa mamy wszedzie. W sadzie, partiach politycznych, sklepach, barach szkolach wszedzie... Nie moze byc w szkole 5 dyrektorow tylko 1 a on zarbia najwiecej, a czy sprzataczka ma jakies szanse zostac dtyrektorem? Wadpie :) a w MLM nie koniecznie ludzie na gorzze zarabiaja wiecej. Znam przypadek gdzie kumpla zarejestrowal ktos kto juz pracowal 4 lata i to rowniez bylo w firmie Herbalife. ta osoba po 4 latach miala zarobki rzedu ok 25-35 tys mies. Po 6 mies juz kumpel zarabial po 15 tys a po 1,5 roku siegal zarobku 25 tys. Osoba ktora go zwerbowala miala ciagle ok 30 tys mies. W tej chwili zarabia wiecej od niego:) istota tego jest tkz ODCIĘCIE... bylo wiele spraw na temat piramidy finansowej a MLM i bez problemu wygrywano. W tej chwili Piamida Finansowa jest zakazana na calym swiecie wiec JAK MIALBY SIE HERBALIFE UTRZYMAC PONAD 25 LAT NA RYNKU BEDA PIRAMIDA. A AMWAY??? Wiele plotek lata od osob ktorym sie nie udalo. A co robili? znam rowniez os ktore dzialaly 2-3 lata i nic nie osiagnely lecz to tylko i wylacznie ich wina. Nie dla kazdego jest ten rodzaj biznesu. Poza tym poczytajcie sobie o Suplementacji i Zywnosci funkcjonalnej. Herbalife to Suplementacja i trzeba mie c o tym wiedze... suplementy powinno sie dobierac pod os wedlug jego brakow chorob itp itd w odpowiednich proporcjach. A zywnosc funkcjonalna wspomaga/dozywia nasz organizm. Czy wiecie ze podczas gdy to pisze wymiana moich komórek w organizmie doszla nawet do 10 mln ? na 1 min srednio ginie 2 mln komorek ktore nasz organizm musi odnawiac. A musi miec z czego odnawiac.. w tej chwili produkty sa tak wyjalowione przez chemie, przedwczesne zbieranie itd ze ciezko nam zapewnic odpowiednia ochrone. 1 zle zregenerowana komorka i mamy problem... UPS! przez pozywienie jest rowniez wiele nowotworow. Jednak wiem i recze za to ze w tej chwili jest wyleczalny w 99%... jest tyle metod oby dowiedziec sie doglebnie jaki nowotwor, od kiedy stadium zaawansowania itd... i mozna wybrac metode. MEDYCYNA OCZYWISCIE O TYM NIE MOWI BO PO CO... NOWOTWOR TO WKONCU NAJWIEKSZY BIZNES NA SWIECIE !!!. Wiec idzcie tym tropem co idziecie a zabladzicie o ile juz nie zabladziliscie. Wypowiadajcie sie dalej bez wiedzy i sluchajcie swoich lekarzy ktorzy nie maja prawa wiedziec o wielu rzeczach. Tak, nei maja prawa... i nie ucza ich tego a z gory maja narzucone aby wypisywac na dane choroby leki zasilajac farmaceutyke i wlasne kieszenie poprzez umowy z nimi podpisane. Polecam poczytac i poogladac. http://www (usunięte przez administratora) com/watch?v=FRc4YvtJixM&hd=1 Moze to wideo conieco wam otworzy oczy. To 1 z metod lecz odzywianie jest wazne aby temu zapobiec. Sa jeszcze metody leczenia Krzemem, nie wiem co w noni stosuja, dozywienie organizmu zywnoscia funkcjonalna, Ale przedewszystkim nie odzywiajmy komorek nowotworowych. ODCIAC JE OD ZYWNOSCI CZYLI NEI JESC NIC Z MAKA I CUKREM A make mozna zroic z maki gryczanej jaglanej itd mozna bez problemu poczytac o tym w internecie Thynki :)

typer

Póki co słyszałem całkiem pozytywne opinie, mają całkiem sporo ofert pracy, no i przewijają się te, w których wcale nie trzeba zakładac działalnosci! Ktoś coś wie? piszcie, z gory dzieki

vito

widocznie takie właśnie formy zatrudnienia są najbezpieczniejsze i najbardziej opłacalne dla samego herbalife

Szakalek

Szkoda, że wszystko funkcjonuje w ten sposób. Podejmowanie własnej działalności gospodarczej w przypadku braku stałości zarobków jest samobójstwem w tym kraju... Tym bardziej dziwne, że herbalife tylko takie formy zatrudnienia preferuje.

rakowiec

zawsze takie bezpośrednie akcje są lepsze niż proszenie o wypełnienie jakiejś ankiety czy inny sposób zdobyca klienta

domi

No właśnie tak wyglądają te oferty: ,,Doradca lub konsultant ds. odżywiania[usunięt eprzez moderatora]. Myślałam, że to normalna praca. A oczywiście wszystko to Herbalife. Jeszcze się nad tym zastanawiam, ale po tym co tu przeczytałam to raczej jestem na nie. No i to płacenie na początku, jak się kasy nie ma, wcale nie zachęca.

asicaaaa

Czy Wellnes w Poznaniu plus kontrakt przy 15 zł/h to również [usunięte przez moderatora] z udziałem Herbalife?asicaaaaa

monika

I to jest słuszne i w pełnowartościowe porównanie, jestem za Herbalife:)

JADZIA

Jeśli chodzi o emeryturę to Ty, mając działalność gospodarczą (o ile ją założyłeś) będziesz miał jej mniej niż Ci, którzy pracują na etacie.

Pamietacie moze jakies nazwiska z tych spotkan, albo kto odpowiedzial na Wasze zgloszenie? Dostalam podobna oferte, ogloszenie wygladalo powaznie, ale odpowiedz na zgloszenie juz nie. Niestety nie podano nazwy firmy, pomyslalam, ze to moze byc Herbalife, a jesli tak to szkoda mi czasu na "rozmowe kwalifikacyjna" bo szukam powaznej pracy.

Krótko

No dobra. Myślę, że trzeba tu coś wyjaśnić. Jakiś czas temu, podajże 2 lata temu miałem krótkie doświadczenie z tą firmą. Te grupowe spotkania, faktycznie wyglądają jak jakaś sekta. Stwarzają otoczkę wielkiego biznesu i wielkich dokonań, tylko po to by naciągnąć następnych klientów na kasę. Też tak stwierdziłem. Jednak spotkania to jedno, a fakty to drugie. Namawianie ludzi za wszelką cenę na te produkty jest nie fer. Ale to zależy już od samych dystrybutorów. Większość początkujących "konsultantów" Herbalife, nie mając nawet wiedzy ogólnej wciska ludziom byle kit, żeby tylko na nich zarobić. To nie akwizycja. Herbalife w pewnym sensie naraził swoje logo na kojarzenie go w taki właśnie sposób, otwierając swoje wrota dla wszystkich ludzi bez względu na ich wiedze na temat żywienia. Chociaz napewno liczyli na to, że dystrybutorzy zanim zaczną zarabiać, zostaną fachowo przeszkoleni przez swoich tzw. sponsorów. Ale pamiętajmy, że Ludzie są tylko ludźmi. Jedni robią coś żetelnie i sumiennie a inni to wszystko psują, czasami nie wiedząc o tym. Herbalife to NATURALNE suplementy diety zastępujące wszelakie przetwórstwo i paskudztwo w dzisiejszych produktach spożywczych. I to naprawdę działa. Musielibyście tylko wgłębić się w temat żywienia i zrozumieć idee ludzi, którzy wymyślili to wszystko. Biznes jak każdy. 350zł to inwestycja bardziej wiarygodna niż 15 zł na początek jak to inny obiecują. A właśnie w sumę 350zł jest wliczony komplekt produktów Herbalife. Dlaczego? I tu właśnie pojawia się Idea tej firmy. Najpierw sprawdzasz je na sobie, a dopiero później przekonujesz do nich inne "ofiary" paskudnego żarcia i szarego trybu życia. Do tego dostajesz przewodniki i materiały potrzebne do zrozumienia tej wielkiej machiny biznesu i pomocy ludziom. To od ciebie zależy powodzenie. Od ciebie zależy twój prestiż, wizerunek i to w jakim świetle stawiasz Herbailfe. Naprwdę te produkty pomogły wielu ludziom. Ja przestałem w tym działać bo zabrakło mi determinacji. Ale wracam już nie bawem ;) Pozdrawiam krytyków!

Jagoda
@Krótko

Powodzenia

Ola

Tych, co krytykują Herbalife ja nie krytykuję. Mam zamiar wejść w tą "pracę", więc z chęcią przeczytałam Wasze wypowiedzi, a najchętniej te krytycznie nastawione. Ja spotkałam się indywidualnie z przedstawicielem tej firmy. Dowiedziałam się jak było, a jak jest teraz. Teraz nie trzeba jeździć na żadne szkolenia, a prezentacje-spotkania będą na góra 2 godziny. Ja, pytając o konkrety dostawałam odpowiedzi i nie wymijające, ale takie, które dotyczyły mojego pytania. Pan, z którym rozmawiałam powiedział mi wprost, że po co ma oszukiwać ludzi... Gdyby tak było, ta firma już dawno by nie działała. A osoby, piszące źle o tej firmie, to pewnie ludzie, którzy nie zdołali przyciągnąć innych osób, klientów. I nikt nie powiedział, że kokosy będzie się zarabiało od razu. To jest kwestia paru miesięcy. Jestem świadkiem, że ludzie po paru miesiącach, Ci, którzy nie wierzyli, dzwonią jednak i chcą w to wejść. I nikt nie mówił, że chodzi tutaj tylko o odchudzanie... Głównie chodzi o zdrowie i o utrzymanie w normie tkanki tłuszczowej :). A z resztą, tam nikt nie namawia i wierci dziury w brzuchu, żeby ktoś miał to wziąć. Chcesz, to weź, nie to nie :). Proste. A z resztą jest gwarancja na te produkty i jeżeli nie zadziałają, kasa do zwrotu. Z resztą, ja wierzę w to, tym bardziej, że więcej jest osób którym to pomogło, a osoby krytykujące to, to osoby, które nie mają cierpliwości :).

fajna

Od kiedy spotkalam sie z firma rok temu calkowicie zmienilo sie moje zycie, zdrowie i wyglad. naleze do osob ambitnych i nie dla mnie sa prace etatowe za 1500 chociaz bardzo szanuje ludzi tak pracujacych. ja mam marzenia i plany na przyszlosc dla siebie i rodziny i poki co herbalife spelnia moje marzenia. chocby nie wiem co sie dzialo codziennie rano budze sie z mysla ze dysponuje produktem ktory zmienia na lepsze zycie kazdego czlowieka ktory go nalezycie sprobuje. mam 20 lat za ostatni miesiac firma wyplacila mi 4039zl. wierzcie albo nie ale na pewno poprzez takie smetne gadanie jaki to ze mnie oszust i naciagara nie zmienicie stanu swojego portfela. moi klienci nosza mnie na rekach za to ze dalam im szanse na lepszy wyglad i zdrowie. wystarczy wglebic sie dokladnie w literature dotyczaca fimy i produktow (literature a nie opinie zielonych laikow) a poznac klientow sukcesy notowania i lekarzy ktorzy opracowywuja te produktow, miedzy innymi rowniez nobliste. zal mi ludzi takich jak wy, duzo gadajacych malo zarabiajacych. moje zycie przyszlosc i pieniadze wzielam w swoje rece i jestem zajebiscie z siebie dumna a wy piszcie co chcecie przynjamniej mam sie z czego posmiac pozdro

Eda04
@fajna

hej. Mam pytanie czy nadal pracujesz w herbalife?

wyleczony z MLM
@fajna

Jest rok 2016. Jak tam Twój biznes? Rozumiem, że właśnie wróciłaś z rejsu po Morzu Karaibskim swoim prywatnym jachtem....? :D:D

seb

moje opinie są zbieżne z tymi zaprezentowanymi tutaj, dlatego nie bede ich powielał, by nie zanudzac czytelników. Natomiast to co mnie osobiscie rozsmieszyło, to to, ze kilka tygodni po tym jak byłem na ogólnym spotkaniu rekrutacyjnym we Wrocławiu jako jeden z wielu, a potem odbyłem indywidualne spotkanie z niejakim Panem Piotrem (chłopak około 28 lat pełniący niby funkcje jakiegos lidera, kogos wyzej bynajmniej), zobaczyłem tegoz Pana [usunięte przez administratora] jak ugania sie po wrocławskim rynku i zaczepia starsze i grubsze kobietki wciskajac im suplementy Herbalife, he he he Ale tak na powaznie, poczułem wowczas ogromną ulge ze to nie ja tak biegam, a z drugiej strony obrzydzenie względem owego Pana [usunięte przez administratora], który zgrywał sie na wielkiego managera, a okazał sie zwykłym jeleniem...

Zostaw merytoryczną opinię o Herbalife Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Herbalife Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Herbalife Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herbalife Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Herbalife Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herbalife Polska Sp. z o.o.