Bis-MW S.C.

Opinie o Bis-MW S.C.

gana
użytkownik zarejestrowany

ja @liakao nic na ich temat nie znalazłam niestety. Może oni jednak dalej dobrze działają tylko przyjęć brak

kika

nie dość że ortografia to jeszcze odmiana przez osoby !!!! gratuluje ! lala popieram cię w 100 %

lala33

radzę zajrzeć do słownika ortograficznego !!

abba

co za bredbie piszesz lala!!!! Żadko spotyka się takich miłych, wyrozumiałych i ciepłych ludzi, którzy tworzą rodzinną atmosferę w firmie, pracowników traktują jak ludzi!! co dzisiaj jest naprawdę żadkością. Zazdroszczę takiego szefostwa

lala

chyba brednie piszesz żaden Marek nigdy nie pracował w tej firmie. A praca tam to jedna wielka ściema. ( usunięte przez administratora ) A jak przychodzi do wypłaty to oni nie wiedzą o co chodzi. .( usunięte przez administratora ). Nie polecam tej firmy , ani jako pracodawcy ani jako partnera handlowego.

Zostaw opinię o Bis-MW S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bis-MW S.C.